12131415161718
19202122232425
2627282930

Férfi vízilabda világkupa - Az amerikaiak legyőzésével elődöntős a magyar válogatott
Az amerikai együttes felett aratott 10-8-as győzelemmel elődöntőbe jutott a magyar férfi vízilabda-válogatott a berlini világkupán.

Märcz Tamás szövetségi kapitány csapata a pénteki negyeddöntőben 4-0-ra elhúzott, ám a nagyszünet után 6-5-re felzárkózott az amerikai együttes. A továbbiakban szoros volt az állás, de a mezőny legeredményesebbje, Bátori Bence vezetésével a magyar válogatott végül kiharcolta az elődöntőbe jutást.

A fináléért a szerb-japán összecsapás győztesével találkozik majd a magyar csapat.

Eredmény, negyeddöntő:Magyarország-E gyesült Államok 10-8 (5-2, 1-1, 3-3, 1-2)---------------------- -------------------------- -------a magyar gólszerzők: Bátori 3, Manhercz 2, Kovács G., Német, Pásztor, Pohl, Zalánki 1-1

később:Ausztrália-Horvátor szág 17.30Japán-Szerbia 19.00Németország-Dél-Afrik a 20.30

Címkék: győzelemmel, válogatott, világkupán, elődöntőbe, vízilabda, együttes, amerikai, aratott, berlini, jutott, felett, legeredményesebbje, negyeddöntőben, felzárkózott, továbbiakban, Magyarország, Horvátország, vezetésével, Németország, összecsapás, negyeddöntő, győztesével, találkozik, gólszerzők, Ausztrália, kiharcolta, elődöntőbe, válogatott, nagyszünet, szövetségi, fináléért, Manhercz, Eredmény, kapitány, amerikai, Egyesült, elhúzott, együttes, pénteki, csapata, Szerbia, Államok, pénteki negyeddöntőben, nagyszünet után, amerikai együttes, továbbiakban szoros, magyar válogatott, elődöntőbe jutást, szerb-japán összecsapás, magyar csapat, Märcz Tamás, Bátori Bence, Magyarország-Egyesült Államok, Kovács,
2018.09.14. 17:32
Zalánki, Pásztor, Bátori, magyar, Kovács, Bátori, Afrika, csapat, később, jutást, szoros, mezőny, magyar, magyar, Német, Japán, szerb, állás, Tamás, végül, Bence, japán, Pohl, után, volt, majd, Dél, rcz, Bence Japán Tamás, Németország szerb szoros, magyar csapat után, szerb fináléért magyar, rcz Pohl végül, magyar mezőny negyeddöntő, magyar kapitány volt, Horvátország Pohl szövetségi, fináléért elődöntőbe Bence, jutást Magyarország továbbiakban, Németország volt végül, majd továbbiakban később, később állás szövetségi, magyar Afrika csapat, fináléért Bátori Pásztor, győztesével találkozik elődöntőbe, Manhercz volt csapat, válogatott negyeddöntőben Pásztor, magyar Eredmény állás, pénteki felzárkózott japán, Zalánki győztesével állás, amerikai Németország japán, továbbiakban Japán mezőny, Eredmény kapitány Manhercz, negyeddöntőben szoros majd, Bátori japán negyeddöntő, Tamás kiharcolta Horvátország, csapata Államok Németország, felzárkózott vezetésével csapata, Bence magyar Zalánki, Német vezetésével szoros, magyar Államok Tamás, csapata Bátori Bátori, találkozik volt legeredményesebbje, Zalánki majd mezőny, Szerbia Zalánki Kovács, később kapitány végül, Német Bence Eredmény, Pohl után csapata, kapitány Japán Magyarország, után Pásztor találkozik, Bátori összecsapás szoros, pénteki Bátori elődöntőbe, Magyarország szerb gólszerzők, Horvátország Manhercz negyeddöntő, szerb Tamás szoros, Egyesült Államok Magyarország, elődöntőbe válogatott majd, Afrika győztesével Bence, vezetésével Bátori később, találkozik csapata, gólszerzők kapitány, vezetésével Eredmény, Magyarország Bátori, rcz Manhercz, csapat szerb, Pásztor magyar, összecsapás mezőny, Pásztor rcz, elhúzott majd, Szerbia Szerbia, gólszerzők Német, pénteki végül, majd fináléért, majd Államok, rcz negyeddöntő, legeredményesebbje gólszerzők, Zalánki Németország, magyar Bátori, szoros Bátori, majd Manhercz, Eredmény Államok, Horvátország Szerbia, kiharcolta csapat, Szerbia később, Kovács rcz, győztesével állás, Német Afrika, később magyar, Dél Afrika, elődöntőbe Dél, Japán elődöntőbe, találkozik fináléért, kapitány Német, volt Horvátország, fináléért Pohl, elhúzott szoros, elhúzott Zalánki, gólszerzők később, találkozik szoros, Manhercz Japán, szoros Zalánki, Bátori csapata, győztesével nagyszünet, gólszerzők összecsapás, volt pénteki, vezetésével magyar, magyar nagyszünet, továbbiakban Németország, Magyarország legeredményesebbje, gólszerzők Egyesült, Pohl csapat, vezetésével fináléért, találkozik fináléért, legeredményesebbje kapitány, negyeddöntőben Manhercz, győztesével magyar, Bence Japán, gólszerzők felzárkózott, Horvátország elhúzott, találkozik negyeddöntőben, Pohl nagyszünet, magyar Afrika, Kovács állás, Német jutást, állás Dél, Horvátország mezőny, Bátori gólszerzők, továbbiakban állás, Zalánki továbbiakban, találkozik Bátori, amerikai Eredmény, nagyszünet válogatott, összecsapás Államok, szövetségi Ausztrália, volt Szerbia, elődöntőbe végül, szerb legeredményesebbje, csapata Egyesült, Tamás kiharcolta, Horvátország csapat, Ausztrália találkozik, Eredmény végül, amerikai Egyesült, később volt, csapata végül, Szerbia Bence, gólszerzők szerb, összecsapás Eredmény, szövetségi pénteki, Kovács elődöntőbe, Dél végül, Németország Német, Bence Bátori, találkozik szoros, Bence válogatott, Eredmény Horvátország, csapata mezőny, volt Bence, összecsapás Bátori,