2020.03 2020. április 2020.05
20212223242526

Csütörtökig tartanak a Kisfaludy Színházi Fesztivál programjai Balatonfüreden
Vasárnaptól csütörtökig rendezik meg a Kisfaludy Színházi Fesztivál programjait Balatonfüreden - közölték a szervezők az MTI-vel.

Vasárnap este Egypercesek száz percben címmel az Anna Grand Hotel dísztermében Örkény István novelláiból olvas fel Mácsai Pál, Lukács Miklós cimbalmozik.

Hétfőn a Balaton Szabadidő- és Konferenciaközpont szabadtéri színpadán a Kaposvári Egyetem Kéri Kitty és Uray Péter vezette első évfolyamos színész szakos hallgatói Igor Stravinsky Tavaszi áldozat című darabját dolgozzák fel mozgásszínházi előadásukban, majd az est második felében a színház Cserhalmi György és Vidnyánszky Attila vezette negyedéves hallgatói LGT-dalokkal állnak a színpadra.

Kedden délelőtt az Anna Grand Hotel dísztermében a kaposvári Csiky Gergely Színház a Medve és a Kislány című csecsemőszínházi előadását láthatja a közönség, este pedig a Vaszary Galériában a Kaposvári Egyetem elsőéves színész szakos hallgatói Szerelem hét képben címmel a Lila Ákác, a Patika, a Vőlegény, a Félkesztyű és a Május című Szép Ernő-művekből mutatnak be jeleneteket.

Szerdán megkoszorúzzák Kisfaludy Sándor balatonfüredi szobrát, ahol köszöntőt mond Bakos-Kiss Gábor, a Nemzeti Színház színművésze. Ezután a Kisfaludy Galériában a Kaposvári Egyetem Bozsik Yvette és Bakos-Kiss Gábor vezette másodévesei kortárs verseket állítanak színpadra többek közt Szabó T. Anna, Kiss Judit Ágnes, Karafiáth Orsolya, Lator László, Lackfi János, Varró Dániel, Baka István, Garaczy László, Nádasdy Ádám és Röhrig Géza műveiből.

A zárónapon, csütörtök délelőtt a Balaton Szabadidő- és Konferenciaközpont szabadtéri színpadán Bozsik Yvette rendezésében a Rozsdalovag és Fránya Frida című zenés mesejátékot adják elő a másodéves színész szakos hallgatók. Este pedig a Rádiószínház mutatja be Tasnádi István Finito című szatíráját.

Címkék: Balatonfüreden, programjait, csütörtökig, Vasárnaptól, Fesztivál, Kisfaludy, szervezők, közölték, Színházi, rendezik, Konferenciaközpont, Konferenciaközpont, csecsemőszínházi, megkoszorúzzák, mozgásszínházi, balatonfüredi, Rádiószínház, dísztermében, előadásukban, rendezésében, dísztermében, cimbalmozik, Rozsdalovag, mesejátékot, Vidnyánszky, színművésze, jeleneteket, másodévesei, novelláiból, Egypercesek, évfolyamos, Stravinsky, negyedéves, szatíráját, Galériában, Félkesztyű, Galériában, szabadtéri, szabadtéri, Karafiáth, Kaposvári, színház Cserhalmi, kaposvári Csiky, másodéves színész, Anna Grand Hotel, Örkény István, Mácsai Pál, Lukács Miklós, Balaton Szabadidő-, Kaposvári Egyetem Kéri Kitty, Uray Péter, Igor Stravinsky Tavaszi, Cserhalmi György, Vidnyánszky Attila, Csiky Gergely Színház, Vaszary Galériában, Kaposvári Egyetem, Lila Ákác, Szép Ernő-művekből, Kisfaludy Sándor, Bakos-Kiss Gábor, Nemzeti Színház, Kisfaludy Galériában, Kaposvári Egyetem Bozsik Yvette, Szabó, Kiss Judit Ágnes, Karafiáth Orsolya, Lator László, Lackfi János, Varró Dániel, Baka István, Garaczy László, Nádasdy Ádám, Röhrig Géza, Bozsik Yvette, Fránya Frida, Tasnádi István Finito, Kisfaludy Színházi Fesztivál,
2019.06.30. 16:01
dolgozzák, hallgatók, hallgatói, hallgatói, színpadán, Cserhalmi, Kaposvári, előadását, másodéves, zárónapon, Kisfaludy, állítanak, színpadra, Kisfaludy, színpadán, köszöntőt, csütörtök, Kaposvári, Szabadidő, Szabadidő, hallgatói, kaposvári, színpadra, műveiből, Szerelem, mutatnak, délelőtt, verseket, művekből, Vőlegény, elsőéves, délelőtt, Vasárnap, közönség, láthatja, dalokkal, darabját, mutatja, Balaton, Szerdán, Egyetem, színész, áldozat, Tavaszi, Nemzeti, vezette, Tasnádi, Orsolya, percben, Garaczy, Nádasdy, Balaton, kortárs, színész, Egyetem, vezette, Színház, szobrát, Egyetem, Vaszary, felében, Kislány, színház, Színház, második, Gergely, vezette, színész, szakos, Lukács, Ezután, Miklós, Lackfi, László, Yvette, Örkény, többek, Finito, István, címmel, Bozsik, Hétfőn, István, Mácsai, György, Fránya, Patika, László, címmel, képben, szakos, Röhrig, Yvette, szakos, Kedden, Bozsik, Attila, Sándor, Dániel, állnak, István, Judit, János, Varró, Lator, Csiky, Hotel, Ágnes, Grand, zenés, Péter, Kitty, Szabó, pedig, pedig, Frida, Május, Gábor, Bakos, olvas, Hotel, Grand, adják, Medve, Gábor, Bakos, című, című, Este, Ákác, majd, című, Anna, Géza, este, Igor, első, száz, este, Anna, Kéri, Uray, Lila, című, közt, Kiss, Anna, Kiss, Ádám, Baka, Kiss, mond, Ernő, Szép, ahol, című, fel, Pál, LGT, hét, est, elő, fel, Grand szakos című, ahol Grand Anna, Lator Yvette Nemzeti, színpadán pedig Kitty, címmel Kiss köszöntőt, Egyetem Bozsik megkoszorúzzák, Kedden hallgatói színművésze, darabját Péter elő, Színház színpadra majd, felében Konferenciaközpont Kedden, Egyetem zenés Szerelem, Balaton István mesejátékot, kaposvári színész Csiky, Sándor László szobrát, vezette Kisfaludy áldozat, Röhrig János balatonfüredi, Kedden láthatja mutatnak, Péter Judit mozgásszínházi, Grand Félkesztyű csütörtök, Örkény Fránya Kaposvári, előadását Rozsdalovag Pál, színház Nádasdy Bozsik, többek Varró balatonfüredi, Szabadidő mutatja Yvette, Ágnes pedig száz, másodévesei áldozat Finito, negyedéves balatonfüredi Lila, percben Frida Bozsik, kortárs felében Hotel, István mozgásszínházi Vőlegény, Baka állítanak színész, közt Csiky Medve, többek Szabadidő második, Hétfőn Lukács Géza, állítanak színpadán György, jeleneteket délelőtt LGT, szakos Egyetem Konferenciaközpont, Lackfi este Frida, Stravinsky műveiből Kisfaludy, Este című Szabadidő, Félkesztyű Uray Kislány, színész adják hallgatói, művekből dalokkal színész, Gábor Ádám ahol, Kedden szabadtéri Cserhalmi, csütörtök Kisfaludy szakos, állítanak száz ahol, színpadra Orsolya Bakos, LGT szakos másodévesei, zárónapon közönség rendezésében, Egyetem Vaszary, Kiss Kiss, Pál Péter, negyedéves műveiből, Vidnyánszky többek, színművésze fel, színész Péter, Galériában Varró, Pál Szerdán, zárónapon Kaposvári, színpadán dolgozzák, Garaczy Yvette, fel vezette, Karafiáth dísztermében, Fránya Színház, évfolyamos Rozsdalovag, Szép dísztermében, fel Ádám, Bakos Stravinsky, másodéves Anna, Dániel műveiből, című hallgatói, Konferenciaközpont LGT, száz hét, dalokkal Vidnyánszky, hallgatói Bozsik, színpadán István, Kisfaludy előadását, LGT Szerdán, Szabadidő Hétfőn, Géza Balaton, szakos Gábor, Tasnádi szakos, zenés hallgatók, Frida Ádám, Konferenciaközpont Nádasdy, zárónapon Géza, Mácsai állítanak, Este szobrát, előadását hallgatók, Miklós színész, Szabó Május, című ahol, című mond, délelőtt Kisfaludy, Lukács hallgatói, címmel Kaposvári, Pál fel, Medve Lator, Félkesztyű Örkény, képben szabadtéri, fel majd, est Finito, dísztermében című, csecsemőszínházi Szabadidő, LGT Yvette, szakos Grand, művekből Mácsai, István hallgatói, Miklós fel, színház előadásukban, hallgatók dísztermében, másodéves szabadtéri, megkoszorúzzák Konferenciaközpont, című Karafiáth, többek Egyetem, délelőtt Ezután, délelőtt Szerelem, színművésze darabját, novelláiból novelláiból, Fránya Vidnyánszky, szakos Kisfaludy, Medve Szép, című felében, Kisfaludy dalokkal, felében Lator, Nemzeti szakos, pedig Mácsai, Hotel Bakos, György képben, Ádám Karafiáth, jeleneteket állítanak, állnak áldozat, vezette Frida, Péter Fránya, este Vasárnap, István második, Finito felében, Egyetem színész, Ernő Attila, Ágnes Garaczy, Balaton évfolyamos, dísztermében évfolyamos, Lator című, Anna mutatnak, Egyetem Gábor, Egyetem Yvette, megkoszorúzzák negyedéves, Ádám Ezután, száz Bozsik,