2018.11 2018. December 2019.01
17181920212223

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 10., péntek:

---------------------

M4 Sport12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország18. 45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Budapest, Magyarország-Lengyelország 21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 112.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 213.00: Lósport, futam19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 120.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2 8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 117.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 320.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto213.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto220.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

november 11., szombat:

----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Magyarország-Olaszország

Sport 113.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Nantes20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Dánia-Írország

Sport 212.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Sport M13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 2. futam, Levi15.45: Lósport, Global Champions Tour, Doha20.30: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Eurosport 2 8.45 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán19.00: Hódeszka, vk, Milánó20.30: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 112.30: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok18.05: Kézilabda, Bundesliga, Leipzig - Rhein-Neckar Löwen21.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 214.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Fidzsi

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto212.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto213.25: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

november 12., vasárnap:

-----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj14.15: Labdarúgás, NB II, Sopron-ETO FC Győr16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam19.15: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Kaposvár

Sport 1 4.00: Küzdősport, UFC, Anthony Pettis-Dustin Poirier14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, első mérkőzés, Vác-Kastamonu16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Telekom Veszprém19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New Orleans Saints22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Dallas Cowboys

Sport 217.45: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Svájc - Észak-Írország20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Görögország-Horvátország

Sport M10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Levi16.00: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 212.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

Digisport 314.55: Kézilabda, Bundesliga, Göppingen-Magdeburg

Spíler TV 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP10.45, 12.05, 13.30: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, vasárnapi, szombati, pénteki, hazai, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Fehéroroszország, Fehéroroszország, Amerikaifutball, Amerikaifutball, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, Panathinaikosz, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Pályakerékpár, Pályakerékpár, Lengyelország, Pályakerékpár, Franciaország, Spanyolország, felkészülési, felkészülési, felkészülési, Brazil Nagydíj, U21-es Eb-selejtező, Magyar Ring, Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21, Anglia-NémetországSport M15, Grand Prix, Himki Moszkva-Baskonia19, Brose Bamberg-FenerbahceDigisport, Unicaja Málaga-Crvena, Valenciai Nagydíj, Colorado Avalanche-Ottawa Senatorsnovember, FTC-Rail Cargo Hungaria, Vardar Szkopje15, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17, MOL-Pick Szeged, Zagreb-Vardar SzkopjeSport M13, Global Champions Tour, Fehéroroszország-Egyesült Államok18, Rhein-Neckar Löwen21, Spanyolország-Costa RicaDigisport, Olaszország-FidzsiSpíler TV, York Rangers-Edmonton Oilersnovember, Sopron-ETO FC Győr16, Anthony Pettis-Dustin Poirier14, PSG-Telekom Veszprém19, Buffalo Bills-New Orleans Saints22, Atlanta Falcons-Dallas CowboysSport, Görögország-HorvátországSport M10, Fehéroroszország-Egyesült ÁllamokDigisport, Göppingen-MagdeburgSpíler TV, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets,
2017.11.10. 08:00
Horvátország, Magyarország, felkészülési, pótselejtező, pótselejtező, pótselejtező, Magyarország, Magyarország, pótselejtező, Görögország, Rövidpályás, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, szabadedzés, Olympiakosz, szabadedzés, alapszakasz, Olaszország, bemelegítés, alapszakasz, rövidpályás, Rövidpályás, alapszakasz, Midtjylland, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, Műkorcsolya, Salgótarján, rövidpályás, Olaszország, Műkorcsolya, Németország, Olaszország, alapszakasz, Bundesliga, Labdarúgás, Manchester, Labdarúgás, műlesiklás, műlesiklás, műlesiklás, Manchester, Labdarúgás, Svédország, Küzdősport, Kosárlabda, műlesiklás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, visszavágó, Manchester, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Svédország, Bundesliga, Kosárlabda, Kézilabda, Valenciai, Kézilabda, Kézilabda, Digisport, Digisport, Magdeburg, Digisport, Jégkorong, Champions, Jégkorong, Jégkorong, Jégkorong, Kézilabda, Jégkorong, Ökölvívás, Kézilabda, Kastamonu, Eurosport, Valenciai, Kézilabda, Digisport, Kézilabda, Digisport, világkupa, Valenciai, Valenciai, Digisport, Eurosport, Kézilabda, világkupa, Valenciai, Valenciai, Eurosport, Eurosport, Digisport, Valenciai, Eurosport, Jégkorong, Göppingen, Kézilabda, Avalanche, selejtező, Digisport, Bajnokok, Budapest, november, Bajnokok, Edmonton, vasárnap, Írország, Bajnokok, Euroliga, mérkőzés, Columbus, mérkőzés, Bajnokok, Kaposvár, Egyesült, Bajnokok, Winnipeg, Veszprém, Írország, mérkőzés, Egyesült, mérkőzés, Colorado, Euroliga, Senators, november, Euroliga, Euroliga, november, mérkőzés, Baskonia, mérkőzés, Nyköbing, Bajnokok, mérkőzés, Hódeszka, Hungaria, Nagydíj, Nagydíj, Sanghaj, Leipzig, időmérő, Nagydíj, Nagydíj, Rangers, Lósport, Államok, Nagydíj, Falcons, Sanghaj, Coyotes, szombat, Lósport, Nagydíj, európai, Cowboys, európai, Nagydíj, Nagydíj, Arizona, Államok, Lósport, Detroit, Jackets, Moszkva, Bamberg, Nagydíj, európai, Unicaja, Lósport, időmérő, Atlanta, európai, Telekom, Poirier, Anthony, Lósport, Nagydíj, Szkopje, Buffalo, forduló, Szkopje, Nagydíj, Orleans, MotoGP, Tenisz, MotoGP, Sopron, Spíler, MotoGP, Brazil, Dallas, Oilers, Pettis, MotoGP, Alpesi, Ligája, Saints, Alpesi, MotoGP, Tenisz, Dustin, London, Zéland, Vardar, Brazil, Brazil, Zagreb, Brazil, Ottawa, Alpesi, Global, Spíler, MotoGP, Alpesi, nemzet, Ligája, Vardar, Szeged, Magyar, Ligája, Ligája, Nantes, Spíler, Peking, nemzet, Peking, Ligája, zvezda, MotoGP, Neckar, Gdynia, Milánó, Tenisz, Crvena, péntek, Vistal, Anglia, Fidzsi, Ligája, Málaga, Grand, torna, Bills, futam, Wings, Svájc, Sport, Cargo, futam, Észak, Sport, Sport, Sport, Úszás, edzés, futam, férfi, Győri, férfi, férfi, férfi, futam, Brose, Sport, futam, Forma, Himki, férfi, férfi, Forma, Sport, döntő, Sport, Japán, férfi, futam, Forma, Japán, Sport, futam, férfi, férfi, Forma, Sport, futam, futam, Sport, Rögbi, futam, Grand, Úszás, Sport, Löwen, Rhein, Costa, férfi, Rögbi, profi, Dánia, torna, döntő, Sport, edzés, Blue, Moto, Prix, Doha, York, Moto, Moto, Kupa, Tour, Moto, Moto, Prix, Moto, Kupa, Rica, Moto, első, Kupa, Moto, Moto, első, Rail, gála, Jets, Ring, Pick, Négy, Négy, Levi, Moto, Levi, Moto, Levi, Levi, Győr, Audi, első, Moto, NHL, női, FTC, PPD, ZTE, UFC, női, EHF, ETO, női, Fed, NHL, New, női, Vác, MOL, NHL, női, ATP, Fed, NHL, NFL, női, PSG, ETO, NFL, New, Red, Digisport ZTE Digisport, Unicaja Sport MotoGP, Hódeszka Rangers Brazil, Japán Pick Rangers, ETO Cowboys nemzet, gála Négy New, Alpesi futam női, Euroliga pótselejtező Rögbi, Valenciai mérkőzés Moto, Lósport Olaszország Gyorsaságimotoros, Sport Nagydíj női, világbajnokság női Crvena, Alpesi Winnipeg alapszakasz, műlesiklás Műkorcsolya Fehéroroszország, Vardar pótselejtező Jackets, Magdeburg ETO Senators, visszavágó Zagreb szabadedzés, Labdarúgás New műlesiklás, Fehéroroszország Kézilabda Spíler, Négy Sport Úszás, Levi Dustin Bundesliga, Rica Spíler alapszakasz, Orleans műlesiklás Bamberg, Gdynia Kaposvár Peking, Málaga Red Sport, műlesiklás Magdeburg férfi, Saints Falcons Digisport, Ligája MotoGP Digisport, Rica Fidzsi MotoGP, Nagydíj Tenisz mérkőzés, rövidpályás európai Fed, Eurosport Bajnokok Vardar, Nagydíj Győr Sport, NHL Tenisz alapszakasz, Saints Jégkorong Olaszország, Valenciai Nagydíj Euroliga, Pályakerékpár Amerikaifutball Prix, Colorado futam Poirier, Wings Alpesi Labdarúgás, Eurosport Gyorsaságimotoros férfi, péntek alapszakasz Digisport, Ligája európai Crvena, Digisport Moto London, gyorskorcsolya Prix műlesiklás, Labdarúgás mérkőzés Nagydíj, Bajnokok Forma első, Japán futam Levi, Magyar Labdarúgás MotoGP, Olaszország gála Labdarúgás, vasárnap Labdarúgás Labdarúgás, alapszakasz Moto, Bajnokok Hungaria, Detroit Doha, pótselejtező Brose, Sport torna, Forma Brazil, Moto NHL, világbajnokság Valenciai, Göppingen Forma, Labdarúgás Magyarország, Saints szabadedzés, Győri Japán, Győri első, Crvena Győr, Kézilabda Blue, alapszakasz Kaposvár, Málaga Nagydíj, futam műlesiklás, Edmonton Pick, Levi szabadedzés, Dustin Bills, Sport Államok, Milánó futam, döntő NFL, Telekom NHL, pótselejtező pótselejtező, felkészülési Löwen, Kupa Sport, futam Szkopje, futam első, Winnipeg Moto, Eurosport Franciaország, Írország szabadedzés, Digisport Észak, Gyorsaságimotoros Olaszország, Costa Zéland, Moto Buffalo, világbajnokság Atlanta, Eurosport Sport, Unicaja futam, férfi Vardar, gála Blue, november Sport, Nantes szabadedzés, Kézilabda Euroliga, gyorskorcsolya Grand, Labdarúgás Avalanche, férfi MotoGP, Leipzig NFL, Valenciai Nagydíj, Olaszország Görögország, gyorskorcsolya Gyorsaságimotoros, Magyar pótselejtező, Telekom Moto, gála világbajnokság, Észak Milánó, nemzet Zagreb, európai gyorskorcsolya, Columbus szabadedzés, alapszakasz péntek, európai Bundesliga, Írország edzés, Moszkva alapszakasz, Digisport női, Görögország MotoGP, Bajnokok Jégkorong, Crvena Baskonia, Jégkorong Eurosport, Moszkva Sport, Labdarúgás mérkőzés, Grand Győr, Pályakerékpár Hódeszka, Anthony Brazil, Falcons Rail, Cargo London, Brazil Manchester, férfi Moto, Audi Jégkorong, Amerikaifutball Kosárlabda, Küzdősport bemelegítés, Forma Oilers, Egyesült Nagydíj, NHL Ligája, Sport Nagydíj, mérkőzés női, Kupa Kosárlabda, Jets első, Spíler Bajnokok, Államok Rövidpályás, Valenciai Kosárlabda, Bills Kupa, Senators Nagydíj, Forma Jégkorong, Sport Sport, Nagydíj első, NHL Kézilabda, Államok Valenciai, férfi Sanghaj, UFC MotoGP, Moto Írország,