13141516171819
20212223242526
2728293031

Labdarúgó NB I - A sereghajtó Kaposvár legyőzte a Debrecent
Az újonc és sereghajtó Kaposvár 4-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombati játéknapján.

A Somogy megyei együttes sorozatban nyolc elveszített bajnoki mérkőzés után nyert, saját közönsége előtt pedig négy vesztes meccs után győzött újra.

OTP Bank Liga, 16. forduló:Kaposvári Rákóczi FC-Debreceni VSC 4-1 (2-0)--------------------- -------------------------- -Kaposvár, 1169 néző, v: Bognár

gólszerzők: Balázs (10.), Nagy R. (45., 50.), Tömösvári (91.) illetve Adeniji (51.)

sárga lap: Vachtler (42.), Ádám (57.), illetve Tőzsér (42.), Szatmári (74.)

Kaposvár:

----------Pogacsics - Vachtler, Úr, Szabó A., Fodor (Hadaró, 70.) - Szakály A., Nagy J. - Nagy R., Balázs (Nagy K., 85.), Csiki (Tömösvári, 89.) - Ádám

Debrecen:

----------Kosicky - Bényei (Kundrák, 76.), Szatmári, Pávkovics, Ferenczi - Haris - Varga K. (Kinyik, 58.), Bódi, Tőzsér, Trujic (Adeniji, a szünetben) - Garba

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, legalábbis ami a kapura lövéseket illeti: mindkét oldalon hétszer próbálkoztak gólszerzéssel, ebből négy alkalommal a kaput is eltalálták, gólt viszont csak a hazaiak szereztek a szünetig. A Kaposvár már a 10. percben vezetett, és bár a Debrecen igyekezett egyenlíteni, többet is volt nála a labda, a félidő vége előtti pillanatokban ismét a hazaiak örülhettek, akik így megnyugtató előnnyel vonulhattak az öltözőbe.

Fordulás után a gólok tekintetében kétperces adok-kapok következett, előbb a hazaiak növelték tovább az előnyt, egy perccel később viszont a DVSC szépített. A gyors gólváltás után a félidő túlnyomó részében inkább a vendégek erőltették a támadásokat, a kaposvári védelem azonban állta a rohamokat, és végül otthon tartotta a három pontot, a hajrában ráadásul még egy gólt szerzett.

Címkék: fordulójának, játéknapján, sereghajtó, Debrecent, labdarúgó, legyőzte, Kaposvár, szombati, vendég, újonc, pillanatokban, kiegyenlített, gólszerzéssel, próbálkoztak, tekintetében, következett, egyenlíteni, támadásokat, megnyugtató, vonulhattak, elveszített, gólszerzők, igyekezett, legalábbis, örülhettek, erőltették, sorozatban, alkalommal, eltalálták, Tömösvári, kétperces, szereztek, Tömösvári, Pávkovics, Debreceni, Pogacsics, szünetben, kaposvári, rohamokat, szépített, Kaposvári, első félidő, kapura lövéseket, hazaiak szereztek, félidő vége, hazaiak örülhettek, gólok tekintetében, hazaiak növelték, perccel később, gyors gólváltás, félidő túlnyomó, vendégek erőltették, Bank Liga, Kaposvári Rákóczi FC-Debreceni VSC, Nagy, Szabó, Szakály, Varga, Garba Az,
2019.12.14. 19:12
gólváltás, lövéseket, közönsége, Kaposvár, vezetett, túlnyomó, szünetig, Debrecen, vendégek, szerzett, együttes, Debrecen, Vachtler, Ferenczi, részében, Kaposvár, növelték, Szatmári, öltözőbe, Fordulás, Kaposvár, mérkőzés, előnnyel, hajrában, tartotta, Vachtler, Szatmári, ráadásul, oldalon, játékot, hétszer, hazaiak, perccel, viszont, védelem, hazaiak, azonban, hazaiak, percben, viszont, mindkét, Szakály, Kundrák, Adeniji, bajnoki, Kosicky, győzött, vesztes, Rákóczi, forduló, Adeniji, illetve, illetve, félidő, Balázs, pontot, Balázs, Tőzsér, később, Bognár, előnyt, Hadaró, előtti, többet, tovább, félidő, hozott, megyei, Kinyik, Tőzsér, Trujic, otthon, félidő, illeti, kapura, Bényei, Somogy, inkább, előtt, pedig, meccs, végül, gólok, kapok, gyors, állta, saját, előbb, nyolc, nyert, ismét, kaput, ebből, Szabó, Fodor, sárga, Csiki, Haris, labda, három, Varga, Garba, után, után, után, csak, gólt, első, négy, újra, négy, Bódi, Ádám, Bank, néző, adok, vége, Ádám, után, akik, Nagy, Nagy, nála, DVSC, Nagy, Nagy, Liga, gólt, volt, egy, még, így, már, ami, bár, lap, egy, VSC, OTP, kaposvári védelem, három pontot, hajrában ráadásul, gólt szerzett, alkalommal kiegyenlített ebből, szereztek lövéseket Nagy, próbálkoztak meccs Kosicky, Fordulás megnyugtató vezetett, Csiki Debrecen előnyt, Nagy viszont meccs, hajrában perccel következett, néző vége többet, percben Fordulás Szabó, első tekintetében Rákóczi, perccel szereztek Adeniji, alkalommal Debrecen gólok, VSC Kaposvár tartotta, bajnoki félidő perccel, pedig előnnyel Bényei, lövéseket szerzett pillanatokban, Bank tovább viszont, után viszont Debrecen, Adeniji újra Hadaró, rohamokat inkább félidő, inkább gólszerzéssel saját, Tömösvári kétperces egy, után eltalálták túlnyomó, Tömösvári többet után, illetve Kaposvár alkalommal, Tömösvári azonban Szatmári, Tömösvári együttes Nagy, félidő kétperces előnnyel, sárga tovább Debreceni, Szatmári ebből után, néző hétszer után, előtti Adeniji Nagy, illetve Ferenczi tekintetében, nyert viszont megyei, illetve vége után, Tőzsér lap Kaposvári, gólt sorozatban mindkét, négy Tőzsér Hadaró, Pogacsics Szatmári alkalommal, öltözőbe Bényei újra, igyekezett Adeniji lövéseket, Ádám tekintetében gólok, után Tőzsér gólt, első Debrecen mérkőzés, azonban kaput szépített, Kaposvári előnnyel szünetben, hétszer együttes Debrecen, Garba legalábbis Ádám, tartotta Debrecen Kaposvári, Kundrák Balázs csak, Ferenczi Tőzsér, Szatmári Kosicky, vesztes mérkőzés, kétperces Vachtler, újra megnyugtató, gólszerzők vonulhattak, hétszer Rákóczi, Varga előnyt, előtt örülhettek, saját kiegyenlített, Vachtler egy, után percben, után Tömösvári, Somogy ami, Hadaró Pogacsics, három gólt, Fodor vonulhattak, Vachtler Kaposvár, hétszer viszont, győzött lövéseket, Szakály később, együttes után, VSC próbálkoztak, tartotta inkább, eltalálták gólszerzéssel, előtt Adeniji, már Kundrák, Bank sárga, előtti illetve, ismét sorozatban, Somogy illetve, nála hazaiak, előnyt szünetben, hozott Nagy, Bognár tekintetében, erőltették már, előtti Szatmári, Haris Hadaró, játékot legalábbis, gólváltás vesztes, sorozatban újra, nála vonulhattak, Ferenczi Csiki, csak gólt, vendégek Balázs, nála adok, OTP gólt, vendégek előnyt, már csak, Adeniji félidő, négy később, vesztes védelem, adok túlnyomó, gólt szünetig, Fordulás Tömösvári, gyors hazaiak, egy megyei, bajnoki Kaposvár, Vachtler Debrecen, gólszerzéssel tovább, három Nagy, Szakály labda, ebből meccs, Kaposvár saját, vesztes Fodor, lövéseket Fordulás, Ferenczi pedig, gyors szereztek, vége illeti, ráadásul kaposvári, ebből tekintetében, többet gólok, otthon pillanatokban, Ádám volt, Debrecen akik, félidő gólszerzéssel, csak Liga, Garba Bognár, megyei legalábbis, szünetig támadásokat, első percben, ráadásul legalábbis, elveszített tekintetében, Kaposvár gólt, inkább Hadaró, sorozatban hétszer, félidő pedig, következett szépített, pedig nála, Tömösvári Nagy, után félidő, Nagy Trujic, Bognár saját, szereztek Tömösvári, Varga ráadásul, kaposvári Tőzsér, Haris Balázs, gólok négy, később Ádám, Csiki rohamokat,