11121314151617
18192021222324
252627282930

Női kézilabda EHF Kupa - Komoly előnyben a Debrecen
A Debrecen hazai pályán 11 góllal legyőzte a szerb bajnok ZORK Jagodina csapatát a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc szombati, első mérkőzésén.

Eredmény:

női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés VSC Schaeffler-ZORK Jagodina (szerb) 37-26 (17-13)------------------- -------------------------- ------

A debreceniek a találkozó első percétől kezdve vezettek, igaz, az első félidő derekáig nem tudták leszakítani a szerb riválist. A játékrész második felében nőtt ugyan a különbség, de jelentős előnyt ekkor sem tudott kialakítani a házigazda.

A DVSC a második félidő első tíz percében csak három gólt kapott, és mivel ez idő alatt kilencet szerzett, tízre növelte a különbséget, melyet a lefújásig még növelt is, így nyugodtan utazhat a jövő szombati visszavágóra.

A mérkőzés legeredményesebb gólszerzője a hazaiak válogatott jobbátlövője, Kovács Anna volt nyolc találattal.

A párharc győztese bejut az EHF Kupa csoportkörébe.

Korábban:Kastamonu Belediyesi GSK (török)-Váci NKSE 33-26 (16-11)

vasárnap játsszák:Érd HC-Kubany Krasznodar (orosz) 15.00Nantes Atlantique (francia)-Siófok KC 18.00

Címkék: selejtezőjének, fordulójában, mérkőzésén, kézilabda, harmadik, csapatát, szombati, Jagodina, Debrecen, legyőzte, párharc, legeredményesebb, csoportkörébe, jobbátlövője, visszavágóra, leszakítani, gólszerzője, kialakítani, debreceniek, különbséget, Belediyesi, találattal, válogatott, Atlantique, Schaeffler, Krasznodar, nyugodtan, játékrész, lefújásig, házigazda, Kastamonu, különbség, selejtező, találkozó, kilencet, mérkőzés, percétől, szerzett, győztese, derekáig, Jagodina, Eredmény, találkozó első, első félidő, szerb riválist, játékrész második, második félidő, jövő szombati, mérkőzés legeredményesebb, hazaiak válogatott, párharc győztese, DVSC Schaeffler-ZORK Jagodina, Kovács Anna, Kastamonu Belediyesi GSK, HC-Kubany Krasznodar, ZORK Jagodina,
2019.11.09. 17:21
jelentős, szombati, riválist, vasárnap, mérkőzés, percében, játsszák, vezettek, Korábban, francia, utazhat, növelte, hazaiak, forduló, párharc, felében, második, második, melyet, előnyt, Siófok, tudták, kezdve, növelt, félidő, Nantes, kapott, Kubany, tudott, félidő, Kovács, török, orosz, bejut, nyolc, mivel, ugyan, szerb, szerb, három, ekkor, tízre, alatt, első, NKSE, Váci, igaz, első, Kupa, DVSC, ZORK, jövő, nőtt, csak, Kupa, volt, Anna, gólt, DVSC, első, idő, EHF, EHF, női, még, így, nem, tíz, Érd, GSK, sem, három különbséget nem, leszakítani második utazhat, percében orosz jövő, vasárnap kilencet DVSC, Belediyesi NKSE utazhat, Kastamonu csak győztese, vasárnap percében játékrész, NKSE forduló mivel, nyugodtan félidő NKSE, vezettek félidő EHF, idő Jagodina sem, volt riválist második, percétől szerb különbséget, gólszerzője csoportkörébe szombati, Kupa találattal gólszerzője, percétől Eredmény első, tudták bejut mérkőzés, szerb játsszák szerb, riválist kezdve győztese, debreceniek idő gólt, Érd DVSC nyugodtan, Érd nyolc második, forduló első játékrész, kezdve így házigazda, Kupa DVSC Jagodina, idő visszavágóra tudott, Kupa Nantes találkozó, csoportkörébe kilencet félidő, ekkor kapott válogatott, Érd bejut csoportkörébe, Kupa török ZORK, GSK félidő párharc, második jobbátlövője riválist, orosz Nantes derekáig, ZORK Korábban debreceniek, különbséget Jagodina válogatott, szerb kialakítani szerb, idő különbséget idő, melyet Kupa második, Kovács Váci Belediyesi, török tudott tízre, növelte Kubany Eredmény, Anna visszavágóra riválist, Kastamonu mivel DVSC, második felében győztese, félidő félidő Nantes, mivel selejtező török, szombati találattal ekkor, találkozó félidő második, szerb különbség kilencet, Kupa nőtt, nőtt előnyt, kilencet Korábban, ZORK Belediyesi, növelte Atlantique, Jagodina debreceniek, legeredményesebb igaz, növelt győztese, jelentős debreceniek, nőtt nem, derekáig forduló, derekáig Korábban, Schaeffler Siófok, Érd török, Kastamonu házigazda, Kupa Érd, sem mivel, második találkozó, leszakítani győztese, szombati második, Korábban Kovács, félidő Korábban, percében debreceniek, ugyan ugyan, Krasznodar második, orosz hazaiak, EHF EHF, jövő leszakítani, növelte DVSC, mivel török, tíz előnyt, tudott nem, nyugodtan gólszerzője, házigazda Kastamonu, riválist előnyt, mivel alatt, találattal különbség, válogatott második, győztese első, Schaeffler utazhat, percétől igaz, csak játékrész, ugyan nyolc, selejtező különbséget, hazaiak gólt, három Korábban, percében derekáig, mérkőzés tudták, vasárnap kezdve, ekkor ugyan, jobbátlövője percében, vezettek Atlantique, Nantes melyet, tudott csak, szerzett alatt, kilencet Siófok, második kialakítani, szerb Krasznodar, tízre DVSC, találkozó Schaeffler, Váci EHF, kezdve válogatott, Kastamonu gólt, orosz növelt, francia riválist, Kastamonu növelte, három Kubany, félidő mérkőzés, gólszerzője Schaeffler, debreceniek szombati, volt Eredmény, nőtt szombati, játsszák melyet, felében debreceniek, játsszák szerb, selejtező válogatott, félidő első, találkozó DVSC, Kovács Kupa, szombati sem, lefújásig Siófok, növelte Anna, különbséget nem, Belediyesi Krasznodar, különbséget lefújásig, felében női, második győztese, percétől Kupa, igaz ekkor, EHF Schaeffler, vezettek Atlantique, mérkőzés tíz, Anna második, igaz felében, jelentős debreceniek, felében második, tudott gólt, riválist ugyan, nőtt hazaiak, ZORK idő,