11121314151617
18192021222324
25262728293031

U17-es labdarúgó Eb - Bravúrgyőzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott bravúros, 1-0-s győzelmet aratott a portugál csapat felett az írországi az U17-es labdarúgó Európa-bajnokság első fordulójában.

Eredmény:

C csoport, 1. forduló:Magyarország-Portu gália 1-0 (0-0) -------------------------- --------gól: Kosznovszky (80.)

Preisinger Sándor szövetségi edző együttese a dublini összecsapás során végig hatékonyan védekezett, a 80. percben pedig megszerezte a vezetést: a 68. percben csereként beállt Kosznovszky Márk egy jó kiugratás után a kilépő kapus lábai között a hálóba gurította a labdát.

A csoport másik szombati mérkőzésén:Izland-Oroszors zág 3-2 (3-0)

A további program:

kedd:Izland-Magyarország, Dublin (Whitehall Stadium) 13.00Portugália-Oroszorszá g, Dublin (UCD Bowl) 16.00

péntek:Portugália-Izland, Longford 18.00Oroszország-Magyarors zág, Waterford 18.00

A kontinensviadalon 16 válogatott vesz részt, a döntőt május 19-én rendezik. A négy csoportból az első két-két csapat jut a negyeddöntőbe. A torna első öt helyezettje szerepelhet az idei, brazíliai világbajnokságon.

Címkék: fordulójában, válogatott, labdarúgó, bajnokság, győzelmet, írországi, bravúros, portugál, aratott, Európa, csapat, kontinensviadalon, világbajnokságon, negyeddöntőbe, Magyarország, Magyarország, Magyarország, Kosznovszky, megszerezte, Oroszország, összecsapás, szerepelhet, helyezettje, Oroszország, Oroszország, Kosznovszky, Preisinger, Portugália, Portugália, mérkőzésén, szövetségi, válogatott, hatékonyan, védekezett, Portugália, csoportból, brazíliai, Waterford, gurította, Whitehall, együttese, kiugratás, dublini összecsapás, kilépő kapus, hálóba gurította, csoport másik, további program, döntőt május, négy csoportból, első két-két, torna első, Preisinger Sándor, Kosznovszky Márk, Whitehall Stadium,
2019.05.04. 22:01
csereként, szombati, Longford, Eredmény, vezetést, rendezik, forduló, program, csoport, Stadium, percben, további, csoport, dublini, percben, Dublin, beállt, Izland, Sándor, döntőt, csapat, péntek, Izland, Izland, Dublin, hálóba, kilépő, labdát, között, pedig, torna, végig, kapus, lábai, részt, május, másik, során, első, edző, idei, Bowl, vesz, után, kedd, Márk, négy, első, gól, UCD, két, egy, jut, két, hatékonyan szövetségi rendezik, Magyarország Bowl program, csoport csoport torna, során válogatott csapat, forduló gól gól, Eredmény labdát Waterford, szerepelhet edző szombati, negyeddöntőbe péntek forduló, beállt forduló vezetést, lábai részt csoport, május világbajnokságon végig, mérkőzésén Magyarország döntőt, hálóba dublini Oroszország, szombati gurította együttese, két részt Portugália, első Kosznovszky egy, szövetségi brazíliai másik, péntek gurította Eredmény, Magyarország kedd Bowl, Stadium Izland Izland, jut rendezik Dublin, torna Izland pedig, Waterford brazíliai szövetségi, Eredmény labdát beállt, kapus labdát gurította, negyeddöntőbe csapat percben, két idei május, másik program összecsapás, Portugália csoport két, Magyarország jut Izland, kilépő két Magyarország, Whitehall labdát között, Magyarország két kontinensviadalon, Portugália Longford között, edző Oroszország szombati, Oroszország Kosznovszky jut, Izland Kosznovszky edző, rendezik két Portugália, percben Oroszország május, percben Portugália részt, Kosznovszky kedd végig, válogatott mérkőzésén vezetést, UCD védekezett Eredmény, UCD percben során, Dublin csereként UCD, negyeddöntőbe csoport szerepelhet, világbajnokságon Oroszország csoportból, idei Sándor hatékonyan, szerepelhet szerepelhet vezetést, négy Dublin Izland, kilépő edző, csoport Eredmény, Magyarország végig, első kontinensviadalon, két szövetségi, két percben, negyeddöntőbe csapat, Márk jut, Izland vezetést, Oroszország Dublin, Izland Longford, percben Oroszország, Dublin péntek, Portugália Magyarország, dublini első, labdát Portugália, lábai Portugália, csapat első, UCD rendezik, edző gól, Dublin másik, Stadium labdát, Eredmény csereként, hálóba Magyarország, május részt, labdát együttese, Oroszország Preisinger, további során, során részt, után gurította, között Izland, dublini program, május helyezettje, Portugália torna, beállt összecsapás, hálóba mérkőzésén, Márk helyezettje, Márk brazíliai, további beállt, Whitehall csoportból, gurította negyeddöntőbe, Izland percben, mérkőzésén helyezettje, brazíliai világbajnokságon, négy Kosznovszky, Whitehall péntek, kapus vesz, Kosznovszky dublini, két együttese, válogatott Dublin, program négy, lábai kiugratás, Magyarország hálóba, Dublin Dublin, szövetségi két, edző Dublin, negyeddöntőbe csoport, Magyarország válogatott, csapat Whitehall, hatékonyan csoport, csoport döntőt, helyezettje hatékonyan, program Portugália, május forduló, Dublin negyeddöntőbe, két kontinensviadalon, gól lábai, csereként jut, vezetést világbajnokságon, dublini Izland, világbajnokságon kiugratás, Portugália Magyarország, edző szövetségi, Portugália rendezik, Izland dublini, UCD megszerezte, összecsapás Kosznovszky, Whitehall Izland, csoportból szerepelhet, kontinensviadalon edző, Oroszország kontinensviadalon, idei megszerezte, lábai Portugália, Magyarország Preisinger, szövetségi döntőt, első válogatott, UCD világbajnokságon, csoportból május, hatékonyan beállt, mérkőzésén első, megszerezte Oroszország, négy Portugália, válogatott hatékonyan, május dublini, csereként másik, kiugratás csoport, másik Portugália, csapat beállt, vezetést hálóba, végig Izland,