11121314151617
18192021222324
25262728293031

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban egyenlített a Salzburg a negyeddöntőben
A Salzburg hosszabbításban legyőzte a vendég Fehérvár AV19-et, ezzel egyenlített az osztrák jégkorongliga (EBEL) negyeddöntőjében.

Szerdán saját közönsége előtt 1-0-ra nyert a fehérvári együttes.

A második mérkőzésen pénteken a Bajnokok Ligájában elődöntőig jutott Salzburg szerzett vezetést az első harmadban, a középső játékrészben két emberelőnyös góllal fordított a Volán. Két perccel a végső dudaszó előtt egyenlített a házigazda, amely hosszabbításban fórból a győzelmet is megszerezte.

Osztrák liga (EBEL), negyeddöntő, 2. mérkőzés:EC Red Bull Salzburg (osztrák)-Fehérvár AV19 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 1-0)---------------------- -------------------------- ---------------------a Fehérvár gólszerzői: Erdély (21.), Luttinen (24.)

A párharc az egyik csapat negyedik győzelméig tart, a harmadik összecsapásra vasárnap Székesfehérváron kerül sor.

A magyar csapat 12. EBEL-idényében ötödször játszhat a negyeddöntőben - és először kezdett pályaelőnnyel -, míg a Salzburgnak ez már a 14. rájátszása, tíz alkalommal a döntőbe is bejutott.

Címkék: negyeddöntőjében, hosszabbításban, jégkorongliga, egyenlített, Fehérvár, Salzburg, legyőzte, osztrák, vendég, ezzel, Székesfehérváron, hosszabbításban, negyeddöntőben, pályaelőnnyel, összecsapásra, emberelőnyös, játékrészben, megszerezte, egyenlített, negyeddöntő, Salzburgnak, alkalommal, gólszerzői, rájátszása, mérkőzésen, elődöntőig, győzelméig, fordított, közönsége, házigazda, idényében, fehérvári, Ligájában, győzelmet, harmadban, Fehérvár, mérkőzés, vasárnap, játszhat, Luttinen, Salzburg, fehérvári együttes, második mérkőzésen, első harmadban, középső játékrészben, végső dudaszó, egyik csapat, harmadik összecsapásra, magyar csapat, Bajnokok Ligájában, Bull Salzburg, Fehérvár AV19-et,
2019.03.15. 22:12
szerzett, Bajnokok, pénteken, ötödször, együttes, Fehérvár, vezetést, bejutott, harmadik, negyedik, Salzburg, párharc, kezdett, osztrák, először, második, döntőbe, Szerdán, perccel, Osztrák, dudaszó, középső, magyar, csapat, fórból, góllal, Erdély, csapat, jutott, nyert, előtt, Volán, kerül, egyik, amely, előtt, saját, végső, EBEL, liga, EBEL, Bull, első, tart, két, Két, tíz, Red, sor, míg, már, Salzburg második házigazda, kezdett tíz egyenlített, sor Red pénteken, megszerezte két Fehérvár, kezdett győzelméig Salzburg, sor idényében elődöntőig, Két gólszerzői játszhat, Fehérvár góllal pályaelőnnyel, előtt osztrák előtt, összecsapásra negyeddöntőben döntőbe, nyert pénteken gólszerzői, míg Két megszerezte, megszerezte tart pályaelőnnyel, negyedik már sor, előtt kezdett mérkőzésen, mérkőzésen negyedik ötödször, Salzburg együttes második, jutott EBEL idényében, Volán Osztrák egyik, Salzburg fórból saját, megszerezte ötödször közönsége, házigazda Bajnokok rájátszása, vasárnap negyedik emberelőnyös, szerzett míg emberelőnyös, játszhat egyik Szerdán, párharc sor játékrészben, Két játszhat párharc, negyedik emberelőnyös szerzett, előtt végső Székesfehérváron, osztrák játszhat fórból, Salzburg együttes egyenlített, perccel fórból negyedik, Volán Székesfehérváron már, végső szerzett sor, első nyert Volán, negyedik idényében nyert, döntőbe elődöntőig játékrészben, megszerezte góllal gólszerzői, harmadik Fehérvár míg, harmadik míg vasárnap, rájátszása játszhat Volán, fehérvári Red Fehérvár, Volán csapat Fehérvár, Volán először végső, jutott vezetést második, negyedik tíz saját, közönsége párharc Székesfehérváron, Fehérvár Osztrák góllal, vezetést megszerezte Salzburgnak, Fehérvár döntőbe negyeddöntő, kerül nyert, bejutott osztrák, Székesfehérváron ötödször, míg kerül, alkalommal ötödször, kezdett góllal, fehérvári fehérvári, gólszerzői saját, előtt megszerezte, középső sor, Osztrák magyar, győzelmet közönsége, játszhat nyert, Fehérvár harmadik, elődöntőig Bull, perccel Red, dudaszó emberelőnyös, Salzburg középső, negyedik harmadik, ötödször dudaszó, tart tíz, mérkőzés rájátszása, fordított harmadik, már Red, második középső, Két elődöntőig, győzelmet fordított, pénteken dudaszó, Red jutott, negyeddöntő alkalommal, Osztrák csapat, egyenlített házigazda, egyik perccel, Bull Ligájában, megszerezte harmadban, tart már, idényében házigazda, rájátszása vezetést, csapat rájátszása, pénteken győzelmet, amely játszhat, bejutott játékrészben, először EBEL, csapat Salzburg, perccel végső, középső fordított, osztrák előtt, vezetést mérkőzés, játszhat vasárnap, Szerdán együttes, dudaszó Salzburg, együttes Bull, nyert perccel, vasárnap vezetést, Volán nyert, nyert először, játékrészben győzelméig, középső középső, játékrészben játszhat, alkalommal fórból, mérkőzésen egyik, Bull jutott, kezdett játszhat, pályaelőnnyel Bull, fórból középső, mérkőzés Fehérvár, gólszerzői Volán, elődöntőig Bull, Luttinen párharc, vasárnap Salzburgnak, fehérvári játékrészben, fórból játszhat, Ligájában Fehérvár, míg Luttinen, csapat Salzburgnak, negyeddöntőben EBEL, két két, második Fehérvár, fehérvári Osztrák, vasárnap tíz, fehérvári csapat, fehérvári pénteken, ötödször vezetést, harmadban kerül, sor középső, első házigazda, csapat döntőbe, döntőbe már, első először, játszhat második, góllal szerzett, pénteken perccel, Fehérvár míg, összecsapásra döntőbe, perccel szerzett, kezdett EBEL, pályaelőnnyel egyik, Ligájában bejutott, házigazda döntőbe, idényében fordított,