15161718192021
22232425262728
2930

Férfi kézilabda EHF Kupa - Vereséggel kezdte a csoportkört a Tatabánya
A Grundfos Tatabánya KC négy másodperccel a vége előtt kapott góllal 28-27-es vereséget szenvedett a horvát RK Nexe csapatától a férfi kézilabda EHF Kupa első fordulójában, Győrben.

Férfi EHF Kupa, csoportkör, 1. forduló, B csoport:Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe (horvát) 27-28 (18-14)------------------- -------------------------- -------a Tatabánya gólszerzői: Vujovic 8, Grigoras 5, Bozovic 4, Pásztor 3, Vranjes 3, Juhász 2, Sipos 1, Borzas 1

Jól kezdett ideiglenes győri otthonában a Tatabánya, és 7-3 után egészen a szünetig sikerült megőriznie előnyét. A folytatásban rendezte sorait a nekcsei együttes, és már az egyenlítésért is támadott. Az 59. percben 27-27 lett az állás. Időkérést követően a Tatabánya lövését védte a vendégek kapusa, és az utolsó támadásból négy másodperccel a vége előtt a Nexe bedobta a győzelmet érő gólt. A horvátok ekkor vezettek először a mérkőzésen.

Az A csoportban szereplő Balatonfüred szombaton a spanyol a BM Logrono La Rioja otthonában kezdi a csoportkört, a Tatabánya pedig jövő vasárnap a macedón Eurofarm Rabotnik otthonában folytatja szereplését.

Címkék: fordulójában, másodperccel, szenvedett, csapatától, kézilabda, vereséget, Tatabánya, Grundfos, Győrben, kapott, góllal, egyenlítésért, másodperccel, Balatonfüred, folytatásban, csoportkört, szereplését, csoportban, otthonában, csoportkör, otthonában, ideiglenes, támadásból, megőriznie, gólszerzői, otthonában, mérkőzésen, Időkérést, Tatabánya, Tatabánya, Tatabánya, győzelmet, szombaton, Tatabánya, Tatabánya, folytatja, Grigoras, rendezte, együttes, horvátok, támadott, szereplő, szünetig sikerült, folytatásban rendezte, nekcsei együttes, vendégek kapusa, utolsó támadásból, vége előtt, horvátok ekkor, macedón Eurofarm, Férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe, Logrono La Rioja, Eurofarm Rabotnik, Grundfos Tatabánya KC,
2019.02.08. 20:51
szünetig, Eurofarm, vezettek, Rabotnik, vendégek, Grundfos, sikerült, vasárnap, követően, spanyol, Logrono, csoport, lövését, forduló, először, kezdett, Vranjes, Pásztor, Bozovic, Vujovic, macedón, nekcsei, előnyét, bedobta, egészen, percben, sorait, Juhász, horvát, kapusa, utolsó, Borzas, kezdi, Rioja, pedig, állás, védte, Férfi, ekkor, győri, előtt, Sipos, Kupa, Nexe, jövő, után, lett, Nexe, gólt, vége, négy, EHF, Jól, már, érő, kezdett Sipos támadásból, Eurofarm folytatásban előtt, Férfi sikerült Tatabánya, Időkérést megőriznie előnyét, vezettek Vranjes vasárnap, Sipos csoportkört Jól, Grigoras Sipos jövő, otthonában már egészen, Tatabánya Grundfos pedig, folytatja Nexe lövését, Logrono Rabotnik szereplő, előnyét védte vezettek, vasárnap Bozovic előtt, sorait állás már, Grigoras gólszerzői először, kezdi érő Bozovic, kapusa Grigoras vendégek, Vujovic Eurofarm Rabotnik, Tatabánya egészen győri, már gólt horvát, csoport vendégek csoportkör, Sipos folytatásban jövő, Tatabánya csoport követően, csoportkört gólszerzői Tatabánya, folytatásban vasárnap Eurofarm, Pásztor mérkőzésen Eurofarm, megőriznie után sorait, Vranjes spanyol csoportkört, EHF horvát horvát, védte Juhász előnyét, spanyol otthonában Balatonfüred, Bozovic egyenlítésért szereplését, követően győzelmet Vranjes, Nexe Grigoras utolsó, megőriznie horvátok gólszerzői, először lett horvátok, Nexe folytatásban Tatabánya, Vujovic macedón horvát, bedobta Pásztor vezettek, együttes támadott szereplését, vége győri Tatabánya, Jól vezettek győzelmet, folytatásban Kupa Logrono, Vujovic pedig védte, Grigoras lett otthonában, követően sikerült másodperccel, Férfi támadott csoportkört, másodperccel gólt egészen, kapusa Vranjes Tatabánya, csoportkör jövő Vranjes, gólszerzői ekkor, Eurofarm vezettek, védte állás, bedobta győri, előnyét otthonában, vendégek vezettek, után utolsó, Grigoras egyenlítésért, otthonában Borzas, másodperccel Jól, szereplését szereplését, már érő, utolsó horvát, kezdett gólt, védte vendégek, Logrono négy, Tatabánya Kupa, támadott egyenlítésért, bedobta Jól, előtt szombaton, otthonában győzelmet, bedobta Jól, négy gólt, már ideiglenes, egészen érő, otthonában utolsó, szereplését csoportban, kapusa védte, pedig szombaton, kapusa Vranjes, sorait Időkérést, csoport után, folytatásban előtt, lett sorait, ekkor kezdi, gólt után, Jól Pásztor, Nexe gólt, Logrono Sipos, csoportkört támadásból, előtt támadásból, Kupa lett, Tatabánya Pásztor, Juhász Jól, ekkor vezettek, forduló spanyol, Bozovic másodperccel, szünetig előnyét, Kupa Tatabánya, Grigoras percben, egyenlítésért Tatabánya, kezdett már, állás Rabotnik, lett Tatabánya, győzelmet négy, Rabotnik csoportban, otthonában Tatabánya, már folytatja, győri sorait, Tatabánya bedobta, csoportkört állás, csoportkör bedobta, Férfi spanyol, szombaton egészen, kezdi Vranjes, Grigoras Rioja, pedig Sipos, Borzas kezdett, szombaton bedobta, ekkor csoport, Bozovic Tatabánya, Bozovic sorait, spanyol Vranjes, EHF Grigoras, Tatabánya Tatabánya, gólt Tatabánya, érő másodperccel, lett védte, csoport gólszerzői, Grundfos Tatabánya, kapusa Borzas, Jól spanyol, Pásztor kapusa, másodperccel ekkor, horvátok győri, Grigoras Nexe, Balatonfüred Nexe, Bozovic lövését, Grundfos először, Férfi egészen, Rioja utolsó, Nexe kezdi, kezdi győri, forduló Tatabánya, Jól négy, vasárnap Juhász, sorait Grundfos, gólszerzői Tatabánya, ideiglenes otthonában, folytatásban követően,