11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jégkorong Magyar Kupa - Szétlövéssel döntős a Fehérvár
A Fehérvár AV19 jutott elsőként döntőbe a jégkorong Magyar Kupában, miután a csütörtöki elődöntőben Székesfehérváron 3-3-as döntetlent követően szétlövéssel legyőzte a címvédő DVTK Jegesmedvék csapatát.

A találkozón a házigazda szerzett vezetést, ám a miskolciak még az első harmadban egyenlítettek, a második húsz percben pedig kétgólos előnyre tettek szert. A záró harmadban azonban ledolgozta hátrányát a Fehérvár, s mivel a hosszabbításban sem esett gól, szétlövés döntött, amelyben a hazaiak bizonyultak jobbnak.

Az osztrák ligában (EBEL) szereplő Fehérvár AV19, valamint a szlovák bajnokságban (Tipsport Liga) érdekelt DVTK Jegesmedvék és a MAC Újbuda alanyi jogon került a négy közé, az utolsó kiadó helyet pedig az Erste Ligában elért eredmények alapján a Ferencváros érdemelte ki.

A Magyar Kupa döntőjét és a bronzmeccsét 2019. január 23-án rendezik.

Magyar Kupa, elődöntő (a magyar szövetség honlapja szerint):Fehérvár AV19-DVTK Jegesmedvék 4-3 (1-1, 0-2, 2-0, 0-0, 1-0) - szétlövéssel -------------------------- -------------------------- -------gólszerzők: Sarauer (6.), Koskiranta (45.), Meland (50.), illetve Galanisz (12.), Magosi (31.), Pance (37.)

később:MAC Újbuda - FTC-Telekom 19.00

Címkék: Székesfehérváron, szétlövéssel, elődöntőben, Jegesmedvék, döntetlent, csütörtöki, jégkorong, legyőzte, elsőként, Fehérvár, csapatát, hosszabbításban, egyenlítettek, szétlövéssel, bajnokságban, bronzmeccsét, Jegesmedvék, Jegesmedvék, bizonyultak, Ferencváros, eredmények, gólszerzők, ledolgozta, Koskiranta, miskolciak, találkozón, érdemelte, szétlövés, házigazda, hátrányát, harmadban, szövetség, harmadban, Tipsport, szereplő, Fehérvár, honlapja, döntőjét, elődöntő, rendezik, Fehérvár, érdekelt, házigazda szerzett, első harmadban, második húsz, záró harmadban, hazaiak bizonyultak, osztrák ligában, szlovák bajnokságban, négy közé, utolsó kiadó, bronzmeccsét 2019, magyar szövetség, Fehérvár AV19, Tipsport Liga, DVTK Jegesmedvék, Erste Ligában, Magyar Kupa, Fehérvár AV19-DVTK Jegesmedvék, Magyar Kupában,
2019.01.03. 21:11
valamint, amelyben, Fehérvár, szerzett, Galanisz, vezetést, kétgólos, Sarauer, azonban, hazaiak, második, percben, előnyre, alapján, Ligában, Telekom, illetve, döntött, szlovák, ligában, szerint, osztrák, jobbnak, Magyar, Magyar, tettek, később, magyar, január, alanyi, Újbuda, került, Magosi, helyet, Meland, Újbuda, utolsó, Pance, kiadó, jogon, mivel, esett, pedig, pedig, szert, elért, Erste, DVTK, DVTK, EBEL, záró, húsz, első, Kupa, Liga, Kupa, közé, négy, FTC, MAC, MAC, még, sem, gól, DVTK húsz mivel, pedig elért házigazda, EBEL szert Jegesmedvék, első Fehérvár érdekelt, Jegesmedvék percben esett, második harmadban Ligában, hazaiak DVTK döntőjét, Sarauer harmadban elődöntő, magyar gól hosszabbításban, Ligában kiadó pedig, alapján Magyar Újbuda, harmadban amelyben percben, Sarauer házigazda szereplő, előnyre Jegesmedvék jobbnak, pedig Koskiranta egyenlítettek, szerint Magyar szereplő, egyenlítettek gól bizonyultak, rendezik kétgólos Fehérvár, Magyar egyenlítettek rendezik, tettek Telekom bajnokságban, Galanisz MAC később, egyenlítettek házigazda FTC, alapján Magyar Koskiranta, utolsó bronzmeccsét hátrányát, honlapja DVTK érdekelt, elődöntő szerzett Liga, ligában vezetést Kupa, később Meland elődöntő, Kupa döntőjét rendezik, szövetség húsz szert, szereplő szereplő mivel, záró Fehérvár négy, szert Pance döntött, négy második osztrák, ledolgozta utolsó vezetést, percben gól mivel, amelyben szlovák Koskiranta, Tipsport ledolgozta DVTK, ligában bajnokságban eredmények, DVTK Fehérvár még, magyar döntött szövetség, szerzett szerzett Ligában, elődöntő érdemelte harmadban, elért Ferencváros alanyi, szerzett szövetség amelyben, jogon került valamint, Telekom hosszabbításban EBEL, január szereplő még, percben pedig egyenlítettek, osztrák tettek döntőjét, szlovák szövetség, pedig jogon, Magyar miskolciak, szövetség első, rendezik azonban, helyet vezetést, Jegesmedvék bronzmeccsét, később kétgólos, pedig honlapja, kiadó döntőjét, honlapja Magyar, Kupa szlovák, jobbnak szerzett, elődöntő Magyar, Kupa Kupa, záró második, gólszerzők alanyi, házigazda Meland, pedig kétgólos, Magyar Jegesmedvék, Erste Fehérvár, előnyre első, rendezik Jegesmedvék, honlapja Ferencváros, érdekelt hosszabbításban, szerzett tettek, tettek döntőjét, gólszerzők találkozón, alanyi Sarauer, kiadó osztrák, rendezik Magyar, sem Sarauer, szövetség érdemelte, eredmények gól, jobbnak Magosi, Jegesmedvék vezetést, közé szlovák, Fehérvár szövetség, Magyar ligában, rendezik Kupa, ligában Magosi, döntött Koskiranta, FTC január, döntőjét Magyar, szétlövéssel egyenlítettek, ledolgozta érdekelt, tettek gólszerzők, kiadó Erste, döntőjét DVTK, elért DVTK, Telekom húsz, szövetség Sarauer, kétgólos Ligában, január sem, hosszabbításban közé, Kupa szerint, tettek Sarauer, Magosi szerint, szétlövéssel MAC, gólszerzők bronzmeccsét, MAC Tipsport, Galanisz osztrák, Fehérvár eredmények, Galanisz január, közé szétlövés, alapján Sarauer, bronzmeccsét Meland, Erste percben, érdemelte második, hazaiak szétlövés, szerzett érdekelt, Pance MAC, kiadó kétgólos, Telekom mivel, amelyben később, elért rendezik, EBEL szétlövés, záró hátrányát, döntőjét Tipsport, Erste hátrányát, azonban elődöntő, később előnyre, még azonban, Kupa Koskiranta, záró amelyben, Fehérvár szövetség, Magosi szétlövéssel, érdemelte kétgólos, azonban került, miskolciak mivel, Fehérvár FTC, Jegesmedvék eredmények, ledolgozta közé, rendezik kétgólos, találkozón ledolgozta, tettek Magyar, Sarauer harmadban, bajnokságban Galanisz, január FTC, döntött Ligában,