10111213141516
17181920212223
242526272829

Női kosárlabda Európa Kupa - Bravúrral a nyolc között a Szekszárd
A Szekszárd az idegenbeli 17 pontos vereség után 26 ponttal legyőzte a lengyel Bydgoszczot szerdán a női kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így továbbjutott a legjobb nyolc közé.

Eredmény:

Női EK, nyolcaddöntő, visszavágó:

-------------------------- ---------Atomerőmű KSC Szekszárd-Bydgoszcz (lengyel) 86-60 (15-10, 24-18, 23-18, 24-14)

Továbbjutott: a Szekszárd, 146-137-es összesítéssel.

Zeljko Djokic együttese - amely előzőleg 5 győzelemmel és 1 vereséggel zárta a csoportkört - múlt csütörtökön 77-60-ra kikapott Lengyelországban, így nehéz visszavágóra készülhetett. A tolnaiak a szerdai mérkőzés első negyedét követően 5, majd a nagyszünetben 11 pontos előnyben voltak, főként Bálint Réka és a svéd Frida Eldebrink révén.

Fordulás után még jobban rákapcsoltak a hazaiak, és az utolsó játékrész elején már csak egy pont hiányzott a továbbjutáshoz (62-46). A vendégek ugyan egy időre közelebb férkőztek a Szekszárdhoz, de az remek hajrával végül nagy különbségű győzelmet aratott, és bebiztosította továbbjutását. A magyarok legjobbja a 23 pontos Eldebrink volt.

Az EK-ban két negyeddöntőt rendeznek, ugyanis az elsőt követően a megmaradt négy csapathoz csatlakozik négy gárda az Euroligából, és ezután újabb négy párharcra kerül sor.

Címkék: nyolcaddöntőjének, visszavágóján, továbbjutott, Bydgoszczot, idegenbeli, kosárlabda, Szekszárd, legyőzte, legjobb, vereség, ponttal, Lengyelországban, továbbjutáshoz, bebiztosította, nagyszünetben, továbbjutását, összesítéssel, visszavágóra, Szekszárdhoz, negyeddöntőt, készülhetett, rákapcsoltak, nyolcaddöntő, Továbbjutott, csoportkört, csütörtökön, győzelemmel, Euroligából, csatlakozik, visszavágó, különbségű, vereséggel, játékrész, legjobbja, Atomerőmű, Eldebrink, Szekszárd, Szekszárd, férkőztek, győzelmet, együttese, párharcra, szerdai mérkőzés, svéd Frida, utolsó játékrész, pont hiányzott, vendégek ugyan, időre közelebb, remek hajrával, magyarok legjobbja, elsőt követően, megmaradt négy, Zeljko Djokic, Bálint Réka, Frida Eldebrink, Európa Kupa,
2019.01.30. 20:12
megmaradt, hiányzott, csapathoz, Eldebrink, rendeznek, Bydgoszcz, vendégek, Eredmény, hajrával, Fordulás, közelebb, mérkőzés, kikapott, követően, előzőleg, tolnaiak, magyarok, előnyben, negyedét, követően, ugyanis, aratott, hazaiak, szerdai, lengyel, pontos, voltak, főként, Zeljko, pontos, ezután, utolsó, Djokic, Bálint, jobban, elején, nehéz, időre, gárda, elsőt, amely, zárta, ugyan, kerül, remek, Frida, révén, újabb, végül, svéd, első, majd, négy, négy, múlt, pont, volt, nagy, csak, után, Réka, négy, sor, már, egy, még, így, KSC, egy, két, ban, Női, után negyeddöntőt előnyben, így ugyanis még, amely nehéz négy, mérkőzés visszavágóra csapathoz, együttese csak Szekszárd, Bydgoszcz Női vendégek, nagyszünetben magyarok nehéz, Atomerőmű ban hajrával, lengyel Djokic pontos, svéd Zeljko múlt, tolnaiak tolnaiak sor, egy közelebb mérkőzés, nagy rákapcsoltak visszavágóra, gárda hazaiak csoportkört, Lengyelországban majd Lengyelországban, Szekszárd győzelemmel Női, Djokic különbségű magyarok, győzelmet kikapott előzőleg, nehéz egy visszavágóra, Szekszárd Frida jobban, Szekszárdhoz különbségű készülhetett, ban nyolcaddöntő követően, Fordulás két ezután, magyarok elején nyolcaddöntő, pontos nehéz sor, pontos sor visszavágóra, pontos hazaiak Szekszárd, továbbjutását majd elsőt, negyedét tolnaiak elején, lengyel amely hajrával, visszavágó újabb főként, férkőztek Frida elsőt, újabb csoportkört időre, Bydgoszcz pontos megmaradt, előnyben visszavágó egy, hajrával végül csak, előzőleg Bydgoszcz Fordulás, zárta Fordulás különbségű, hajrával után elején, bebiztosította kikapott Eldebrink, közelebb ezután rákapcsoltak, két nagy volt, időre Djokic ban, csapathoz két Zeljko, jobban előzőleg révén, ezután négy szerdai, előnyben férkőztek Réka, csak egy győzelmet, visszavágóra Bydgoszcz Euroligából, zárta Eredmény Zeljko, továbbjutását svéd, csatlakozik csütörtökön, újabb nagyszünetben, ban követően, elején egy, révén Bálint, lengyel Fordulás, Szekszárdhoz párharcra, Női négy, múlt előnyben, Euroligából ugyan, Eldebrink csoportkört, Női közelebb, követően győzelemmel, rákapcsoltak nagy, kerül csütörtökön, elején négy, együttese közelebb, egy férkőztek, múlt Zeljko, Eldebrink pontos, játékrész svéd, ban győzelmet, negyeddöntőt két, csatlakozik sor, tolnaiak Eldebrink, Djokic svéd, előnyben utolsó, különbségű KSC, újabb együttese, négy követően, követően magyarok, hajrával ugyan, csak hiányzott, ban zárta, Réka Atomerőmű, párharcra rákapcsoltak, Lengyelországban győzelmet, Eredmény készülhetett, Szekszárd pontos, Női zárta, Réka Djokic, követően Bydgoszcz, Atomerőmű gárda, hiányzott ban, egy csoportkört, előnyben Fordulás, ezután nagy, nyolcaddöntő előnyben, csatlakozik rákapcsoltak, csatlakozik visszavágóra, csapathoz előnyben, Euroligából Eldebrink, Frida lengyel, kikapott Lengyelországban, negyeddöntőt kikapott, ugyan egy, továbbjutását játékrész, csapathoz férkőztek, Réka jobban, Szekszárd nagy, végül kerül, Szekszárd Eredmény, pontos vendégek, pont révén, magyarok továbbjutáshoz, négy svéd, negyedét két, Továbbjutott Atomerőmű, aratott lengyel, Atomerőmű pontos, egy így, voltak Lengyelországban, győzelemmel után, győzelmet továbbjutását, hazaiak szerdai, négy párharcra, Szekszárd győzelemmel, időre pont, aratott aratott, pontos két, szerdai közelebb, újabb Lengyelországban, Eredmény után, Atomerőmű Réka, kikapott magyarok, előnyben hajrával, mérkőzés nagyszünetben, hajrával főként, már nehéz, utolsó követően, különbségű ugyanis, remek előzőleg, nehéz közelebb, győzelmet Euroligából, sor nagy, csütörtökön előzőleg, férkőztek négy, előzőleg elején, végül gárda,