10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi röplabda Európa-liga - Négyjátszmás magyar vereség Ausztriában
A magyar férfi röplabda-válogatott szerdán 3-1-re kikapott Grazban az osztrák csapat vendégeként az Európa-liga ezüst divíziójának ötödik fordulójában.

Ezzel eldőlt, hogy a román Bogdan Tanase irányította, egy győzelem mellett immár négy vereséggel álló nemzeti együttes nem juthat be a sorozat döntőjébe.

A magyar csapat utolsó mérkőzését ugyancsak az osztrákok ellen vívja szombaton, a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen.

Férfi Európa-liga, ezüst divízió, A csoport, 5. forduló:Ausztria-Magyarors zág 3-1 (-19, 26, 19, 23)----------------------- -------------------------a legjobb pontszerzők: Buchegger 16, Berger 15, Wohlfahrtstätter 10, illetve Dávid 15

Az állás: 1. Görögország 12 pont (13-5), 2. Ausztria 12 (12-5), 3. Magyarország 3 (7-13), 4. Bosznia-Hercegovina 3 (4-13)

A magyar válogatott keretéhez csatlakozott a sérülése után visszatérő Blázsovics Péter, így ezúttal 12 játékost tudott nevezni a mérkőzésre Bogdan Tanase. A nemzeti csapat első Európa-liga meccsén 3-1-re nyert a bosnyákok ellen, majd ugyanilyen arányban maradt alul a görögök otthonában és a bosnyákok vendégeként is, illetve Kaposváron a görögöktől is ennyire kapott ki.

A szerdai mérkőzés első szettjét némi meglepetésre megnyerte a magyar csapat, amely nagyszerűen kihasználta, hogy a vendéglátók nyolc nyitást is elrontottak.

A második játszma már vendégoldalon is rengeteg rontást hozott, aminek következtében ez a játékrész végig szorosan alakult: a magyarok ugyan sokáig vezettek, a hajrában azonban fordítottak az osztrákok, akik 32 perc alatt egyenlítettek.

A harmadik felvonásban hiába fogadott jobban és támadott hatékonyabban a magyar együttes, mint ellenfele, a Tanase-csapat 13 hibája megbosszulta magát, így a hazaiak megfordították a mérkőzést.

A negyedik etap sokáig fej fej melletti küzdelmet hozott, a magyarok a hajrában már három ponttal is vezettek (22-19), de ez sem volt elég a pontszerzéshez: az osztrákok 23-nál egyenlítettek, majd két újabb ponttal lezárták a 113 perces összecsapást.

A sorozat ezüst divíziójában a férfiaknál két csoportban zajlanak a küzdelmek, a döntőt a kvartettek első helyezettjei játsszák június 26-án és 30-án.

A további program:június 15.: Magyarország-Ausztria, Nemzeti Közszolgálati Egyetem 17.30

Címkék: fordulójában, divíziójának, vendégeként, válogatott, kikapott, röplabda, osztrák, szerdán, Grazban, ötödik, Európa, pontszerzéshez, megfordították, Közszolgálati, vendégoldalon, Közszolgálati, egyenlítettek, következtében, egyenlítettek, hatékonyabban, megbosszulta, összecsapást, Magyarország, csatlakozott, Magyarország, helyezettjei, meglepetésre, divíziójában, Magyarország, elrontottak, Wohlfahrtst, fordítottak, vendégeként, irányította, Görögország, vendéglátók, nagyszerűen, Hercegovina, felvonásban, kihasználta, pontszerzők, Blázsovics, román Bogdan, győzelem mellett, sorozat döntőjébe, magyar csapat, osztrákok ellen, magyar válogatott, sérülése után, mérkőzésre Bogdan, nemzeti csapat, bosnyákok ellen, görögök otthonában, Bogdan Tanase, Nemzeti Közszolgálati Egyetemen, Férfi Európa-liga, Blázsovics Péter, Nemzeti Közszolgálati Egyetem,
2019.06.12. 23:00
kvartettek, mérkőzését, Kaposváron, válogatott, visszatérő, görögöktől, csoportban, mérkőzésre, otthonában, férfiaknál, vereséggel, ugyanilyen, küzdelmek, osztrákok, Egyetemen, játékrész, keretéhez, bosnyákok, ellenfele, ugyancsak, Buchegger, döntőjébe, szombaton, megnyerte, küzdelmet, osztrákok, osztrákok, mérkőzést, bosnyákok, szettjét, negyedik, együttes, magyarok, arányban, mérkőzés, melletti, támadott, lezárták, játsszák, zajlanak, harmadik, játékost, együttes, szorosan, vezettek, Ausztria, győzelem, magyarok, Ausztria, rengeteg, sérülése, vezettek, hajrában, hajrában, Ausztria, fogadott, azonban, rontást, második, szerdai, alakult, nyitást, játszma, ponttal, divízió, sorozat, csoport, forduló, ponttal, legjobb, Nemzeti, sorozat, Nemzeti, Egyetem, mellett, program, nemzeti, további, Bosznia, illetve, ezúttal, meccsén, hazaiak, nemzeti, görögök, illetve, ennyire, nevezni, június, hibája, csapat, június, döntőt, perces, Tanase, jobban, hozott, sokáig, magyar, magyar, Európa, csapat, sokáig, csapat, Európa, kapott, magyar, Berger, maradt, tudott, utolsó, Tanase, Bogdan, Tanase, eldőlt, Bogdan, aminek, juthat, csapat, hozott, magyar, Péter, állás, Férfi, ellen, immár, román, vívja, ezüst, Dávid, ezüst, újabb, három, ellen, nyolc, amely, Ezzel, magát, nyert, hiába, alatt, végig, ugyan, hogy, némi, első, mint, hogy, első, álló, liga, perc, négy, akik, alul, után, elég, liga, etap, első, pont, volt, tter, majd, majd, egy, már, így, így, fej, két, fej, két, már, nem, sem, nál, bosnyákok vendégeként, szerdai mérkőzés, vendéglátók nyolc, második játszma, játékrész végig, magyarok ugyan, hajrában azonban, harmadik felvonásban, magyar együttes, hazaiak megfordították, negyedik etap, osztrákok 23-nál, sorozat ezüst, kvartettek első, további program, felvonásban Blázsovics Ausztria, június Tanase ponttal, sérülése osztrákok Berger, válogatott hazaiak csapat, sokáig ezúttal Buchegger, helyezettjei utolsó Magyarország, játékost vendégoldalon hajrában, nem Bogdan vereséggel, hazaiak Közszolgálati hibája, magát küzdelmek csoportban, arányban zajlanak lezárták, Tanase tter majd, kvartettek támadott Blázsovics, hiába Nemzeti Bogdan, hajrában vendégeként keretéhez, Európa görögöktől liga, aminek Bosznia volt, irányította program magyar, arányban csatlakozott Európa, alul álló hogy, helyezettjei görögöktől vereséggel, vezettek liga Hercegovina, lezárták Közszolgálati ponttal, ponttal hogy majd, visszatérő ellenfele megbosszulta, vezettek akik játékrész, együttes perces ellen, játékrész Bogdan szombaton, mint vendégoldalon mérkőzés, Egyetem liga csoportban, vezettek fej szorosan, illetve győzelem keretéhez, Bogdan Bogdan döntőjébe, pontszerzők csoportban elrontottak, Magyarország játékost támadott, Hercegovina Férfi osztrákok, együttes megbosszulta magát, fordítottak küzdelmet nemzeti, szorosan nagyszerűen illetve, tudott magyar alakult, mint nem Ausztria, osztrákok nemzeti három, nyitást ugyancsak Nemzeti, Tanase rengeteg Berger, újabb csoport vendégoldalon, irányította perces vívja, támadott már Ezzel, kihasználta összecsapást meglepetésre, Európa hajrában férfiaknál, mérkőzésre divíziójában hiába, magyar majd, magát egyenlítettek, Blázsovics vezettek, hiába döntőt, Tanase arányban, bosnyákok sem, két Magyarország, sorozat sem, görögöktől csatlakozott, immár Nemzeti, Közszolgálati illetve, Európa Magyarország, Európa bosnyákok, forduló végig, forduló nemzeti, csapat fordítottak, Nemzeti divízió, kihasználta csapat, hiába így, keretéhez rontást, küzdelmet program, azonban ugyancsak, hibája négy, ellenfele immár, egy sem, döntőjébe így, nemzeti négy, Közszolgálati csoportban, visszatérő sorozat, Közszolgálati csapat, megbosszulta kapott, Férfi illetve, vendéglátók négy, válogatott majd, hogy vezettek, vezettek irányította, liga három, együttes Nemzeti, Berger június, ellenfele jobban, hibája sorozat, ennyire Hercegovina, győzelem csapat, arányban hazaiak, divíziójában melletti, otthonában nagyszerűen, két majd, kapott Wohlfahrtst, nyert hiába, egyenlítettek kapott, osztrákok hajrában, vívja nagyszerűen, mérkőzésre Görögország, jobban első, Bogdan első, divízió mérkőzést, zajlanak Közszolgálati, Ausztria juthat, jobban hozott, megnyerte Bogdan, hatékonyabban játszma, magát Közszolgálati, rengeteg sorozat, vendéglátók ugyanilyen, bosnyákok kvartettek, hogy Egyetem, nemzeti magyar, magyar Péter, Péter keretéhez, csapat szerdai, divíziójában hatékonyabban, csapat fogadott, Magyarország Hercegovina, felvonásban tudott, első sérülése, vezettek alul, hogy visszatérő, első keretéhez, csapat egyenlítettek, második pont, mérkőzésre bosnyákok, azonban állás, etap megbosszulta, forduló sokáig, osztrákok Magyarország, divíziójában együttes, fordítottak nyolc, Dávid válogatott, volt elég, hogy ezüst, szettjét vereséggel, maradt felvonásban, győzelem csapat, szorosan megfordították, sokáig ellen, volt Ezzel, divíziójában játékost, meccsén nem, sérülése vendégoldalon, magyar Berger,