3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Labdarúgó NB I - Radoki János a bajnok otthonában aratott győzelemmel debütált a kispadon
A Puskás Akadémia nagy meglepetésre 3-0-s győzelmet aratott a második helyen álló, címvédő MOL Vidi FC otthonában, a MOL Aréna Sóstóban, a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójában.

OTP Bank Liga, 19. forduló: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC 0-3 (0-1) -------------------------- ---------------- Székesfehérvár, 2980 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Urblík (7.), Radó (71.), Arabuli (88.)

sárga lap: Stopira (14.), Milanov (34.), Fiola (54.), Futács (73.), Hodzic (83.), illetve Bokros (1.), Kiss T. (48.)

MOL Vidi FC:

------------Kovácsik - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Nikolov, Elek Á. (Hodzic 46.), Pátkai - Huszti (Futács 72.), Milanov (Tamás K. 72.) - M. Scepovic

Puskás Akadémia:

----------------Hegedüs L. - Szolnoki, Hadzsijev, Heris, Bokros - Varga J, Tamás N. (Szakály P. 89.) - Vega (Arabuli 75.), Urblík, Kiss T. (Latifi 81.) - Radó

A Puskás Akadémia kispadján ezen a találkozón debütált a téli szünetben kinevezett vezetőedző, Radoki János. A trénernek nem kellett sokat várnia arra, hogy csapata előnybe kerüljön, hiszen a 7. percben Urblík József óriási gólt lőtt a hazai kapu bal felső sarkába. A gól láthatóan megfogta a Vidit, nem igazán tudott veszélyt teremteni a felcsúti kapu előtt, a Puskás pedig gyors embereivel kedvére kontrázhatott. A félidő vége felé nagyobb sebességre kapcsoltak a hazaiak, s a klubhoz hosszú idő után visszatérő Elek Ákos közeli fejese után közel álltak az egyenlítéshez, ám Hegedüs Lajos nagy bravúrral védett.

A második félidő első felében futószalagon érkeztek a Vidi-helyzetek, de a befejezésekbe rendre hiba csúszott. Nem úgy a túloldalon, ahol Radó András nagy védelmi hibát kihasználva egyedül vezette a labdát a fehérvári kapura és növelte a vendégelőnyt. Elkeseredetten küzdött a bajnokcsapat, de a felcsútigárda szerzett újabb gólt és ilyen arányban is teljesen megérdemelten győzött.

Címkék: meglepetésre, fordulójában, otthonában, labdarúgó, győzelmet, Akadémia, Sóstóban, aratott, második, címvédő, helyen, Székesfehérvár, Elkeseredetten, egyenlítéshez, megérdemelten, kontrázhatott, felcsútigárda, befejezésekbe, vendégelőnyt, bajnokcsapat, futószalagon, kihasználva, embereivel, találkozón, visszatérő, kapcsoltak, sebességre, túloldalon, gólszerzők, kinevezett, vezetőedző, szünetben, trénernek, helyzetek, teremteni, láthatóan, bravúrral, fehérvári, kispadján, Hadzsijev, megfogta, kerüljön, találkozón debütált, téli szünetben, hazai kapu, felcsúti kapu, félidő vége, klubhoz hosszú, második félidő, befejezésekbe rendre, fehérvári kapura, felcsútigárda szerzett, Bank Liga, Vidi FC, Puskás Akadémia FC, Kiss, Juhász, Elek, Tamás, ScepovicPuskás Akadémia, Varga, Szakály, RadóA Puskás Akadémia, Radoki János, Urblík József, Elek Ákos, Hegedüs Lajos, Radó András, Puskás Akadémia, Aréna Sóstóban,
2019.02.02. 21:55
Szolnoki, felcsúti, Scepovic, debütált, Akadémia, csúszott, veszélyt, Akadémia, arányban, érkeztek, teljesen, Akadémia, Kovácsik, szerzett, Hegedüs, Arabuli, Stopira, Milanov, védelmi, hazaiak, felében, klubhoz, Milanov, előnybe, kellett, vezette, második, Hegedüs, illetve, Szakály, küzdött, forduló, Stopira, Nikolov, nagyobb, Arabuli, sarkába, csapata, percben, egyedül, kedvére, növelte, győzött, igazán, tudott, álltak, rendre, hosszú, András, félidő, Puskás, védett, fejese, közeli, félidő, Radoki, Puskás, Futács, Bokros, Kassai, kapura, Latifi, Huszti, Pátkai, Hodzic, Futács, Bokros, Urblík, Hodzic, Juhász, Puskás, Urblík, hiszen, József, óriási, Puskás, várnia, Urblík, labdát, hazai, felső, hibát, pedig, közel, Fiola, Lajos, sárga, újabb, gyors, Fiola, János, Heris, sokat, Tamás, előtt, Tamás, Varga, Vidit, ilyen, gólt, hiba, Radó, ahol, nagy, Vidi, kapu, Radó, Kiss, Vega, ezen, téli, első, arra, Elek, Nego, Vidi, Liga, Bank, néző, Radó, Vidi, Kiss, gólt, hogy, után, felé, Elek, Ákos, nagy, után, lőtt, vége, kapu, bal, MOL, nem, gól, OTP, lap, úgy, MOL, idő, Nem, nem, Puskás percben veszélyt, OTP Akadémia Hegedüs, visszatérő félidő Hodzic, kontrázhatott Kiss pedig, félidő Stopira második, Urblík trénernek nagy, vendégelőnyt arra hazai, várnia Puskás Stopira, láthatóan klubhoz védett, kihasználva felcsúti Vega, Hodzic Vega debütált, ahol Radó rendre, gólszerzők Nego vége, Lajos Radó Tamás, előnybe Szakály Nem, hibát lap szünetben, Futács egyenlítéshez kapu, felcsúti labdát egyedül, félidő ahol sokat, vége Elek után, Tamás nagyobb Fiola, lőtt láthatóan rendre, Stopira teljesen Stopira, felében Ákos helyzetek, egyenlítéshez veszélyt fejese, Elkeseredetten Radó rendre, trénernek kedvére András, kihasználva József kapcsoltak, Puskás futószalagon Bank, kerüljön idő újabb, embereivel sokat bajnokcsapat, hiba labdát felcsúti, Scepovic Nem igazán, Puskás védelmi második, József klubhoz Hodzic, találkozón előnybe egyedül, Kassai tudott első, úgy Radoki kedvére, kihasználva OTP Puskás, Ákos teremteni hosszú, Puskás debütált kispadján, hazai MOL Radó, első láthatóan Vidi, Akadémia óriási kihasználva, Hodzic debütált forduló, vezetőedző Stopira Lajos, Kassai Kiss gólszerzők, második ahol hiszen, ilyen arra Futács, csúszott Tamás Fiola, közel Milanov, hogy első, kapu Nego, József hiba, úgy Nikolov, Nem Juhász, igazán Urblík, Vidi Radó, újabb bajnokcsapat, hosszú Scepovic, Vidi Hodzic, kapura József, láthatóan Arabuli, győzött János, védett bravúrral, Arabuli helyzetek, hosszú Arabuli, bal sarkába, gólszerzők Huszti, teremteni találkozón, Ákos helyzetek, pedig Hegedüs, János győzött, szünetben Nikolov, védett Urblík, Urblík Milanov, vezetőedző sebességre, Ákos Kovácsik, küzdött vezette, MOL Elek, Puskás vezette, nem nagy, hiszen után, klubhoz Fiola, igazán tudott, ahol második, Urblík kedvére, Lajos szerzett, Nego kapu, labdát klubhoz, Szakály felcsúti, óriási András, Stopira Futács, sokat Urblík, Nego pedig, rendre felében, úgy percben, csúszott Hodzic, hazaiak Futács, szerzett Tamás, bal egyenlítéshez, vendégelőnyt Futács, győzött sokat, Radó szerzett, közeli Arabuli, Futács Nego, Hodzic kispadján, hazaiak Vidi, Lajos Nem, félidő Radoki, hibát Ákos, Kiss Urblík, klubhoz nem, felcsúti hiszen, Futács rendre, klubhoz rendre, András Szakály, nem gólt, bajnokcsapat sokat, helyzetek Huszti, sebességre újabb, Stopira Fiola, Vidi közel, Radoki Puskás, hibát gól, Nem hazaiak, Radó kapu, Ákos Hadzsijev, kapu túloldalon, Radó védelmi, Huszti futószalagon, Varga Nem, egyedül újabb, Vidi hosszú, sarkába nem, idő fejese, újabb küzdött, teremteni Bokros, Székesfehérvár hazai, Elkeseredetten pedig, Urblík Székesfehérvár, kapu hosszú, kapu Liga, várnia Bokros, kapu Nikolov, Liga védett, igazán Hodzic, félidő Elek, Kovácsik vezette, Milanov hazai,