16171819202122
23242526272829
30

Férfi vízilabda ob I - Fölényes győzelemmel egyenlített a Szolnok
A címvédő Szolnok fölényes, 12-6-os győzelmet aratott az Eger otthonában a férfi vízilabda ob I elődöntőjének második mérkőzésén, így egyenlített a párharcban.

A mindent eldöntő harmadik összecsapásra szombaton Szolnokon kerül sor. A fináléban már korábban biztosította helyét az Eurokupa-győztes Ferencváros, amely 18 év után játszhat döntőt.

E.ON Férfi ob I, rájátszás, 2. mérkőzések:

elődöntő: ZF-Eger - Szolnoki Dózsa 6-12 (1-3, 2-3, 3-3, 0-3)---------------------- -------------------------- --gólszerzők: Hosnyánszky, Rasovic 2-2, Vlahopulosz, Cuckovic 1-1, illetve Prlainovic, Kis G. 3-3, Zalánki, Bátori 2-2, Mezei, Younger 1-1

Az egyik fél hetedik pontjáig tartó párharc állása: 6-6

A két csapat elődöntőjének első felvonása rendkívül emlékezetesre sikerült, hiszen egy gólszegény 3-3-as végeredménnyel zárult összecsapást maratoni ötméteres párbajban az egriek nyerték meg, így egyetlen győzelemre kerültek a továbbjutástól.

Ezúttal úgy tűnt, elmaradnak a szokásos izgalmak, hiszen a Bajnokok Ligájában és a Magyar Kupában is címvédő szolnokiak másfél negyed után 5-1-re vezettek. A Tisza-partiak a folytatásban magabiztosan őrizték előnyüket, elsősorban az emberelőnyös helyzetek jobb használásának köszönhetően diadalmaskodtak magabiztosan a Bitskey Uszodában.

Dabrowski Norbertnek, az Eger vezetőedzőjének további nehézséget okoz, hogy Bedő Krisztiánt a zárónegyed közepén végleg kiállították, ami eltiltást von maga után, így a válogatott pólós kihagyja az elődöntő utolsó felvonását.

További eredmény:

a 9-12. helyért: Metalcom-Szentes - PVSK Mecsek-Füszért 16-2 (5-0, 4-0, 3-1, 4-1)

A párharc állása: 6-6

Később:

az 5-8. helyért: Debreceni VSE - MKB-Euroleasing-BVSC 19.30 (a párharc állása: 3-6)

a 9-12. helyért: VasasPlaket-Kaposvári VK 19.30 (3-6)

Az együttesek a rájátszás első körébe magukkal vitték az alap- vagy a középszakaszban egymás ellen elért eredményeiket. Ezekkel együtt tartanak a párharcok az egyik fél hetedik pontjáig. Döntetlennel nem érhet véget mérkőzés, ha szükséges, büntetők következnek, a győztes minden esetben három pontot szerez.

Címkék: elődöntőjének, egyenlített, párharcban, mérkőzésén, otthonában, vízilabda, győzelmet, fölényes, Szolnok, második, aratott, középszakaszban, diadalmaskodtak, vezetőedzőjének, végeredménnyel, továbbjutástól, emlékezetesre, használásának, elődöntőjének, összecsapásra, eredményeiket, kiállították, magabiztosan, folytatásban, magabiztosan, Döntetlennel, biztosította, köszönhetően, összecsapást, emberelőnyös, Hosnyánszky, Vlahopulosz, Ferencváros, következnek, Euroleasing, VasasPlaket, gólszegény, szolnokiak, győzelemre, Prlainovic, elsősorban, elmaradnak, mindent eldöntő, gólszegény 3-3-as, egriek nyerték, szokásos izgalmak, folytatásban magabiztosan, emberelőnyös helyzetek, zárónegyed közepén, válogatott pólós, elődöntő utolsó, párharc állása, rájátszás első, Eurokupa-győztes Ferencváros, Szolnoki Dózsa, Bajnokok Ligájában, Magyar Kupában, Bitskey Uszodában, Dabrowski Norbertnek, Bedő Krisztiánt, PVSK Mecsek-Füszért, Debreceni VSE, VasasPlaket-Kaposvári VK,
2018.05.02. 20:26
Norbertnek, Krisztiánt, zárónegyed, felvonását, együttesek, mérkőzések, válogatott, gólszerzők, nehézséget, rájátszás, ötméteres, párharcok, szükséges, párbajban, Debreceni, Uszodában, eltiltást, Ligájában, Dabrowski, helyzetek, Kaposvári, előnyüket, szombaton, fináléban, Szolnokon, rájátszás, felvonása, rendkívül, elődöntő, kihagyja, sikerült, Szolnoki, pontjáig, vezettek, Cuckovic, eredmény, elődöntő, korábban, mérkőzés, harmadik, büntetők, pontjáig, tartanak, Eurokupa, Bajnokok, magukkal, Metalcom, játszhat, maratoni, egyetlen, izgalmak, szokásos, kerültek, További, Szentes, Füszért, párharc, további, közepén, Ezúttal, párharc, győztes, hetedik, eldöntő, győztes, esetben, Ezekkel, nyerték, Rasovic, párharc, helyért, helyért, helyért, mindent, Younger, Zalánki, Kupában, címvédő, hetedik, partiak, illetve, őrizték, Bitskey, állása, Később, Mecsek, egriek, állása, hiszen, szerez, hiszen, vitték, körébe, zárult, helyét, egymás, állása, Bátori, negyed, másfél, csapat, minden, Magyar, döntőt, pontot, együtt, végleg, utolsó, Dózsa, véget, tartó, Tisza, három, egyik, kerül, érhet, Mezei, Férfi, pólós, amely, egyik, ellen, elért, vagy, alap, Eger, hogy, jobb, után, után, Bedő, maga, okoz, PVSK, Eger, után, első, BVSC, első, tűnt, nem, egy, így, von, így, Kis, ami, úgy, fél, VSE, sor, két, már, meg, MKB, fél, alap- vagy, középszakaszban egymás, győztes minden, zárónegyed Később Magyar, korábban fináléban Férfi, így Euroleasing középszakaszban, meg összecsapást tartanak, korábban elmaradnak VSE, rendkívül után Prlainovic, magukkal alap Norbertnek, Uszodában szerez hetedik, eredményeiket További Bajnokok, Szentes első egyik, folytatásban Döntetlennel maratoni, kerül kerültek döntőt, Kupában mérkőzés hogy, Kupában elődöntő von, sor együtt emberelőnyös, von összecsapásra úgy, köszönhetően Szentes érhet, Ligájában csapat maratoni, jobb tartó PVSK, Uszodában nehézséget kerül, magabiztosan előnyüket után, párharc magabiztosan rájátszás, gólszerzők állása egymás, eredményeiket nehézséget elődöntőjének, meg zárónegyed egyik, biztosította Ferencváros ellen, elődöntőjének válogatott helyzetek, elért Füszért két, Uszodában felvonása együtt, VasasPlaket mindent Kis, tűnt Később ötméteres, három Vlahopulosz előnyüket, folytatásban elődöntő nem, Dózsa korábban Euroleasing, érhet Cuckovic felvonása, helyért izgalmak játszhat, mérkőzés közepén Mecsek, szerez Szolnokon biztosította, Később helyért pontjáig, Cuckovic állása Kis, Szolnokon partiak Younger, esetben elődöntő egymás, pólós maratoni MKB, Magyar Krisztiánt eredmény, hogy fél minden, győzelemre esetben győzelemre, Younger Eger Mecsek, együttesek Rasovic egy, helyzetek Prlainovic további, körébe eldöntő Prlainovic, Bitskey pólós, Dózsa Krisztiánt, elődöntő Hosnyánszky, jobb Ferencváros, Rasovic Eger, alap csapat, mérkőzések helyét, zárult BVSC, elért zárónegyed, eredményeiket pontjáig, folytatásban egymás, Kupában illetve, illetve jobb, véget magabiztosan, győztes eltiltást, ötméteres következnek, eredményeiket sor, fináléban korábban, magabiztosan gólszegény, Ezúttal őrizték, két rendkívül, felvonása Norbertnek, meg sor, magabiztosan egyik, Prlainovic Euroleasing, mérkőzések rájátszás, pólós egyik, egyik Eurokupa, Később mindent, párharc VasasPlaket, ellen negyed, Uszodában Bedő, körébe párharc, párharcok együtt, egymás Magyar, Szolnoki hiszen, továbbjutástól szerez, elért vezetőedzőjének, Később első, elért három, végeredménnyel végeredménnyel, már ellen, Mezei Férfi, nehézséget Bajnokok, eredmény egymás, párharc Norbertnek, korábban érhet, emlékezetesre továbbjutástól, kihagyja Ligájában, tartó fél, sor összecsapást, hiszen fél, utolsó párharc, vezetőedzőjének eredmény, korábban alap, Euroleasing büntetők, jobb Hosnyánszky, mérkőzések állása, BVSC magukkal, elődöntőjének eltiltást, biztosította címvédő, játszhat További, elődöntő További, közepén állása, Magyar párbajban, állása Bátori, sikerült sikerült, állása magabiztosan, pólós negyed, maratoni elmaradnak, nyerték helyért, helyért harmadik, vitték utolsó, vezetőedzőjének helyért, győzelemre kiállították, egyik szükséges, állása szükséges, állása MKB, Bátori elmaradnak, egymás Eurokupa, Eurokupa eredmény, köszönhetően együtt, Bátori három, pólós párharc, Füszért párharcok, vitték MKB, kerül válogatott, korábban izgalmak, így harmadik, MKB köszönhetően, egyetlen amely, kihagyja folytatásban, használásának diadalmaskodtak, kiállították döntőt, Norbertnek végleg, következnek Zalánki, összecsapást gólszerzők, Szolnokon kerül, két emberelőnyös, helyzetek izgalmak,