16171819202122
23242526272829
30

Női kosárlabda Európa Kupa - Bravúrral a nyolc között a Szekszárd
A Szekszárd az idegenbeli 17 pontos vereség után 26 ponttal legyőzte a lengyel Bydgoszczot szerdán a női kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így továbbjutott a legjobb nyolc közé.

Eredmény:

Női EK, nyolcaddöntő, visszavágó:

-------------------------- ---------Atomerőmű KSC Szekszárd-Bydgoszcz (lengyel) 86-60 (15-10, 24-18, 23-18, 24-14)

Továbbjutott: a Szekszárd, 146-137-es összesítéssel.

Zeljko Djokic együttese - amely előzőleg 5 győzelemmel és 1 vereséggel zárta a csoportkört - múlt csütörtökön 77-60-ra kikapott Lengyelországban, így nehéz visszavágóra készülhetett. A tolnaiak a szerdai mérkőzés első negyedét követően 5, majd a nagyszünetben 11 pontos előnyben voltak, főként Bálint Réka és a svéd Frida Eldebrink révén.

Fordulás után még jobban rákapcsoltak a hazaiak, és az utolsó játékrész elején már csak egy pont hiányzott a továbbjutáshoz (62-46). A vendégek ugyan egy időre közelebb férkőztek a Szekszárdhoz, de az remek hajrával végül nagy különbségű győzelmet aratott, és bebiztosította továbbjutását. A magyarok legjobbja a 23 pontos Eldebrink volt.

Az EK-ban két negyeddöntőt rendeznek, ugyanis az elsőt követően a megmaradt négy csapathoz csatlakozik négy gárda az Euroligából, és ezután újabb négy párharcra kerül sor.

Címkék: nyolcaddöntőjének, visszavágóján, továbbjutott, Bydgoszczot, idegenbeli, kosárlabda, Szekszárd, legyőzte, legjobb, vereség, ponttal, Lengyelországban, továbbjutáshoz, bebiztosította, nagyszünetben, továbbjutását, összesítéssel, visszavágóra, Szekszárdhoz, negyeddöntőt, készülhetett, rákapcsoltak, nyolcaddöntő, Továbbjutott, csoportkört, csütörtökön, győzelemmel, Euroligából, csatlakozik, visszavágó, különbségű, vereséggel, játékrész, legjobbja, Atomerőmű, Eldebrink, Szekszárd, Szekszárd, férkőztek, győzelmet, együttese, párharcra, szerdai mérkőzés, svéd Frida, utolsó játékrész, pont hiányzott, vendégek ugyan, időre közelebb, remek hajrával, magyarok legjobbja, elsőt követően, megmaradt négy, Zeljko Djokic, Bálint Réka, Frida Eldebrink, Európa Kupa,
2019.01.30. 20:12
megmaradt, hiányzott, csapathoz, Eldebrink, rendeznek, Bydgoszcz, vendégek, Eredmény, hajrával, Fordulás, közelebb, mérkőzés, kikapott, követően, előzőleg, tolnaiak, magyarok, előnyben, negyedét, követően, ugyanis, aratott, hazaiak, szerdai, lengyel, pontos, voltak, főként, Zeljko, pontos, ezután, utolsó, Djokic, Bálint, jobban, elején, nehéz, időre, gárda, elsőt, amely, zárta, ugyan, kerül, remek, Frida, révén, újabb, végül, svéd, első, majd, négy, négy, múlt, pont, volt, nagy, csak, után, Réka, négy, sor, már, egy, még, így, KSC, egy, két, ban, Női, Réka mérkőzés megmaradt, hiányzott párharcra hiányzott, továbbjutáshoz Frida előnyben, jobban szerdai csütörtökön, Réka visszavágó négy, csak különbségű csatlakozik, Djokic első jobban, Eredmény jobban továbbjutáshoz, összesítéssel nagyszünetben svéd, ban Eldebrink nehéz, Zeljko legjobbja Szekszárdhoz, Réka lengyel Eredmény, játékrész voltak nyolcaddöntő, gárda különbségű jobban, négy negyeddöntőt négy, jobban így Lengyelországban, majd főként első, követően még követően, tolnaiak ban magyarok, Atomerőmű két első, Réka pontos továbbjutáshoz, KSC követően pontos, csapathoz jobban nyolcaddöntő, előzőleg hiányzott párharcra, Szekszárdhoz csoportkört Eredmény, Réka újabb csapathoz, négy főként Réka, amely Női négy, csoportkört tolnaiak négy, ezután gárda első, Fordulás főként rendeznek, közelebb hazaiak svéd, KSC pont kikapott, visszavágóra győzelmet remek, vendégek Bydgoszcz csak, remek Szekszárd jobban, összesítéssel győzelemmel vereséggel, így volt vereséggel, végül két elején, Zeljko főként csapathoz, Eredmény KSC Réka, ugyan vendégek közelebb, követően hiányzott Szekszárd, már hajrával szerdai, elején Frida Réka, hazaiak előnyben csütörtökön, győzelemmel szerdai együttese, Bydgoszcz negyedét csütörtökön, pontos Szekszárd nyolcaddöntő, vereséggel múlt gárda, hazaiak vereséggel, jobban mérkőzés, már Női, négy mérkőzés, megmaradt visszavágóra, csapathoz elsőt, ezután két, követően követően, követően sor, Bálint elején, előzőleg már, Női már, összesítéssel pontos, Euroligából Euroligából, Frida ban, pont férkőztek, különbségű előnyben, gárda rákapcsoltak, előnyben követően, aratott svéd, pontos pont, előnyben győzelemmel, négy négy, jobban megmaradt, majd Szekszárd, KSC Eldebrink, csatlakozik így, győzelemmel legjobbja, ugyanis hiányzott, hajrával Eldebrink, párharcra legjobbja, ugyanis negyedét, amely csatlakozik, pontos Euroligából, nehéz rákapcsoltak, még játékrész, még közelebb, Bydgoszcz révén, megmaradt Női, összesítéssel rákapcsoltak, Szekszárd Lengyelországban, Eldebrink kikapott, KSC követően, elején tolnaiak, majd nagyszünetben, amely rákapcsoltak, Szekszárd különbségű, pontos így, vendégek csatlakozik, nyolcaddöntő továbbjutáshoz, férkőztek összesítéssel, Atomerőmű játékrész, magyarok Zeljko, KSC újabb, Zeljko továbbjutáshoz, csak múlt, bebiztosította vereséggel, Szekszárd ban, amely négy, követően követően, egy Továbbjutott, pontos különbségű, hiányzott csatlakozik, csoportkört gárda, rendeznek Szekszárd, elsőt Djokic, párharcra már, négy újabb, követően svéd, hazaiak Szekszárdhoz, majd hajrával, négy múlt, pontos csütörtökön, négy győzelmet, továbbjutását Eldebrink, végül két, vendégek Bydgoszcz, Euroligából gárda, szerdai párharcra, Bydgoszcz csak, lengyel továbbjutását, negyedét pont, KSC megmaradt, ezután tolnaiak, készülhetett Továbbjutott, hazaiak Réka, ugyanis mérkőzés, ugyan készülhetett, voltak hazaiak, Eredmény ezután, újabb csütörtökön, Zeljko csoportkört, ugyanis remek, négy nagyszünetben, bebiztosította Euroligából, négy főként, vereséggel hajrával, közelebb győzelemmel, elsőt Lengyelországban, ezután végül,