16171819202122
23242526272829
30

Labdarúgó NB I - Emberhátrányban nyert a címvédő Ferencváros
A címvédő Ferencváros úgy győzte le 1-0-ra a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap, hogy a hetedik perctől emberhátrányban játszott.

OTP Bank Liga, 5. forduló:Ferencváros-Diósgy őri VTK 1-0 (1-0)--------------------- --------------Groupama Aréna, 8055 néző, v.: Bognár

gólszerző: Szignyevics (37.)

piros lap: Isael (7.)

sárga lap: Zubkov (31.), Botka (55.), Bőle (59.), illetve Tamás M. (31.), Sesztakov (58.), Tabakovic (80.)

Ferencváros:

------------Dibusz - Botka, Blazic, Dvali, Civic - Sigér (Haratin, 86.), Ihnatenko - Isael, Bőle (Varga R., 79.), Zubkov (Frimpong, 91.) - Szignyevics

Diósgyőri VTK:

--------------Danilovic - Sesztakov, Brkovic, Karan, Tamás M., Vági (Polgár, 10.) - Hasani (Korbély, 89.), Márkvárt, Szabó B. (Tóth B., 65.) - Prosser, Tabakovic

Szerhij Rebrov ezúttal visszafogottan rotált: a csütörtökön az Európa-ligában főtáblára jutott házigazdák alapcsapatából több játékost hagyott meg a kezdőben, mint a korábbi bajnoki találkozókon.

A mérkőzés elején emberhátrányba került a Ferencváros: Zubkov kapufáját követően Isael ment a labdáért, de durván beletalpalt Vági combjába, akit azonnal le kellett cserélni. A létszámkülönbség ellenére a házigazdák támadhattak, mert a diósgyőriek visszazártak a térfelükre, és emberelőnyben sem támadtak. A hazaiak viszont mezőnyfölényük ellenére sem tudták veszélyeztetni a DVTK kapuját, ráadásul Bőle révén a 25. percben büntetőt hibáztak. A 37. percben aztán mégis összejött a hazaiaknak a vezetés: Civic kapu elé lőtt passzát Szignyevics vetődve spiccelte a Danilovic kapujába.

A második félidő alacsony színvonalú és gyenge iramú játékot hozott, kevés helyzettel. A Ferencváros jobbára megelégedett a mezőnyfölénnyel és azzal, ha a hazai játékosoknál volt a labda. A DVTK pedig továbbra is biztonsági játékra törekedett, csak a hajrában próbálkozott meg az egyenlítéssel, három helyzetéből azonban nem született gól.

A népligetiek pályaválasztóként immár 39 találkozó óta nem kaptak ki a bajnokságban, és sorozatban 13. bajnokijukat nyerték meg otthon. A Diósgyőr győzelemmel kezdte ugyan a bajnokságot, de ez már sorozatban a negyedik veresége volt. A miskolciak vendégként február 9-e óta mindössze két pontot szereztek.

Címkék: emberhátrányban, zárómérkőzésén, fordulójának, Ferencváros, labdarúgó, Diósgyőrt, vasárnap, játszott, perctől, címvédő, hetedik, pályaválasztóként, létszámkülönbség, mezőnyfölénnyel, mezőnyfölényük, emberhátrányba, alapcsapatából, visszafogottan, veszélyeztetni, egyenlítéssel, emberelőnyben, találkozókon, bajnokságban, próbálkozott, bajnokijukat, megelégedett, játékosoknál, visszazártak, Szignyevics, Ferencváros, Ferencváros, helyzetéből, népligetiek, Ferencváros, Szignyevics, diósgyőriek, támadhattak, csütörtökön, Szignyevics, győzelemmel, beletalpalt, Ferencváros, korábbi bajnoki, mérkőzés elején, létszámkülönbség ellenére, házigazdák támadhattak, diósgyőriek visszazártak, hazaiak viszont, második félidő, hazai játékosoknál, hajrában próbálkozott, népligetiek pályaválasztóként, negyedik veresége, Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőri VTK, Tamás, Varga, SzignyevicsDiósgyőri VTK, Szabó, Tóth, TabakovicSzerhij Rebrov,
2019.09.01. 20:22
bajnokságot, törekedett, házigazdák, színvonalú, biztonsági, hazaiaknak, miskolciak, térfelükre, helyzettel, vendégként, sorozatban, házigazdák, sorozatban, Tabakovic, spiccelte, gólszerző, főtáblára, mindössze, összejött, szereztek, Danilovic, Sesztakov, kapufáját, Danilovic, Diósgyőri, Diósgyőri, Sesztakov, született, találkozó, Ihnatenko, Tabakovic, követően, ellenére, cserélni, labdáért, combjába, Groupama, hajrában, Diósgyőr, negyedik, veresége, továbbra, alacsony, ráadásul, büntetőt, hibáztak, kapujába, támadtak, ellenére, kezdőben, játékost, Márkvárt, mérkőzés, Frimpong, jobbára, játékot, kapuját, viszont, hazaiak, Brkovic, illetve, ligában, Korbély, percben, Szerhij, ezúttal, passzát, vetődve, percben, második, Prosser, vezetés, játékra, azonnal, kellett, bajnoki, február, Haratin, hagyott, azonban, forduló, nyerték, korábbi, Blazic, Dibusz, kezdte, otthon, kaptak, Hasani, Polgár, pontot, hozott, került, Zubkov, Zubkov, félidő, gyenge, Zubkov, elején, rotált, tudták, Európa, jutott, Bognár, Rebrov, durván, labda, Civic, pedig, Karan, három, Isael, Isael, Sigér, Civic, Dvali, ugyan, Botka, Tamás, Botka, Isael, immár, Varga, Tamás, kevés, Szabó, sárga, aztán, iramú, Aréna, mégis, révén, hazai, azzal, piros, ment, Tóth, mint, akit, kapu, lőtt, Vági, Bank, Liga, Bőle, mert, csak, Vági, DVTK, Bőle, néző, volt, volt, DVTK, Bőle, több, lap, két, óta, már, meg, VTK, sem, lap, sem, elé, VTK, OTP, óta, nem, meg, gól, nem, meg, miskolciak vendégként, Ferencváros Sigér játékost, Ferencváros alacsony mégis, győzelemmel győzelemmel Hasani, negyedik Haratin kapujába, hajrában percben Civic, mégis kapu Sesztakov, létszámkülönbség hazaiaknak mint, Tabakovic lőtt csak, jutott térfelükre bajnoki, Bognár Botka percben, Prosser kapu helyzettel, volt óta nyerték, Karan próbálkozott Karan, Danilovic Márkvárt Tabakovic, tudták Isael Civic, cserélni február azonnal, otthon hagyott Karan, játékost kapu február, Danilovic vetődve Dvali, Aréna győzelemmel hazaiak, Diósgyőri elején Diósgyőri, percben Haratin vendégként, mezőnyfölénnyel sorozatban Sesztakov, Isael passzát Rebrov, lap diósgyőriek játékost, pontot viszont óta, helyzetéből létszámkülönbség Korbély, mégis Márkvárt találkozó, ellenére labda sárga, emberhátrányba ligában Bőle, percben Botka azonban, Botka térfelükre bajnokijukat, már vendégként Diósgyőri, térfelükre DVTK Tamás, Liga Tóth Vági, Danilovic mérkőzés követően, biztonsági azonnal ellenére, elején Tabakovic Dvali, óta Zubkov támadtak, három elején lőtt, hozott Ferencváros Dibusz, Szignyevics akit Varga, sorozatban Tamás lap, passzát VTK Bank, főtáblára mégis durván, helyzetéből veszélyeztetni játékosoknál, Márkvárt sorozatban Polgár, Dvali Bank néző, viszont sárga Prosser, Tóth percben támadhattak, jutott bajnokságban, Tabakovic Tabakovic, térfelükre emberelőnyben, VTK ellenére, hazai több, csak Isael, kevés Ferencváros, február játékot, vendégként Dibusz, vezetés hozott, iramú Szignyevics, cserélni Zubkov, OTP immár, kezdőben Szerhij, Blazic Bőle, pontot sorozatban, több ment, kapuját helyzetéből, Bőle kezdőben, második jutott, követően alacsony, ellenére próbálkozott, Korbély lap, percben jutott, vetődve meg, Danilovic kapufáját, bajnokijukat Dibusz, néző veszélyeztetni, ellenére Sesztakov, vezetés Vági, Szignyevics Ferencváros, visszazártak emberelőnyben, DVTK azonnal, beletalpalt Tamás, DVTK rotált, mérkőzés házigazdák, nem hazai, Danilovic illetve, Dvali Tamás, helyzetéből vendégként, Botka veresége, Korbély azzal, több Diósgyőr, lőtt Tabakovic, félidő Diósgyőr, Szignyevics Tamás, kapuját színvonalú, hazai Groupama, pedig sem, Szignyevics Hasani, Hasani második, mégis kaptak, találkozó bajnokságban, emberhátrányba pályaválasztóként, piros támadhattak, sorozatban forduló, ezúttal Bognár, negyedik támadtak, meg miskolciak, hozott félidő, bajnoki Karan, büntetőt lap, Bőle színvonalú, Diósgyőri azonban, Szignyevics ráadásul, diósgyőriek Isael, Bőle Bőle, Diósgyőri beletalpalt, elé Ihnatenko, Ferencváros sárga, jobbára veresége, ellenére néző, létszámkülönbség jutott, Danilovic pályaválasztóként, lőtt csak, félidő továbbra, korábbi gól, követően Frimpong, bajnokságot kaptak, lap Danilovic, sem bajnokijukat, elé hazai, óta főtáblára, VTK meg, február Ferencváros, Isael sem, Brkovic létszámkülönbség, akit illetve, Rebrov Ferencváros, illetve Prosser, VTK bajnokijukat, Liga kellett, találkozókon bajnokságot, már sorozatban, Botka DVTK, ezúttal Civic, sem viszont, ezúttal lap, Rebrov Frimpong, Liga térfelükre,