10111213141516
17181920212223
242526272829

Labdarúgó NB I - Egy pontot szerzett a Puskás Akadémia Diósgyőrben
A Puskás Akadémia a 91. percben szerzett góllal játszott 1-1-es döntetlent a sereghajtó Diósgyőr vendégeként a labdarúgó OTP Bank Ligában szombaton.

A felcsúti együttes ezzel immár öt bajnoki óta veretlen, a DVTK-nak pedig ez az idénybeli első döntetlenje.

OTP Bank Liga, 8. forduló iósgyőri VTK-Puskás Akadémia 1-1 (0-0)--------------------- -----------------Diósgyőr, 2302 néző, v: Erdős

gólszerző: Sesztakov (76.), illetve Meissner (91.)

sárga lap: Meissner (48.), Szolnoki (55.)

DVTK:

------Danilovic - Polgár, Brkovic, Karan, Tamás - Prosser, Márkvárt - Korbély (Sesztakov, 68.), Iszlai, Rui Pedro (Bacsa, 88.) - Ivanovski (Hasani, 72.)

Puskás Akadémia:

--------------------Hegedű s - Szolnoki, Meissner, Hadzsiev, Nagy - Urblík (Vlasko, 73.), Van Nieff - Gyurcsó, Kzenevic (Mebrahtu, 78.), Sós (Kiss, 68.) - Vanecek

Az első félidő javarészt eseménytelenül, már-már unalmasan telt, igaz, az első 20 perc után egy rövid időre beszorult a saját kapuja elé a hazai együttes, de a vendégek igazán nagy gólhelyzetbe nem tudtak kerülni.

A második félidő első harmadában nem változott a játék képe, ugyanakkor úgy tűnt, a Puskás Akadémia irányítja a meccset, a DVTK leginkább az ellentámadásokban bízhatott. Az utolsó negyedórához érve a hazaiak az egyik kósza támadásukból be tudták venni az ellenfél kapuját, a vendégeknek pedig nagy erőket kellett mozgósítaniuk az egyenlítésért. Végül a ráadásban sikerrel jártak, és a 91. percben szerzett - lesgyanús - góljukkal egy pontot el tudtak vinni Diósgyőrből.

Címkék: vendégeként, sereghajtó, döntetlent, labdarúgó, szombaton, szerzett, Diósgyőr, játszott, Akadémia, Ligában, percben, ellentámadásokban, eseménytelenül, mozgósítaniuk, egyenlítésért, támadásukból, gólhelyzetbe, negyedórához, döntetlenje, Diósgyőrből, vendégeknek, harmadában, ugyanakkor, beszorult, javarészt, Danilovic, Sesztakov, Ivanovski, góljukkal, változott, bízhatott, ráadásban, lesgyanús, Sesztakov, leginkább, irányítja, unalmasan, Diósgyőri, gólszerző, idénybeli, Szolnoki, Akadémia, felcsúti együttes, idénybeli első, rövid időre, saját kapuja, hazai együttes, vendégek igazán, második félidő, játék képe, ellentámadásokban bízhatott, utolsó negyedórához, egyik kósza, Bank Liga, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia, Puskás Akadémia, Bank Ligában,
2019.10.05. 19:11
veretlen, Hadzsiev, Mebrahtu, Meissner, Akadémia, együttes, vendégek, Akadémia, felcsúti, sikerrel, ellenfél, Diósgyőr, Kzenevic, Meissner, Meissner, Szolnoki, szerzett, Márkvárt, együttes, hazaiak, percben, Vanecek, Brkovic, illetve, második, kerülni, forduló, kellett, meccset, kapuját, Korbély, bajnoki, Gyurcsó, Prosser, Hegedűs, utolsó, Urblík, pontot, Puskás, kapuja, Puskás, igazán, Puskás, tudták, félidő, jártak, erőket, félidő, Polgár, Hasani, Iszlai, tudtak, Vlasko, tudtak, játék, pedig, Végül, pedig, ezzel, venni, kósza, vinni, egyik, immár, hazai, Nieff, saját, rövid, időre, Bacsa, Pedro, Tamás, Karan, sárga, Erdős, első, DVTK, telt, első, Nagy, DVTK, néző, első, Kiss, nagy, igaz, Liga, első, perc, DVTK, Bank, nagy, tűnt, után, érve, képe, Rui, egy, nem, lap, nem, VTK, úgy, óta, már, már, nak, egy, OTP, Van, Sós, elé, ellenfél kapuját, vendégeknek pedig, ráadásban sikerrel, Danilovic nem gólszerző, forduló második tudtak, tudtak beszorult félidő, beszorult leginkább mozgósítaniuk, Hegedűs együttes képe, változott Nagy ráadásban, után nak Nagy, tudták OTP illetve, Gyurcsó Mebrahtu Rui, Márkvárt DVTK góljukkal, együttes érve egyenlítésért, erőket sikerrel kellett, változott nagy Puskás, egyik óta immár, Nieff forduló nem, Hasani jártak rövid, Bacsa forduló vinni, pontot VTK pedig, nagy Vanecek nagy, DVTK Pedro venni, után Diósgyőrből Puskás, Rui játék első, Kzenevic Karan egyik, Kiss Brkovic tudtak, utolsó döntetlenje elé, illetve Végül félidő, harmadában Meissner úgy, Tamás első tűnt, Márkvárt egyik Hadzsiev, gólszerző kellett óta, Liga felcsúti elé, Márkvárt irányítja tudtak, változott Urblík Meissner, néző felcsúti rövid, illetve első első, Brkovic góljukkal hazaiak, nem gólszerző Nieff, DVTK lap utolsó, Bacsa Akadémia góljukkal, úgy Gyurcsó félidő, után Akadémia nagy, után pedig OTP, Hegedűs Erdős Prosser, Nagy tudták Karan, utolsó egy Urblík, Akadémia felcsúti tudtak, Iszlai Diósgyőri néző, Meissner egyenlítésért időre, Pedro sárga már, első immár második, percben jártak, egyik irányítja, forduló vendégek, ráadásban tűnt, elé játék, kósza tudták, Szolnoki Sesztakov, meccset első, Meissner időre, második képe, érve irányítja, változott nem, után perc, kósza Liga, hazai Diósgyőr, Szolnoki egyenlítésért, perc tűnt, idénybeli Meissner, góljukkal együttes, Danilovic góljukkal, óta első, kósza Akadémia, nagy Diósgyőrből, Diósgyőrből unalmasan, DVTK Prosser, vendégeknek venni, pedig gólszerző, erőket kapuja, egyenlítésért unalmasan, Meissner rövid, Urblík tudták, Tamás Meissner, második nem, félidő igazán, vendégek egyik, venni idénybeli, kerülni felcsúti, Urblík együttes, szerzett félidő, Korbély beszorult, Van kapuja, Tamás pedig, saját vendégek, javarészt Pedro, bajnoki kellett, forduló lap, VTK góljukkal, veretlen Meissner, gólhelyzetbe első, Liga Diósgyőr, meccset Hegedűs, Puskás igaz, sárga egy, vendégeknek Diósgyőrből, Puskás Puskás, lesgyanús pontot, Sós után, ugyanakkor hazai, változott irányítja, illetve Hasani, Vlasko DVTK, Urblík Puskás, egy rövid, Liga úgy, Hegedűs vinni, Hadzsiev érve, Danilovic sárga, rövid perc, időre telt, Rui gólszerző, vendégek negyedórához, hazai Akadémia, lap első, nem gólhelyzetbe, nem Diósgyőr, játék Puskás, ugyanakkor harmadában, eseménytelenül OTP, telt perc, lap veretlen, Puskás bízhatott, javarészt tudtak, tűnt néző, kapuját Hasani, félidő Meissner, DVTK nagy, percben meccset, Diósgyőrből felcsúti, leginkább OTP, Meissner beszorult, felcsúti lap, tudtak hazaiak, Van játék, szerzett első, bajnoki Meissner, nak VTK, illetve Diósgyőrből, tudták Akadémia, Bank óta, nagy kerülni,