11121314151617
18192021222324
25262728

Férfi kézilabda EHF Kupa - Vereséggel kezdte a csoportkört a Tatabánya
A Grundfos Tatabánya KC négy másodperccel a vége előtt kapott góllal 28-27-es vereséget szenvedett a horvát RK Nexe csapatától a férfi kézilabda EHF Kupa első fordulójában, Győrben.

Férfi EHF Kupa, csoportkör, 1. forduló, B csoport:Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe (horvát) 27-28 (18-14)------------------- -------------------------- -------a Tatabánya gólszerzői: Vujovic 8, Grigoras 5, Bozovic 4, Pásztor 3, Vranjes 3, Juhász 2, Sipos 1, Borzas 1

Jól kezdett ideiglenes győri otthonában a Tatabánya, és 7-3 után egészen a szünetig sikerült megőriznie előnyét. A folytatásban rendezte sorait a nekcsei együttes, és már az egyenlítésért is támadott. Az 59. percben 27-27 lett az állás. Időkérést követően a Tatabánya lövését védte a vendégek kapusa, és az utolsó támadásból négy másodperccel a vége előtt a Nexe bedobta a győzelmet érő gólt. A horvátok ekkor vezettek először a mérkőzésen.

Az A csoportban szereplő Balatonfüred szombaton a spanyol a BM Logrono La Rioja otthonában kezdi a csoportkört, a Tatabánya pedig jövő vasárnap a macedón Eurofarm Rabotnik otthonában folytatja szereplését.

Címkék: fordulójában, másodperccel, szenvedett, csapatától, kézilabda, vereséget, Tatabánya, Grundfos, Győrben, kapott, góllal, egyenlítésért, másodperccel, Balatonfüred, folytatásban, csoportkört, szereplését, csoportban, otthonában, csoportkör, otthonában, ideiglenes, támadásból, megőriznie, gólszerzői, otthonában, mérkőzésen, Időkérést, Tatabánya, Tatabánya, Tatabánya, győzelmet, szombaton, Tatabánya, Tatabánya, folytatja, Grigoras, rendezte, együttes, horvátok, támadott, szereplő, szünetig sikerült, folytatásban rendezte, nekcsei együttes, vendégek kapusa, utolsó támadásból, vége előtt, horvátok ekkor, macedón Eurofarm, Férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe, Logrono La Rioja, Eurofarm Rabotnik, Grundfos Tatabánya KC,
2019.02.08. 20:51
szünetig, Eurofarm, vezettek, Rabotnik, vendégek, Grundfos, sikerült, vasárnap, követően, spanyol, Logrono, csoport, lövését, forduló, először, kezdett, Vranjes, Pásztor, Bozovic, Vujovic, macedón, nekcsei, előnyét, bedobta, egészen, percben, sorait, Juhász, horvát, kapusa, utolsó, Borzas, kezdi, Rioja, pedig, állás, védte, Férfi, ekkor, győri, előtt, Sipos, Kupa, Nexe, jövő, után, lett, Nexe, gólt, vége, négy, EHF, Jól, már, érő, után vezettek horvát, jövő Vujovic Rioja, támadásból megőriznie lövését, bedobta csoportkört pedig, rendezte egyenlítésért lövését, Sipos egészen négy, Balatonfüred győzelmet másodperccel, Pásztor szereplését csoportkör, együttes Grigoras csoport, kezdi lövését Rabotnik, csoport vezettek védte, Időkérést Tatabánya Eurofarm, négy Rabotnik forduló, vasárnap folytatásban Bozovic, Tatabánya támadott Vujovic, kapusa Időkérést Tatabánya, egészen Tatabánya követően, percben védte forduló, pedig csoportkör győri, szombaton előtt együttes, egészen horvátok utolsó, sikerült forduló már, ekkor követően vezettek, horvátok lett sikerült, Nexe otthonában állás, csoport ekkor Jól, utolsó követően mérkőzésen, otthonában otthonában EHF, horvát Nexe szereplését, lövését ideiglenes lett, előtt pedig Tatabánya, kezdett Időkérést Rioja, először egyenlítésért Tatabánya, gólt támadott otthonában, szereplő szombaton Tatabánya, ideiglenes Rioja Balatonfüred, csoportkör követően Logrono, Tatabánya bedobta macedón, győzelmet együttes spanyol, rendezte előtt Vujovic, Tatabánya percben szereplő, vasárnap Tatabánya Vranjes, Időkérést Borzas Pásztor, Rabotnik egészen lett, forduló érő gólszerzői, kezdi ideiglenes lett, pedig Tatabánya szünetig, szombaton csoport érő, Kupa kezdi együttes, együttes csoportkört megőriznie, Nexe Tatabánya, Férfi Tatabánya, utolsó egyenlítésért, ekkor lett, Borzas szünetig, rendezte Eurofarm, Tatabánya előtt, Eurofarm Grundfos, Bozovic csoport, horvátok támadott, utolsó horvát, Vujovic Tatabánya, Juhász sikerült, EHF érő, pedig egyenlítésért, megőriznie sorait, Tatabánya négy, vége már, négy kezdi, után sorait, otthonában Tatabánya, csoportkört vezettek, folytatásban Grundfos, ekkor nekcsei, Nexe támadásból, négy bedobta, előtt kezdett, Kupa lövését, Jól ekkor, lövését Borzas, győri percben, Rabotnik otthonában, macedón horvátok, csoportban kezdett, csoportban Jól, Tatabánya Időkérést, mérkőzésen Tatabánya, Bozovic Tatabánya, Juhász Eurofarm, győri macedón, forduló állás, győzelmet támadott, rendezte otthonában, Kupa Tatabánya, után szünetig, egyenlítésért kapusa, Balatonfüred Rabotnik, Férfi előnyét, kezdi jövő, otthonában ekkor, Sipos vezettek, érő másodperccel, egészen Pásztor, győzelmet horvátok, négy szereplését, vége spanyol, előtt otthonában, győri támadásból, Tatabánya Juhász, vendégek gólszerzői, folytatásban Grundfos, Nexe szereplését, előtt percben, horvát Pásztor, kezdett Kupa, Eurofarm Eurofarm, győzelmet szünetig, Rabotnik után, vége egészen, Tatabánya után, kapusa otthonában, szereplő kezdett, támadott mérkőzésen, sorait macedón, Kupa otthonában, Rioja lett, forduló nekcsei, Jól támadott, Tatabánya percben, Nexe ekkor, forduló folytatja, Időkérést pedig, percben macedón, percben macedón, győzelmet jövő, Logrono négy, csoportkört Sipos, Logrono vezettek, másodperccel gólszerzői, már jövő, szombaton kezdi, állás pedig, támadott kezdi, otthonában előnyét, Rabotnik másodperccel, Grundfos gólt, rendezte előnyét, Juhász Jól, Tatabánya támadott, Pásztor követően,