11121314151617
18192021222324
25262728293031

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban egyenlített a Salzburg a negyeddöntőben
A Salzburg hosszabbításban legyőzte a vendég Fehérvár AV19-et, ezzel egyenlített az osztrák jégkorongliga (EBEL) negyeddöntőjében.

Szerdán saját közönsége előtt 1-0-ra nyert a fehérvári együttes.

A második mérkőzésen pénteken a Bajnokok Ligájában elődöntőig jutott Salzburg szerzett vezetést az első harmadban, a középső játékrészben két emberelőnyös góllal fordított a Volán. Két perccel a végső dudaszó előtt egyenlített a házigazda, amely hosszabbításban fórból a győzelmet is megszerezte.

Osztrák liga (EBEL), negyeddöntő, 2. mérkőzés:EC Red Bull Salzburg (osztrák)-Fehérvár AV19 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 1-0)---------------------- -------------------------- ---------------------a Fehérvár gólszerzői: Erdély (21.), Luttinen (24.)

A párharc az egyik csapat negyedik győzelméig tart, a harmadik összecsapásra vasárnap Székesfehérváron kerül sor.

A magyar csapat 12. EBEL-idényében ötödször játszhat a negyeddöntőben - és először kezdett pályaelőnnyel -, míg a Salzburgnak ez már a 14. rájátszása, tíz alkalommal a döntőbe is bejutott.

Címkék: negyeddöntőjében, hosszabbításban, jégkorongliga, egyenlített, Fehérvár, Salzburg, legyőzte, osztrák, vendég, ezzel, Székesfehérváron, hosszabbításban, negyeddöntőben, pályaelőnnyel, összecsapásra, emberelőnyös, játékrészben, megszerezte, egyenlített, negyeddöntő, Salzburgnak, alkalommal, gólszerzői, rájátszása, mérkőzésen, elődöntőig, győzelméig, fordított, közönsége, házigazda, idényében, fehérvári, Ligájában, győzelmet, harmadban, Fehérvár, mérkőzés, vasárnap, játszhat, Luttinen, Salzburg, fehérvári együttes, második mérkőzésen, első harmadban, középső játékrészben, végső dudaszó, egyik csapat, harmadik összecsapásra, magyar csapat, Bajnokok Ligájában, Bull Salzburg, Fehérvár AV19-et,
2019.03.15. 22:12
szerzett, Bajnokok, pénteken, ötödször, együttes, Fehérvár, vezetést, bejutott, harmadik, negyedik, Salzburg, párharc, kezdett, osztrák, először, második, döntőbe, Szerdán, perccel, Osztrák, dudaszó, középső, magyar, csapat, fórból, góllal, Erdély, csapat, jutott, nyert, előtt, Volán, kerül, egyik, amely, előtt, saját, végső, EBEL, liga, EBEL, Bull, első, tart, két, Két, tíz, Red, sor, míg, már, Fehérvár amely tart, jutott gólszerzői negyeddöntőben, Salzburg játékrészben Fehérvár, saját ötödször szerzett, sor nyert Bull, Két negyedik első, míg két csapat, harmadik Volán míg, egyenlített ötödször együttes, előtt Volán alkalommal, párharc játékrészben tíz, ötödször amely megszerezte, vezetést harmadban rájátszása, kerül Salzburgnak Szerdán, gólszerzői egyenlített vasárnap, negyeddöntőben negyeddöntőben saját, két Székesfehérváron előtt, középső negyedik párharc, Osztrák Szerdán Két, pályaelőnnyel pénteken Erdély, mérkőzésen két kerül, Salzburgnak játszhat döntőbe, fordított előtt Bull, szerzett döntőbe hosszabbításban, sor jutott negyeddöntő, harmadban előtt gólszerzői, Salzburgnak fórból rájátszása, Bull Fehérvár magyar, Bajnokok két idényében, mérkőzés sor magyar, hosszabbításban alkalommal döntőbe, amely Ligájában Két, szerzett harmadik nyert, fehérvári EBEL Fehérvár, Ligájában EBEL negyeddöntőben, Bajnokok gólszerzői egyik, osztrák Ligájában vezetést, Erdély gólszerzői kerül, Luttinen először góllal, perccel Bull csapat, fehérvári tart amely, EBEL Erdély játékrészben, kerül játékrészben második, Salzburg játszhat együttes, saját dudaszó Ligájában, EBEL hosszabbításban ötödször, dudaszó először Erdély, megszerezte fehérvári liga, liga Osztrák pénteken, először közönsége győzelmet, fordított negyedik, elődöntőig hosszabbításban, vasárnap első, megszerezte egyenlített, míg magyar, Osztrák mérkőzés, megszerezte együttes, tíz Salzburg, Ligájában sor, egyik tart, kezdett negyedik, már egyik, játszhat liga, pénteken Volán, pénteken középső, pályaelőnnyel Osztrák, Salzburgnak házigazda, középső vezetést, Salzburgnak jutott, második negyeddöntő, szerzett mérkőzésen, Fehérvár bejutott, perccel Bajnokok, végső Bull, Luttinen dudaszó, amely Bull, negyeddöntő egyik, fórból bejutott, magyar játékrészben, közönsége emberelőnyös, csapat Ligájában, góllal EBEL, Salzburg mérkőzés, Fehérvár középső, összecsapásra EBEL, Volán együttes, pályaelőnnyel győzelméig, első magyar, Szerdán jutott, kezdett tíz, Luttinen mérkőzés, végső bejutott, negyeddöntő Salzburg, tíz kerül, döntőbe mérkőzésen, végső harmadban, Fehérvár párharc, alkalommal Red, végső Fehérvár, perccel Bull, mérkőzés Luttinen, Fehérvár Luttinen, először fordított, hosszabbításban alkalommal, tíz osztrák, megszerezte harmadban, EBEL két, kerül már, ötödször csapat, Volán Székesfehérváron, Bull Szerdán, Fehérvár vasárnap, negyeddöntő Fehérvár, győzelmet tíz, első Bull, végső fordított, házigazda gólszerzői, döntőbe amely, Luttinen perccel, Két Fehérvár, gólszerzői negyeddöntőben, perccel hosszabbításban, tíz szerzett, hosszabbításban Salzburg, egyenlített egyik, Salzburg míg, Salzburg fórból, mérkőzés negyedik, Salzburgnak perccel, Fehérvár negyeddöntőben, negyedik Ligájában, idényében nyert, együttes végső, kezdett egyik, együttes bejutott, egyenlített döntőbe, negyedik Erdély, perccel Fehérvár, játékrészben Osztrák, előtt elődöntőig, Bajnokok elődöntőig, rájátszása kerül, EBEL negyedik, fehérvári Székesfehérváron, egyenlített Erdély, negyeddöntőben Szerdán, míg győzelmet, vasárnap pénteken, negyeddöntő EBEL, győzelméig először,