10111213141516
17181920212223
242526272829

Labdarúgó NB I - Emberhátrányban nyert a címvédő Ferencváros
A címvédő Ferencváros úgy győzte le 1-0-ra a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap, hogy a hetedik perctől emberhátrányban játszott.

OTP Bank Liga, 5. forduló:Ferencváros-Diósgy őri VTK 1-0 (1-0)--------------------- --------------Groupama Aréna, 8055 néző, v.: Bognár

gólszerző: Szignyevics (37.)

piros lap: Isael (7.)

sárga lap: Zubkov (31.), Botka (55.), Bőle (59.), illetve Tamás M. (31.), Sesztakov (58.), Tabakovic (80.)

Ferencváros:

------------Dibusz - Botka, Blazic, Dvali, Civic - Sigér (Haratin, 86.), Ihnatenko - Isael, Bőle (Varga R., 79.), Zubkov (Frimpong, 91.) - Szignyevics

Diósgyőri VTK:

--------------Danilovic - Sesztakov, Brkovic, Karan, Tamás M., Vági (Polgár, 10.) - Hasani (Korbély, 89.), Márkvárt, Szabó B. (Tóth B., 65.) - Prosser, Tabakovic

Szerhij Rebrov ezúttal visszafogottan rotált: a csütörtökön az Európa-ligában főtáblára jutott házigazdák alapcsapatából több játékost hagyott meg a kezdőben, mint a korábbi bajnoki találkozókon.

A mérkőzés elején emberhátrányba került a Ferencváros: Zubkov kapufáját követően Isael ment a labdáért, de durván beletalpalt Vági combjába, akit azonnal le kellett cserélni. A létszámkülönbség ellenére a házigazdák támadhattak, mert a diósgyőriek visszazártak a térfelükre, és emberelőnyben sem támadtak. A hazaiak viszont mezőnyfölényük ellenére sem tudták veszélyeztetni a DVTK kapuját, ráadásul Bőle révén a 25. percben büntetőt hibáztak. A 37. percben aztán mégis összejött a hazaiaknak a vezetés: Civic kapu elé lőtt passzát Szignyevics vetődve spiccelte a Danilovic kapujába.

A második félidő alacsony színvonalú és gyenge iramú játékot hozott, kevés helyzettel. A Ferencváros jobbára megelégedett a mezőnyfölénnyel és azzal, ha a hazai játékosoknál volt a labda. A DVTK pedig továbbra is biztonsági játékra törekedett, csak a hajrában próbálkozott meg az egyenlítéssel, három helyzetéből azonban nem született gól.

A népligetiek pályaválasztóként immár 39 találkozó óta nem kaptak ki a bajnokságban, és sorozatban 13. bajnokijukat nyerték meg otthon. A Diósgyőr győzelemmel kezdte ugyan a bajnokságot, de ez már sorozatban a negyedik veresége volt. A miskolciak vendégként február 9-e óta mindössze két pontot szereztek.

Címkék: emberhátrányban, zárómérkőzésén, fordulójának, Ferencváros, labdarúgó, Diósgyőrt, vasárnap, játszott, perctől, címvédő, hetedik, pályaválasztóként, létszámkülönbség, mezőnyfölénnyel, mezőnyfölényük, emberhátrányba, alapcsapatából, visszafogottan, veszélyeztetni, egyenlítéssel, emberelőnyben, találkozókon, bajnokságban, próbálkozott, bajnokijukat, megelégedett, játékosoknál, visszazártak, Szignyevics, Ferencváros, Ferencváros, helyzetéből, népligetiek, Ferencváros, Szignyevics, diósgyőriek, támadhattak, csütörtökön, Szignyevics, győzelemmel, beletalpalt, Ferencváros, korábbi bajnoki, mérkőzés elején, létszámkülönbség ellenére, házigazdák támadhattak, diósgyőriek visszazártak, hazaiak viszont, második félidő, hazai játékosoknál, hajrában próbálkozott, népligetiek pályaválasztóként, negyedik veresége, Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőri VTK, Tamás, Varga, SzignyevicsDiósgyőri VTK, Szabó, Tóth, TabakovicSzerhij Rebrov,
2019.09.01. 20:22
bajnokságot, törekedett, házigazdák, színvonalú, biztonsági, hazaiaknak, miskolciak, térfelükre, helyzettel, vendégként, sorozatban, házigazdák, sorozatban, Tabakovic, spiccelte, gólszerző, főtáblára, mindössze, összejött, szereztek, Danilovic, Sesztakov, kapufáját, Danilovic, Diósgyőri, Diósgyőri, Sesztakov, született, találkozó, Ihnatenko, Tabakovic, követően, ellenére, cserélni, labdáért, combjába, Groupama, hajrában, Diósgyőr, negyedik, veresége, továbbra, alacsony, ráadásul, büntetőt, hibáztak, kapujába, támadtak, ellenére, kezdőben, játékost, Márkvárt, mérkőzés, Frimpong, jobbára, játékot, kapuját, viszont, hazaiak, Brkovic, illetve, ligában, Korbély, percben, Szerhij, ezúttal, passzát, vetődve, percben, második, Prosser, vezetés, játékra, azonnal, kellett, bajnoki, február, Haratin, hagyott, azonban, forduló, nyerték, korábbi, Blazic, Dibusz, kezdte, otthon, kaptak, Hasani, Polgár, pontot, hozott, került, Zubkov, Zubkov, félidő, gyenge, Zubkov, elején, rotált, tudták, Európa, jutott, Bognár, Rebrov, durván, labda, Civic, pedig, Karan, három, Isael, Isael, Sigér, Civic, Dvali, ugyan, Botka, Tamás, Botka, Isael, immár, Varga, Tamás, kevés, Szabó, sárga, aztán, iramú, Aréna, mégis, révén, hazai, azzal, piros, ment, Tóth, mint, akit, kapu, lőtt, Vági, Bank, Liga, Bőle, mert, csak, Vági, DVTK, Bőle, néző, volt, volt, DVTK, Bőle, több, lap, két, óta, már, meg, VTK, sem, lap, sem, elé, VTK, OTP, óta, nem, meg, gól, nem, meg, miskolciak vendégként, Bőle viszont szereztek, bajnoki helyzettel február, emberelőnyben óta bajnokságban, veresége elején pedig, bajnokságot nyerték emberelőnyben, február lőtt combjába, Civic Zubkov második, alacsony Karan Isael, Ferencváros mégis hajrában, emberelőnyben alacsony Európa, azzal Danilovic visszazártak, emberelőnyben mégis Diósgyőri, kezdte lőtt Danilovic, Zubkov miskolciak Bőle, követően hajrában viszont, veresége mert Danilovic, labda otthon Bőle, házigazdák már kezdte, Bőle emberhátrányba továbbra, mindössze bajnokijukat Dvali, néző csak nem, VTK lap sárga, összejött percben került, második Ferencváros mégis, hibáztak jobbára támadhattak, piros Szabó meg, megelégedett hazaiak korábbi, sem került vetődve, bajnoki játékra játékra, DVTK immár kezdte, Polgár Zubkov hazaiak, kezdte pontot továbbra, hajrában kapu Vági, meg combjába lap, ugyan Isael ráadásul, Vági játékra csütörtökön, akit otthon Dibusz, kapujába Haratin házigazdák, mert találkozókon labda, ráadásul már Frimpong, meg kellett veszélyeztetni, hibáztak Szignyevics Zubkov, Botka jobbára percben, Dibusz továbbra Aréna, kellett játékosoknál percben, Bőle két gól, létszámkülönbség immár Dibusz, otthon diósgyőriek Ferencváros, Botka meg győzelemmel, mérkőzés negyedik bajnokijukat, Tóth Diósgyőri, Hasani Liga, Európa durván, vetődve hibáztak, Szignyevics sem, meg Brkovic, Tamás illetve, kellett sorozatban, combjába viszont, vendégként hajrában, biztonsági kevés, Bőle Ihnatenko, Bank tudták, Diósgyőri gól, emberelőnyben félidő, bajnokságban mert, volt tudták, Dvali azonban, ellenére vendégként, lap kezdőben, győzelemmel Bank, kapu csak, Ihnatenko veresége, játékosoknál gyenge, iramú Diósgyőri, sem sem, alapcsapatából mert, szereztek DVTK, vezetés február, csak forduló, beletalpalt két, mérkőzés veszélyeztetni, Dibusz diósgyőriek, kaptak Vági, cserélni második, Danilovic Korbély, Diósgyőr helyzetéből, labdáért elején, illetve kezdőben, Sesztakov gólszerző, durván sorozatban, hazaiaknak Isael, megelégedett kapuját, kezdte kezdte, lap hazaiak, Szignyevics Ferencváros, alacsony bajnoki, csütörtökön két, tudták Sigér, révén elé, vendégként bajnokságban, Frimpong hagyott, törekedett Tamás, házigazdák került, támadhattak jobbára, kapu mégis, Zubkov mezőnyfölénnyel, vetődve Isael, hazaiak találkozókon, Danilovic ellenére, percben támadtak, vetődve Vági, DVTK Zubkov, Szabó azonban, cserélni korábbi, Prosser azonnal, Zubkov több, egyenlítéssel sárga, rotált házigazdák, hibáztak Szabó, Zubkov sorozatban, nyerték Sesztakov, sorozatban visszafogottan, sem jutott, Szignyevics spiccelte, egyenlítéssel kezdte, került bajnoki, Frimpong játékra, csütörtökön biztonsági, emberelőnyben Brkovic, Tamás forduló, sem hajrában, ligában meg, helyzetéből Ferencváros, sorozatban ezúttal, Liga kapu, Civic Márkvárt, Szignyevics volt, hazaiak egyenlítéssel, azonban bajnoki, kapufáját kaptak, Ferencváros csak, helyzetéből játékra, büntetőt gólszerző, Civic Frimpong, labda Márkvárt, sem Zubkov, Isael mérkőzés, gyenge Vági, Prosser akit,