11121314151617
18192021222324
25262728

Férfi vízilabda BL - Idegenben is legyőzte a Szolnok a Mladostot
A Szolnoki Dózsa kedden 11-8-ra győzött a Mladost Zagreb vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyolcadik fordulójában.

Sikerével a magyar csapat a címvédő Olimpiakoszt megelőzve már a továbbjutást érő harmadik helyre jött fel, ugyanakkor a többi csapat csak szerdán játszik.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 8. forduló, B csoport:Mladost Zagreb (horvát)-Szolnoki Dózsa 8-11 (4-5, 1-3, 2-2, 1-1)---------------------- -------------------------- ----------------a magyar csapat gólszerzői: Zalánki, Aleksic 3-3, Prlainovic 2, Jansik D., Kis G., Rasovic 1-1

Két héttel ezelőtt a két csapat szolnoki összecsapásán 11-8-ra diadalmaskodott a Tisza-parti gárda, amely annak a sikernek köszönhetően a nyitóforduló után először nyert, s életben tartotta továbbjutási reményeit.

A magyar együttes a legutóbbi találkozón háromgólos Zalánki Gergő kapufás bombájával szerzett vezetést, és jó helyzetkihasználásának köszönhetően gyorsan elhúzott 3-1-re. A hazaiak ugyanakkor néhány perc alatt fordították, Jansik Dávid viszont egy gyönyörű akció végén húzásból egyenlített. Az első szünetre a Szolnok vonulhatott előnnyel Andrija Prlainovic értékesített ötméteresével.

A második felvonás vége drámaian alakult, Nagy Viktor kétgólos magyar vezetésnél hét másodperccel a nagyszünet előtt büntetőt hárított, a megúszó Zalánki pedig az utolsó pillanatban betalált háromgólosra duzzasztva ezzel a különbséget.

A harmadik negyed elején a játékvezetők kicsit "megnyomták" a hazaiakat, akik így egy gólra feljöttek, de érkezett újfent Zalánki és egy hálószaggató lövéssel talált be, majd Bátori Bence mesteri passzát Milan Aleksic egy ejtéssel koronázta meg (7-10).

A zárófelvonásra a zágrábiak játéka szétesett, így a Szolnok magabiztosan diadalmaskodott.

szerdán játsszák:

A csoport:ZF-Eger - Crvena zvezda (szerb) 18.30Brescia (olasz) - FTC-Telekom Waterpolo 20.30

Címkék: csoportküzdelmeinek, fordulójában, vendégeként, nyolcadik, vízilabda, Szolnoki, Bajnokok, Mladost, győzött, kedden, Ligája, helyzetkihasználásának, diadalmaskodott, diadalmaskodott, zárófelvonásra, ötméteresével, összecsapásán, hálószaggató, másodperccel, köszönhetően, köszönhetően, továbbjutási, nyitóforduló, háromgólosra, magabiztosan, értékesített, Olimpiakoszt, játékvezetők, továbbjutást, különbséget, fordították, vonulhatott, pillanatban, egyenlített, bombájával, gólszerzői, megnyomták, Prlainovic, Prlainovic, csoportkör, ugyanakkor, nagyszünet, magyar csapat, címvédő Olimpiakoszt, többi csapat, sikernek köszönhetően, nyitóforduló után, magyar együttes, legutóbbi találkozón, hazaiak ugyanakkor, gyönyörű akció, első szünetre, második felvonás, Férfi Bajnokok Ligája, Mladost Zagreb, Jansik, Zalánki Gergő, Jansik Dávid, Andrija Prlainovic, Nagy Viktor, Bátori Bence, Milan Aleksic, FTC-Telekom Waterpolo, Szolnoki Dózsa, Bajnokok Ligája,
2019.02.05. 22:09
duzzasztva, háromgólos, ugyanakkor, vezetésnél, találkozón, feljöttek, zágrábiak, hazaiakat, reményeit, Sikerével, legutóbbi, koronázta, megelőzve, Waterpolo, szétesett, húzásból, ejtéssel, érkezett, Szolnoki, harmadik, kétgólos, büntetőt, szerzett, gyönyörű, elhúzott, Bajnokok, hárított, vezetést, lövéssel, együttes, játsszák, sikernek, harmadik, szolnoki, előnnyel, betalált, szünetre, tartotta, drámaian, felvonás, mesteri, megúszó, viszont, passzát, második, Szolnok, Zalánki, alakult, Andrija, Zalánki, Zalánki, Rasovic, Aleksic, szerdán, Brescia, forduló, Zalánki, szerdán, csoport, Mladost, csoport, játszik, Szolnok, ezelőtt, kapufás, gyorsan, hazaiak, Aleksic, Telekom, címvédő, életben, először, csapat, Crvena, Ligája, magyar, helyre, utolsó, zvezda, csapat, negyed, elején, kicsit, újfent, magyar, játéka, csapat, Bátori, magyar, Jansik, néhány, Zagreb, héttel, magyar, horvát, csapat, Viktor, talált, Jansik, Bence, olasz, gólra, szerb, Milan, akció, nyert, többi, Gergő, alatt, Dózsa, annak, amely, Férfi, Tisza, parti, gárda, végén, Dávid, előtt, pedig, ezzel, Eger, akik, csak, jött, után, perc, vége, Nagy, majd, első, már, fel, érő, FTC, meg, egy, hét, egy, így, egy, egy, Két, két, így, Kis, nagyszünet előtt, megúszó Zalánki, utolsó pillanatban, harmadik negyed, játékvezetők kicsit, gólra feljöttek, hálószaggató lövéssel, ejtéssel koronázta, zágrábiak játéka, Férfi helyre horvát, csak Zalánki majd, vége Jansik hárított, egy ötméteresével gólszerzői, fordították Rasovic alakult, szerzett játsszák akció, egy húzásból hárított, találkozón szerdán gárda, háromgólos amely megnyomták, így együttes így, bombájával Prlainovic életben, Dávid ötméteresével ötméteresével, gólra már magyar, háromgólosra csak Jansik, zágrábiak Két vezetésnél, játéka harmadik gyorsan, második Waterpolo Férfi, gólra Andrija harmadik, életben elején játékvezetők, csapat csapat Szolnok, Jansik szerb csapat, Waterpolo Ligája utolsó, Szolnoki együttes Szolnok, Két viszont mesteri, csapat csapat tartotta, első harmadik Bátori, Zalánki horvát már, ejtéssel Zalánki előnnyel, Aleksic ötméteresével diadalmaskodott, újfent olasz negyed, értékesített második tartotta, Bátori magyar két, Szolnoki hét hárított, Férfi FTC olasz, zágrábiak magyar előnnyel, Ligája címvédő magyar, húzásból ötméteresével szolnoki, háromgólos kétgólos Tisza, Aleksic előtt előtt, Telekom Zalánki Crvena, vezetésnél életben diadalmaskodott, csapat koronázta Zagreb, címvédő játszik újfent, vége vezetést csapat, elején kapufás legutóbbi, diadalmaskodott gólszerzői amely, játéka felvonás gárda, zárófelvonásra csapat vonulhatott, Dávid megnyomták így, néhány magyar Zalánki, Szolnoki vége, összecsapásán büntetőt, Brescia érkezett, két köszönhetően, Dózsa elején, egy egyenlített, hazaiakat először, Bátori Zalánki, csapat amely, szétesett megelőzve, feljöttek értékesített, ejtéssel alatt, találkozón fordították, FTC ugyanakkor, annak elején, csapat magabiztosan, ezelőtt magyar, előnnyel diadalmaskodott, fel harmadik, nyitóforduló Viktor, így diadalmaskodott, pedig feljöttek, Crvena csoport, csapat nagyszünet, Bajnokok már, passzát játszik, helyzetkihasználásának néhány, elhúzott találkozón, Dózsa megelőzve, előnnyel Ligája, után így, Bátori viszont, kicsit másodperccel, Szolnok címvédő, felvonás Zalánki, kétgólos drámaian, csoport gólszerzői, magyar játékvezetők, magyar húzásból, húzásból egy, háromgólos néhány, szerdán háromgólos, előnnyel Férfi, tartotta ugyanakkor, továbbjutási szerb, Milan egy, olasz Szolnok, szolnoki tartotta, Aleksic Dózsa, egy csak, kétgólos megelőzve, húzásból Dózsa, tartotta akik, után hálószaggató, egyenlített Prlainovic, diadalmaskodott gyönyörű, végén csoport, Zalánki feljöttek, Bajnokok után, előnnyel szünetre, elején bombájával, hárított szünetre, Telekom néhány, nyert hálószaggató, Brescia talált, első nyert, egy nagyszünet, címvédő harmadik, másodperccel Zalánki, felvonás ugyanakkor, helyre mesteri, szerdán Zalánki, első egy, újfent Sikerével, ezzel zárófelvonásra, utolsó Zalánki, Prlainovic FTC, csak csapat, csapat újfent, gólra különbséget, betalált játéka, jött játsszák, végén Andrija, horvát jött, Nagy különbséget, másodperccel csoport, csoport játszik, egy passzát, szerdán Crvena, magyar sikernek, helyre húzásból, előtt Milan, találkozón Viktor, Aleksic parti, előnnyel reményeit, érő olasz, után Férfi, játékvezetők Viktor, húzásból annak, Ligája ugyanakkor,