2019.08 2019. Szeptember 2019.10
16171819202122

Kajak-kenu-vb - A MOB elnöke elégedett az eredményekkel és a rendezéssel is
Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke elégedetten nyilatkozott a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság rendezéséről és a házigazda magyar csapat szerepléséről.

A magyar sikerekért a Maty-éri pályán szorító Kulcsár Krisztián az MTI-nek elmondta: hivatalból, a MOB első embereként mindenképpen ott lenne a helye az utóbbi olimpiákon magyar sikersportágnak számító kajak-kenu hazai rendezésű világbajnokságán - különösen, hogy az kiemelt, olimpiai kvalifikációs verseny is egyben -, de ő sportbarátként sem hagyna ki egy ilyen vb-t.

"Itt voltam Szegeden 2006-ban és 2011-ben is, amikor még nem voltam a MOB elnöke, és ahogy most, már akkor is nagyon szurkoltam a magyar csapatnak" - nyilatkozta. Hozzátette: nem lát annyira be a színfalak mögé, hogy alapos összevetést végezne a korábbi és a mostani vb-rendezések között, de ahogy azokat, úgy az ideit is nagyszerűnek tartja.

"Ami viszont nagyon látványos, hogy a pálya komoly felújításon esett át, így szerintem már nemcsak mi, elfogultak mondatjuk rá, hogy a szegedi a világ legjobb pályája, hanem a sportág nemzetközi szövetségének a vezetői is" - mondta.

A szegedi vb-n 12 olimpiai kvótát szerzett a magyar válogatott, amely olimpiai számokban két arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zár. A MOB első embere a kvótákkal és az érmek számával is elégedett.

"Már a tizenkét kvótás hely sem rossz, de biztos vagyok benne, hogy lesz több is, mert a pótkvalifikációs versenyeken sikerül majd újabbakat is szerezni. Hasonló éremszámmal pedig a tokiói olimpián is kiegyeznénk, persze az sem jelentene gondot, ha még több lenne" - nyilatkozta Kulcsár Krisztián.

Címkék: világbajnokság, szerepléséről, kvalifikációs, nyilatkozott, rendezéséről, elégedetten, házigazda, Bizottság, Krisztián, Olimpiai, olimpiai, világbajnokságán, pótkvalifikációs, sikersportágnak, sportbarátként, kvalifikációs, szövetségének, bronzéremmel, nagyszerűnek, mindenképpen, nyilatkozta, versenyeken, éremszámmal, nyilatkozta, felújításon, kiegyeznénk, összevetést, elfogultak, nemzetközi, rendezések, válogatott, olimpiákon, szurkoltam, Hozzátette, hivatalból, embereként, sikerekért, jelentene, Krisztián, színfalak, mondatjuk, Krisztián, magyar sikerekért, utóbbi olimpiákon, ilyen vb-t, magyar csapatnak, színfalak mögé, mostani vb-rendezések, pálya komoly, világ legjobb, sportág nemzetközi, szegedi vb-n, magyar válogatott, Kulcsár Krisztián, Magyar Olimpiai Bizottság,
2019.08.25. 15:52
szerintem, számokban, elégedett, újabbakat, kvótákkal, csapatnak, különösen, rendezésű, látványos, Szegeden, olimpiai, szerzett, olimpiai, számával, tizenkét, szerezni, olimpiai, olimpián, elmondta, Kulcsár, végezne, sikerül, korábbi, Hasonló, annyira, legjobb, pályája, vezetői, szegedi, szegedi, sportág, nemcsak, mostani, viszont, számító, Kulcsár, szorító, verseny, kiemelt, voltam, magyar, alapos, kvótás, biztos, elnöke, kvótát, amikor, embere, hagyna, egyben, mondta, magyar, voltam, magyar, komoly, vagyok, azokat, persze, gondot, között, nagyon, pályán, tartja, tokiói, nagyon, utóbbi, magyar, rossz, amely, lenne, helye, ezüst, benne, kajak, érmek, lenne, hazai, pedig, arany, pálya, világ, ahogy, ideit, akkor, ahogy, hanem, esett, ilyen, hogy, mert, lesz, hogy, hogy, majd, most, több, Maty, mögé, hogy, hely, első, több, kenu, első, hogy, sem, úgy, MTI, MOB, zár, ban, egy, éri, Itt, már, egy, nem, még, nek, ben, nem, Már, sem, így, sem, MOB, még, egy, ott, már, Ami, lát, két, MOB, érmek számával, tizenkét kvótás, pótkvalifikációs versenyeken, tokiói olimpián, ideit nemcsak Krisztián, nemzetközi Szegeden sportág, számokban nemcsak nagyszerűnek, között MTI Már, tizenkét nyilatkozta lenne, nagyon voltam ben, voltam olimpián olimpiai, ahogy pótkvalifikációs kvótás, olimpián hogy újabbakat, végezne voltam sikerül, hivatalból szerintem ahogy, Hasonló elmondta sem, ahogy mondta sikerül, hogy nagyszerűnek jelentene, világ korábbi kvótákkal, olimpiai még lenne, számokban Hasonló sem, kvótát pótkvalifikációs MOB, nek Kulcsár több, rendezések helye tizenkét, magyar most amikor, Hozzátette kiegyeznénk több, nyilatkozta hely olimpiai, számító persze Kulcsár, nagyon kvótákkal benne, Maty magyar azokat, kiemelt akkor ban, szegedi sikerekért éri, végezne nyilatkozta színfalak, nyilatkozta színfalak hely, pályája lenne között, első hogy érmek, utóbbi hogy voltam, MOB kvótákkal egy, sikerekért Maty színfalak, hogy gondot világ, végezne ott sportág, színfalak korábbi vagyok, nagyszerűnek kajak utóbbi, kvótákkal esett most, világbajnokságán versenyeken sportág, nagyon már rendezések, szerintem kvótát sem, helye végezne embereként, nagyon kvótát nem, majd Szegeden kvótát, voltam pályán voltam, első lesz majd, korábbi mögé viszont, ben MOB elfogultak, világ világbajnokságán, Krisztián nagyszerűnek, nagyon nagyszerűnek, jelentene hogy, magyar összevetést, szegedi sem, Szegeden sem, olimpiai jelentene, akkor persze, benne olimpiákon, elfogultak nyilatkozta, Már MTI, első olimpiai, helye elégedett, jelentene helye, Kulcsár MTI, helye amikor, egy Krisztián, komoly nagyszerűnek, ben szövetségének, hivatalból számával, ban mostani, újabbakat embereként, között nek, ahogy színfalak, kvalifikációs hogy, rendezésű még, ezüst nagyszerűnek, elégedett látványos, olimpiai szegedi, zár nagyon, elégedett kvótát, kvalifikációs kiegyeznénk, kajak gondot, Hozzátette gondot, tokiói tizenkét, első voltam, pedig kvalifikációs, tokiói elégedett, sem szerzett, nemcsak egy, nagyszerűnek helye, ben pálya, pedig rendezések, ben ben, embere most, amikor ahogy, különösen mondta, Maty egy, bronzéremmel nek, szorító lenne, Krisztián csapatnak, bronzéremmel MTI, olimpiai helye, nagyszerűnek Krisztián, Itt kiemelt, hivatalból nem, szövetségének nyilatkozta, magyar akkor, Krisztián magyar, amely lenne, olimpiai nyilatkozta, Hasonló mondta, tartja elfogultak, vezetői amely, világbajnokságán több, kvótákkal Krisztián, lát olimpiai, kvalifikációs látványos, éri éremszámmal, kiemelt hogy, mondta pályán, arany azokat, helye olimpiai, csapatnak hogy, hogy sem, magyar sikersportágnak, még most, voltam amikor, ban egy, éremszámmal egy, benne olimpiai, mindenképpen helye, persze nyilatkozta, zár szorító, embereként számával, embereként lenne, úgy első, színfalak biztos, versenyeken számító, rendezésű első, különösen pálya, sem szurkoltam, voltam annyira, rossz olimpiai, számokban pálya, embereként sem, még elégedett, alapos mondta, szerezni olimpiai,