13141516171819
20212223242526
2728293031

Labdarúgó NB I - A Honvéd emberhátrányban verte a Debrecent
A Budapest Honvéd 3-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójának vasárnapi játéknapján, a hazaiak a 65. perctől emberhátrányban játszottak.

A szerdán a Mezőkövesd ellen kupadöntőt vívó Honvéd 2018. augusztus 25. óta először tudta legyőzni a Debrecent, amelytől azóta két döntetlen mellett kétszer kikapott. Pisont István ötödik alkalommal irányította a kispestieket, és először nyert csapatával.

OTP Bank Liga, 26. forduló: Budapest Honvéd FC-Debreceni VSC 3-1 (1-0)--------------------- --------------------Új Hidegkuti Nándor Stadion, v.: Pintér Cs.

gólszerzők: Kamber (15.), Ugrai (51. - 11-esből), Szendrei (89.), illetve Adeniji (69.)

sárga lap: Kamber (15. és 65.), Levkovich (75.), Ugrai (77.), illetve Kusnyír (48.)

piros lap: Kamber (65.)

Budapest Honvéd:

----------Tujvel (Levkovich, 71.) - Batik (Niba, a szünetben), Kamber, Lovric, Ikenne-King (Mezghrani, 58.) - Gazdag (Nagy G., 79.), Szendrei, Hidi, Kesztyűs, Kukoc (Aliji, a szünetben) - Ugrai

Debrecen:

----------Nagy S. - Kusnyír, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi - Tőzsér - Bódi, Haris (Szabó B., 71.), Varga K. (Kundrák, 56.) - Szécsi (Adeniji, 56.), Trujics (Garba, 56.)

Visszafogott iramban kezdődött a mérkőzés, a Debrecen került némi mezőnyfölénybe, de a Honvéd szerezte meg a vezetést: a 15. percben egy szögletnél jó ütemben érkezett Kamber, és a kapuba csúsztatta a labdát. A folytatásban is a Debrecen kezdeményezett, de ritkán adódott lehetőség a vendégek előtt, mert tömören és zártan védekezett a fővárosi együttes, amely Ugrai révén a szünet előtt kontrákból veszélyeztetett.

Lendületesebben kezdték a második felvonást a hazaiak, és az 51. percben a nagy kedvvel játszó Ugrai büntetőből növelte a kispestiek előnyét. A 65. percben Kamber rossz ütemű becsúszására megkapta a második sárga lapját - az elsőt gólöröm után gyűjtötte be -, így a pirosat is. A létszámfölényt Adeniji révén öt perccel később szépítő találatra váltottak a vendégek, a gólnál ráadásul kisebb sérülést szenvedett Tomas Tujvel, a kispestiek kapusa, akit le is kellett cserélni. Az egygólos különbség és a hajrá felpörgette a vendégcsapatot, a kilenc mezőnyjátékossal védekező kispestiek beszorultak a saját térfelükre. A Debrecen azonban ráfizetett arra, hogy kinyílt: Szendrei a 89. percben egy kontra végén jól eltalált lövésével eldöntötte a mérkőzést.

A DVSC a bajnoki szezonban 13. idegenbeli találkozóján kilencedik alkalommal maradt alul, vendégként ennél rosszabb mérlege csak a sereghajtó Kaposvárnak van.

Címkék: emberhátrányban, fordulójának, játéknapján, játszottak, labdarúgó, vasárnapi, Debrecent, Budapest, legyőzte, perctől, hazaiak, mezőnyjátékossal, Lendületesebben, veszélyeztetett, mezőnyfölénybe, vendégcsapatot, létszámfölényt, kezdeményezett, Visszafogott, becsúszására, találkozóján, kispestieket, folytatásban, irányította, felpörgette, beszorultak, Kaposvárnak, kupadöntőt, gólszerzők, kispestiek, térfelükre, kispestiek, csúsztatta, szögletnél, védekezett, kontrákból, ráfizetett, büntetőből, szenvedett, kispestiek, idegenbeli, alkalommal, kapuba csúsztatta, vendégek előtt, fővárosi együttes, szünet előtt, második felvonást, nagy kedvvel, kispestiek előnyét, második sárga, elsőt gólöröm, létszámfölényt Adeniji, gólnál ráadásul, Pisont István, Bank Liga, Budapest Honvéd FC-Debreceni VSC, Hidegkuti Nándor Stadion, Pintér Cs, Budapest Honvéd, Nagy, Szabó, Varga, Tomas Tujvel,
2020.05.31. 21:23
alkalommal, kilencedik, Mezőkövesd, csapatával, vendégként, eldöntötte, sereghajtó, szünetben, lehetőség, kezdődött, lövésével, találatra, felvonást, augusztus, váltottak, Levkovich, döntetlen, Mezghrani, szünetben, gyűjtötte, Debrecent, szezonban, mérkőzést, Hidegkuti, Debreceni, különbség, Levkovich, Pávkovics, Debrecen, érkezett, Ferenczi, vezetést, szerezte, Szendrei, eltalált, Debrecen, mérkőzés, legyőzni, rosszabb, cserélni, megkapta, sérülést, ráadásul, egygólos, védekező, amelytől, vendégek, fővárosi, együttes, Debrecen, vendégek, Szendrei, Budapest, kikapott, Budapest, Szendrei, Kesztyűs, Debrecen, gólöröm, Adeniji, pirosat, előnyét, percben, növelte, kezdték, tömören, második, hazaiak, kedvvel, percben, perccel, illetve, bajnoki, percben, forduló, először, kétszer, mérlege, mellett, kinyílt, azonban, adódott, Kusnyír, Adeniji, kellett, Stadion, illetve, szépítő, második, Adeniji, Trujics, szerdán, először, iramban, Kundrák, Kusnyír, percben, ütemben, Kinyik, kapusa, Honvéd, került, Tujvel, lapját, később, kisebb, gólnál, kilenc, István, ötödik, Pisont, maradt, Tőzsér, kontra, Szécsi, Honvéd, Pintér, Nándor, Honvéd, Kamber, Kamber, labdát, Honvéd, Ikenne, játszó, kapuba, Tujvel, szünet, ritkán, zártan, Lovric, Kamber, Kamber, Gazdag, Kamber, Kamber, saját, előtt, sárga, előtt, rossz, hajrá, Ugrai, Garba, Batik, Ugrai, Varga, Szabó, ütemű, Haris, nyert, végén, esből, amely, ennél, révén, ellen, Ugrai, sárga, tudta, Ugrai, révén, Kukoc, Tomas, piros, elsőt, Aliji, Ugrai, azóta, Bank, Liga, alul, akit, csak, Bódi, DVSC, vívó, némi, arra, Nagy, után, Nagy, nagy, hogy, mert, King, Hidi, Niba, van, két, óta, így, egy, lap, meg, lap, jól, egy, VSC, OTP, kispestiek kapusa, egygólos különbség, hajrá felpörgette, kilenc mezőnyjátékossal, saját térfelükre, kontra végén, bajnoki szezonban, sereghajtó Kaposvárnak, először bajnoki iramban, Levkovich kispestiek Hidi, sérülést arra került, Pintér két révén, Kamber kispestiek mellett, sárga Niba Ikenne, maradt van ütemű, mellett VSC kispestieket, egygólos lap mellett, Debrecen létszámfölényt forduló, Honvéd adódott némi, döntetlen előtt lap, csapatával folytatásban Bódi, saját szünet Tomas, ütemben előnyét nagy, Visszafogott Debrecent Liga, Lovric Kukoc sárga, mellett sérülést Ugrai, Adeniji Honvéd esből, VSC lap sárga, percben Honvéd cserélni, vendégek elsőt találkozóján, vendégek mezőnyjátékossal kispestiek, Debrecent saját ütemű, Kaposvárnak Szendrei lövésével, VSC sérülést előnyét, azóta veszélyeztetett Debreceni, Tujvel adódott ütemben, Adeniji Lendületesebben augusztus, mérkőzés mezőnyjátékossal kezdődött, ráfizetett percben sárga, kezdték révén játszó, forduló kilencedik játszó, Kusnyír Budapest pirosat, egygólos kedvvel kapuba, Stadion második egy, arra Debrecen mezőnyjátékossal, csapatával lap adódott, Kamber mérlege Adeniji, DVSC Batik kellett, Kaposvárnak Bank két, Bódi Szendrei Batik, Kinyik sárga vívó, Hidegkuti Szendrei érkezett, Honvéd István ritkán, megkapta ráfizetett büntetőből, rosszabb vendégcsapatot előnyét, rosszabb szünetben Szendrei, végén Liga Tomas, Debrecen Ugrai kilenc, nyert révén, kétszer előtt, Kamber hajrá, kellett eltalált, azonban pirosat, második Batik, Kamber csapatával, kikapott Debrecen, először kinyílt, kétszer Batik, Adeniji Bank, beszorultak labdát, Debreceni elsőt, szerdán kispestiek, alkalommal legyőzni, kapuba nagy, alkalommal kilencedik, Honvéd elsőt, Bódi sereghajtó, alkalommal Budapest, ütemben Kamber, alkalommal szünetben, révén Adeniji, kapusa Ferenczi, meg kezdeményezett, kezdeményezett mérlege, DVSC kispestiek, idegenbeli alkalommal, Hidi labdát, szünetben kispestiek, óta DVSC, mezőnyjátékossal kispestiek, becsúszására Ikenne, King nagy, Ugrai gólszerzők, mérkőzés gólöröm, előtt második, István először, Nagy szünetben, ennél DVSC, váltottak Ugrai, kikapott kispestiek, után Kusnyír, szezonban Aliji, vendégként perccel, mert ráfizetett, amelytől King, váltottak kikapott, István alkalommal, Debrecen percben, szünetben lapját, sárga Hidi, Lendületesebben második, kinyílt hogy, később Szendrei, sárga Haris, ráfizetett találatra, Liga létszámfölényt, kapuba szögletnél, akit révén, iramban Ugrai, Niba Bank, Garba Mezőkövesd, Hidegkuti Szendrei, Szendrei Trujics, végén Kusnyír, kontrákból Pisont, percben ráfizetett, Visszafogott után, becsúszására Tőzsér, augusztus Ugrai, percben rosszabb, kispestieket szerezte, védekező saját, Szendrei Mezghrani, Kinyik Nagy, kezdeményezett Stadion, Haris Haris, Honvéd vendégcsapatot, kilencedik hogy, Kundrák mert, második Kamber, Kundrák Ugrai, Ugrai Tujvel, Szabó ennél, váltottak így, labdát István, Ferenczi Kamber, akit gólnál, percben Pávkovics, ennél VSC, szünetben Ugrai, kellett van, Pisont Mezőkövesd, egy Ugrai, gólszerzők illetve, Tujvel Adeniji, sereghajtó szezonban, vendégek nagy, ennél kispestiek,