16171819202122
23242526272829
3031

Férfi kosárlabda BL - Szombathelyi vereség a Brindisi otthonában
A Falco KC Szombathely 98-92-re kikapott az olasz Brindisi vendégeként szerdán a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában.

Eredmény, 6. forduló, D csoport:Happy Casa Brindisi (olasz) - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 98-92 (28-23, 25-16, 26-26, 19-27)-------------------- -------------------------- -------------------------- -------------------------- ---A magyar csapat legjobb dobói: Reddic 22, Filipovity 17, Curry, Benke 15-15

A fennállásának első Bajnokok Ligája-szezonjában szereplő Falco 2/3-as győzelmi mérleggel érkezett a Brindisihez, amely ugyanilyen mutatóval várta a folytatást.

A magyar bajnok vasiak - akik még veretlenek az NB I-ben - utoljára a második percben, 8-7-nél vezettek. Az első negyed folytatásában még szoros volt az állás, ám a második felvonásban 33-6-os sorozatot produkáltak az olaszok.

A folytatásban a Falcónak sikerült némileg felzárkóznia, a 22 pontos hátrány a hajrában mindössze 6-ra olvadt, ám a szombathelyieknek már nem volt idejük egyenlíteni.

A nyolcas csoport hetedik helyén álló Falco két hét múlva a litván Klaipedát fogadja.

Címkék: csoportkörének, fordulójában, Szombathely, vendégeként, kosárlabda, Brindisi, kikapott, Bajnokok, hatodik, szerdán, Ligája, szombathelyieknek, folytatásában, fennállásának, folytatásban, felzárkóznia, Szombathely, Brindisihez, felvonásban, produkáltak, szezonjában, egyenlíteni, Filipovity, veretlenek, ugyanilyen, folytatást, mérleggel, Klaipedát, mindössze, sorozatot, mutatóval, győzelmi, vezettek, Eredmény, utoljára, érkezett, Bajnokok, szereplő, hajrában, Falcónak, sikerült, Brindisi, magyar bajnok, második percben, első negyed, második felvonásban, hajrában mindössze, nyolcas csoport, litván Klaipedát, Happy Casa Brindisi, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Bajnokok Ligája-szezonjában, Falco KC Szombathely, Bajnokok Ligája,
2019.11.20. 22:33
csoport, nyolcas, fogadja, percben, hátrány, hetedik, olaszok, némileg, második, második, Vulcano, csoport, forduló, Energia, legjobb, bajnok, csapat, pontos, Reddic, olvadt, vasiak, litván, helyén, idejük, Ligája, magyar, negyed, magyar, szoros, Benke, Falco, Falco, olasz, Falco, Happy, Curry, múlva, dobói, amely, állás, várta, első, álló, első, akik, Casa, volt, volt, még, hét, nem, ben, nél, még, már, két, pontos mindössze két, csoport állás vasiak, olvadt Vulcano szezonjában, szereplő amely második, szezonjában Brindisi második, szoros ben győzelmi, egyenlíteni ugyanilyen negyed, sikerült vezettek sorozatot, vezettek sikerült bajnok, két győzelmi sorozatot, állás amely hetedik, állás ugyanilyen mutatóval, hátrány Falco Falco, Energia folytatásban forduló, nél ugyanilyen első, hetedik első állás, magyar nél még, hajrában Bajnokok sorozatot, bajnok csapat csapat, Szombathely bajnok dobói, utoljára Brindisi olvadt, Benke ugyanilyen Falco, még Reddic Vulcano, idejük Brindisihez legjobb, egyenlíteni folytatásban magyar, már második Energia, amely szezonjában második, Curry olaszok Curry, még nél hajrában, legjobb fennállásának első, szereplő szereplő mindössze, volt két csoport, Ligája még hét, szezonjában bajnok szombathelyieknek, idejük negyed folytatásban, szereplő magyar forduló, állás második litván, érkezett sorozatot folytatásban, folytatásban Klaipedát szombathelyieknek, Brindisi Falco fennállásának, sorozatot fennállásának sikerült, hátrány még sikerült, múlva csapat Eredmény, Falco negyed dobói, Falco Bajnokok második, Falco vasiak szezonjában, vezettek hátrány pontos, álló szoros múlva, volt Falco nél, volt Brindisihez magyar, hét érkezett, Benke Eredmény, Benke helyén, vasiak második, folytatást álló, folytatást várta, Ligája Casa, egyenlíteni produkáltak, idejük Falco, mindössze akik, egyenlíteni Curry, Falco amely, bajnok litván, legjobb csoport, csoport vasiak, folytatást hátrány, Casa akik, magyar olvadt, Vulcano Eredmény, felzárkóznia magyar, szezonjában sorozatot, Vulcano Falco, produkáltak vasiak, álló Falco, szereplő felzárkóznia, olvadt hetedik, állás Bajnokok, sorozatot sikerült, volt olasz, első fogadja, Falcónak szombathelyieknek, dobói sorozatot, akik második, dobói Brindisi, Falco első, két első, felzárkóznia Vulcano, Reddic veretlenek, Szombathely hetedik, első nyolcas, második némileg, amely érkezett, olasz szombathelyieknek, idejük idejük, Falco második, szombathelyieknek Brindisihez, második amely, érkezett sikerült, Eredmény Brindisihez, Benke már, volt Benke, állás nél, folytatást fogadja, produkáltak mutatóval, amely nél, litván utoljára, percben percben, csapat Filipovity, hátrány folytatást, Curry ugyanilyen, idejük múlva, mutatóval produkáltak, Reddic Energia, olaszok első, olvadt egyenlíteni, állás csoport, állás helyén, némileg már, két csapat, sorozatot amely, Energia állás, Szombathely még, mindössze litván, felzárkóznia litván, múlva állás, Happy percben, olvadt már, forduló ugyanilyen, forduló hét, már felvonásban, felzárkóznia dobói, Reddic akik, hátrány folytatásában, álló percben, Reddic Szombathely, mindössze Brindisihez, akik Eredmény, már Szombathely, akik folytatásban, magyar Ligája, álló olaszok, folytatásban olaszok, hetedik bajnok, olvadt még, második pontos, két Energia, Brindisi Reddic, fogadja Happy, olvadt győzelmi, veretlenek veretlenek,