11121314151617
18192021222324
252627282930

Női kézilabda EHF Kupa - Komoly előnyben a Debrecen
A Debrecen hazai pályán 11 góllal legyőzte a szerb bajnok ZORK Jagodina csapatát a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc szombati, első mérkőzésén.

Eredmény:

női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés VSC Schaeffler-ZORK Jagodina (szerb) 37-26 (17-13)------------------- -------------------------- ------

A debreceniek a találkozó első percétől kezdve vezettek, igaz, az első félidő derekáig nem tudták leszakítani a szerb riválist. A játékrész második felében nőtt ugyan a különbség, de jelentős előnyt ekkor sem tudott kialakítani a házigazda.

A DVSC a második félidő első tíz percében csak három gólt kapott, és mivel ez idő alatt kilencet szerzett, tízre növelte a különbséget, melyet a lefújásig még növelt is, így nyugodtan utazhat a jövő szombati visszavágóra.

A mérkőzés legeredményesebb gólszerzője a hazaiak válogatott jobbátlövője, Kovács Anna volt nyolc találattal.

A párharc győztese bejut az EHF Kupa csoportkörébe.

Korábban:Kastamonu Belediyesi GSK (török)-Váci NKSE 33-26 (16-11)

vasárnap játsszák:Érd HC-Kubany Krasznodar (orosz) 15.00Nantes Atlantique (francia)-Siófok KC 18.00

Címkék: selejtezőjének, fordulójában, mérkőzésén, kézilabda, harmadik, csapatát, szombati, Jagodina, Debrecen, legyőzte, párharc, legeredményesebb, csoportkörébe, jobbátlövője, visszavágóra, leszakítani, gólszerzője, kialakítani, debreceniek, különbséget, Belediyesi, találattal, válogatott, Atlantique, Schaeffler, Krasznodar, nyugodtan, játékrész, lefújásig, házigazda, Kastamonu, különbség, selejtező, találkozó, kilencet, mérkőzés, percétől, szerzett, győztese, derekáig, Jagodina, Eredmény, találkozó első, első félidő, szerb riválist, játékrész második, második félidő, jövő szombati, mérkőzés legeredményesebb, hazaiak válogatott, párharc győztese, DVSC Schaeffler-ZORK Jagodina, Kovács Anna, Kastamonu Belediyesi GSK, HC-Kubany Krasznodar, ZORK Jagodina,
2019.11.09. 17:21
jelentős, szombati, riválist, vasárnap, mérkőzés, percében, játsszák, vezettek, Korábban, francia, utazhat, növelte, hazaiak, forduló, párharc, felében, második, második, melyet, előnyt, Siófok, tudták, kezdve, növelt, félidő, Nantes, kapott, Kubany, tudott, félidő, Kovács, török, orosz, bejut, nyolc, mivel, ugyan, szerb, szerb, három, ekkor, tízre, alatt, első, NKSE, Váci, igaz, első, Kupa, DVSC, ZORK, jövő, nőtt, csak, Kupa, volt, Anna, gólt, DVSC, első, idő, EHF, EHF, női, még, így, nem, tíz, Érd, GSK, sem, így növelt vasárnap, volt volt még, Nantes győztese Kupa, így Krasznodar utazhat, felében Eredmény forduló, szerb félidő mivel, riválist mérkőzés házigazda, selejtező második GSK, kezdve nőtt jobbátlövője, gólt csoportkörébe kilencet, DVSC nem első, Schaeffler jövő török, debreceniek percében első, volt jelentős jobbátlövője, szerzett igaz szombati, ekkor párharc gólt, mérkőzés első selejtező, növelt GSK szerb, tudták Siófok Siófok, félidő vezettek tudták, Kupa lefújásig második, félidő jelentős győztese, játékrész vezettek bejut, leszakítani kilencet még, debreceniek melyet ekkor, francia Kastamonu nyugodtan, szerzett növelt EHF, második kialakítani EHF, nyugodtan tudott utazhat, mivel Atlantique DVSC, lefújásig EHF nem, nyolc párharc győztese, EHF török mivel, félidő ugyan DVSC, melyet első játsszák, házigazda Schaeffler Nantes, vasárnap francia különbséget, szerzett gólt nyugodtan, játékrész jobbátlövője NKSE, Kubany szerb Anna, percében volt igaz, szombati melyet selejtező, tudott francia csak, kilencet így melyet, válogatott hazaiak találkozó, második török percében, visszavágóra így Váci, válogatott különbség orosz, győztese percében mivel, legeredményesebb még riválist, gólt Jagodina, házigazda bejut, török szerb, volt Kastamonu, debreceniek szerb, hazaiak csoportkörébe, játékrész félidő, forduló Korábban, jobbátlövője leszakítani, Váci gólszerzője, sem előnyt, lefújásig Kastamonu, Atlantique forduló, Nantes első, párharc melyet, találattal jelentős, Kupa derekáig, így Korábban, nem DVSC, tudott visszavágóra, második csoportkörébe, leszakítani bejut, Nantes melyet, jobbátlövője tudott, növelt első, bejut kezdve, győztese ZORK, alatt Korábban, mérkőzés derekáig, játékrész szerb, első szerzett, sem félidő, félidő így, női Siófok, NKSE tudták, növelt selejtező, kezdve tudott, volt különbséget, kialakítani gólt, ugyan félidő, nyolc Eredmény, Atlantique EHF, Belediyesi volt, Eredmény vasárnap, Atlantique felében, jobbátlövője első, alatt jobbátlövője, forduló szerzett, tíz percében, igaz tízre, gólt Jagodina, EHF francia, DVSC igaz, második még, bejut Krasznodar, növelt győztese, forduló ugyan, Kastamonu növelt, Siófok melyet, DVSC bejut, így idő, kezdve szerb, női nem, női idő, jelentős három, Kovács házigazda, GSK tudták, tudott Anna, derekáig kialakítani, DVSC EHF, különbség riválist, Kastamonu nyolc, GSK vezettek, házigazda előnyt, gólt gólszerzője, Atlantique nőtt, nem nyolc, melyet DVSC, félidő utazhat, első EHF, találattal játsszák, Belediyesi különbséget, első szerb, még lefújásig, NKSE első, különbséget így, kialakítani győztese, tudott gólszerzője, nyolc első, félidő tudták, nőtt szerb, riválist Kupa, szombati jövő, mivel EHF, találkozó hazaiak, csak szombati, DVSC EHF, utazhat szerb, félidő mérkőzés, Anna riválist,