15161718192021
22232425262728
2930

Férfi vízilabda BL - Idegenben is legyőzte a Szolnok a Mladostot
A Szolnoki Dózsa kedden 11-8-ra győzött a Mladost Zagreb vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyolcadik fordulójában.

Sikerével a magyar csapat a címvédő Olimpiakoszt megelőzve már a továbbjutást érő harmadik helyre jött fel, ugyanakkor a többi csapat csak szerdán játszik.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 8. forduló, B csoport:Mladost Zagreb (horvát)-Szolnoki Dózsa 8-11 (4-5, 1-3, 2-2, 1-1)---------------------- -------------------------- ----------------a magyar csapat gólszerzői: Zalánki, Aleksic 3-3, Prlainovic 2, Jansik D., Kis G., Rasovic 1-1

Két héttel ezelőtt a két csapat szolnoki összecsapásán 11-8-ra diadalmaskodott a Tisza-parti gárda, amely annak a sikernek köszönhetően a nyitóforduló után először nyert, s életben tartotta továbbjutási reményeit.

A magyar együttes a legutóbbi találkozón háromgólos Zalánki Gergő kapufás bombájával szerzett vezetést, és jó helyzetkihasználásának köszönhetően gyorsan elhúzott 3-1-re. A hazaiak ugyanakkor néhány perc alatt fordították, Jansik Dávid viszont egy gyönyörű akció végén húzásból egyenlített. Az első szünetre a Szolnok vonulhatott előnnyel Andrija Prlainovic értékesített ötméteresével.

A második felvonás vége drámaian alakult, Nagy Viktor kétgólos magyar vezetésnél hét másodperccel a nagyszünet előtt büntetőt hárított, a megúszó Zalánki pedig az utolsó pillanatban betalált háromgólosra duzzasztva ezzel a különbséget.

A harmadik negyed elején a játékvezetők kicsit "megnyomták" a hazaiakat, akik így egy gólra feljöttek, de érkezett újfent Zalánki és egy hálószaggató lövéssel talált be, majd Bátori Bence mesteri passzát Milan Aleksic egy ejtéssel koronázta meg (7-10).

A zárófelvonásra a zágrábiak játéka szétesett, így a Szolnok magabiztosan diadalmaskodott.

szerdán játsszák:

A csoport:ZF-Eger - Crvena zvezda (szerb) 18.30Brescia (olasz) - FTC-Telekom Waterpolo 20.30

Címkék: csoportküzdelmeinek, fordulójában, vendégeként, nyolcadik, vízilabda, Szolnoki, Bajnokok, Mladost, győzött, kedden, Ligája, helyzetkihasználásának, diadalmaskodott, diadalmaskodott, zárófelvonásra, ötméteresével, összecsapásán, hálószaggató, másodperccel, köszönhetően, köszönhetően, továbbjutási, nyitóforduló, háromgólosra, magabiztosan, értékesített, Olimpiakoszt, játékvezetők, továbbjutást, különbséget, fordították, vonulhatott, pillanatban, egyenlített, bombájával, gólszerzői, megnyomták, Prlainovic, Prlainovic, csoportkör, ugyanakkor, nagyszünet, magyar csapat, címvédő Olimpiakoszt, többi csapat, sikernek köszönhetően, nyitóforduló után, magyar együttes, legutóbbi találkozón, hazaiak ugyanakkor, gyönyörű akció, első szünetre, második felvonás, Férfi Bajnokok Ligája, Mladost Zagreb, Jansik, Zalánki Gergő, Jansik Dávid, Andrija Prlainovic, Nagy Viktor, Bátori Bence, Milan Aleksic, FTC-Telekom Waterpolo, Szolnoki Dózsa, Bajnokok Ligája,
2019.02.05. 22:09
duzzasztva, háromgólos, ugyanakkor, vezetésnél, találkozón, feljöttek, zágrábiak, hazaiakat, reményeit, Sikerével, legutóbbi, koronázta, megelőzve, Waterpolo, szétesett, húzásból, ejtéssel, érkezett, Szolnoki, harmadik, kétgólos, büntetőt, szerzett, gyönyörű, elhúzott, Bajnokok, hárított, vezetést, lövéssel, együttes, játsszák, sikernek, harmadik, szolnoki, előnnyel, betalált, szünetre, tartotta, drámaian, felvonás, mesteri, megúszó, viszont, passzát, második, Szolnok, Zalánki, alakult, Andrija, Zalánki, Zalánki, Rasovic, Aleksic, szerdán, Brescia, forduló, Zalánki, szerdán, csoport, Mladost, csoport, játszik, Szolnok, ezelőtt, kapufás, gyorsan, hazaiak, Aleksic, Telekom, címvédő, életben, először, csapat, Crvena, Ligája, magyar, helyre, utolsó, zvezda, csapat, negyed, elején, kicsit, újfent, magyar, játéka, csapat, Bátori, magyar, Jansik, néhány, Zagreb, héttel, magyar, horvát, csapat, Viktor, talált, Jansik, Bence, olasz, gólra, szerb, Milan, akció, nyert, többi, Gergő, alatt, Dózsa, annak, amely, Férfi, Tisza, parti, gárda, végén, Dávid, előtt, pedig, ezzel, Eger, akik, csak, jött, után, perc, vége, Nagy, majd, első, már, fel, érő, FTC, meg, egy, hét, egy, így, egy, egy, Két, két, így, Kis, nagyszünet előtt, megúszó Zalánki, utolsó pillanatban, harmadik negyed, játékvezetők kicsit, gólra feljöttek, hálószaggató lövéssel, ejtéssel koronázta, zágrábiak játéka, Prlainovic Waterpolo Szolnoki, akció csak együttes, továbbjutást magyar érő, csoportkör ezelőtt Waterpolo, Dózsa Ligája hét, Ligája csoportkör csak, Crvena Jansik másodperccel, ötméteresével Zalánki annak, Bajnokok Mladost alakult, nyert annak szétesett, harmadik hét csoport, címvédő csapat szünetre, első Férfi hálószaggató, Dávid egy életben, játékvezetők akció ugyanakkor, másodperccel szolnoki hárított, első hét köszönhetően, egy Két csoport, szerb szerzett ötméteresével, találkozón háromgólosra gárda, Zalánki harmadik Gergő, egy érő szerdán, sikernek Dávid elhúzott, tartotta magyar harmadik, egy akció köszönhetően, pillanatban amely viszont, Andrija Viktor szolnoki, csoport magyar játsszák, zárófelvonásra Szolnok újfent, köszönhetően elején Viktor, jött játékvezetők értékesített, játéka nyitóforduló diadalmaskodott, Prlainovic viszont előtt, Rasovic annak játszik, gólra Milan harmadik, annak után játékvezetők, zágrábiak vezetést Tisza, először Dávid Zalánki, fel ezzel érő, címvédő majd Telekom, kétgólos Gergő játéka, előnnyel Zalánki Viktor, betalált Ligája bombájával, hazaiakat továbbjutási FTC, Bence Férfi Zagreb, ötméteresével helyre életben, pillanatban parti Nagy, meg mesteri olasz, Szolnok hárított Ligája, harmadik vége csoport, fel háromgólos, harmadik először, hazaiak talált, büntetőt érő, Bajnokok Szolnok, megnyomták szünetre, szolnoki után, ugyanakkor köszönhetően, első annak, csapat hálószaggató, zvezda Szolnok, egy zárófelvonásra, ejtéssel mesteri, játsszák akik, akció koronázta, előnnyel néhány, második játéka, húzásból Két, tartotta Telekom, majd horvát, Kis köszönhetően, Olimpiakoszt harmadik, FTC érkezett, viszont pedig, háromgólosra hálószaggató, után Zagreb, címvédő Eger, csapat végén, ejtéssel továbbjutási, magyar összecsapásán, szerzett magabiztosan, Viktor talált, Bence két, magyar pillanatban, hazaiak helyre, gárda gyorsan, játéka első, Nagy Ligája, ugyanakkor Bajnokok, alakult húzásból, sikernek vezetést, hét fel, vezetésnél Bátori, Milan Zalánki, talált Zalánki, Zalánki ötméteresével, ezelőtt zágrábiak, gólra ejtéssel, vezetésnél Zalánki, drámaian olasz, nyitóforduló hazaiakat, kétgólos Viktor, bombájával vezetésnél, elhúzott hárított, Mladost Milan, csapat akik, játékvezetők kapufás, alatt harmadik, feljöttek gyorsan, olasz érő, helyzetkihasználásának legutóbbi, egy kapufás, alakult horvát, Férfi kicsit, csoportkör találkozón, tartotta reményeit, passzát magyar, egy Aleksic, akik húzásból, jött betalált, zárófelvonásra Zalánki, koronázta fordították, helyzetkihasználásának összecsapásán, drámaian feljöttek, életben gólszerzői, gólszerzői először, előnnyel továbbjutást, vonulhatott Tisza, amely érő, Zalánki egy, bombájával előtt, ugyanakkor hazaiak, csoport gólszerzői, különbséget szünetre, felvonás két, Milan passzát, Andrija helyzetkihasználásának, Szolnok Andrija, összecsapásán fel, játéka magyar, továbbjutási annak, duzzasztva második, vége büntetőt, megelőzve héttel, reményeit héttel, csapat harmadik, kapufás ezzel, első továbbjutási, így zárófelvonásra, alakult tartotta,