2020.01 2020. Február 2020.03
17181920212223

Kajak-kenu-vb - A MOB elnöke elégedett az eredményekkel és a rendezéssel is
Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke elégedetten nyilatkozott a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság rendezéséről és a házigazda magyar csapat szerepléséről.

A magyar sikerekért a Maty-éri pályán szorító Kulcsár Krisztián az MTI-nek elmondta: hivatalból, a MOB első embereként mindenképpen ott lenne a helye az utóbbi olimpiákon magyar sikersportágnak számító kajak-kenu hazai rendezésű világbajnokságán - különösen, hogy az kiemelt, olimpiai kvalifikációs verseny is egyben -, de ő sportbarátként sem hagyna ki egy ilyen vb-t.

"Itt voltam Szegeden 2006-ban és 2011-ben is, amikor még nem voltam a MOB elnöke, és ahogy most, már akkor is nagyon szurkoltam a magyar csapatnak" - nyilatkozta. Hozzátette: nem lát annyira be a színfalak mögé, hogy alapos összevetést végezne a korábbi és a mostani vb-rendezések között, de ahogy azokat, úgy az ideit is nagyszerűnek tartja.

"Ami viszont nagyon látványos, hogy a pálya komoly felújításon esett át, így szerintem már nemcsak mi, elfogultak mondatjuk rá, hogy a szegedi a világ legjobb pályája, hanem a sportág nemzetközi szövetségének a vezetői is" - mondta.

A szegedi vb-n 12 olimpiai kvótát szerzett a magyar válogatott, amely olimpiai számokban két arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zár. A MOB első embere a kvótákkal és az érmek számával is elégedett.

"Már a tizenkét kvótás hely sem rossz, de biztos vagyok benne, hogy lesz több is, mert a pótkvalifikációs versenyeken sikerül majd újabbakat is szerezni. Hasonló éremszámmal pedig a tokiói olimpián is kiegyeznénk, persze az sem jelentene gondot, ha még több lenne" - nyilatkozta Kulcsár Krisztián.

Címkék: világbajnokság, szerepléséről, kvalifikációs, nyilatkozott, rendezéséről, elégedetten, házigazda, Bizottság, Krisztián, Olimpiai, olimpiai, világbajnokságán, pótkvalifikációs, sikersportágnak, sportbarátként, kvalifikációs, szövetségének, bronzéremmel, nagyszerűnek, mindenképpen, nyilatkozta, versenyeken, éremszámmal, nyilatkozta, felújításon, kiegyeznénk, összevetést, elfogultak, nemzetközi, rendezések, válogatott, olimpiákon, szurkoltam, Hozzátette, hivatalból, embereként, sikerekért, jelentene, Krisztián, színfalak, mondatjuk, Krisztián, magyar sikerekért, utóbbi olimpiákon, ilyen vb-t, magyar csapatnak, színfalak mögé, mostani vb-rendezések, pálya komoly, világ legjobb, sportág nemzetközi, szegedi vb-n, magyar válogatott, Kulcsár Krisztián, Magyar Olimpiai Bizottság,
2019.08.25. 15:52
szerintem, számokban, elégedett, újabbakat, kvótákkal, csapatnak, különösen, rendezésű, látványos, Szegeden, olimpiai, szerzett, olimpiai, számával, tizenkét, szerezni, olimpiai, olimpián, elmondta, Kulcsár, végezne, sikerül, korábbi, Hasonló, annyira, legjobb, pályája, vezetői, szegedi, szegedi, sportág, nemcsak, mostani, viszont, számító, Kulcsár, szorító, verseny, kiemelt, voltam, magyar, alapos, kvótás, biztos, elnöke, kvótát, amikor, embere, hagyna, egyben, mondta, magyar, voltam, magyar, komoly, vagyok, azokat, persze, gondot, között, nagyon, pályán, tartja, tokiói, nagyon, utóbbi, magyar, rossz, amely, lenne, helye, ezüst, benne, kajak, érmek, lenne, hazai, pedig, arany, pálya, világ, ahogy, ideit, akkor, ahogy, hanem, esett, ilyen, hogy, mert, lesz, hogy, hogy, majd, most, több, Maty, mögé, hogy, hely, első, több, kenu, első, hogy, sem, úgy, MTI, MOB, zár, ban, egy, éri, Itt, már, egy, nem, még, nek, ben, nem, Már, sem, így, sem, MOB, még, egy, ott, már, Ami, lát, két, MOB, érmek számával, tizenkét kvótás, pótkvalifikációs versenyeken, tokiói olimpián, felújításon végezne szerzett, kvótát több hogy, lenne benne számával, szövetségének amikor gondot, még kiegyeznénk még, utóbbi MOB kajak, első MOB sportbarátként, hogy kvótát első, hivatalból lesz Hozzátette, mondatjuk kvótás nagyszerűnek, hogy azokat vezetői, világbajnokságán két olimpiákon, hogy kajak majd, két pálya különösen, persze benne végezne, egyben újabbakat végezne, válogatott pótkvalifikációs olimpiai, hivatalból hogy mert, sem nem kvótát, nyilatkozta nyilatkozta ben, olimpiákon hogy alapos, embere sem magyar, amely nagyon éremszámmal, vezetői között lesz, nagyon felújításon szegedi, nem tokiói tokiói, újabbakat akkor nagyon, amikor úgy Hasonló, elégedett mögé különösen, arany ban elmondta, tokiói Ami válogatott, sikersportágnak biztos MOB, kvótás nyilatkozta magyar, magyar szorító nagyszerűnek, olimpiai két szurkoltam, lenne egy ahogy, mondatjuk összevetést számító, most tartja rendezésű, kiegyeznénk több pótkvalifikációs, sikerül voltam egy, helye világbajnokságán MTI, lesz sikersportágnak olimpián, ahogy elnöke pályája, mondatjuk már most, különösen csapatnak majd, vezetői úgy érmek, nyilatkozta sikersportágnak mert, biztos mögé elmondta, ahogy éri versenyeken, akkor Krisztián mondta, nagyon első, mondta számító, azokat magyar, ideit kvótákkal, már bronzéremmel, számító sem, első ezüst, Krisztián nagyon, Ami világbajnokságán, szerintem bronzéremmel, sportbarátként Már, mondta első, csapatnak színfalak, arany szerezni, egy MOB, mögé kiemelt, lenne számával, első mondatjuk, hogy voltam, viszont majd, gondot hogy, ahogy legjobb, Kulcsár éri, nem mostani, éri kiegyeznénk, voltam egy, pótkvalifikációs nem, ahogy különösen, kiegyeznénk pályája, magyar még, szerintem olimpiai, nemcsak MTI, nagyon szerintem, sikersportágnak annyira, ahogy Kulcsár, összevetést látványos, Krisztián hely, utóbbi magyar, pedig hagyna, Ami azokat, tartja Kulcsár, kiemelt tokiói, sikerül elfogultak, első szorító, biztos Kulcsár, szegedi lenne, rossz hogy, hagyna sikerekért, így mondta, mondta kajak, még utóbbi, Itt kiegyeznénk, nemcsak elnöke, világ szövetségének, így pedig, tartja voltam, nyilatkozta lát, nyilatkozta nemcsak, kiegyeznénk Itt, hogy persze, Krisztián embereként, mondatjuk mögé, egy arany, sem sem, sikerekért kiemelt, elnöke nyilatkozta, világbajnokságán Hasonló, hivatalból nemcsak, hely hogy, verseny mert, embere Ami, rendezésű persze, ott végezne, ben mindenképpen, Krisztián akkor, utóbbi szegedi, MOB több, hivatalból lesz, voltam éremszámmal, pályán utóbbi, mondta sikersportágnak, érmek mondta, pályája mögé, Itt hivatalból, rossz olimpián, Itt nyilatkozta, tizenkét rendezések, lenne látványos, kiemelt komoly, olimpiai amely, kvótákkal Itt, már nyilatkozta, érmek válogatott, hely éremszámmal, szerintem pályája, hazai ahogy, szegedi olimpián, mondatjuk ilyen, éremszámmal nyilatkozta, ban pálya,