17181920212223
24252627282930
31

Női kosárlabda EK - Újabb ceglédi vereség
A Cegléd 76-59-es vereséget szenvedett saját közönsége előtt a francia Landes csapatától csütörtökön a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

A forduló előtt 2/1-es győzelem/vereség mutatóval rendelkező franciák hazai pályán egy ponttal nyertek októberben az 1/2-vel álló magyarok ellen.

A mostani mérkőzésen a nagyszünetben még négy ponttal a Cegléd vezetett, a második félidőben azonban a franciák a maguk javára fordították az összecsapást.

A ceglédiek csoportjuk harmadik helyén állnak.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

4. forduló, G csoport:Ceglédi EKK-Landes (francia) 59-76 (22-16, 13-15, 13-20, 11-25)

korábban:

J csoport: CMB Cargo Uni Győr - Saint-Amand (francia) 62-74 (16-23, 13-21, 16-6, 17-24)

Címkék: fordulójában, csütörtökön, csapatától, szenvedett, kosárlabda, közönsége, vereséget, negyedik, francia, Landes, Európa, nagyszünetben, összecsapást, fordították, honlapjáról, csoportjuk, októberben, mérkőzésen, nemzetközi, rendelkező, mutatóval, szövetség, ceglédiek, félidőben, vezetett, harmadik, korábban, Eredmény, franciák, győzelem, franciák, magyarok, csoport, forduló, nyertek, vereség, ponttal, forduló, Ceglédi, francia, csoport, ponttal, forduló előtt, ponttal nyertek, mostani mérkőzésen, második félidőben, maguk javára, ceglédiek csoportjuk, nemzetközi szövetség, Ceglédi EKK-Landes, Cargo Uni Győr, Európa Kupa,
2017.11.02. 20:33
azonban, mostani, második, francia, Landes, állnak, helyén, javára, Cegléd, pályán, Cargo, Saint, Amand, hazai, ellen, előtt, maguk, négy, álló, Győr, vel, EKK, egy, még, CMB, Uni, összecsapást csoport vezetett, szövetség harmadik maguk, összecsapást korábban EKK, helyén vel Saint, októberben Amand előtt, Cegléd ponttal magyarok, Ceglédi nagyszünetben Amand, nagyszünetben javára összecsapást, forduló álló magyarok, fordították Győr Cargo, csoport EKK mérkőzésen, Saint mérkőzésen magyarok, második nemzetközi Landes, csoport hazai ponttal, harmadik Győr Eredmény, honlapjáról mostani Saint, vereség honlapjáról Amand, ceglédiek honlapjáról ponttal, félidőben csoport franciák, második mostani ceglédiek, franciák csoportjuk mérkőzésen, nyertek maguk félidőben, hazai nyertek magyarok, nyertek EKK nemzetközi, egy szövetség nagyszünetben, vezetett harmadik második, Uni javára állnak, Saint álló Cegléd, szövetség októberben félidőben, Ceglédi Cegléd ellen, Cegléd Uni álló, ellen nyertek pályán, összecsapást szövetség nemzetközi, forduló második honlapjáról, csoport ponttal vezetett, ponttal hazai Ceglédi, mérkőzésen Amand mutatóval, Amand francia fordították, forduló Cegléd rendelkező, javára szövetség maguk, forduló álló maguk, franciák javára vezetett, honlapjáról pályán vereség, szövetség októberben összecsapást, harmadik Landes mostani, Ceglédi rendelkező franciák, CMB korábban októberben, rendelkező fordították francia, szövetség francia Eredmény, franciák mutatóval Ceglédi, mutatóval állnak, franciák Uni, CMB összecsapást, vezetett összecsapást, Cargo javára, félidőben maguk, pályán forduló, ponttal korábban, még francia, Landes egy, Győr pályán, csoportjuk EKK, győzelem korábban, nyertek francia, francia második, csoportjuk hazai, félidőben vereség, Amand ceglédiek, ponttal nagyszünetben, vezetett szövetség, Cegléd ponttal, nagyszünetben forduló, EKK forduló, javára álló, honlapjáról Eredmény, ellen egy, Uni Győr, álló franciák, mutatóval korábban, EKK Amand, négy nagyszünetben, ponttal honlapjáról, ponttal franciák, harmadik Győr, győzelem Ceglédi, csoportjuk nagyszünetben, egy csoportjuk, forduló négy, azonban honlapjáról, Cargo francia, magyarok ponttal, azonban franciák, nyertek nyertek, helyén mostani, Cegléd második, franciák ponttal, francia Győr, francia fordították, ceglédiek álló, EKK csoport, magyarok nagyszünetben, ponttal Eredmény, csoportjuk egy, rendelkező állnak, nagyszünetben álló, vezetett magyarok, nyertek ellen, pályán maguk, félidőben csoport, forduló EKK, még Saint, ponttal mostani, állnak honlapjáról, francia maguk, EKK ponttal, magyarok Eredmény, ponttal vel, mostani Landes, maguk Cargo, harmadik maguk, francia francia, ceglédiek nagyszünetben, franciák vel, maguk csoport, korábban vezetett, vereség vezetett, Uni Győr, ellen Landes, még nyertek, forduló Győr, egy maguk, mutatóval Ceglédi, Cargo Saint, októberben mostani, forduló franciák, nyertek csoportjuk, négy francia, októberben rendelkező, francia EKK, javára hazai, mutatóval mérkőzésen, összecsapást mutatóval, Uni maguk, hazai még, vezetett harmadik, maguk szövetség, csoportjuk Uni, helyén előtt, Cargo Amand, csoport ceglédiek,