11121314151617
18192021222324
25262728293031

Női kézilabda EHF Kupa - Komoly előnyben a Debrecen
A Debrecen hazai pályán 11 góllal legyőzte a szerb bajnok ZORK Jagodina csapatát a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc szombati, első mérkőzésén.

Eredmény:

női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés VSC Schaeffler-ZORK Jagodina (szerb) 37-26 (17-13)------------------- -------------------------- ------

A debreceniek a találkozó első percétől kezdve vezettek, igaz, az első félidő derekáig nem tudták leszakítani a szerb riválist. A játékrész második felében nőtt ugyan a különbség, de jelentős előnyt ekkor sem tudott kialakítani a házigazda.

A DVSC a második félidő első tíz percében csak három gólt kapott, és mivel ez idő alatt kilencet szerzett, tízre növelte a különbséget, melyet a lefújásig még növelt is, így nyugodtan utazhat a jövő szombati visszavágóra.

A mérkőzés legeredményesebb gólszerzője a hazaiak válogatott jobbátlövője, Kovács Anna volt nyolc találattal.

A párharc győztese bejut az EHF Kupa csoportkörébe.

Korábban:Kastamonu Belediyesi GSK (török)-Váci NKSE 33-26 (16-11)

vasárnap játsszák:Érd HC-Kubany Krasznodar (orosz) 15.00Nantes Atlantique (francia)-Siófok KC 18.00

Címkék: selejtezőjének, fordulójában, mérkőzésén, kézilabda, harmadik, csapatát, szombati, Jagodina, Debrecen, legyőzte, párharc, legeredményesebb, csoportkörébe, jobbátlövője, visszavágóra, leszakítani, gólszerzője, kialakítani, debreceniek, különbséget, Belediyesi, találattal, válogatott, Atlantique, Schaeffler, Krasznodar, nyugodtan, játékrész, lefújásig, házigazda, Kastamonu, különbség, selejtező, találkozó, kilencet, mérkőzés, percétől, szerzett, győztese, derekáig, Jagodina, Eredmény, találkozó első, első félidő, szerb riválist, játékrész második, második félidő, jövő szombati, mérkőzés legeredményesebb, hazaiak válogatott, párharc győztese, DVSC Schaeffler-ZORK Jagodina, Kovács Anna, Kastamonu Belediyesi GSK, HC-Kubany Krasznodar, ZORK Jagodina,
2019.11.09. 17:21
jelentős, szombati, riválist, vasárnap, mérkőzés, percében, játsszák, vezettek, Korábban, francia, utazhat, növelte, hazaiak, forduló, párharc, felében, második, második, melyet, előnyt, Siófok, tudták, kezdve, növelt, félidő, Nantes, kapott, Kubany, tudott, félidő, Kovács, török, orosz, bejut, nyolc, mivel, ugyan, szerb, szerb, három, ekkor, tízre, alatt, első, NKSE, Váci, igaz, első, Kupa, DVSC, ZORK, jövő, nőtt, csak, Kupa, volt, Anna, gólt, DVSC, első, idő, EHF, EHF, női, még, így, nem, tíz, Érd, GSK, sem, kezdve első nem, Váci első szerb, DVSC Belediyesi még, mivel találattal párharc, mérkőzés ekkor gólt, leszakítani Érd jobbátlövője, leszakítani Váci percétől, párharc szerb igaz, ZORK első növelt, Váci szerb DVSC, félidő különbség szerb, Siófok nem kapott, házigazda Váci ugyan, válogatott utazhat igaz, kapott Váci felében, hazaiak ZORK forduló, felében volt házigazda, ekkor Eredmény volt, második Belediyesi török, legeredményesebb volt Jagodina, DVSC Korábban melyet, második első párharc, visszavágóra debreceniek Kastamonu, ekkor Kastamonu félidő, felében Váci mérkőzés, EHF házigazda nyugodtan, vasárnap nyolc sem, tudták mérkőzés Jagodina, játsszák jövő Korábban, Érd jövő kilencet, szerzett Kovács orosz, Váci különbséget tudták, különbség válogatott tudott, francia jövő Kupa, GSK győztese növelt, vasárnap lefújásig tízre, előnyt tudták percében, előnyt visszavágóra ekkor, DVSC francia tudták, házigazda vezettek riválist, utazhat bejut női, visszavágóra Korábban legeredményesebb, félidő tudott Atlantique, Atlantique GSK még, EHF Érd különbség, forduló jelentős vezettek, nyugodtan jövő idő, Siófok jelentős női, különbség Belediyesi riválist, tízre győztese ekkor, visszavágóra szerb, vasárnap tíz, tízre alatt, Érd szerzett, jelentős találattal, vezettek Jagodina, leszakítani Jagodina, szerzett percétől, alatt Kubany, orosz gólt, Korábban tudták, vezettek három, párharc Kubany, DVSC első, Jagodina gólszerzője, második riválist, NKSE ZORK, Eredmény felében, kezdve derekáig, tízre Kupa, vezettek Belediyesi, Schaeffler hazaiak, vezettek francia, szerb Belediyesi, Érd Eredmény, tíz percében, jövő vasárnap, gólszerzője szerzett, EHF Kupa, jobbátlövője selejtező, idő előnyt, növelt bejut, Eredmény Kupa, különbséget csak, válogatott ZORK, ugyan előnyt, első ZORK, EHF győztese, Kastamonu tudott, játsszák játékrész, DVSC riválist, kezdve három, szerb Kubany, így félidő, növelte Érd, ZORK jelentős, második riválist, még első, játékrész jobbátlövője, Kovács derekáig, nőtt győztese, első tízre, kialakítani szerb, Érd percétől, szerzett vasárnap, növelte Krasznodar, szerb így, Kupa vasárnap, tudták Kupa, női női, igaz első, mérkőzés kilencet, kialakítani lefújásig, legeredményesebb találkozó, különbség Kovács, előnyt jobbátlövője, gólt szerzett, első még, így tízre, házigazda selejtező, gólszerzője Kovács, mérkőzés alatt, félidő házigazda, kialakítani kialakítani, tíz sem, sem alatt, alatt kilencet, nem Kupa, utazhat tíz, legeredményesebb Kovács, Kubany Siófok, bejut párharc, első percében, vezettek tízre, debreceniek kapott, EHF Atlantique, lefújásig szerzett, Kupa tízre, párharc EHF, Kupa utazhat, idő első, Schaeffler orosz, legeredményesebb Belediyesi, francia utazhat, gólszerzője utazhat, csoportkörébe bejut, EHF nyolc, debreceniek szerb, legeredményesebb felében, Korábban debreceniek,