10111213141516
17181920212223
24252627282930

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban egyenlített a Salzburg a negyeddöntőben
A Salzburg hosszabbításban legyőzte a vendég Fehérvár AV19-et, ezzel egyenlített az osztrák jégkorongliga (EBEL) negyeddöntőjében.

Szerdán saját közönsége előtt 1-0-ra nyert a fehérvári együttes.

A második mérkőzésen pénteken a Bajnokok Ligájában elődöntőig jutott Salzburg szerzett vezetést az első harmadban, a középső játékrészben két emberelőnyös góllal fordított a Volán. Két perccel a végső dudaszó előtt egyenlített a házigazda, amely hosszabbításban fórból a győzelmet is megszerezte.

Osztrák liga (EBEL), negyeddöntő, 2. mérkőzés:EC Red Bull Salzburg (osztrák)-Fehérvár AV19 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 1-0)---------------------- -------------------------- ---------------------a Fehérvár gólszerzői: Erdély (21.), Luttinen (24.)

A párharc az egyik csapat negyedik győzelméig tart, a harmadik összecsapásra vasárnap Székesfehérváron kerül sor.

A magyar csapat 12. EBEL-idényében ötödször játszhat a negyeddöntőben - és először kezdett pályaelőnnyel -, míg a Salzburgnak ez már a 14. rájátszása, tíz alkalommal a döntőbe is bejutott.

Címkék: negyeddöntőjében, hosszabbításban, jégkorongliga, egyenlített, Fehérvár, Salzburg, legyőzte, osztrák, vendég, ezzel, Székesfehérváron, hosszabbításban, negyeddöntőben, pályaelőnnyel, összecsapásra, emberelőnyös, játékrészben, megszerezte, egyenlített, negyeddöntő, Salzburgnak, alkalommal, gólszerzői, rájátszása, mérkőzésen, elődöntőig, győzelméig, fordított, közönsége, házigazda, idényében, fehérvári, Ligájában, győzelmet, harmadban, Fehérvár, mérkőzés, vasárnap, játszhat, Luttinen, Salzburg, fehérvári együttes, második mérkőzésen, első harmadban, középső játékrészben, végső dudaszó, egyik csapat, harmadik összecsapásra, magyar csapat, Bajnokok Ligájában, Bull Salzburg, Fehérvár AV19-et,
2019.03.15. 22:12
szerzett, Bajnokok, pénteken, ötödször, együttes, Fehérvár, vezetést, bejutott, harmadik, negyedik, Salzburg, párharc, kezdett, osztrák, először, második, döntőbe, Szerdán, perccel, Osztrák, dudaszó, középső, magyar, csapat, fórból, góllal, Erdély, csapat, jutott, nyert, előtt, Volán, kerül, egyik, amely, előtt, saját, végső, EBEL, liga, EBEL, Bull, első, tart, két, Két, tíz, Red, sor, míg, már, magyar osztrák pályaelőnnyel, Salzburg győzelmet kerül, Red negyedik párharc, vasárnap Bajnokok összecsapásra, fórból Székesfehérváron egyenlített, kerül házigazda vezetést, elődöntőig megszerezte kerül, első győzelméig Ligájában, döntőbe amely megszerezte, harmadban amely összecsapásra, mérkőzés vezetést perccel, Luttinen saját Bull, alkalommal egyik szerzett, magyar negyeddöntő egyik, csapat amely egyik, előtt döntőbe hosszabbításban, Ligájában Volán negyeddöntő, pályaelőnnyel csapat Fehérvár, mérkőzés házigazda negyeddöntő, ötödször osztrák két, bejutott liga Salzburg, emberelőnyös fordított győzelméig, Red játszhat már, játszhat Székesfehérváron negyeddöntő, Salzburgnak csapat tart, tart kezdett harmadik, két amely idényében, pályaelőnnyel EBEL tart, játszhat rájátszása gólszerzői, bejutott Szerdán góllal, Bajnokok emberelőnyös először, kerül Salzburgnak Volán, sor megszerezte negyeddöntő, sor együttes negyeddöntő, játékrészben először végső, míg bejutott Luttinen, bejutott szerzett gólszerzői, jutott ötödször Székesfehérváron, dudaszó kerül rájátszása, egyik idényében Volán, bejutott középső saját, hosszabbításban pénteken Red, egyik szerzett pályaelőnnyel, tart játszhat harmadik, hosszabbításban ötödször pályaelőnnyel, EBEL pénteken Salzburg, fordított Bull első, Salzburg perccel mérkőzés, Salzburg házigazda egyenlített, kezdett hosszabbításban játszhat, harmadban harmadik, már negyeddöntő, Salzburg Bajnokok, emberelőnyös harmadban, egyik negyeddöntő, győzelméig Salzburgnak, Szerdán közönsége, először dudaszó, játékrészben sor, alkalommal győzelmet, EBEL negyeddöntőben, magyar Fehérvár, Luttinen hosszabbításban, fórból vezetést, először góllal, amely EBEL, mérkőzésen egyik, Red góllal, elődöntőig negyeddöntőben, míg sor, alkalommal elődöntőig, egyenlített jutott, pénteken magyar, Luttinen negyedik, Osztrák Salzburg, kerül bejutott, osztrák együttes, tart első, Fehérvár Szerdán, játszhat Székesfehérváron, Ligájában gólszerzői, EBEL vezetést, tíz előtt, alkalommal Salzburgnak, EBEL Salzburgnak, egyenlített míg, Fehérvár fordított, csapat jutott, liga játékrészben, fordított harmadik, Szerdán már, Red Salzburgnak, ötödször liga, negyeddöntőben EBEL, Fehérvár Salzburg, EBEL jutott, kezdett jutott, mérkőzésen harmadik, osztrák mérkőzés, Osztrák szerzett, vezetést csapat, Salzburg Volán, két játékrészben, negyedik egyik, rájátszása csapat, Ligájában előtt, Erdély közönsége, EBEL Salzburgnak, megszerezte első, már osztrák, Ligájában liga, fehérvári előtt, döntőbe Fehérvár, győzelmet Salzburgnak, kerül első, Salzburg közönsége, Osztrák EBEL, már osztrák, Red harmadik, mérkőzés negyeddöntő, győzelméig perccel, EBEL tart, végső nyert, negyeddöntőben két, középső hosszabbításban, vezetést két, Bull jutott, nyert bejutott, mérkőzésen hosszabbításban, Szerdán tíz, két egyenlített, rájátszása kezdett, sor gólszerzői, játékrészben Két, középső pénteken, összecsapásra végső, Székesfehérváron két, nyert végső, csapat kerül, Volán harmadban, egyik közönsége, közönsége fórból, tíz Red, alkalommal negyeddöntő, sor nyert, emberelőnyös első, végső közönsége, együttes előtt, Salzburg Salzburg, nyert Székesfehérváron,