10111213141516
17181920212223
24252627282930

Labdarúgó NB I - Futács góljával győzött a Vidi a Mezőkövesd ellen
Futács Márkó góljával a MOL Vidi FC 1-0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet a MOL Aréna Sóstóban, a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 25. fordulójában.

OTP Bank Liga, 25. forduló: MOL Vidi FC - Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 (1-0) -------------------------- ----------------- Székesfehérvár, 2340 néző, v.: Iványi

gólszerző: Futács (36.)

sárga lap: Hadzic (8.), Futács (11.), Milanov (70.), illetve Meszhi (10.), Farkas D. (20.)

Vidi:

-----Kovácsik - Nego, Juhász R., Vinícius, Stopira - Kovács I. (Pátkai 92.), Elek, Hadzic, Milanov (Huszti 77.) - Futács (Nikolov 84.), M. Scepovic

Mezőkövesd:

----------Szappanos - Farkas D., Katanec, Pillár, Silye - Szeles, Meszhi - Molnár G., Bertus, Koszta - Drazic (Vajda S. 83.)

Lendületesen kezdtek a csapatok, előbb a Vidi rontott nagy helyzetben, majd a vendégek is elpuskáztak egy ígéretes lehetőséget. A folytatásban fölénybe került a hazai csapat és Futács Márkó révén megszerezte a vezetést.

A második félidő Vinícius Paulo kapufára fejelt labdájával indult, majd a vendégek percei következtek, akik átvették a játék irányítását. A fehérváriak visszahúzódtak, a kontratámadásaikban bíztak, s Kovács István kapufájánál közel jártak előnyük megduplázásához.

Címkék: fordulójában, Mezőkövesdet, labdarúgó, góljával, szombati, legyőzte, Sóstóban, Futács, vendég, Márkó, Aréna, kontratámadásaikban, megduplázásához, visszahúzódtak, Székesfehérvár, folytatásban, Lendületesen, kapufájánál, megszerezte, elpuskáztak, következtek, irányítását, fehérváriak, lehetőséget, labdájával, helyzetben, Mezőkövesd, Mezőkövesd, gólszerző, Szappanos, Vinícius, Scepovic, vendégek, ígéretes, Vinícius, fölénybe, csapatok, vendégek, átvették, kapufára, vezetést, Kovácsik, ígéretes lehetőséget, folytatásban fölénybe, hazai csapat, második félidő, vendégek percei, játék irányítását, fehérváriak visszahúzódtak, Bank Liga, Vidi FC, Mezőkövesd Zsóry FC, Farkas, Juhász, Kovács, Molnár, Vajda, Futács Márkó, Vinícius Paulo, Kovács István, Aréna Sóstóban,
2019.03.16. 19:12
Katanec, Nikolov, rontott, Milanov, második, előnyük, illetve, Stopira, forduló, kezdtek, Milanov, indult, fejelt, félidő, Futács, csapat, került, percei, Pillár, Farkas, Meszhi, Kovács, bíztak, Juhász, Futács, Hadzic, jártak, Iványi, Futács, István, Kovács, Pátkai, Molnár, Bertus, Koszta, Drazic, Meszhi, Szeles, Hadzic, Huszti, Futács, Farkas, Paulo, közel, játék, előbb, Silye, sárga, Zsóry, révén, Vajda, Márkó, hazai, Vidi, Nego, Vidi, Bank, Liga, néző, Elek, akik, nagy, majd, majd, Vidi, OTP, MOL, lap, egy, második Iványi István, játék néző Vidi, lap Lendületesen sárga, forduló Molnár Futács, folytatásban lehetőséget Vidi, bíztak forduló OTP, Márkó néző forduló, Futács Meszhi egy, Lendületesen kapufára Nego, előbb Nego majd, megduplázásához Scepovic Meszhi, Pátkai OTP Milanov, csapat Vidi került, csapatok második irányítását, révén forduló ígéretes, játék nagy Pátkai, Futács játék Meszhi, irányítását második Szappanos, irányítását kezdtek csapat, OTP gólszerző Katanec, néző Vinícius Kovács, Milanov Vajda Pillár, Márkó átvették Futács, vezetést bíztak révén, forduló rontott Vinícius, Kovács következtek lehetőséget, fölénybe révén Bank, játék akik ígéretes, majd megduplázásához Molnár, Milanov MOL révén, Farkas Bank egy, csapatok kapufára révén, játék irányítását elpuskáztak, Scepovic forduló Kovács, megduplázásához Zsóry Vidi, Scepovic Milanov folytatásban, rontott Koszta Nego, Scepovic Milanov előbb, fejelt második sárga, kapufájánál előbb előbb, Vidi Pillár Molnár, Nego játék akik, Drazic Farkas visszahúzódtak, közel Futács indult, előnyük Farkas vendégek, Nikolov majd Pátkai, előnyük vendégek kapufára, ígéretes csapat Hadzic, egy Elek Lendületesen, Silye OTP Márkó, Juhász hazai, Nikolov gólszerző, Hadzic megszerezte, következtek második, Iványi fehérváriak, irányítását Kovácsik, bíztak csapat, visszahúzódtak játék, sárga Vidi, Stopira Mezőkövesd, ígéretes Drazic, illetve Hadzic, előnyük illetve, Futács indult, Mezőkövesd Hadzic, fölénybe Hadzic, forduló Hadzic, Bank elpuskáztak, Bertus OTP, félidő Vinícius, elpuskáztak Juhász, bíztak Kovács, kontratámadásaikban Futács, illetve Zsóry, Meszhi játék, majd közel, indult Nikolov, fejelt sárga, Huszti Székesfehérvár, Scepovic Nego, Futács Futács, Juhász egy, visszahúzódtak Milanov, elpuskáztak Drazic, Stopira Kovács, néző csapat, kapufájánál fejelt, elpuskáztak megszerezte, lap Futács, Vidi Farkas, Scepovic Vajda, fölénybe Pátkai, helyzetben Szeles, Milanov Vidi, Futács Pátkai, Huszti Katanec, elpuskáztak fölénybe, Kovácsik irányítását, Drazic Stopira, Silye folytatásban, akik Meszhi, Meszhi MOL, irányítását Futács, folytatásban következtek, folytatásban akik, Futács csapatok, Farkas Vidi, Bank Bank, bíztak vezetést, Farkas fölénybe, akik indult, Futács egy, Meszhi Vidi, következtek rontott, csapatok Bank, Stopira Mezőkövesd, Juhász néző, helyzetben Bertus, Pillár Szappanos, Paulo bíztak, irányítását rontott, sárga hazai, Szappanos Drazic, Huszti Futács, Vidi fejelt, OTP Bank, Nego Kovács, Vidi Kovács, Stopira OTP, Vidi Bertus, hazai csapatok, révén Stopira, Mezőkövesd Vidi, visszahúzódtak Bertus, helyzetben előbb, Szappanos fölénybe, irányítását MOL, megszerezte kapufára, Molnár sárga, egy Futács, vendégek Vidi, került kapufájánál, került Milanov, Futács Vidi, Kovácsik csapat, Farkas helyzetben, Futács Katanec, bíztak Vidi, vendégek Futács, Meszhi kezdtek,