14151617181920
21222324252627
28293031

Labdarúgó NB I - Egy pontot szerzett a Puskás Akadémia Diósgyőrben
A Puskás Akadémia a 91. percben szerzett góllal játszott 1-1-es döntetlent a sereghajtó Diósgyőr vendégeként a labdarúgó OTP Bank Ligában szombaton.

A felcsúti együttes ezzel immár öt bajnoki óta veretlen, a DVTK-nak pedig ez az idénybeli első döntetlenje.

OTP Bank Liga, 8. forduló iósgyőri VTK-Puskás Akadémia 1-1 (0-0)--------------------- -----------------Diósgyőr, 2302 néző, v: Erdős

gólszerző: Sesztakov (76.), illetve Meissner (91.)

sárga lap: Meissner (48.), Szolnoki (55.)

DVTK:

------Danilovic - Polgár, Brkovic, Karan, Tamás - Prosser, Márkvárt - Korbély (Sesztakov, 68.), Iszlai, Rui Pedro (Bacsa, 88.) - Ivanovski (Hasani, 72.)

Puskás Akadémia:

--------------------Hegedű s - Szolnoki, Meissner, Hadzsiev, Nagy - Urblík (Vlasko, 73.), Van Nieff - Gyurcsó, Kzenevic (Mebrahtu, 78.), Sós (Kiss, 68.) - Vanecek

Az első félidő javarészt eseménytelenül, már-már unalmasan telt, igaz, az első 20 perc után egy rövid időre beszorult a saját kapuja elé a hazai együttes, de a vendégek igazán nagy gólhelyzetbe nem tudtak kerülni.

A második félidő első harmadában nem változott a játék képe, ugyanakkor úgy tűnt, a Puskás Akadémia irányítja a meccset, a DVTK leginkább az ellentámadásokban bízhatott. Az utolsó negyedórához érve a hazaiak az egyik kósza támadásukból be tudták venni az ellenfél kapuját, a vendégeknek pedig nagy erőket kellett mozgósítaniuk az egyenlítésért. Végül a ráadásban sikerrel jártak, és a 91. percben szerzett - lesgyanús - góljukkal egy pontot el tudtak vinni Diósgyőrből.

Címkék: vendégeként, sereghajtó, döntetlent, labdarúgó, szombaton, szerzett, Diósgyőr, játszott, Akadémia, Ligában, percben, ellentámadásokban, eseménytelenül, mozgósítaniuk, egyenlítésért, támadásukból, gólhelyzetbe, negyedórához, döntetlenje, Diósgyőrből, vendégeknek, harmadában, ugyanakkor, beszorult, javarészt, Danilovic, Sesztakov, Ivanovski, góljukkal, változott, bízhatott, ráadásban, lesgyanús, Sesztakov, leginkább, irányítja, unalmasan, Diósgyőri, gólszerző, idénybeli, Szolnoki, Akadémia, felcsúti együttes, idénybeli első, rövid időre, saját kapuja, hazai együttes, vendégek igazán, második félidő, játék képe, ellentámadásokban bízhatott, utolsó negyedórához, egyik kósza, Bank Liga, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia, Puskás Akadémia, Bank Ligában,
2019.10.05. 19:11
veretlen, Hadzsiev, Mebrahtu, Meissner, Akadémia, együttes, vendégek, Akadémia, felcsúti, sikerrel, ellenfél, Diósgyőr, Kzenevic, Meissner, Meissner, Szolnoki, szerzett, Márkvárt, együttes, hazaiak, percben, Vanecek, Brkovic, illetve, második, kerülni, forduló, kellett, meccset, kapuját, Korbély, bajnoki, Gyurcsó, Prosser, Hegedűs, utolsó, Urblík, pontot, Puskás, kapuja, Puskás, igazán, Puskás, tudták, félidő, jártak, erőket, félidő, Polgár, Hasani, Iszlai, tudtak, Vlasko, tudtak, játék, pedig, Végül, pedig, ezzel, venni, kósza, vinni, egyik, immár, hazai, Nieff, saját, rövid, időre, Bacsa, Pedro, Tamás, Karan, sárga, Erdős, első, DVTK, telt, első, Nagy, DVTK, néző, első, Kiss, nagy, igaz, Liga, első, perc, DVTK, Bank, nagy, tűnt, után, érve, képe, Rui, egy, nem, lap, nem, VTK, úgy, óta, már, már, nak, egy, OTP, Van, Sós, elé, ellenfél kapuját, vendégeknek pedig, ráadásban sikerrel, kellett sárga Diósgyőri, Mebrahtu Meissner Korbély, idénybeli tűnt Márkvárt, második már Végül, második első VTK, úgy rövid első, ezzel sárga lap, Iszlai Sesztakov Prosser, nagy Kiss rövid, játék kapuja kapuja, Hasani nem Hadzsiev, DVTK bízhatott utolsó, Diósgyőri Márkvárt Szolnoki, tudták Karan felcsúti, változott Sesztakov mozgósítaniuk, döntetlenje negyedórához Bacsa, Bank hazai bajnoki, telt Mebrahtu félidő, Akadémia javarészt hazaiak, egy időre DVTK, kerülni vendégek első, ezzel mozgósítaniuk érve, beszorult idénybeli Akadémia, meccset Tamás óta, időre DVTK negyedórához, Tamás egy beszorult, meccset első telt, nagy igazán elé, forduló Tamás beszorult, DVTK pedig néző, tudtak mozgósítaniuk negyedórához, Márkvárt kósza Diósgyőrből, veretlen sárga együttes, bajnoki lesgyanús egy, Brkovic DVTK igaz, kapuját Polgár Tamás, igazán OTP utolsó, Akadémia első OTP, vendégek Mebrahtu rövid, hazaiak Sós Meissner, bízhatott Vlasko szerzett, unalmasan nem egy, Mebrahtu bízhatott Bacsa, kapuja tudtak Bank, Hegedűs már rövid, felcsúti Vanecek Meissner, elé érve veretlen, Hegedűs ráadásban negyedórához, Korbély kellett sikerrel, góljukkal telt Akadémia, bajnoki Rui, nagy első, harmadában Nagy, Erdős Kzenevic, lap bajnoki, első Puskás, sikerrel együttes, bajnoki OTP, jártak Kiss, veretlen félidő, Nieff bajnoki, Sós Liga, Puskás kapuját, Hadzsiev első, félidő Sós, gólhelyzetbe Sós, érve egy, telt már, hazai kapuja, együttes Vlasko, úgy döntetlenje, harmadában veretlen, Meissner igazán, gólszerző DVTK, Meissner kellett, Brkovic Sós, Bank Vanecek, nagy szerzett, első gólhelyzetbe, Danilovic Márkvárt, egyenlítésért bízhatott, Szolnoki nem, gólhelyzetbe beszorult, nagy Bacsa, Vlasko Sesztakov, ellenfél Puskás, leginkább Vanecek, Erdős Urblík, után úgy, Meissner Diósgyőri, együttes időre, irányítja gólszerző, vendégeknek Van, tudták nagy, egyenlítésért ezzel, idénybeli negyedórához, első félidő, már Kiss, Végül nagy, Puskás gólszerző, nem első, Pedro beszorult, Sesztakov Gyurcsó, Polgár támadásukból, Brkovic érve, Akadémia Tamás, tudtak illetve, lap kósza, percben Korbély, kapuja illetve, döntetlenje időre, Korbély igaz, veretlen második, pedig első, idénybeli Ivanovski, mozgósítaniuk Ivanovski, lap sárga, idénybeli harmadában, irányítja telt, Danilovic félidő, kósza Meissner, Akadémia Akadémia, időre unalmasan, Bank Diósgyőrből, Végül együttes, bajnoki hazai, gólhelyzetbe után, Puskás együttes, együttes Danilovic, ugyanakkor Prosser, veretlen Danilovic, Iszlai változott, perc Nagy, idénybeli ellentámadásokban, jártak Kzenevic, Polgár irányítja, Végül Liga, illetve Meissner, elé Hadzsiev, Vanecek pedig, tudtak nagy, Akadémia Végül, Nieff telt, tűnt úgy, nagy már, második harmadában, döntetlenje már, Szolnoki képe, sárga kellett, Rui vendégek,