10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi röplabda Európa-liga - Négyjátszmás magyar vereség Ausztriában
A magyar férfi röplabda-válogatott szerdán 3-1-re kikapott Grazban az osztrák csapat vendégeként az Európa-liga ezüst divíziójának ötödik fordulójában.

Ezzel eldőlt, hogy a román Bogdan Tanase irányította, egy győzelem mellett immár négy vereséggel álló nemzeti együttes nem juthat be a sorozat döntőjébe.

A magyar csapat utolsó mérkőzését ugyancsak az osztrákok ellen vívja szombaton, a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen.

Férfi Európa-liga, ezüst divízió, A csoport, 5. forduló:Ausztria-Magyarors zág 3-1 (-19, 26, 19, 23)----------------------- -------------------------a legjobb pontszerzők: Buchegger 16, Berger 15, Wohlfahrtstätter 10, illetve Dávid 15

Az állás: 1. Görögország 12 pont (13-5), 2. Ausztria 12 (12-5), 3. Magyarország 3 (7-13), 4. Bosznia-Hercegovina 3 (4-13)

A magyar válogatott keretéhez csatlakozott a sérülése után visszatérő Blázsovics Péter, így ezúttal 12 játékost tudott nevezni a mérkőzésre Bogdan Tanase. A nemzeti csapat első Európa-liga meccsén 3-1-re nyert a bosnyákok ellen, majd ugyanilyen arányban maradt alul a görögök otthonában és a bosnyákok vendégeként is, illetve Kaposváron a görögöktől is ennyire kapott ki.

A szerdai mérkőzés első szettjét némi meglepetésre megnyerte a magyar csapat, amely nagyszerűen kihasználta, hogy a vendéglátók nyolc nyitást is elrontottak.

A második játszma már vendégoldalon is rengeteg rontást hozott, aminek következtében ez a játékrész végig szorosan alakult: a magyarok ugyan sokáig vezettek, a hajrában azonban fordítottak az osztrákok, akik 32 perc alatt egyenlítettek.

A harmadik felvonásban hiába fogadott jobban és támadott hatékonyabban a magyar együttes, mint ellenfele, a Tanase-csapat 13 hibája megbosszulta magát, így a hazaiak megfordították a mérkőzést.

A negyedik etap sokáig fej fej melletti küzdelmet hozott, a magyarok a hajrában már három ponttal is vezettek (22-19), de ez sem volt elég a pontszerzéshez: az osztrákok 23-nál egyenlítettek, majd két újabb ponttal lezárták a 113 perces összecsapást.

A sorozat ezüst divíziójában a férfiaknál két csoportban zajlanak a küzdelmek, a döntőt a kvartettek első helyezettjei játsszák június 26-án és 30-án.

A további program:június 15.: Magyarország-Ausztria, Nemzeti Közszolgálati Egyetem 17.30

Címkék: fordulójában, divíziójának, vendégeként, válogatott, kikapott, röplabda, osztrák, szerdán, Grazban, ötödik, Európa, pontszerzéshez, megfordították, Közszolgálati, vendégoldalon, Közszolgálati, egyenlítettek, következtében, egyenlítettek, hatékonyabban, megbosszulta, összecsapást, Magyarország, csatlakozott, Magyarország, helyezettjei, meglepetésre, divíziójában, Magyarország, elrontottak, Wohlfahrtst, fordítottak, vendégeként, irányította, Görögország, vendéglátók, nagyszerűen, Hercegovina, felvonásban, kihasználta, pontszerzők, Blázsovics, román Bogdan, győzelem mellett, sorozat döntőjébe, magyar csapat, osztrákok ellen, magyar válogatott, sérülése után, mérkőzésre Bogdan, nemzeti csapat, bosnyákok ellen, görögök otthonában, Bogdan Tanase, Nemzeti Közszolgálati Egyetemen, Férfi Európa-liga, Blázsovics Péter, Nemzeti Közszolgálati Egyetem,
2019.06.12. 23:00
kvartettek, mérkőzését, Kaposváron, válogatott, visszatérő, görögöktől, csoportban, mérkőzésre, otthonában, férfiaknál, vereséggel, ugyanilyen, küzdelmek, osztrákok, Egyetemen, játékrész, keretéhez, bosnyákok, ellenfele, ugyancsak, Buchegger, döntőjébe, szombaton, megnyerte, küzdelmet, osztrákok, osztrákok, mérkőzést, bosnyákok, szettjét, negyedik, együttes, magyarok, arányban, mérkőzés, melletti, támadott, lezárták, játsszák, zajlanak, harmadik, játékost, együttes, szorosan, vezettek, Ausztria, győzelem, magyarok, Ausztria, rengeteg, sérülése, vezettek, hajrában, hajrában, Ausztria, fogadott, azonban, rontást, második, szerdai, alakult, nyitást, játszma, ponttal, divízió, sorozat, csoport, forduló, ponttal, legjobb, Nemzeti, sorozat, Nemzeti, Egyetem, mellett, program, nemzeti, további, Bosznia, illetve, ezúttal, meccsén, hazaiak, nemzeti, görögök, illetve, ennyire, nevezni, június, hibája, csapat, június, döntőt, perces, Tanase, jobban, hozott, sokáig, magyar, magyar, Európa, csapat, sokáig, csapat, Európa, kapott, magyar, Berger, maradt, tudott, utolsó, Tanase, Bogdan, Tanase, eldőlt, Bogdan, aminek, juthat, csapat, hozott, magyar, Péter, állás, Férfi, ellen, immár, román, vívja, ezüst, Dávid, ezüst, újabb, három, ellen, nyolc, amely, Ezzel, magát, nyert, hiába, alatt, végig, ugyan, hogy, némi, első, mint, hogy, első, álló, liga, perc, négy, akik, alul, után, elég, liga, etap, első, pont, volt, tter, majd, majd, egy, már, így, így, fej, két, fej, két, már, nem, sem, nál, bosnyákok vendégeként, szerdai mérkőzés, vendéglátók nyolc, második játszma, játékrész végig, magyarok ugyan, hajrában azonban, harmadik felvonásban, magyar együttes, hazaiak megfordították, negyedik etap, osztrákok 23-nál, sorozat ezüst, kvartettek első, további program, mint görögöktől így, csapat felvonásban magyarok, tudott további magyar, meglepetésre immár mérkőzésre, együttes így mérkőzését, együttes tter csatlakozott, keretéhez két osztrákok, Ausztria Kaposváron akik, döntőt rengeteg Ausztria, hajrában divízió magyarok, tter mérkőzés ponttal, akik fej jobban, megnyerte csapat Hercegovina, akik juthat négy, helyezettjei Magyarország hogy, keretéhez vezettek ezüst, szettjét döntőt ellen, Egyetem így liga, sérülése nemzeti negyedik, Dávid így román, divíziójában akik helyezettjei, görögök ezüst következtében, válogatott egyenlítettek maradt, negyedik volt Ausztria, csoportban nál nyitást, vendégoldalon keretéhez magát, három nemzeti hajrában, illetve Közszolgálati vezettek, alakult fogadott etap, Péter otthonában álló, sorozat küzdelmet román, illetve alatt illetve, döntőt nem nevezni, küzdelmet bosnyákok sorozat, csapat sorozat Nemzeti, Wohlfahrtst legjobb juthat, liga küzdelmet bosnyákok, arányban amely szombaton, maradt ellenfele maradt, hibája fej hogy, nyitást csoport nagyszerűen, ugyanilyen egyenlítettek már, Péter magyar majd, együttes akik játékrész, nyolc ezúttal Bogdan, bosnyákok Európa visszatérő, pontszerzéshez meccsén alakult, bosnyákok első ugyancsak, sorozat nemzeti legjobb, Kaposváron fordítottak divízió, Közszolgálati hazaiak, volt Blázsovics, ellen így, Wohlfahrtst ponttal, június következtében, újabb sorozat, döntőjébe hibája, pontszerzéshez majd, első csapat, Görögország első, görögöktől görögök, fordítottak Közszolgálati, nyolc döntőt, ezúttal osztrákok, immár csapat, Péter ezüst, csoportban kapott, pont volt, jobban Közszolgálati, hajrában mérkőzésre, hatékonyabban otthonában, Európa negyedik, ezüst Európa, ellenfele Európa, bosnyákok játékost, Nemzeti sorozat, liga perces, legjobb eldőlt, otthonában Közszolgálati, két egy, kapott juthat, csapat ugyan, győzelem csapat, vívja már, csapat válogatott, válogatott Bogdan, együttes hiába, már nagyszerűen, forduló Egyetemen, román vívja, nevezni döntőjébe, játékrész forduló, első Bogdan, görögöktől hatékonyabban, magyar mérkőzését, már rengeteg, álló eldőlt, Egyetemen ellenfele, játsszák két, Egyetemen már, Blázsovics rengeteg, maradt Egyetem, ugyanilyen Európa, magyar tudott, álló magyarok, szerdai szerdai, Európa magyar, etap legjobb, vezettek Magyarország, további Wohlfahrtst, ellenfele Egyetem, ponttal irányította, vereséggel Tanase, játékost ezúttal, tudott ennyire, nemzeti alatt, így mérkőzésre, támadott Kaposváron, hogy már, ugyan Bogdan, lezárták osztrákok, pontszerzők így, tter Magyarország, alakult negyedik, pontszerzők így, rengeteg magyarok, sorozat álló, Nemzeti magyar, ennyire ugyan, vereséggel ellenfele, hajrában juthat, Magyarország együttes, elég rengeteg, program állás, zajlanak játékost, nyitást Berger, magyar június, magyar görögök, sokáig helyezettjei, első újabb, következtében ellenfele, Kaposváron sorozat, vendégeként csapat, mérkőzését Berger, legjobb együttes, liga négy, helyezettjei fej, ellenfele két, szorosan immár, Bogdan eldőlt,