12131415161718
19202122232425
262728293031

Férfi vízilabda BL - Idegenben is legyőzte a Szolnok a Mladostot
A Szolnoki Dózsa kedden 11-8-ra győzött a Mladost Zagreb vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyolcadik fordulójában.

Sikerével a magyar csapat a címvédő Olimpiakoszt megelőzve már a továbbjutást érő harmadik helyre jött fel, ugyanakkor a többi csapat csak szerdán játszik.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 8. forduló, B csoport:Mladost Zagreb (horvát)-Szolnoki Dózsa 8-11 (4-5, 1-3, 2-2, 1-1)---------------------- -------------------------- ----------------a magyar csapat gólszerzői: Zalánki, Aleksic 3-3, Prlainovic 2, Jansik D., Kis G., Rasovic 1-1

Két héttel ezelőtt a két csapat szolnoki összecsapásán 11-8-ra diadalmaskodott a Tisza-parti gárda, amely annak a sikernek köszönhetően a nyitóforduló után először nyert, s életben tartotta továbbjutási reményeit.

A magyar együttes a legutóbbi találkozón háromgólos Zalánki Gergő kapufás bombájával szerzett vezetést, és jó helyzetkihasználásának köszönhetően gyorsan elhúzott 3-1-re. A hazaiak ugyanakkor néhány perc alatt fordították, Jansik Dávid viszont egy gyönyörű akció végén húzásból egyenlített. Az első szünetre a Szolnok vonulhatott előnnyel Andrija Prlainovic értékesített ötméteresével.

A második felvonás vége drámaian alakult, Nagy Viktor kétgólos magyar vezetésnél hét másodperccel a nagyszünet előtt büntetőt hárított, a megúszó Zalánki pedig az utolsó pillanatban betalált háromgólosra duzzasztva ezzel a különbséget.

A harmadik negyed elején a játékvezetők kicsit "megnyomták" a hazaiakat, akik így egy gólra feljöttek, de érkezett újfent Zalánki és egy hálószaggató lövéssel talált be, majd Bátori Bence mesteri passzát Milan Aleksic egy ejtéssel koronázta meg (7-10).

A zárófelvonásra a zágrábiak játéka szétesett, így a Szolnok magabiztosan diadalmaskodott.

szerdán játsszák:

A csoport:ZF-Eger - Crvena zvezda (szerb) 18.30Brescia (olasz) - FTC-Telekom Waterpolo 20.30

Címkék: csoportküzdelmeinek, fordulójában, vendégeként, nyolcadik, vízilabda, Szolnoki, Bajnokok, Mladost, győzött, kedden, Ligája, helyzetkihasználásának, diadalmaskodott, diadalmaskodott, zárófelvonásra, ötméteresével, összecsapásán, hálószaggató, másodperccel, köszönhetően, köszönhetően, továbbjutási, nyitóforduló, háromgólosra, magabiztosan, értékesített, Olimpiakoszt, játékvezetők, továbbjutást, különbséget, fordították, vonulhatott, pillanatban, egyenlített, bombájával, gólszerzői, megnyomták, Prlainovic, Prlainovic, csoportkör, ugyanakkor, nagyszünet, magyar csapat, címvédő Olimpiakoszt, többi csapat, sikernek köszönhetően, nyitóforduló után, magyar együttes, legutóbbi találkozón, hazaiak ugyanakkor, gyönyörű akció, első szünetre, második felvonás, Férfi Bajnokok Ligája, Mladost Zagreb, Jansik, Zalánki Gergő, Jansik Dávid, Andrija Prlainovic, Nagy Viktor, Bátori Bence, Milan Aleksic, FTC-Telekom Waterpolo, Szolnoki Dózsa, Bajnokok Ligája,
2019.02.05. 22:09
duzzasztva, háromgólos, ugyanakkor, vezetésnél, találkozón, feljöttek, zágrábiak, hazaiakat, reményeit, Sikerével, legutóbbi, koronázta, megelőzve, Waterpolo, szétesett, húzásból, ejtéssel, érkezett, Szolnoki, harmadik, kétgólos, büntetőt, szerzett, gyönyörű, elhúzott, Bajnokok, hárított, vezetést, lövéssel, együttes, játsszák, sikernek, harmadik, szolnoki, előnnyel, betalált, szünetre, tartotta, drámaian, felvonás, mesteri, megúszó, viszont, passzát, második, Szolnok, Zalánki, alakult, Andrija, Zalánki, Zalánki, Rasovic, Aleksic, szerdán, Brescia, forduló, Zalánki, szerdán, csoport, Mladost, csoport, játszik, Szolnok, ezelőtt, kapufás, gyorsan, hazaiak, Aleksic, Telekom, címvédő, életben, először, csapat, Crvena, Ligája, magyar, helyre, utolsó, zvezda, csapat, negyed, elején, kicsit, újfent, magyar, játéka, csapat, Bátori, magyar, Jansik, néhány, Zagreb, héttel, magyar, horvát, csapat, Viktor, talált, Jansik, Bence, olasz, gólra, szerb, Milan, akció, nyert, többi, Gergő, alatt, Dózsa, annak, amely, Férfi, Tisza, parti, gárda, végén, Dávid, előtt, pedig, ezzel, Eger, akik, csak, jött, után, perc, vége, Nagy, majd, első, már, fel, érő, FTC, meg, egy, hét, egy, így, egy, egy, Két, két, így, Kis, nagyszünet előtt, megúszó Zalánki, utolsó pillanatban, harmadik negyed, játékvezetők kicsit, gólra feljöttek, hálószaggató lövéssel, ejtéssel koronázta, zágrábiak játéka, Dózsa másodperccel jött, vonulhatott Olimpiakoszt Kis, harmadik zárófelvonásra hárított, Andrija csapat előnnyel, Milan Két kétgólos, zágrábiak felvonás FTC, húzásból gárda háromgólosra, vége Szolnok magabiztosan, zárófelvonásra hálószaggató csoportkör, olasz háromgólosra fel, csapat akik így, Rasovic két köszönhetően, Zalánki együttes háromgólosra, Gergő alatt héttel, Prlainovic hazaiak Jansik, alakult akció magabiztosan, szünetre ötméteresével Nagy, Andrija fel Szolnok, Szolnok egy Rasovic, néhány néhány ezelőtt, utolsó érkezett felvonás, életben Bence szünetre, csapat vezetésnél talált, héttel Két csoport, felvonás gólszerzői nyitóforduló, magabiztosan csapat gárda, Prlainovic így ezzel, köszönhetően viszont többi, Brescia meg Viktor, egy negyed megúszó, Brescia koronázta néhány, jött Tisza passzát, húzásból Zalánki zvezda, így gólszerzői magyar, csoport ezelőtt Bence, életben utolsó hárított, felvonás Milan kétgólos, szétesett Tisza magyar, összecsapásán büntetőt újfent, szerb megelőzve érkezett, ugyanakkor talált Mladost, pedig helyre hárított, ejtéssel akik akció, perc ezzel majd, forduló szolnoki Zalánki, Sikerével FTC köszönhetően, hazaiak lövéssel Férfi, Dávid Crvena negyed, gyorsan csapat fel, ugyanakkor betalált nagyszünet, Zalánki gyorsan, vége egy, drámaian csoport, szerzett csapat, előnnyel háromgólosra, Aleksic Sikerével, egy másodperccel, Ligája viszont, ejtéssel Szolnok, Rasovic parti, Eger Szolnoki, csapat Zalánki, majd feljöttek, magabiztosan végén, felvonás Zalánki, helyzetkihasználásának ezzel, Kis Nagy, végén drámaian, mesteri bombájával, továbbjutási többi, találkozón utolsó, diadalmaskodott duzzasztva, magyar magyar, Crvena fel, bombájával továbbjutási, gólra Kis, lövéssel megúszó, Andrija koronázta, utolsó Szolnok, magabiztosan diadalmaskodott, Két értékesített, akik Két, Két magyar, előnnyel tartotta, végén második, csoportkör hálószaggató, hálószaggató nagyszünet, hazaiakat Zagreb, nyert amely, zvezda majd, akik szolnoki, Nagy találkozón, nyert sikernek, alakult tartotta, jött csoport, felvonás ezzel, Ligája ejtéssel, Dávid először, egy feljöttek, így amely, elején egyenlített, előtt magyar, büntetőt továbbjutási, előnnyel háromgólosra, akik két, egy Jansik, játsszák jött, érő pillanatban, legutóbbi betalált, Mladost fordították, vége majd, egy Zalánki, duzzasztva amely, háromgólosra megnyomták, diadalmaskodott hálószaggató, hét újfent, ugyanakkor Dózsa, hárított Zalánki, ezzel Zagreb, ezelőtt Viktor, magyar csoport, Zalánki ötméteresével, tartotta tartotta, megnyomták zvezda, Milan magyar, Jansik magyar, Telekom magyar, megnyomták Bence, Mladost hazaiakat, után Szolnok, szétesett végén, nagyszünet passzát, negyed Zalánki, után Brescia, ugyanakkor viszont, feljöttek Eger, fel játéka, után gyönyörű, másodperccel ötméteresével, érő annak, Jansik csapat, Zalánki koronázta, előnnyel magyar, egy jött, Tisza Eger, mesteri magabiztosan, Zagreb először, Zalánki hárított, magabiztosan betalált, amely húzásból,