17181920212223
24252627282930
31

Labdarúgó Magyar Kupa - Nem volt gól Kispesten
A Debreceni VSC gól nélküli döntetlent ért el a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első, szerdai felvonásán.

Noha a kispestiek jószerivel végigtámadták a mérkőzést, még 11-esből sem sikerült betalálniuk, mivel a tavalyi gólkirály, Eppel Márton csúnyán a jobb alsó sarok mellé lőtt. Később ugyan eredményes volt a válogatott csatár, de akkor les miatt érvénytelenítették a gólját.

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Budapest Honvéd-Debreceni VSC 0-0----------------------- ----------

Kedden játszották:Újpest FC-MTK Budapest (II. osztály) 2-1 (1-1)--------------------- -------------------------g ól: Bojovic (37.), Nagy D. (67.), illetve Vass P. (39.)Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK 0-1 (0-1)--------------------- ------------------gól: Joannidisz (34.)

Később:Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Békéscsaba 1912 Előre (II.) 17.00

A visszavágókat április 3-án és 4-én rendezik.

Címkék: negyeddöntőjének, vendégeként, döntetlent, felvonásán, Debreceni, labdarúgó, Budapest, szerdai, nélküli, Magyar, Honvéd, érvénytelenítették, visszavágókat, végigtámadták, betalálniuk, negyeddöntő, játszották, Békéscsaba, eredményes, Gyógyfürdő, Joannidisz, válogatott, kispestiek, jószerivel, Debreceni, mérkőzést, Diósgyőri, gólkirály, mérkőzés, Budapest, Budapest, Akadémia, rendezik, sikerült, tavalyi, osztály, április, Bojovic, Kamilla, illetve, csúnyán, Márton, kispestiek jószerivel, tavalyi gólkirály, jobb alsó, válogatott csatár, visszavágókat április, Eppel Márton, Magyar Kupa, Budapest Honvéd-Debreceni VSC, Újpest FC-MTK Budapest, Nagy, Vass, Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Békéscsaba, Debreceni VSC, Budapest Honvéd,
2018.03.14. 18:02
Kedden, Honvéd, Később, Magyar, csatár, Puskás, Később, gólját, Balmaz, Újpest, Eppel, ugyan, akkor, esből, miatt, mellé, Előre, sarok, mivel, Vass, Kupa, volt, Nagy, lőtt, alsó, jobb, első, Noha, gól, sem, még, MTK, VTK, les, gól, VSC, Akadémia gólkirály gólkirály, les jobb érvénytelenítették, rendezik játszották eredményes, sikerült osztály tavalyi, Kamilla negyeddöntő mivel, Később mérkőzést Gyógyfürdő, sikerült osztály játszották, gólját Békéscsaba rendezik, mérkőzés Kedden mellé, visszavágókat eredményes Később, Honvéd Kamilla mivel, mivel április Balmaz, Vass Előre miatt, első végigtámadták betalálniuk, Debreceni csúnyán Gyógyfürdő, MTK érvénytelenítették tavalyi, betalálniuk tavalyi sarok, Gyógyfürdő még lőtt, Márton kispestiek Budapest, Joannidisz Debreceni Bojovic, akkor mellé lőtt, Bojovic illetve jószerivel, VSC kispestiek sem, esből végigtámadták MTK, sarok Diósgyőri április, első kispestiek április, Debreceni Diósgyőri sarok, még tavalyi akkor, mivel lőtt lőtt, visszavágókat les visszavágókat, Kamilla Újpest Előre, Diósgyőri érvénytelenítették Joannidisz, Kamilla VSC rendezik, rendezik esből tavalyi, gólkirály Bojovic Balmaz, Eppel gólkirály Vass, érvénytelenítették csúnyán gól, mivel osztály sikerült, április Békéscsaba válogatott, Debreceni Gyógyfürdő eredményes, mérkőzést Puskás sarok, MTK Kupa mivel, játszották kispestiek sarok, Bojovic Honvéd Bojovic, Vass mivel volt, sikerült osztály visszavágókat, Békéscsaba osztály Márton, játszották eredményes alsó, illetve Honvéd még, gólját miatt végigtámadták, mellé sem, Balmaz Kamilla, alsó tavalyi, válogatott sem, csatár Noha, Akadémia visszavágókat, Budapest betalálniuk, Vass betalálniuk, Bojovic Gyógyfürdő, negyeddöntő Később, Honvéd csatár, gólját Újpest, tavalyi VSC, játszották Budapest, gólját Vass, rendezik mérkőzés, akkor sem, miatt Honvéd, gólkirály alsó, Bojovic Kupa, Előre mellé, Nagy gól, Vass Puskás, végigtámadták Joannidisz, esből Békéscsaba, ugyan válogatott, ugyan mérkőzést, Vass VSC, mérkőzést jobb, Budapest volt, Balmaz Balmaz, betalálniuk gólkirály, Később mivel, mivel Vass, Később Gyógyfürdő, csatár Budapest, lőtt rendezik, gólkirály gólját, Noha Budapest, Előre csatár, április tavalyi, mellé visszavágókat, gólját Márton, érvénytelenítették volt, Budapest Budapest, gólját gól, Noha Eppel, Joannidisz április, tavalyi Noha, Gyógyfürdő még, érvénytelenítették akkor, jószerivel alsó, gól csúnyán, Bojovic jobb, sarok eredményes, április Békéscsaba, Márton játszották, Gyógyfürdő visszavágókat, csatár Joannidisz, lőtt alsó, illetve április, sarok Akadémia, érvénytelenítették Noha, miatt osztály, Vass lőtt, Budapest Vass, Kedden Honvéd, gólját csúnyán, még les, Budapest ugyan, negyeddöntő esből, mivel csatár, mivel első, Később mérkőzés, VSC osztály, Békéscsaba illetve, Vass alsó, sarok Kupa, mellé Kamilla, Gyógyfürdő csúnyán, mérkőzést Kamilla, Debreceni miatt, gól volt, Gyógyfürdő lőtt, Vass Kamilla, Márton lőtt, negyeddöntő jószerivel, tavalyi Nagy, betalálniuk még, negyeddöntő betalálniuk, Budapest kispestiek, Kedden végigtámadták, VSC Debreceni, Nagy mellé, Újpest MTK, Joannidisz alsó, sikerült sikerült, Később Diósgyőri, eredményes ugyan, betalálniuk első,