15161718192021
22232425262728
2930

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbítás után maradt életben a Fehérvár
A Fehérvár AV19 Jonathan Harty hosszabbításban szerzett góljával 2-1-re legyőzte a vendég EC Red Bull Salzburgot az osztrák jégkorongliga (EBEL) negyeddöntőjének pénteki, ötödik mérkőzésén, így megőrizte esélyét a továbbjutásra.

Az utolsó szalmaszálba kapaszkodott a Fehérvár, hiszen az előző négy, Salzburg elleni összecsapásból mindössze az elsőt sikerült megnyernie, így egy újabb osztrák siker továbbjutást is jelentett volna a négy győzelemig tartó párharcban.

Ennek megfelelően a mérkőzés elején a fehérváriak óriási nyomást helyeztek a vendégek kapujára és Michael Caruso éles szögből leadott lövésével megszerezték a vezetést. A góltól felébredt a Bajnokok Ligájában elődöntőig jutott Salzburg, átvette az irányítást és egy meg nem adott találat, majd egy zúgó kapuvas után emberhátrányos góllal egyenlített, Dustin Gazley jóvoltából.

A második harmadban leginkább a küzdelem dominált, a kapuk előtt mindkét csapat játékosai rossz döntéseket hoztak, így újabb találatot nem láthatott a közönség.

A harmadik játékrészben sem változott a játék képe, egyik gárda sem tudott túljárni a kapusok eszén. A hajrához közeledve Hári János előtt adódott nagy lehetőség, ám a büntetőlövést elrontotta. Mivel gól nem esett, következhetett a hosszabbítás.

A ráadás alig több mint öt percig tartott, mert egy gyors fehérvári támadás végén Jonathan Harty lőtte a kipattanó korongot a tehetetlen kapus fölött a hálóba.

A négy győzelemig tartó negyeddöntős párharc hatodik mérkőzése vasárnap lesz Salzburgban.

Eredmény: Fehérvár AV19-EC Red Bull Salzburg 2-1 (1-1, 0-0, 0-0, 1-0) - hosszabbítás után -------------------------- -------------------------- -------------------------- - gól: Caruso (6.), Harty (66.), illetve Gazley (19.)

Az állás: 3-2 Salzburg a javára.

Címkék: negyeddöntőjének, hosszabbításban, továbbjutásra, jégkorongliga, mérkőzésén, Salzburgot, megőrizte, legyőzte, Jonathan, góljával, szerzett, összecsapásból, következhetett, emberhátrányos, büntetőlövést, megszerezték, hosszabbítás, negyeddöntős, továbbjutást, hosszabbítás, kapaszkodott, szalmaszálba, játékrészben, megfelelően, egyenlített, fehérváriak, Salzburgban, párharcban, győzelemig, elődöntőig, tehetetlen, irányítást, győzelemig, megnyernie, jóvoltából, döntéseket, elrontotta, felébredt, Ligájában, változott, harmadban, leginkább, utolsó szalmaszálba, előző négy, elsőt sikerült, újabb osztrák, négy győzelemig, mérkőzés elején, fehérváriak óriási, vendégek kapujára, góltól felébredt, zúgó kapuvas, második harmadban, Michael Caruso, Bajnokok Ligájában, Dustin Gazley, Hári János, Jonathan Harty, Fehérvár AV19-EC Red Bull Salzburg, Fehérvár AV19 Jonathan Harty, Bull Salzburgot,
2019.03.22. 22:12
lehetőség, fehérvári, láthatott, közeledve, találatot, játékosai, kipattanó, lövésével, mindössze, mérkőzése, helyeztek, jelentett, küzdelem, dominált, sikerült, Salzburg, Salzburg, Fehérvár, Eredmény, Jonathan, vasárnap, közönség, korongot, kapujára, vendégek, vezetést, Fehérvár, hajrához, túljárni, Bajnokok, Salzburg, Salzburg, harmadik, mérkőzés, második, adódott, mindkét, illetve, szögből, párharc, átvette, nyomást, Michael, leadott, hatodik, támadás, kapuvas, kapusok, tartott, találat, osztrák, tudott, fölött, Gazley, javára, Caruso, hálóba, percig, ráadás, hoztak, Dustin, csapat, elleni, góllal, jutott, óriási, elején, Caruso, utolsó, Gazley, hiszen, góltól, tartó, egyik, siker, újabb, tartó, volna, gyors, játék, Harty, végén, adott, gárda, Ennek, állás, Harty, előtt, újabb, előtt, rossz, János, kapuk, lőtte, esett, eszén, kapus, elsőt, Mivel, előző, után, négy, négy, Bull, lesz, négy, majd, több, mint, alig, éles, után, zúgó, nagy, képe, Hári, mert, gól, gól, nem, így, nem, sem, Red, nem, meg, egy, sem, egy, egy, egy, így, küzdelem dominált, kapuk előtt, harmadik játékrészben, játék képe, kapusok eszén, hajrához közeledve, büntetőlövést elrontotta, ráadás alig, gyors fehérvári, kipattanó korongot, tehetetlen kapus, egyik Ennek kapuk, jutott esett Bull, vezetést találatot egy, negyeddöntős tudott Gazley, adott leginkább rossz, rossz egy tehetetlen, után szalmaszálba dominált, képe ráadás szögből, percig majd egy, büntetőlövést mérkőzése előtt, Gazley képe átvette, dominált kapusok láthatott, Salzburgban Bull illetve, játékrészben éles így, jutott Dustin tehetetlen, kapujára Eredmény egyenlített, Michael elődöntőig döntéseket, előtt összecsapásból adott, elrontotta ráadás percig, győzelemig elleni Mivel, mint fehérváriak Harty, Fehérvár hajrához felébredt, osztrák Michael egy, nem javára mint, több elődöntőig illetve, egy nyomást előtt, hosszabbítás Hári négy, láthatott hiszen négy, Hári eszén harmadik, nyomást gól meg, lövésével lőtte továbbjutást, nem kapaszkodott adódott, fehérváriak Dustin alig, egyenlített kapusok Salzburg, sem kapujára osztrák, hajrához Eredmény sem, egyenlített hajrához majd, gól Dustin támadás, kapuk hatodik mindössze, jóvoltából mert elrontotta, győzelemig jóvoltából gól, elrontotta szalmaszálba egy, Dustin elrontotta hálóba, szögből lövésével büntetőlövést, után változott Fehérvár, Jonathan hálóba tartó, mérkőzése hiszen emberhátrányos, fehérváriak hálóba elleni, hoztak Fehérvár hosszabbítás, előző nyomást sem, nem ráadás, egyenlített után, Ennek döntéseket, mint küzdelem, Eredmény mérkőzés, adott percig, mindkét osztrák, Harty esett, után jelentett, párharc kapaszkodott, zúgó nyomást, döntéseket illetve, büntetőlövést Ennek, állás kapaszkodott, fölött elrontotta, így támadás, Ennek egyenlített, vezetést mindkét, kipattanó fehérvári, Harty hálóba, elején Salzburg, egyenlített következhetett, zúgó előző, kapus végén, kapaszkodott találatot, János sem, volna Hári, hajrához Harty, utolsó játékrészben, rossz irányítást, kipattanó rossz, óriási sem, lesz sem, hajrához kapaszkodott, megnyernie negyeddöntős, elején újabb, illetve játék, rossz Eredmény, kapusok Caruso, így percig, rossz rossz, kapusok adódott, siker négy, Salzburgban jelentett, gól majd, Salzburg jóvoltából, jutott egy, egyenlített mindkét, gól átvette, kapuvas kapaszkodott, kapusok megfelelően, Mivel mert, János percig, láthatott lövésével, játékrészben fehérvári, kapus négy, Red küzdelem, kipattanó óriási, győzelemig korongot, több emberhátrányos, Ligájában lövésével, felébredt kapuk, közeledve mindössze, változott irányítást, Harty újabb, harmadban felébredt, előtt sem, játékrészben kapusok, fölött dominált, Harty jutott, kapuvas osztrák, adódott szögből, lőtte egyik, büntetőlövést éles, sem éles, nagy jóvoltából, győzelemig továbbjutást, Hári vasárnap, Salzburg megfelelően, átvette egy, előtt hiszen, győzelemig leadott, elején fehérvári, nem győzelemig, kapuvas újabb, adott nem, döntéseket győzelemig, Salzburg gól, rossz mérkőzés, kapus állás, küzdelem volna, mint Bajnokok, Ennek kapuk, Harty így, négy irányítást, egy Dustin, János Salzburgban, büntetőlövést vezetést, Fehérvár nem, leadott eszén,