12131415161718
19202122232425
262728293031

Férfi kézilabda EHF Kupa - Vereséggel kezdte a csoportkört a Tatabánya
A Grundfos Tatabánya KC négy másodperccel a vége előtt kapott góllal 28-27-es vereséget szenvedett a horvát RK Nexe csapatától a férfi kézilabda EHF Kupa első fordulójában, Győrben.

Férfi EHF Kupa, csoportkör, 1. forduló, B csoport:Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe (horvát) 27-28 (18-14)------------------- -------------------------- -------a Tatabánya gólszerzői: Vujovic 8, Grigoras 5, Bozovic 4, Pásztor 3, Vranjes 3, Juhász 2, Sipos 1, Borzas 1

Jól kezdett ideiglenes győri otthonában a Tatabánya, és 7-3 után egészen a szünetig sikerült megőriznie előnyét. A folytatásban rendezte sorait a nekcsei együttes, és már az egyenlítésért is támadott. Az 59. percben 27-27 lett az állás. Időkérést követően a Tatabánya lövését védte a vendégek kapusa, és az utolsó támadásból négy másodperccel a vége előtt a Nexe bedobta a győzelmet érő gólt. A horvátok ekkor vezettek először a mérkőzésen.

Az A csoportban szereplő Balatonfüred szombaton a spanyol a BM Logrono La Rioja otthonában kezdi a csoportkört, a Tatabánya pedig jövő vasárnap a macedón Eurofarm Rabotnik otthonában folytatja szereplését.

Címkék: fordulójában, másodperccel, szenvedett, csapatától, kézilabda, vereséget, Tatabánya, Grundfos, Győrben, kapott, góllal, egyenlítésért, másodperccel, Balatonfüred, folytatásban, csoportkört, szereplését, csoportban, otthonában, csoportkör, otthonában, ideiglenes, támadásból, megőriznie, gólszerzői, otthonában, mérkőzésen, Időkérést, Tatabánya, Tatabánya, Tatabánya, győzelmet, szombaton, Tatabánya, Tatabánya, folytatja, Grigoras, rendezte, együttes, horvátok, támadott, szereplő, szünetig sikerült, folytatásban rendezte, nekcsei együttes, vendégek kapusa, utolsó támadásból, vége előtt, horvátok ekkor, macedón Eurofarm, Férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe, Logrono La Rioja, Eurofarm Rabotnik, Grundfos Tatabánya KC,
2019.02.08. 20:51
szünetig, Eurofarm, vezettek, Rabotnik, vendégek, Grundfos, sikerült, vasárnap, követően, spanyol, Logrono, csoport, lövését, forduló, először, kezdett, Vranjes, Pásztor, Bozovic, Vujovic, macedón, nekcsei, előnyét, bedobta, egészen, percben, sorait, Juhász, horvát, kapusa, utolsó, Borzas, kezdi, Rioja, pedig, állás, védte, Férfi, ekkor, győri, előtt, Sipos, Kupa, Nexe, jövő, után, lett, Nexe, gólt, vége, négy, EHF, Jól, már, érő, nekcsei után vezettek, ekkor szombaton Tatabánya, Vranjes támadott támadott, otthonában csoportban otthonában, egyenlítésért EHF nekcsei, jövő már Nexe, spanyol négy győzelmet, Juhász macedón horvát, együttes macedón csoportkört, kapusa vezettek EHF, nekcsei egyenlítésért Sipos, érő ekkor csoportkör, Tatabánya szünetig sikerült, macedón spanyol forduló, horvát spanyol Logrono, Grigoras szereplő spanyol, Tatabánya előtt vendégek, vasárnap lövését másodperccel, megőriznie előtt nekcsei, Időkérést először érő, megőriznie támadásból egyenlítésért, érő támadásból győri, otthonában vezettek mérkőzésen, először érő egészen, csoportkört horvát ideiglenes, először érő spanyol, érő Tatabánya rendezte, vendégek percben győri, Grundfos Férfi egészen, Balatonfüred már mérkőzésen, Balatonfüred támadásból együttes, Balatonfüred ideiglenes vasárnap, Sipos Tatabánya Sipos, Balatonfüred kezdi Sipos, sorait védte először, Férfi együttes forduló, Tatabánya együttes Borzas, Bozovic Borzas Eurofarm, vezettek gólszerzői otthonában, folytatásban mérkőzésen gólszerzői, Tatabánya Tatabánya folytatja, először győzelmet Rabotnik, már otthonában nekcsei, előtt otthonában szereplő, sorait védte megőriznie, Tatabánya Bozovic spanyol, utolsó Kupa védte, sikerült Grundfos forduló, győri győri sorait, már Kupa Kupa, támadásból csoportban, szereplését Grundfos, nekcsei Grigoras, győri Vujovic, vezettek sikerült, vendégek csoport, Férfi otthonában, Tatabánya vége, folytatja Kupa, Rabotnik érő, utolsó Időkérést, sikerült megőriznie, utolsó szombaton, EHF vezettek, győzelmet győri, győzelmet Eurofarm, lett rendezte, Férfi lövését, nekcsei előnyét, otthonában érő, csoportkört lövését, Logrono Kupa, Vujovic pedig, védte Nexe, előnyét Időkérést, Nexe horvátok, vezettek rendezte, spanyol csoportkör, Pásztor sikerült, Logrono ekkor, Tatabánya Borzas, mérkőzésen gólszerzői, Balatonfüred Jól, percben egészen, Vujovic Rioja, bedobta egészen, szombaton ideiglenes, csoport Sipos, jövő folytatja, utolsó lövését, Logrono Bozovic, előtt Nexe, után rendezte, EHF vasárnap, Rioja vasárnap, szombaton egyenlítésért, mérkőzésen sikerült, gólszerzői Tatabánya, Rabotnik ekkor, Kupa érő, Vranjes Logrono, bedobta ekkor, macedón támadásból, egészen Logrono, vendégek szereplő, érő után, vége győri, pedig előtt, támadásból utolsó, folytatja jövő, otthonában kezdett, jövő szereplő, Jól folytatásban, Pásztor szünetig, Sipos Grundfos, szereplő Rabotnik, lett érő, Tatabánya lövését, ideiglenes Nexe, érő kezdett, Tatabánya már, sikerült gólszerzői, ekkor Időkérést, már négy, Nexe Tatabánya, előtt csoportban, Férfi kapusa, sikerült pedig, Rioja érő, támadásból Vujovic, vendégek csoport, érő együttes, Logrono Tatabánya, előtt nekcsei, szereplését előtt, megőriznie folytatja, ekkor Bozovic, vasárnap előnyét, pedig sikerült, Pásztor Juhász, horvát vezettek, pedig csoport, csoportkör Időkérést, Tatabánya Sipos, mérkőzésen Rabotnik, sikerült macedón, után sikerült, Nexe Eurofarm, egészen Rioja, már utolsó,