2019.04 2019. Május 2019.06
20212223242526

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

szeptember 3., szerda:

-----------------------

Duna19.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi KKA-Siófok Galérius Fürdő

Sport 117.45: Labdarúgás, Ligakupa, csoportkör, 1. forduló, MVM Paks-Ferencváros20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Düsseldorf, Németország-Argentína

Sport 213.35: Lóverseny, futam14.45: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metallurg Magnyitogorszk-Dinamo Moszkva21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, London, Anglia-Norvégia

Eurosport16.00: Kerékpár, Vuelta, 11. szakasz, Pamplona-San Miguel de Aralar1.05, 3.00, 17.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York

Eurosport 217.00: Tenisz, US Open, New York

szeptember 4., csütörtök:

-------------------------

Sport 115.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Spanyolország

Sport 213.35: Lóverseny, futam17.30: Kosárlabda, férfi vb, Ukrajna-Egyesült Államok22.00: Kosárlabda, férfi vb, Szerbia-Spanyolország

Eurosport1.05, 3.00, 17.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 12. szakasz, Logrono-Logrono

Eurosport 21.00: Kerékpár, Tour of Alberta, Kanada, 1. szakasz17.00: Tenisz, US Open, New York22.00: Kerékpár, Tour of Alberta, Kanada, 2. szakasz

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, csütörtöki, szerdai, hazai, Magnyitogorszk, Spanyolország, Spanyolország, Magyarország, felkészülési, Dunaújvárosi, felkészülési, Ferencváros, Németország, alapszakasz, Labdarúgás, Labdarúgás, Düsseldorf, csoportkör, szeptember, Kosárlabda, Labdarúgás, Kosárlabda, szeptember, Labdarúgás, selejtező, csütörtök, Eurosport, Eurosport, Eurosport, Jégkorong, Lóverseny, Metallurg, Argentína, Eurosport, Lóverseny, Dunaújvárosi KKA-Siófok Galérius FürdőSport, Metallurg Magnyitogorszk-Dinamo Moszkva21, Pamplona-San Miguel, York Eurosport, U21-es Eb-selejtező, Ukrajna-Egyesült Államok22, Logrono-Logrono Eurosport,
2014.09.03. 08:01
Kézilabda, Ligakupa, Kerékpár, Kerékpár, Egyesült, Galérius, Kerékpár, Norvégia, Pamplona, mérkőzés, Kerékpár, mérkőzés, Logrono, Ukrajna, Alberta, szakasz, szakasz, szakasz, szakasz, Moszkva, forduló, Alberta, Logrono, Szerbia, Államok, Tenisz, Espana, Vuelta, Tenisz, Kanada, Miguel, London, Vuelta, Aralar, Dinamo, Siófok, szerda, Kanada, Tenisz, Anglia, Tenisz, Sport, Sport, Fürdő, Sport, futam, futam, férfi, Sport, férfi, York, Tour, York, Duna, York, Open, Open, Tour, Open, York, Open, Paks, New, New, KKA, női, MVM, KHL, New, San, New, Eurosport Siófok KHL, mérkőzés Labdarúgás Sport, női New Ferencváros, Moszkva Fürdő Logrono, forduló Kézilabda Eurosport, Tenisz szakasz Dinamo, szakasz Argentína Dinamo, Dunaújvárosi szeptember Open, Metallurg Labdarúgás New, Anglia futam Labdarúgás, Szerbia KHL futam, forduló Kerékpár New, Eurosport Kézilabda Open, Kézilabda Tour Vuelta, Fürdő Kézilabda KKA, női Open Kerékpár, Kanada Kerékpár Tenisz, Eurosport mérkőzés Tour, alapszakasz szerda New, Spanyolország Galérius Sport, csoportkör Open Anglia, York Kerékpár felkészülési, Tour Aralar Kerékpár, Tenisz női Kosárlabda, Kerékpár Kanada szakasz, Metallurg Vuelta Kerékpár, Kanada Eurosport Tenisz, Galérius szakasz Ferencváros, Eurosport Tenisz Sport, selejtező Vuelta Labdarúgás, New Tenisz New, London Tenisz Kerékpár, Kanada mérkőzés Magyarország, felkészülési Labdarúgás New, Eurosport Logrono Siófok, Tenisz Anglia Argentína, felkészülési Kerékpár Moszkva, Sport Fürdő női, York MVM Moszkva, Államok Kosárlabda felkészülési, Dinamo Ferencváros futam, Dinamo Anglia Egyesült, felkészülési Kerékpár Sport, Németország Kerékpár York, felkészülési Aralar Metallurg, Sport Kerékpár KHL, San Kerékpár Kerékpár, szakasz alapszakasz Dunaújvárosi, Logrono Open Magnyitogorszk, New Ukrajna Labdarúgás, San Németország, Eurosport Sport, Sport New, Németország futam, Lóverseny Duna, York Tenisz, szerda Open, Kerékpár KKA, London szerda, Open Miguel, Magyarország Eurosport, Németország csoportkör, Argentína forduló, Spanyolország Eurosport, mérkőzés szakasz, Alberta mérkőzés, Államok Tenisz, szeptember Lóverseny, London Eurosport, Spanyolország Paks, Dunaújvárosi Tour, London Sport, futam női, Siófok Norvégia, Miguel Államok, New Dinamo, férfi Dunaújvárosi, férfi Dunaújvárosi, Espana férfi, Kerékpár San, Jégkorong férfi, Pamplona férfi, szakasz Logrono, Dunaújvárosi Németország, futam Ferencváros, San Tour, KKA Kanada, Logrono Tenisz, Államok szeptember, Németország Kosárlabda, Fürdő felkészülési, férfi Moszkva, Düsseldorf Tenisz, Tenisz Tenisz, Kerékpár York, szerda Kanada, Kanada felkészülési, Pamplona szeptember, Vuelta Alberta, Eurosport Kerékpár, Alberta csütörtök, csoportkör szakasz, Tour szerda, Labdarúgás Galérius, York Eurosport, forduló Espana, Lóverseny Eurosport, felkészülési mérkőzés, York London, Labdarúgás szeptember, forduló futam, Sport szeptember, Tour Labdarúgás, Ligakupa Pamplona, Miguel Államok, Sport Düsseldorf, futam Open, Tenisz Vuelta, forduló Sport, New Egyesült, San Logrono, New Argentína, Sport New, Tenisz Államok, Kanada York, Fürdő alapszakasz, Espana forduló, Metallurg Norvégia, Kanada Kanada, futam Metallurg, szeptember szakasz, mérkőzés Open, Ligakupa New, szakasz Duna, Sport mérkőzés, szeptember Tenisz, York alapszakasz, San Szerbia, felkészülési Tenisz, Németország szerda, szakasz Tour, futam Dunaújvárosi, Kézilabda Spanyolország, Logrono New, London Labdarúgás, Jégkorong futam, szerda Siófok, Siófok San, Aralar Düsseldorf, Tour Egyesült,