2019.02 2019. Március 2019.04
18192021222324

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 3., szerda:

-----------------------

Duna19.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi KKA-Siófok Galérius Fürdő

Sport 117.45: Labdarúgás, Ligakupa, csoportkör, 1. forduló, MVM Paks-Ferencváros20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Düsseldorf, Németország-Argentína

Sport 213.35: Lóverseny, futam14.45: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metallurg Magnyitogorszk-Dinamo Moszkva21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, London, Anglia-Norvégia

Eurosport16.00: Kerékpár, Vuelta, 11. szakasz, Pamplona-San Miguel de Aralar1.05, 3.00, 17.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York

Eurosport 217.00: Tenisz, US Open, New York

szeptember 4., csütörtök:

-------------------------

Sport 115.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Spanyolország

Sport 213.35: Lóverseny, futam17.30: Kosárlabda, férfi vb, Ukrajna-Egyesült Államok22.00: Kosárlabda, férfi vb, Szerbia-Spanyolország

Eurosport1.05, 3.00, 17.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 12. szakasz, Logrono-Logrono

Eurosport 21.00: Kerékpár, Tour of Alberta, Kanada, 1. szakasz17.00: Tenisz, US Open, New York22.00: Kerékpár, Tour of Alberta, Kanada, 2. szakasz

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, csütörtöki, szerdai, hazai, Magnyitogorszk, Spanyolország, Spanyolország, Magyarország, felkészülési, Dunaújvárosi, felkészülési, Ferencváros, Németország, alapszakasz, Labdarúgás, Labdarúgás, Düsseldorf, csoportkör, szeptember, Kosárlabda, Labdarúgás, Kosárlabda, szeptember, Labdarúgás, selejtező, csütörtök, Eurosport, Eurosport, Eurosport, Jégkorong, Lóverseny, Metallurg, Argentína, Eurosport, Lóverseny, Dunaújvárosi KKA-Siófok Galérius FürdőSport, Metallurg Magnyitogorszk-Dinamo Moszkva21, Pamplona-San Miguel, York Eurosport, U21-es Eb-selejtező, Ukrajna-Egyesült Államok22, Logrono-Logrono Eurosport,
2014.09.03. 08:01
Kézilabda, Ligakupa, Kerékpár, Kerékpár, Egyesült, Galérius, Kerékpár, Norvégia, Pamplona, mérkőzés, Kerékpár, mérkőzés, Logrono, Ukrajna, Alberta, szakasz, szakasz, szakasz, szakasz, Moszkva, forduló, Alberta, Logrono, Szerbia, Államok, Tenisz, Espana, Vuelta, Tenisz, Kanada, Miguel, London, Vuelta, Aralar, Dinamo, Siófok, szerda, Kanada, Tenisz, Anglia, Tenisz, Sport, Sport, Fürdő, Sport, futam, futam, férfi, Sport, férfi, York, Tour, York, Duna, York, Open, Open, Tour, Open, York, Open, Paks, New, New, KKA, női, MVM, KHL, New, San, New, szakasz KHL Ligakupa, Moszkva Spanyolország Fürdő, Tenisz Tenisz Kosárlabda, Egyesült Államok Lóverseny, Espana Duna Labdarúgás, Tenisz Kosárlabda Magnyitogorszk, szakasz San Paks, Aralar Lóverseny Duna, Sport York Lóverseny, Espana szerda szakasz, csoportkör szeptember Ukrajna, szakasz Dinamo szakasz, szeptember Egyesült Labdarúgás, Kerékpár Anglia Tenisz, Miguel Jégkorong Szerbia, férfi Tour Tenisz, York Metallurg Anglia, Tenisz Open San, Szerbia Miguel férfi, Duna Kosárlabda Alberta, Lóverseny Lóverseny Kanada, Sport futam Eurosport, selejtező KKA Tenisz, Galérius Metallurg Metallurg, felkészülési Tour Logrono, Kanada szerda Kerékpár, Lóverseny szakasz Kanada, New Labdarúgás Moszkva, New Anglia Labdarúgás, férfi Alberta Metallurg, csütörtök Tour Espana, Tour Államok Kézilabda, felkészülési futam Eurosport, Vuelta Labdarúgás Alberta, York Kosárlabda Pamplona, mérkőzés férfi felkészülési, Sport felkészülési forduló, Kerékpár felkészülési szerda, Duna Magyarország Egyesült, New York Open, Labdarúgás Spanyolország Kanada, futam Duna Eurosport, felkészülési Tour KHL, Kézilabda szakasz Ferencváros, Duna Norvégia Eurosport, csütörtök férfi Spanyolország, Lóverseny Szerbia Németország, futam Tour szeptember, mérkőzés Tenisz Kosárlabda, férfi Vuelta New, Aralar York, New Kézilabda, Vuelta York, Logrono Dinamo, Tenisz Moszkva, MVM Kosárlabda, Espana Sport, Tenisz Tour, New Egyesült, York Jégkorong, Open Open, Magnyitogorszk futam, Magyarország Logrono, Alberta csütörtök, selejtező Ferencváros, Labdarúgás Duna, York Labdarúgás, csoportkör szakasz, Magnyitogorszk szerda, Labdarúgás Anglia, Kosárlabda felkészülési, Tour Sport, Open mérkőzés, Logrono York, férfi Egyesült, alapszakasz Dinamo, Jégkorong alapszakasz, mérkőzés Eurosport, Logrono Open, Moszkva Sport, New Anglia, Tenisz Tour, Open Tenisz, Metallurg Open, Kerékpár Pamplona, Vuelta szakasz, szakasz Ukrajna, csütörtök Lóverseny, Open Sport, szeptember London, Németország Eurosport, Lóverseny Kerékpár, Kerékpár szerda, London Open, forduló Labdarúgás, Tenisz mérkőzés, York csoportkör, Eurosport Tenisz, Tour Moszkva, Tenisz Kosárlabda, Open Düsseldorf, Dinamo Kerékpár, Espana Open, Dinamo Kerékpár, Tenisz Sport, Spanyolország Kanada, Spanyolország Eurosport, Magnyitogorszk Egyesült, női Vuelta, csütörtök szakasz, Fürdő férfi, Tour Szerbia, New alapszakasz, csütörtök Fürdő, Kanada férfi, Open szakasz, Open Alberta, Tour szakasz, Kerékpár Alberta, Tour női, Eurosport Open, London Jégkorong, szeptember London, Miguel csoportkör, Eurosport Tour, Tenisz KHL, Miguel szakasz, forduló Alberta, Tenisz Sport, Jégkorong szeptember, szakasz csoportkör, London Norvégia, Siófok Logrono, Duna Spanyolország, Tour Tenisz, KHL Labdarúgás, Kanada Vuelta, Egyesült férfi, Labdarúgás női, Paks Logrono, futam Moszkva, Pamplona Galérius, női Open, Open Moszkva, Miguel Düsseldorf, Dinamo alapszakasz, Jégkorong Lóverseny, szakasz Open, Tenisz Lóverseny, New Tenisz,