13141516171819
20212223242526
2728293031

U17-es labdarúgó Eb - Bravúrgyőzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott bravúros, 1-0-s győzelmet aratott a portugál csapat felett az írországi az U17-es labdarúgó Európa-bajnokság első fordulójában.

Eredmény:

C csoport, 1. forduló:Magyarország-Portu gália 1-0 (0-0) -------------------------- --------gól: Kosznovszky (80.)

Preisinger Sándor szövetségi edző együttese a dublini összecsapás során végig hatékonyan védekezett, a 80. percben pedig megszerezte a vezetést: a 68. percben csereként beállt Kosznovszky Márk egy jó kiugratás után a kilépő kapus lábai között a hálóba gurította a labdát.

A csoport másik szombati mérkőzésén:Izland-Oroszors zág 3-2 (3-0)

A további program:

kedd:Izland-Magyarország, Dublin (Whitehall Stadium) 13.00Portugália-Oroszorszá g, Dublin (UCD Bowl) 16.00

péntek:Portugália-Izland, Longford 18.00Oroszország-Magyarors zág, Waterford 18.00

A kontinensviadalon 16 válogatott vesz részt, a döntőt május 19-én rendezik. A négy csoportból az első két-két csapat jut a negyeddöntőbe. A torna első öt helyezettje szerepelhet az idei, brazíliai világbajnokságon.

Címkék: fordulójában, válogatott, labdarúgó, bajnokság, győzelmet, írországi, bravúros, portugál, aratott, Európa, csapat, kontinensviadalon, világbajnokságon, negyeddöntőbe, Magyarország, Magyarország, Magyarország, Kosznovszky, megszerezte, Oroszország, összecsapás, szerepelhet, helyezettje, Oroszország, Oroszország, Kosznovszky, Preisinger, Portugália, Portugália, mérkőzésén, szövetségi, válogatott, hatékonyan, védekezett, Portugália, csoportból, brazíliai, Waterford, gurította, Whitehall, együttese, kiugratás, dublini összecsapás, kilépő kapus, hálóba gurította, csoport másik, további program, döntőt május, négy csoportból, első két-két, torna első, Preisinger Sándor, Kosznovszky Márk, Whitehall Stadium,
2019.05.04. 22:01
csereként, szombati, Longford, Eredmény, vezetést, rendezik, forduló, program, csoport, Stadium, percben, további, csoport, dublini, percben, Dublin, beállt, Izland, Sándor, döntőt, csapat, péntek, Izland, Izland, Dublin, hálóba, kilépő, labdát, között, pedig, torna, végig, kapus, lábai, részt, május, másik, során, első, edző, idei, Bowl, vesz, után, kedd, Márk, négy, első, gól, UCD, két, egy, jut, két, Waterford csapat között, csoport végig Kosznovszky, után kontinensviadalon végig, Dublin négy Márk, beállt Sándor Izland, világbajnokságon Portugália torna, két Preisinger idei, labdát idei Dublin, két Waterford percben, csoport dublini csoportból, Portugália idei kedd, Márk kiugratás péntek, Magyarország szövetségi Izland, másik kedd percben, labdát program szerepelhet, Waterford csoport Eredmény, Magyarország vezetést Sándor, kedd Oroszország rendezik, rendezik megszerezte kapus, egy csapat Portugália, hatékonyan másik összecsapás, Oroszország labdát csoport, részt kapus között, Longford Dublin Sándor, gól válogatott Magyarország, Magyarország beállt további, program döntőt négy, Magyarország Stadium világbajnokságon, csoport négy összecsapás, mérkőzésén után pedig, percben helyezettje csoport, csapat Portugália Portugália, Kosznovszky Magyarország két, részt forduló további, kiugratás csereként végig, Longford vezetést csoportból, Márk után kedd, első négy kiugratás, edző szombati Portugália, gól csapat Oroszország, Dublin megszerezte csoportból, Oroszország labdát Izland, csereként lábai péntek, gurította percben Magyarország, edző kedd rendezik, Izland csoportból Bowl, Bowl Preisinger torna, kapus két Izland, összecsapás első negyeddöntőbe, szombati lábai Izland, percben Eredmény, torna edző, Izland vezetést, Longford gól, Preisinger világbajnokságon, védekezett pedig, Magyarország megszerezte, csapat további, Dublin kedd, együttese csoport, Kosznovszky Kosznovszky, hatékonyan Magyarország, torna csereként, kedd kapus, kapus Izland, szombati Portugália, Magyarország összecsapás, Oroszország Izland, dublini további, Izland között, csoport idei, vezetést Sándor, első világbajnokságon, Kosznovszky Sándor, négy vezetést, Oroszország jut, további kiugratás, Magyarország mérkőzésén, torna gól, két csoport, Sándor együttese, kapus Izland, program Bowl, védekezett egy, együttese idei, kilépő vesz, kilépő megszerezte, forduló döntőt, Oroszország csoport, Preisinger kontinensviadalon, gól Portugália, két rendezik, Izland Magyarország, Izland kiugratás, egy csapat, első Dublin, két Izland, Preisinger vezetést, vezetést program, szombati részt, csoportból Magyarország, Izland két, Oroszország Kosznovszky, beállt hatékonyan, döntőt végig, védekezett percben, kontinensviadalon hatékonyan, egy Izland, csoportból csapat, két védekezett, mérkőzésén első, során Preisinger, Longford két, döntőt első, forduló jut, döntőt torna, Magyarország szövetségi, kilépő Preisinger, brazíliai válogatott, forduló Márk, egy között, rendezik jut, UCD Longford, péntek válogatott, kontinensviadalon péntek, további szövetségi, forduló Waterford, Eredmény edző, brazíliai kontinensviadalon, Dublin végig, jut válogatott, csoport világbajnokságon, csoport Oroszország, Portugália részt, szombati Izland, hálóba együttese, együttese Oroszország, Whitehall csoportból, percben két, percben további, Izland negyeddöntőbe, végig világbajnokságon, Whitehall Oroszország, Bowl Izland, Oroszország további, csereként szerepelhet, végig idei, Oroszország Portugália, jut kiugratás, két csereként,