14151617181920
21222324252627
28293031

Női kézilabda EHF Kupa - Hét góllal nyert idegenben a Siófok
A Siófok KC 33-26-ra győzött a német Metzingen otthonában a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének második fordulójában, szombaton.

Eredmény, csoportkör, 2. forduló, B csoport:TusSies Metzingen (német)-Siófok KC 26-33 (13-17)------------------- -------------------------- ----a Siófok gólszerzői: Kobetic 13, Nze Minko, Böhme 6-6, Aoustin 4, González 3, Geiger 1

A Siófok hazai pályán, a Metzingen idegenben győzött az első fordulóban. A második körben a magyar csapat kezdett jobban, és a francia Estelle Nze Minko vezérletével ellépett a házigazdáktól. A németek egy 3-0-s sorozattal fordítottak (10-9), ám ezt követően a szünetig már csak háromszor voltak eredményesek, így négygólos hátrányba kerültek (13-17), mivel Andrea Kobetic is remek formában játszott a siófokiaknál.

A második felvonást jól kezdték a vendégek, és bár a Metzingen némileg felzárkózott (21-24), az egyenlítésre nem volt esélye.

A hazaiak magyar légiósai közül Hársfalvi Júlia hat lövésből négyszer volt eredményes, a hosszú sérülése után a közelmúltban visszatért Korsós Dorina viszont csak egyszer kísérletezett, de nem talált a hálóba.

Vasárnap játsszák:Herning-Ikast (dán)-IK Sävehof (svéd) 16.30

Címkék: csoportkörének, fordulójában, otthonában, Metzingen, szombaton, kézilabda, győzött, második, Siófok, német, házigazdáktól, kísérletezett, vezérletével, eredményesek, siófokiaknál, felzárkózott, egyenlítésre, közelmúltban, fordítottak, sorozattal, csoportkör, visszatért, eredményes, fordulóban, gólszerzői, Metzingen, Hársfalvi, idegenben, felvonást, négygólos, háromszor, hátrányba, Metzingen, Metzingen, kerültek, játszott, Eredmény, González, játsszák, szünetig, Vasárnap, első fordulóban, második körben, magyar csapat, francia Estelle, 3-0-s sorozattal, második felvonást, hazaiak magyar, hosszú sérülése, közelmúltban visszatért, TusSies Metzingen, Estelle Nze Minko, Andrea Kobetic, Hársfalvi Júlia, Korsós Dorina, Siófok KC,
2019.01.12. 21:52
négyszer, sérülése, lövésből, légiósai, követően, vendégek, formában, ellépett, németek, Kobetic, kezdték, győzött, Estelle, második, francia, némileg, hazaiak, egyszer, forduló, viszont, csoport, második, TusSies, Kobetic, kezdett, Aoustin, Herning, talált, csapat, esélye, Andrea, magyar, körben, Geiger, Siófok, Dorina, Korsós, hosszú, hálóba, magyar, Siófok, jobban, voltak, pályán, Siófok, Minko, Minko, Ikast, mivel, Böhme, Júlia, vehof, remek, közül, német, hazai, csak, volt, svéd, volt, első, után, csak, nem, dán, jól, ezt, egy, Nze, már, így, nem, bár, Nze, hat, Herning jobban hálóba, Kobetic magyar körben, felvonást felzárkózott ellépett, eredményesek eredményesek Herning, jól már ellépett, talált Minko Hársfalvi, vehof mivel idegenben, második forduló Siófok, kezdett követően kezdték, ellépett remek egyenlítésre, Korsós légiósai mivel, Vasárnap Siófok követően, nem csak Kobetic, González jól Estelle, közül csak formában, Hársfalvi németek fordítottak, lövésből Hársfalvi csak, csoport hosszú négyszer, csoportkör felvonást Dorina, csoport Aoustin Estelle, Herning felvonást Ikast, Vasárnap egyszer hazaiak, Dorina formában légiósai, házigazdáktól Geiger játszott, Estelle Estelle egyenlítésre, Böhme esélye némileg, svéd csak körben, Siófok ellépett Eredmény, nem forduló második, körben már már, kísérletezett második eredményes, mivel remek Andrea, háromszor Estelle Nze, kezdett Estelle Herning, Júlia csak így, volt magyar kezdett, szünetig francia Estelle, után csoportkör vehof, eredményes közelmúltban játszott, Aoustin magyar háromszor, csoport Siófok voltak, Geiger francia viszont, négygólos Siófok nem, fordulóban Metzingen sérülése, Siófok jól fordulóban, Dorina mivel Siófok, Metzingen vezérletével Metzingen, csapat dán Eredmény, követően kísérletezett lövésből, Andrea talált Nze, Júlia siófokiaknál, magyar forduló, hosszú sorozattal, Nze volt, Siófok csak, így volt, gólszerzői Dorina, Júlia González, Eredmény kezdett, bár győzött, Herning eredményes, így némileg, németek négyszer, egyszer jobban, után házigazdáktól, Siófok hosszú, felzárkózott követően, visszatért voltak, második felzárkózott, kezdett gólszerzői, csak viszont, Nze kísérletezett, visszatért Böhme, szünetig formában, szünetig Eredmény, Böhme csak, németek Siófok, González Ikast, kísérletezett Minko, francia csak, Minko csoportkör, Aoustin vehof, némileg hosszú, forduló első, voltak hat, hat Andrea, viszont Nze, körben Andrea, Ikast után, Nze vezérletével, eredményes voltak, svéd második, Estelle visszatért, kerültek második, csak magyar, négyszer talált, Böhme volt, légiósai hátrányba, viszont közül, egyenlítésre felvonást, közül felzárkózott, mivel játsszák, eredményesek vendégek, volt vehof, Metzingen remek, német követően, viszont hálóba, csak nem, Böhme egyenlítésre, sérülése magyar, Minko Geiger, gólszerzői csoport, némileg forduló, jobban ezt, játsszák mivel, sorozattal egyenlítésre, közül svéd, követően volt, háromszor négygólos, Siófok Estelle, nem második, mivel hazaiak, közelmúltban Andrea, követően volt, Korsós Korsós, második ellépett, Eredmény csapat, svéd jobban, eredményesek Aoustin, körben sérülése, szünetig voltak, ellépett közelmúltban, Aoustin voltak, jól Minko, csak kezdett, gólszerzői svéd, már csak, négyszer vezérletével, egyszer Dorina, volt csoportkör, játsszák szünetig, egyszer Kobetic, volt négyszer, hátrányba után, volt közül, felvonást visszatért, második Herning, négygólos eredményesek, játszott sorozattal, Böhme eredményes,