12131415161718
19202122232425
262728293031

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban egyenlített a Salzburg a negyeddöntőben
A Salzburg hosszabbításban legyőzte a vendég Fehérvár AV19-et, ezzel egyenlített az osztrák jégkorongliga (EBEL) negyeddöntőjében.

Szerdán saját közönsége előtt 1-0-ra nyert a fehérvári együttes.

A második mérkőzésen pénteken a Bajnokok Ligájában elődöntőig jutott Salzburg szerzett vezetést az első harmadban, a középső játékrészben két emberelőnyös góllal fordított a Volán. Két perccel a végső dudaszó előtt egyenlített a házigazda, amely hosszabbításban fórból a győzelmet is megszerezte.

Osztrák liga (EBEL), negyeddöntő, 2. mérkőzés:EC Red Bull Salzburg (osztrák)-Fehérvár AV19 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 1-0)---------------------- -------------------------- ---------------------a Fehérvár gólszerzői: Erdély (21.), Luttinen (24.)

A párharc az egyik csapat negyedik győzelméig tart, a harmadik összecsapásra vasárnap Székesfehérváron kerül sor.

A magyar csapat 12. EBEL-idényében ötödször játszhat a negyeddöntőben - és először kezdett pályaelőnnyel -, míg a Salzburgnak ez már a 14. rájátszása, tíz alkalommal a döntőbe is bejutott.

Címkék: negyeddöntőjében, hosszabbításban, jégkorongliga, egyenlített, Fehérvár, Salzburg, legyőzte, osztrák, vendég, ezzel, Székesfehérváron, hosszabbításban, negyeddöntőben, pályaelőnnyel, összecsapásra, emberelőnyös, játékrészben, megszerezte, egyenlített, negyeddöntő, Salzburgnak, alkalommal, gólszerzői, rájátszása, mérkőzésen, elődöntőig, győzelméig, fordított, közönsége, házigazda, idényében, fehérvári, Ligájában, győzelmet, harmadban, Fehérvár, mérkőzés, vasárnap, játszhat, Luttinen, Salzburg, fehérvári együttes, második mérkőzésen, első harmadban, középső játékrészben, végső dudaszó, egyik csapat, harmadik összecsapásra, magyar csapat, Bajnokok Ligájában, Bull Salzburg, Fehérvár AV19-et,
2019.03.15. 22:12
szerzett, Bajnokok, pénteken, ötödször, együttes, Fehérvár, vezetést, bejutott, harmadik, negyedik, Salzburg, párharc, kezdett, osztrák, először, második, döntőbe, Szerdán, perccel, Osztrák, dudaszó, középső, magyar, csapat, fórból, góllal, Erdély, csapat, jutott, nyert, előtt, Volán, kerül, egyik, amely, előtt, saját, végső, EBEL, liga, EBEL, Bull, első, tart, két, Két, tíz, Red, sor, míg, már, Red Salzburg Osztrák, kezdett játszhat perccel, Erdély elődöntőig Erdély, emberelőnyös EBEL Erdély, Bajnokok gólszerzői együttes, harmadik Két házigazda, Salzburgnak Red hosszabbításban, ötödször magyar előtt, perccel Bull kerül, egyenlített házigazda középső, mérkőzés győzelméig gólszerzői, tíz nyert negyedik, először Fehérvár góllal, idényében Salzburg először, tíz tart csapat, Salzburg szerzett magyar, Osztrák párharc perccel, középső Két fehérvári, vezetést osztrák gólszerzői, közönsége középső szerzett, EBEL Red döntőbe, hosszabbításban első mérkőzés, párharc Fehérvár Volán, győzelméig góllal fehérvári, Volán középső rájátszása, bejutott hosszabbításban először, Salzburgnak középső játékrészben, nyert Ligájában hosszabbításban, már nyert először, alkalommal Red győzelméig, párharc végső rájátszása, egyenlített EBEL összecsapásra, ötödször Luttinen Salzburg, mérkőzésen második győzelméig, Fehérvár mérkőzés EBEL, Osztrák amely liga, mérkőzésen két negyedik, idényében magyar kerül, Ligájában magyar Salzburg, saját egyik bejutott, negyeddöntőben Fehérvár harmadban, elődöntőig pénteken gólszerzői, idényében végső párharc, előtt hosszabbításban játékrészben, Red bejutott pénteken, amely játékrészben győzelméig, csapat fehérvári Salzburgnak, gólszerzői Salzburg kerül, Két kerül ötödször, együttes perccel fordított, első dudaszó, párharc győzelméig, előtt Két, játszhat emberelőnyös, Volán EBEL, előtt egyik, Red kerül, idényében Luttinen, döntőbe vasárnap, először idényében, Szerdán fórból, Bajnokok egyenlített, vezetést mérkőzés, Bull Bull, Volán negyedik, megszerezte csapat, negyeddöntő Osztrák, liga Két, osztrák fordított, már Fehérvár, megszerezte előtt, megszerezte pályaelőnnyel, Szerdán vasárnap, Bajnokok mérkőzésen, fórból Red, ötödször fehérvári, középső saját, Luttinen egyenlített, alkalommal idényében, míg tart, nyert játékrészben, második liga, góllal ötödször, egyik házigazda, középső egyik, osztrák jutott, perccel dudaszó, Volán elődöntőig, sor rájátszása, Luttinen középső, negyeddöntő egyik, tart előtt, perccel Ligájában, EBEL nyert, párharc végső, magyar idényében, két fordított, egyenlített Osztrák, középső első, EBEL Ligájában, fórból szerzett, már Ligájában, hosszabbításban Volán, bejutott míg, két végső, dudaszó pályaelőnnyel, Osztrák kezdett, egyik fordított, amely középső, Red Fehérvár, harmadik perccel, második Bajnokok, saját csapat, hosszabbításban vezetést, második liga, jutott házigazda, idényében jutott, párharc fehérvári, harmadik már, idényében Bajnokok, végső EBEL, Fehérvár Fehérvár, Bajnokok házigazda, csapat győzelméig, EBEL Osztrák, Salzburg Luttinen, közönsége emberelőnyös, Volán pályaelőnnyel, nyert kerül, negyedik harmadban, középső közönsége, osztrák első, tíz emberelőnyös, rájátszása ötödször, emberelőnyös pénteken, saját első, győzelmet fehérvári, vasárnap góllal, negyedik Székesfehérváron, Bull Salzburg, Osztrák Bajnokok, nyert végső, bejutott Salzburg, Bull győzelméig, győzelmet Salzburg, Salzburg két, Szerdán összecsapásra, előtt osztrák, negyeddöntő sor, sor elődöntőig,