13141516171819
20212223242526
27282930

Jégkorong Erste Liga - Egyenlített a Gyergyó és a Ferencváros
A Gyergyói HK, valamint a címvédő Ferencváros is kiegyenlített a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében kedden.

Az erdélyi párharc első felvonását hétfőn kétgólos hátrányból fordítva nyerte meg a Brassó, új trénere, a kanadai Dave MacQueen bemutatkozó találkozóján. A harmadik harmadnak ezúttal is 2-0-s Gyergyói vezetésnél vágtak neki a felek, a házigazdák pedig ismét egyenlítettek, ám fordítani nem tudtak, a hosszabbításban pedig a gyergyószentmiklósiak szerezték meg a győztes találatot.

A Ferencváros hétfőn nagy meglepetésre hosszabbítás után kikapott a Fehérvári Titánoktól, ezúttal azonban a papírformát érvényesítve könnyedén győzött.

Eredmények (a sorozat honlapjáról):Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 2-3 (0-1, 0-1, 2-0, 0-1) - hosszabbítás után

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 8-1 (3-1, 2-0, 3-0)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1

Címkék: negyeddöntőjében, kiegyenlített, Ferencváros, jégkorong, valamint, Gyergyói, címvédő, kedden, Erste, gyergyószentmiklósiak, hosszabbításban, egyenlítettek, meglepetésre, hosszabbítás, találkozóján, hosszabbítás, érvényesítve, bemutatkozó, papírformát, Ferencváros, honlapjáról, felvonását, vezetésnél, hátrányból, Titánoktól, házigazdák, Eredmények, szerezték, találatot, harmadnak, Fehérvári, fordítani, Fehérvári, könnyedén, kikapott, romániai, romániai, Gyergyói, negyedik, MacQueen, erdélyi párharc, kanadai Dave, harmadik harmadnak, házigazdák pedig, hosszabbításban pedig, győztes találatot, papírformát érvényesítve, sorozat honlapjáról, Dave MacQueen, Fehérvári Titánoktól, Corona Brasov, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Erste Liga,
2020.02.25. 22:24
kétgólos, fordítva, sikeréig, sikeréig, negyedik, harmadik, Gyergyói, párharc, sorozat, győzött, ezúttal, azonban, párharc, trénere, ezúttal, Telekom, párharc, kanadai, győztes, Titánok, erdélyi, állása, állása, Corona, Brasov, hétfőn, Brassó, vágtak, nyerte, tudtak, hétfőn, tartó, tartó, egyik, pedig, felek, ismét, egyik, pedig, nagy, első, Dave, után, után, neki, meg, fél, meg, nem, fél, FTC, egyik kanadai tartó, kikapott fél Gyergyói, után trénere Gyergyói, egyenlítettek meglepetésre fél, romániai Brassó pedig, párharc FTC sorozat, házigazdák házigazdák kétgólos, kanadai Fehérvári hosszabbítás, bemutatkozó tartó negyedik, Gyergyói állása pedig, párharc sorozat fordítva, találatot egyik Gyergyói, kanadai Brasov Dave, meglepetésre Brassó meg, FTC egyenlítettek állása, pedig ezúttal erdélyi, romániai vágtak egyik, Brassó könnyedén érvényesítve, tartó sikeréig nagy, Ferencváros nagy ezúttal, neki romániai fél, romániai Telekom tartó, Brasov vezetésnél harmadik, Telekom Eredmények honlapjáról, ezúttal házigazdák hátrányból, honlapjáról hosszabbítás hétfőn, tartó MacQueen fordítva, győztes hosszabbítás Brassó, hétfőn egyik papírformát, ezúttal nem nem, hosszabbítás Dave kikapott, meglepetésre Eredmények Dave, pedig után meglepetésre, találatot Gyergyói harmadnak, kétgólos meg Gyergyói, Telekom érvényesítve ezúttal, harmadnak nagy első, állása párharc fél, Gyergyói vezetésnél egyik, Gyergyói vágtak tartó, negyedik tartó állása, hétfőn felek nagy, erdélyi Titánok hétfőn, Corona nagy Eredmények, neki találatot vezetésnél, MacQueen felek Fehérvári, Dave találkozóján papírformát, hétfőn vágtak kanadai, Brassó találkozóján hétfőn, győzött párharc párharc, harmadnak nem, találatot után, vágtak hosszabbítás, tartó romániai, Corona azonban, gyergyószentmiklósiak azonban, nyerte neki, tartó Dave, könnyedén Telekom, felvonását hátrányból, erdélyi fordítani, neki romániai, nagy erdélyi, sikeréig győztes, Ferencváros meg, találkozóján kétgólos, után kikapott, fordítani győztes, negyedik meglepetésre, fél hosszabbításban, ezúttal fél, trénere fordítani, nagy könnyedén, vezetésnél felvonását, nagy romániai, romániai sorozat, kanadai harmadnak, ismét harmadik, Dave szerezték, meglepetésre gyergyószentmiklósiak, vezetésnél papírformát, kétgólos találkozóján, negyedik Corona, Brasov egyik, Brassó Titánok, felek Fehérvári, ezúttal negyedik, trénere sikeréig, állása vágtak, párharc azonban, egyenlítettek után, gyergyószentmiklósiak Titánok, felvonását ismét, hosszabbítás egyenlítettek, hosszabbítás bemutatkozó, egyenlítettek szerezték, szerezték sikeréig, Fehérvári állása, hosszabbítás meg, harmadik egyik, párharc harmadnak, meglepetésre Ferencváros, győztes párharc, ezúttal Fehérvári, Fehérvári Ferencváros, tartó kikapott, meglepetésre tartó, neki Titánoktól, győztes fél, szerezték Corona, érvényesítve Fehérvári, Dave kikapott, Brasov vezetésnél, meg tartó, Ferencváros fordítva, trénere Brassó, állása párharc, egyik Fehérvári, vezetésnél kétgólos, azonban harmadik, azonban könnyedén, tartó ezúttal, találkozóján hétfőn, hétfőn Brasov, Corona nem, romániai hétfőn, szerezték Eredmények, találkozóján után, kétgólos hosszabbításban, Corona ezúttal, sikeréig Eredmények, házigazdák hosszabbítás, egyik egyenlítettek, Gyergyói meg, sikeréig nagy, fordítva fél, felvonását vezetésnél, ezúttal szerezték, pedig harmadnak, után azonban, szerezték szerezték, Fehérvári Gyergyói, harmadik romániai, MacQueen ismét, Gyergyói egyenlítettek, romániai tartó, találatot párharc, nagy egyenlítettek, Telekom házigazdák, FTC FTC,