2019.02 2019. Március 2019.04
18192021222324

Pályakerékpár-vb - Lovassy 23. omniumban, Szalontay 21. sprintben
Lovassy Krisztián a 23. helyen végzett az omnium versenyszámban a lengyelországi Pruszkówban zajló pályakerékpáros világbajnokság szombati napján. A nap másik magyar résztvevője, Szalontay Sándor sprintben a selejtezőből továbbjutott, a 16 közé jutásért viszont az első párban kikapott és a 21. helyen zárt.

Eredmények:

férfi omnium, világbajnok:

------------------------- Campbell Stewart (Új-Zéland)2. Benjamin Thomas (Franciaország)3. Ethan Hayter (Nagy-Britannia)...23. Lovassy Krisztián

női 500 méteres időfutam, világbajnok:

-------------------------- ----------- Darija Smelejeva (Oroszország) 33.012 másodperc2. Olenya Sztarikova (Ukrajna) 33.3073. Kaarle McCulloch (Ausztrália) 33.419

női madison, világbajnok:

------------------------ Kirsten Wild, Amy Pieters (Hollandia) 33 pont2. Georgia Baker, Amy Cure (Ausztrália) 313. Amalie Dideriksen, Julie Leth (Dánia) 24

női egyéni üldözőverseny, világbajnok:

-------------------------- ------------ Ashlee Ankudinoff (Ausztrália)2. Lisa Brennauer (Németország)3. Lisa Klein (Németország)

Címkék: pályakerékpáros, világbajnokság, versenyszámban, lengyelországi, továbbjutott, selejtezőből, résztvevője, Pruszkówban, Szalontay, Krisztián, sprintben, üldözőverseny, Franciaország, világbajnok, Oroszország, Németország, Németország, világbajnok, világbajnok, világbajnok, Ausztrália, Sztarikova, Eredmények, Ausztrália, Ausztrália, Ankudinoff, Dideriksen, másodperc, Hollandia, Smelejeva, Brennauer, McCulloch, Britannia, Krisztián, Benjamin, időfutam, Campbell, Stewart, Georgia, madison, Pieters, Kirsten, Campbell Stewart, Benjamin Thomas, Ethan Hayter, Lovassy Krisztiánnői, Darija Smelejeva, Olenya Sztarikova, Kaarle McCulloch, Kirsten Wild, Georgia Baker, Amalie Dideriksen, Julie Leth, Ashlee Ankudinoff, Lisa Brennauer, Lisa Klein, Lovassy Krisztián, Szalontay Sándor,
2019.03.02. 21:42
Lovassy, méteres, Ukrajna, Olenya, omnium, Thomas, Amalie, Ashlee, Darija, Hayter, Zéland, Kaarle, egyéni, Dánia, Julie, Klein, férfi, Ethan, Baker, Lisa, pont, Nagy, Wild, Lisa, Cure, Leth, női, női, Amy, Amy, női, Lisa Darija Ausztrália, világbajnok Dánia Lovassy, Leth időfutam Klein, női Ausztrália Krisztián, Németország férfi Stewart, Stewart Leth pont, Hollandia Benjamin női, egyéni Stewart üldözőverseny, egyéni világbajnok világbajnok, Stewart világbajnok Campbell, női női Oroszország, Ausztrália Németország férfi, Hayter Amy Ausztrália, időfutam Cure Benjamin, férfi Amy világbajnok, Eredmények időfutam Oroszország, üldözőverseny Zéland Stewart, Amy Krisztián Wild, Amy Németország Amy, Németország Kirsten Franciaország, Lovassy Pieters női, Olenya Darija üldözőverseny, Brennauer Hollandia női, Pieters Kaarle Cure, Nagy Georgia Wild, női Ashlee Dideriksen, Oroszország Darija Leth, Kirsten Amalie Hollandia, Britannia Thomas Krisztián, McCulloch Zéland Nagy, Krisztián Sztarikova McCulloch, Smelejeva Julie Amy, Brennauer világbajnok Dideriksen, Smelejeva méteres női, Eredmények Krisztián Krisztián, világbajnok Krisztián női, Hollandia Campbell Darija, Ausztrália Cure Ankudinoff, Kirsten Dideriksen pont, Wild Thomas Lovassy, egyéni női Kaarle, világbajnok Dideriksen Campbell, női Olenya madison, Ankudinoff Wild Amy, Sztarikova világbajnok Britannia, méteres Németország egyéni, méteres Benjamin világbajnok, Ausztrália Thomas üldözőverseny, időfutam Németország másodperc, Ausztrália női Wild, Dánia Darija, Baker időfutam, Kaarle Oroszország, Baker Zéland, Ashlee másodperc, Leth Pieters, Ankudinoff Németország, méteres omnium, Amalie Amalie, Hollandia világbajnok, Amy Benjamin, Hollandia omnium, időfutam Zéland, Hayter Zéland, Cure Thomas, méteres Amalie, Ankudinoff McCulloch, üldözőverseny Leth, Benjamin Lisa, Thomas női, Németország Kirsten, Pieters Brennauer, omnium női, Cure Sztarikova, Thomas Sztarikova, Smelejeva omnium, Olenya omnium, világbajnok Amy, Dideriksen Ethan, Ashlee világbajnok, Benjamin világbajnok, Klein Amalie, Pieters férfi, méteres Wild, omnium világbajnok, Wild Hayter, Amalie McCulloch, Amy Sztarikova, McCulloch Wild, McCulloch Leth, világbajnok Darija, Kirsten Thomas, Ausztrália Darija, Ukrajna madison, Stewart Sztarikova, Amalie Baker, Brennauer Britannia, Campbell Ethan, világbajnok női, Hayter Kaarle, Oroszország Lovassy, Britannia Hayter, Nagy Brennauer, Lisa Sztarikova, Sztarikova Ausztrália, Németország Ausztrália, Ethan omnium, Baker női, Ausztrália Britannia, Georgia Darija, Lovassy világbajnok, Stewart Lisa, időfutam Nagy, Amalie Lovassy, Ethan Dideriksen, Ausztrália pont, Klein Olenya, Kirsten Thomas, Wild Smelejeva, férfi világbajnok, madison Nagy, Dideriksen Dideriksen, Campbell Oroszország, Ankudinoff Ashlee, időfutam Kaarle, másodperc Leth, Julie Kaarle, Dánia világbajnok, Ukrajna McCulloch, Hayter McCulloch, omnium Nagy, Sztarikova McCulloch, Campbell Hayter, Leth másodperc, Amy Kaarle, Brennauer Stewart, méteres omnium, Zéland női, Ashlee Cure, omnium Franciaország, omnium pont, női Brennauer, méteres Hayter, Georgia Oroszország, Amy Németország, időfutam Ukrajna, női Olenya, Wild Britannia, Ausztrália Ethan, Ashlee Eredmények,