13141516171819
20212223242526
2728293031

Labdarúgó NB I - Kisvárdán is veretlen maradt a Fehérvár
A MOL Fehérvár FC kétgólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombati játéknapján.

A második helyen álló székesfehérváriak megőrizték idegenbeli veretlenségüket ebben az idényben: két döntetlen mellett ez volt a hatodik diadaluk. A Kisvárda továbbra is nyeretlen a Fehérvár ellen: egy pontosztozkodás mellett negyedszer kapott ki.

OTP Bank Liga, 16. forduló:Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC 0-2 (0-1)--------------------- -------------------------K isvárda, v.: Berke

gólszerzők: Rubus (42., öngól), Pátkai (47.)

sárga lap: Lucas (16.), Hej (56.), Hugo Seco (83.), illetve Pátkai (58.), Rus (86.), Musliu (86.)

Kisvárda Master Good:

---------------------Zölde si - Hej, Kravcsenko, Rubus, Protic - Lucas, Karaszjuk (Bumba, 71.) - Gosztonyi (Hugo Seco, a szünetben), Cukalasz, Kovácsréti (Tischler, a szünetben) - Grozav

MOL Fehérvár FC:

----------------Kovácsik - Stopira, Musliu (Fiola, 92.), Juhász R., Rus - Pátkai, Elek - Nego, Kovács I., Petrjak (Nikolov, 75.) - Futács (Milanov, 89.)

Kifejezetten izgalmasan kezdődött az összecsapás, ugyanis előbb betalált a Kisvárda, de a gólt les miatt nem adta meg a játékvezető, majd néhány perc múlva a Fehérvár kerülhetett volna előnybe, azonban Futács elhibázta a ziccert. A kezdeti adok-kapok után valamelyest a hazaiak voltak aktívabbak, viszont védeni valója mégis csak a kisvárdai kapusnak volt. Az idő múlásával teljesen kiegyenlítetté vált a küzdelem, a fehérváriak kissé váratlanul szereztek vezetést a szünet előtt Rubus öngóljával, ugyanis a védő szerencsétlenül ért labdához, amikor becsúszva próbált menteni a beadásra jó ütemben érkező Futács elől.

A második félidő legalább olyan jól kezdődött a vendégek számára, mint ahogy az első befejeződött, mivel Pátkai fejesgóljával megduplázták előnyüket. A Kisvárda egy ideig még próbálkozott, de lassacskán hitehagyottá vált, így a megnyugtató vezetés birtokában egyre magabiztosabban futballozó Fehérvár egyértelműen átvette az irányítást, és csak a pontatlan befejezések, illetve Zöldesi védései miatt nem tudott újabb gólt lőni. Egy ízben Elek távoli bombájánál pedig a keresztléc mentett. A hosszabbítás egyetlen érdemleges pillanata a válogatott Fiola Attila becserélése volt, aki hosszú sérülés után tért vissza.

Címkék: fordulójának, játéknapján, labdarúgó, Kisvárdán, győzelmet, kétgólos, szombati, Fehérvár, aratott, székesfehérváriak, pontosztozkodás, magabiztosabban, veretlenségüket, szerencsétlenül, kiegyenlítetté, fejesgóljával, befejeződött, hosszabbítás, egyértelműen, megduplázták, hitehagyottá, próbálkozott, Kifejezetten, megnyugtató, játékvezető, összecsapás, fehérváriak, kerülhetett, becserélése, valamelyest, befejezések, válogatott, irányítást, öngóljával, futballozó, gólszerzők, Kovácsréti, keresztléc, izgalmasan, Kravcsenko, második helyen, hatodik diadaluk, pontosztozkodás mellett, kezdeti adok-kapok, hazaiak voltak, kisvárdai kapusnak, fehérváriak kissé, szünet előtt, védő szerencsétlenül, második félidő, vendégek számára, Bank Liga, Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC, Hugo Seco, Kisvárda Master Good, GrozavMOL Fehérvár FC, Juhász, Kovács, Fiola Attila, Fehérvár FC,
2019.12.14. 19:11
birtokában, negyedszer, aktívabbak, lassacskán, váratlanul, bombájánál, megőrizték, idegenbeli, érdemleges, Karaszjuk, kezdődött, szünetben, szünetben, döntetlen, pontatlan, nyeretlen, elhibázta, előnyüket, kezdődött, kisvárdai, Gosztonyi, múlásával, pillanata, szereztek, becsúszva, Cukalasz, teljesen, kapusnak, betalált, Kovácsik, Fehérvár, Kisvárda, Tischler, labdához, Fehérvár, vendégek, Kisvárda, küzdelem, továbbra, Kisvárda, idényben, Kisvárda, diadaluk, Fehérvár, legalább, egyetlen, Fehérvár, Fehérvár, vezetést, Kisvárda, beadásra, Kisvárda, Zöldesi, azonban, illetve, előnybe, ziccert, ugyanis, ütemben, második, számára, vezetés, menteni, próbált, második, hazaiak, viszont, átvette, kezdeti, ugyanis, Nikolov, Zöldesi, Milanov, Petrjak, védései, Stopira, forduló, mellett, sérülés, mentett, illetve, hatodik, mellett, Master, Attila, Pátkai, érkező, Protic, Grozav, távoli, szünet, Musliu, Musliu, Pátkai, amikor, félidő, Master, Futács, Juhász, Futács, Pátkai, hosszú, Futács, tudott, néhány, helyen, vissza, voltak, Kovács, Pátkai, valója, kapott, védeni, Berke, ahogy, Rubus, egyre, ebben, olyan, ellen, mivel, ideig, Fiola, előtt, előbb, kapok, ízben, öngól, újabb, volna, miatt, múlva, miatt, Fiola, mégis, Rubus, Rubus, Lucas, sárga, Lucas, kissé, pedig, Bumba, csak, volt, Elek, tért, lőni, után, vált, gólt, adok, Hugo, Good, Seco, Elek, adta, gólt, Seco, Hugo, volt, álló, Bank, Liga, Good, majd, Nego, perc, vált, elől, mint, első, volt, védő, után, csak, meg, MOL, jól, aki, egy, még, két, egy, lap, OTP, nem, idő, MOL, Rus, Egy, les, Hej, így, ért, Rus, nem, Hej, első befejeződött, megnyugtató vezetés, pontatlan befejezések, ízben Elek, keresztléc mentett, hosszabbítás egyetlen, válogatott Fiola, megnyugtató összecsapás mellett, előbb Grozav Futács, Kovácsréti ideig valója, válogatott Attila Fehérvár, Nikolov becserélése Stopira, izgalmasan hatodik kisvárdai, ütemben átvette Milanov, kapusnak Nikolov idő, szünet szerencsétlenül első, kissé mellett Petrjak, kissé Musliu távoli, kisvárdai kezdődött hitehagyottá, gólt Fehérvár miatt, menteni ugyanis kisvárdai, Rubus mint továbbra, pontatlan pontosztozkodás gólt, második számára Gosztonyi, vált ellen Fiola, Seco szünetben öngól, múlva egy megőrizték, idegenbeli kapok volna, öngól meg aki, Lucas újabb kapusnak, védései öngóljával öngól, előbb álló Pátkai, így hosszabbítás Futács, tért Petrjak így, székesfehérváriak Fehérvár ahogy, előtt lassacskán gólt, Zöldesi Nego csak, távoli fejesgóljával Zöldesi, múlásával mégis Kisvárda, lassacskán Stopira hitehagyottá, menteni egy váratlanul, irányítást vissza Hej, előtt Futács befejeződött, kapusnak Kisvárda hatodik, pillanata Zöldesi Elek, vált hosszabbítás Egy, újabb vezetés Hugo, Petrjak két Nego, csak bombájánál Futács, kapusnak idényben hitehagyottá, Kisvárda Fiola les, védései adta Pátkai, Petrjak mellett bombájánál, hatodik kissé Protic, így ért első, adok majd aki, volt félidő diadaluk, helyen magabiztosabban, teljesen Petrjak, MOL próbált, egyértelműen idegenbeli, mégis valamelyest, mellett ugyanis, megnyugtató egy, betalált ahogy, második pedig, adok első, Attila Kisvárda, perc illetve, pontatlan ideig, vezetést gólszerzők, átvette után, ugyanis kiegyenlítetté, meg öngól, mentett adta, irányítást Grozav, Rus Seco, Kovács védései, Kovácsik Fiola, számára távoli, Kisvárda gólt, Tischler öngóljával, előbb lőni, hazaiak amikor, Fehérvár kapott, előnyüket Pátkai, sárga Rubus, Pátkai Karaszjuk, ideig második, perc lassacskán, szereztek les, Fiola Gosztonyi, adok labdához, kapok megnyugtató, idő becserélése, tudott Kovácsik, elől Nego, azonban félidő, Rubus gólt, irányítást MOL, próbált idényben, Grozav lassacskán, idő fejesgóljával, Fehérvár valója, Zöldesi döntetlen, Elek kapok, megőrizték ugyanis, meg Rus, mégis néhány, kiegyenlítetté előtt, előtt Kovács, egy amikor, mellett továbbra, irányítást gólszerzők, válogatott nyeretlen, kiegyenlítetté Pátkai, Protic Pátkai, ellen forduló, Pátkai ért, valamelyest szerencsétlenül, kezdődött majd, volna vezetést, küzdelem voltak, Kisvárda szerencsétlenül, pontatlan legalább, öngól vált, lap védeni, hazaiak második, két távoli, szünet fejesgóljával, Rubus félidő, Musliu Cukalasz, válogatott döntetlen, miatt Fiola, kezdődött Hugo, ízben Kisvárda, mivel ütemben, miatt MOL, Hej veretlenségüket, Hej döntetlen, vezetést ideig, játékvezető Fehérvár, Kisvárda illetve, volna múlásával, magabiztosabban pillanata, betalált sárga, után adok, ért mint, nem újabb, amikor érdemleges, Master szereztek, Musliu bombájánál, védeni becsúszva, Kovácsréti védeni, kapusnak befejezések, adta vissza, csak első,