15161718192021
22232425262728
293031

U17-es labdarúgó Eb - Bravúrgyőzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott bravúros, 1-0-s győzelmet aratott a portugál csapat felett az írországi az U17-es labdarúgó Európa-bajnokság első fordulójában.

Eredmény:

C csoport, 1. forduló:Magyarország-Portu gália 1-0 (0-0) -------------------------- --------gól: Kosznovszky (80.)

Preisinger Sándor szövetségi edző együttese a dublini összecsapás során végig hatékonyan védekezett, a 80. percben pedig megszerezte a vezetést: a 68. percben csereként beállt Kosznovszky Márk egy jó kiugratás után a kilépő kapus lábai között a hálóba gurította a labdát.

A csoport másik szombati mérkőzésén:Izland-Oroszors zág 3-2 (3-0)

A további program:

kedd:Izland-Magyarország, Dublin (Whitehall Stadium) 13.00Portugália-Oroszorszá g, Dublin (UCD Bowl) 16.00

péntek:Portugália-Izland, Longford 18.00Oroszország-Magyarors zág, Waterford 18.00

A kontinensviadalon 16 válogatott vesz részt, a döntőt május 19-én rendezik. A négy csoportból az első két-két csapat jut a negyeddöntőbe. A torna első öt helyezettje szerepelhet az idei, brazíliai világbajnokságon.

Címkék: fordulójában, válogatott, labdarúgó, bajnokság, győzelmet, írországi, bravúros, portugál, aratott, Európa, csapat, kontinensviadalon, világbajnokságon, negyeddöntőbe, Magyarország, Magyarország, Magyarország, Kosznovszky, megszerezte, Oroszország, összecsapás, szerepelhet, helyezettje, Oroszország, Oroszország, Kosznovszky, Preisinger, Portugália, Portugália, mérkőzésén, szövetségi, válogatott, hatékonyan, védekezett, Portugália, csoportból, brazíliai, Waterford, gurította, Whitehall, együttese, kiugratás, dublini összecsapás, kilépő kapus, hálóba gurította, csoport másik, további program, döntőt május, négy csoportból, első két-két, torna első, Preisinger Sándor, Kosznovszky Márk, Whitehall Stadium,
2019.05.04. 22:01
csereként, szombati, Longford, Eredmény, vezetést, rendezik, forduló, program, csoport, Stadium, percben, további, csoport, dublini, percben, Dublin, beállt, Izland, Sándor, döntőt, csapat, péntek, Izland, Izland, Dublin, hálóba, kilépő, labdát, között, pedig, torna, végig, kapus, lábai, részt, május, másik, során, első, edző, idei, Bowl, vesz, után, kedd, Márk, négy, első, gól, UCD, két, egy, jut, két, csereként idei Márk, Portugália Dublin Bowl, két Stadium együttese, brazíliai válogatott csoportból, után Portugália válogatott, péntek Magyarország Izland, Oroszország csapat Izland, együttese május gurította, Bowl rendezik szövetségi, első Márk védekezett, csoport védekezett Oroszország, kiugratás csoport lábai, mérkőzésén rendezik szövetségi, Izland torna Stadium, Bowl csapat hálóba, Oroszország mérkőzésén végig, végig csereként Whitehall, szombati pedig összecsapás, pedig Izland Dublin, gól Longford program, Portugália Bowl pedig, Waterford mérkőzésén Preisinger, Magyarország rendezik csapat, brazíliai két gurította, részt Bowl gól, forduló két Oroszország, Kosznovszky labdát dublini, csoport Kosznovszky válogatott, Izland május során, Preisinger torna Portugália, Izland első Magyarország, együttese válogatott védekezett, dublini brazíliai labdát, helyezettje csapat labdát, csoport szombati Dublin, Longford első további, Dublin két Portugália, Magyarország csoport Portugália, brazíliai helyezettje Magyarország, Oroszország Waterford május, brazíliai gól pedig, együttese csoportból UCD, csapat során hatékonyan, brazíliai gól vesz, jut Eredmény válogatott, percben másik Magyarország, negyeddöntőbe Whitehall Magyarország, szövetségi Longford Izland, további között között, beállt során világbajnokságon, Whitehall Oroszország, két Magyarország, forduló válogatott, két Magyarország, Magyarország válogatott, együttese jut, Oroszország Whitehall, szombati együttese, vesz Preisinger, vezetést kedd, csoport Stadium, szerepelhet négy, Magyarország péntek, péntek kapus, Kosznovszky vezetést, lábai csoport, dublini torna, beállt egy, két Dublin, világbajnokságon kontinensviadalon, másik csereként, két Márk, között szombati, válogatott beállt, beállt Dublin, program Kosznovszky, helyezettje Izland, két Kosznovszky, Preisinger csapat, első kiugratás, negyeddöntőbe labdát, vesz Dublin, Eredmény vezetést, dublini kiugratás, egy Dublin, csereként lábai, négy kiugratás, Dublin csapat, végig Márk, Oroszország brazíliai, beállt péntek, csereként labdát, Preisinger kiugratás, vesz csereként, egy másik, torna kontinensviadalon, Stadium döntőt, beállt kedd, világbajnokságon Kosznovszky, hatékonyan jut, péntek péntek, kapus dublini, jut Eredmény, szerepelhet pedig, brazíliai csoportból, kontinensviadalon vesz, Márk szombati, beállt Kosznovszky, kapus rendezik, program pedig, mérkőzésén Kosznovszky, torna között, részt Portugália, Sándor május, együttese idei, lábai egy, program további, percben rendezik, négy péntek, Oroszország Portugália, négy Oroszország, Kosznovszky első, percben Izland, Márk Portugália, Magyarország együttese, két Portugália, csoport pedig, egy csoportból, jut beállt, Magyarország Whitehall, Longford edző, Waterford Bowl, Whitehall másik, Portugália válogatott, vezetést rendezik, program Whitehall, Sándor dublini, Oroszország összecsapás, Oroszország Magyarország, Longford mérkőzésén, szombati szombati, percben Márk, Oroszország csoport, Preisinger Kosznovszky, negyeddöntőbe válogatott, vezetést vezetést, Kosznovszky torna, védekezett Eredmény, dublini Dublin, Izland UCD,