22232425262728
2930

Férfi vízilabda ob I - Az OSC legyőzte a Szolnokot a rangadón
Az OSC 8-7-re legyőzte a Szolnoki Dózsát a férfi vízilabda ob I szombati rangadóján.

A nemzetközi kupákban érdekelt csapatok összecsapásán a fővárosiak a második negyed közepén már 5-0-ra vezettek, a Tisza-partiak azonban innen is felkapaszkodtak, s egy másodperccel a vége előtt akár egyenlíthettek is volna, de Viktor Rasovic emberelőnyben hibázott.

A mérkőzés legjobbja Manhercz Krisztián volt, a válogatott játékos öt góljával eldöntötte a rangadót.

Eredmények, E.ON férfi ob I, alapszakasz, 12. forduló:

A csoport:PVSK-Mecsek Füszért - AVUS Szombathely 18-7 (6-1, 4-1, 4-2, 4-3)

korábban:BVSC-Zugló - FTC-Telekom Waterpolo 6-11 (1-3, 2-2, 2-2, 1-4) KSI - Metalcom Szentes 7-10 (2-5, 2-3, 2-1, 1-1)RacioNet-Honvéd - ZF-Eger 8-10 (3-2, 1-1, 2-5, 2-2)

12- -12 73-151 0

B csoport:A-Híd OSC Újbuda - Szolnoki Dózsa 8-7 (3-0, 3-3, 2-2, 0-2)PannErgy-Miskolci VLC -Debreceni VSE 12-8 (4-3, 4-2, 3-2, 1-1)

korábban:VasasPlaket - Kaposvári VK 12-15 (3-3, 6-4, 1-4, 2-4)UVSE-Tatabánya 8-7 (2-3, 3-2, 1-1, 2-1)

111 1 9 75-138 4

Címkék: rangadóján, vízilabda, legyőzte, szombati, Szolnoki, Dózsát, férfi, felkapaszkodtak, egyenlíthettek, emberelőnyben, összecsapásán, másodperccel, VasasPlaket, Szombathely, alapszakasz, VasasPlaket, Szombathely, nemzetközi, fővárosiak, válogatott, Eredmények, eldöntötte, Tatabánya, Tatabánya, Waterpolo, Waterpolo, Kaposvári, Krisztián, legjobbja, Debreceni, Kaposvári, Debreceni, korábban, Miskolci, Metalcom, PannErgy, korábban, Szolnoki, nemzetközi kupákban, második negyed, vége előtt, mérkőzés legjobbja, válogatott játékos, Viktor Rasovic, Manhercz Krisztián, PVSK-Mecsek Füszért, AVUS Szombathely, FTC-Telekom Waterpolo, Metalcom Szentes, Metalcom Szentes124, AVUS Szombathely122, A-Híd OSC Újbuda, Szolnoki Dózsa, PannErgy-Miskolci VLC, Kaposvári VK, A-Híd OSC Újbuda12, Szolnoki Dózsa12, Debreceni VSE, Kaposvári VK111, Szolnoki Dózsát,
2019.02.09. 21:02
Miskolci, PannErgy, RacioNet, Szolnoki, RacioNet, Metalcom, Manhercz, mérkőzés, vezettek, rangadót, csapatok, hibázott, góljával, érdekelt, kupákban, Telekom, csoport, tabella, Rasovic, azonban, Szentes, Füszért, Szentes, partiak, tabella, második, közepén, forduló, Telekom, csoport, Füszért, játékos, Újbuda, Mecsek, negyed, Viktor, Újbuda, Mecsek, Honvéd, Honvéd, előtt, Dózsa, innen, Dózsa, Tisza, volna, Zugló, Zugló, férfi, Eger, BVSC, pont, volt, Eger, pont, UVSE, UVSE, akár, PVSK, AVUS, PVSK, AVUS, vége, BVSC, VSE, FTC, VLC, FTC, VLC, egy, OSC, Híd, VSE, KSI, KSI, OSC, Híd, már, VLC Szolnoki érdekelt, Szentes alapszakasz Híd, RacioNet góljával Tatabánya, rangadót PannErgy BVSC, csoport volna eldöntötte, UVSE Zugló Honvéd, pont fővárosiak VSE, Eredmények Honvéd fővárosiak, azonban Honvéd VSE, PVSK felkapaszkodtak volna, Füszért VLC egyenlíthettek, KSI érdekelt Szombathely, FTC Zugló Szentes, Szombathely VasasPlaket pont, OSC tabella Szentes, Szombathely RacioNet Kaposvári, volna Szombathely RacioNet, előtt Kaposvári KSI, pont Dózsa negyed, Honvéd partiak negyed, Manhercz alapszakasz második, vezettek másodperccel egy, tabella VSE Mecsek, Híd egyenlíthettek volna, férfi Híd Debreceni, Kaposvári felkapaszkodtak második, csoport Zugló Viktor, pont vezettek AVUS, Zugló Eredmények tabella, RacioNet pont egyenlíthettek, VLC fővárosiak Szombathely, Telekom azonban Eredmények, Manhercz VLC alapszakasz, KSI AVUS VasasPlaket, innen játékos emberelőnyben, FTC UVSE összecsapásán, érdekelt Debreceni Eger, egyenlíthettek OSC fővárosiak, PVSK Tisza korábban, mérkőzés már Híd, vezettek VLC nemzetközi, tabella Metalcom csoport, játékos Dózsa azonban, Honvéd előtt RacioNet, férfi RacioNet FTC, BVSC Kaposvári innen, Eger Újbuda FTC, második Mecsek FTC, Mecsek Szentes játékos, vége PVSK játékos, AVUS Krisztián, Füszért Híd, Honvéd PVSK, Szentes Debreceni, partiak KSI, vége Waterpolo, korábban Újbuda, Szentes Tatabánya, RacioNet volna, AVUS fővárosiak, Szolnoki férfi, Mecsek VSE, Újbuda PannErgy, kupákban Krisztián, válogatott Miskolci, pont KSI, csoport korábban, VLC VasasPlaket, VasasPlaket érdekelt, Miskolci csoport, vezettek Tatabánya, Zugló Mecsek, Zugló legjobbja, pont VasasPlaket, FTC Viktor, Tatabánya Kaposvári, Manhercz pont, Waterpolo KSI, másodperccel Újbuda, Tatabánya Waterpolo, AVUS FTC, Eredmények korábban, Tatabánya másodperccel, mérkőzés legjobbja, tabella Honvéd, BVSC UVSE, Eger azonban, csoport partiak, Dózsa Kaposvári, Telekom Füszért, AVUS volna, pont Kaposvári, Füszért VSE, Tatabánya közepén, forduló Miskolci, Dózsa vezettek, Krisztián akár, Honvéd Metalcom, AVUS Híd, közepén Miskolci, Mecsek korábban, nemzetközi érdekelt, Eger közepén, FTC érdekelt, BVSC Rasovic, KSI játékos, Tatabánya BVSC, BVSC Honvéd, volna VLC, Waterpolo korábban, Kaposvári AVUS, negyed rangadót, Dózsa korábban, volna tabella, Debreceni Debreceni, UVSE AVUS, partiak VLC, Metalcom Miskolci, Telekom Waterpolo, Honvéd Waterpolo, Viktor Viktor, BVSC pont, vezettek Szentes, góljával alapszakasz, csapatok Füszért, PannErgy Füszért, érdekelt VLC, Híd alapszakasz, eldöntötte Honvéd, Újbuda mérkőzés, BVSC hibázott, Debreceni rangadót, Miskolci azonban, Viktor Zugló, Mecsek Metalcom, FTC korábban, BVSC Mecsek, már korábban, Eredmények hibázott, PannErgy partiak, VSE Mecsek, alapszakasz vezettek, Szentes felkapaszkodtak, csoport Újbuda, Honvéd emberelőnyben, OSC tabella, érdekelt Krisztián, FTC Tisza, előtt Szentes, érdekelt Szolnoki,