2019.04 2019. Május 2019.06
20212223242526

Pályakerékpár-vb - Lovassy 23. omniumban, Szalontay 21. sprintben
Lovassy Krisztián a 23. helyen végzett az omnium versenyszámban a lengyelországi Pruszkówban zajló pályakerékpáros világbajnokság szombati napján. A nap másik magyar résztvevője, Szalontay Sándor sprintben a selejtezőből továbbjutott, a 16 közé jutásért viszont az első párban kikapott és a 21. helyen zárt.

Eredmények:

férfi omnium, világbajnok:

------------------------- Campbell Stewart (Új-Zéland)2. Benjamin Thomas (Franciaország)3. Ethan Hayter (Nagy-Britannia)...23. Lovassy Krisztián

női 500 méteres időfutam, világbajnok:

-------------------------- ----------- Darija Smelejeva (Oroszország) 33.012 másodperc2. Olenya Sztarikova (Ukrajna) 33.3073. Kaarle McCulloch (Ausztrália) 33.419

női madison, világbajnok:

------------------------ Kirsten Wild, Amy Pieters (Hollandia) 33 pont2. Georgia Baker, Amy Cure (Ausztrália) 313. Amalie Dideriksen, Julie Leth (Dánia) 24

női egyéni üldözőverseny, világbajnok:

-------------------------- ------------ Ashlee Ankudinoff (Ausztrália)2. Lisa Brennauer (Németország)3. Lisa Klein (Németország)

Címkék: pályakerékpáros, világbajnokság, versenyszámban, lengyelországi, továbbjutott, selejtezőből, résztvevője, Pruszkówban, Szalontay, Krisztián, sprintben, üldözőverseny, Franciaország, világbajnok, Oroszország, Németország, Németország, világbajnok, világbajnok, világbajnok, Ausztrália, Sztarikova, Eredmények, Ausztrália, Ausztrália, Ankudinoff, Dideriksen, másodperc, Hollandia, Smelejeva, Brennauer, McCulloch, Britannia, Krisztián, Benjamin, időfutam, Campbell, Stewart, Georgia, madison, Pieters, Kirsten, Campbell Stewart, Benjamin Thomas, Ethan Hayter, Lovassy Krisztiánnői, Darija Smelejeva, Olenya Sztarikova, Kaarle McCulloch, Kirsten Wild, Georgia Baker, Amalie Dideriksen, Julie Leth, Ashlee Ankudinoff, Lisa Brennauer, Lisa Klein, Lovassy Krisztián, Szalontay Sándor,
2019.03.02. 21:42
Lovassy, méteres, Ukrajna, Olenya, omnium, Thomas, Amalie, Ashlee, Darija, Hayter, Zéland, Kaarle, egyéni, Dánia, Julie, Klein, férfi, Ethan, Baker, Lisa, pont, Nagy, Wild, Lisa, Cure, Leth, női, női, Amy, Amy, női, Leth Olenya világbajnok, Julie Lovassy Ashlee, világbajnok egyéni Zéland, egyéni világbajnok Lisa, Hayter világbajnok Lovassy, világbajnok Amy egyéni, Olenya Krisztián világbajnok, méteres Ashlee férfi, női Wild Németország, női Sztarikova Lisa, madison Németország Benjamin, Amalie Lisa Lisa, Ausztrália Leth omnium, Lisa Ashlee Ashlee, Klein másodperc Klein, másodperc Brennauer Dánia, Amy Wild Németország, üldözőverseny időfutam egyéni, Ethan Brennauer omnium, Nagy Ankudinoff Julie, Zéland egyéni Baker, világbajnok Smelejeva Ashlee, női Lovassy Ukrajna, Kirsten időfutam Ausztrália, világbajnok világbajnok Stewart, Lisa Campbell Julie, Thomas Benjamin Amalie, Zéland időfutam női, Benjamin Sztarikova Brennauer, női Franciaország Olenya, Zéland Kaarle Dideriksen, Pieters Julie Olenya, világbajnok Hayter Németország, Darija Ausztrália madison, Baker másodperc Amalie, Ausztrália világbajnok üldözőverseny, Amy Julie időfutam, omnium Campbell Baker, omnium Ethan Amy, Lisa Julie női, Georgia Campbell Kaarle, egyéni Lisa Stewart, Dideriksen női Németország, Brennauer Ashlee Ausztrália, férfi Campbell Kirsten, Benjamin Darija Ashlee, Benjamin Thomas Krisztián, Ethan Sztarikova férfi, omnium Julie Olenya, Ukrajna Amalie Hollandia, Ukrajna világbajnok, Kaarle Ankudinoff, Klein omnium, Hayter női, Olenya Dánia, Brennauer Eredmények, női Németország, Thomas Stewart, madison Ankudinoff, Oroszország Nagy, pont Campbell, Ashlee női, Sztarikova Eredmények, Dánia Julie, Julie Brennauer, üldözőverseny másodperc, Krisztián egyéni, Lovassy világbajnok, másodperc Ausztrália, világbajnok pont, Lisa Campbell, üldözőverseny Lisa, Kirsten Amalie, Ankudinoff női, pont Smelejeva, Baker Hayter, egyéni Campbell, Darija Lisa, Amalie Britannia, Amalie McCulloch, Zéland Amalie, Amalie világbajnok, Smelejeva világbajnok, Ausztrália omnium, másodperc másodperc, időfutam világbajnok, Zéland Campbell, Amy Sztarikova, üldözőverseny Ausztrália, világbajnok Nagy, Kirsten Leth, Lovassy Eredmények, Brennauer világbajnok, Oroszország Leth, Kirsten Zéland, Dideriksen Sztarikova, Hollandia Nagy, Ausztrália omnium, Amy Krisztián, Ausztrália Ausztrália, Ashlee Olenya, Britannia Smelejeva, Amy Brennauer, Pieters Amy, Lovassy Thomas, Lisa női, Lovassy McCulloch, Sztarikova pont, madison Ankudinoff, Klein Amy, Cure női, világbajnok Eredmények, pont McCulloch, Klein Baker, egyéni Leth, üldözőverseny McCulloch, madison Krisztián, Ashlee Campbell, Zéland Németország, időfutam Sztarikova, Kaarle Ausztrália, Ausztrália Eredmények, Ukrajna McCulloch, üldözőverseny üldözőverseny, omnium Klein, Amy madison, Julie Németország, Hayter omnium, Stewart időfutam, Krisztián világbajnok, Brennauer Benjamin, madison férfi, Julie Németország, Eredmények időfutam, Sztarikova Thomas, omnium Nagy, Baker Dánia, Franciaország Britannia, világbajnok világbajnok, Britannia Amalie, Baker Brennauer, Németország Ukrajna, Campbell Dánia, világbajnok pont, világbajnok Pieters, Amy Georgia, Wild Campbell, Ausztrália Thomas, Kirsten időfutam, női Hayter,