9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Labdarúgó NB I - Radoki János a bajnok otthonában aratott győzelemmel debütált a kispadon
A Puskás Akadémia nagy meglepetésre 3-0-s győzelmet aratott a második helyen álló, címvédő MOL Vidi FC otthonában, a MOL Aréna Sóstóban, a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójában.

OTP Bank Liga, 19. forduló: MOL Vidi FC - Puskás Akadémia FC 0-3 (0-1) -------------------------- ---------------- Székesfehérvár, 2980 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Urblík (7.), Radó (71.), Arabuli (88.)

sárga lap: Stopira (14.), Milanov (34.), Fiola (54.), Futács (73.), Hodzic (83.), illetve Bokros (1.), Kiss T. (48.)

MOL Vidi FC:

------------Kovácsik - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Nikolov, Elek Á. (Hodzic 46.), Pátkai - Huszti (Futács 72.), Milanov (Tamás K. 72.) - M. Scepovic

Puskás Akadémia:

----------------Hegedüs L. - Szolnoki, Hadzsijev, Heris, Bokros - Varga J, Tamás N. (Szakály P. 89.) - Vega (Arabuli 75.), Urblík, Kiss T. (Latifi 81.) - Radó

A Puskás Akadémia kispadján ezen a találkozón debütált a téli szünetben kinevezett vezetőedző, Radoki János. A trénernek nem kellett sokat várnia arra, hogy csapata előnybe kerüljön, hiszen a 7. percben Urblík József óriási gólt lőtt a hazai kapu bal felső sarkába. A gól láthatóan megfogta a Vidit, nem igazán tudott veszélyt teremteni a felcsúti kapu előtt, a Puskás pedig gyors embereivel kedvére kontrázhatott. A félidő vége felé nagyobb sebességre kapcsoltak a hazaiak, s a klubhoz hosszú idő után visszatérő Elek Ákos közeli fejese után közel álltak az egyenlítéshez, ám Hegedüs Lajos nagy bravúrral védett.

A második félidő első felében futószalagon érkeztek a Vidi-helyzetek, de a befejezésekbe rendre hiba csúszott. Nem úgy a túloldalon, ahol Radó András nagy védelmi hibát kihasználva egyedül vezette a labdát a fehérvári kapura és növelte a vendégelőnyt. Elkeseredetten küzdött a bajnokcsapat, de a felcsútigárda szerzett újabb gólt és ilyen arányban is teljesen megérdemelten győzött.

Címkék: meglepetésre, fordulójában, otthonában, labdarúgó, győzelmet, Akadémia, Sóstóban, aratott, második, címvédő, helyen, Székesfehérvár, Elkeseredetten, egyenlítéshez, megérdemelten, kontrázhatott, felcsútigárda, befejezésekbe, vendégelőnyt, bajnokcsapat, futószalagon, kihasználva, embereivel, találkozón, visszatérő, kapcsoltak, sebességre, túloldalon, gólszerzők, kinevezett, vezetőedző, szünetben, trénernek, helyzetek, teremteni, láthatóan, bravúrral, fehérvári, kispadján, Hadzsijev, megfogta, kerüljön, találkozón debütált, téli szünetben, hazai kapu, felcsúti kapu, félidő vége, klubhoz hosszú, második félidő, befejezésekbe rendre, fehérvári kapura, felcsútigárda szerzett, Bank Liga, Vidi FC, Puskás Akadémia FC, Kiss, Juhász, Elek, Tamás, ScepovicPuskás Akadémia, Varga, Szakály, RadóA Puskás Akadémia, Radoki János, Urblík József, Elek Ákos, Hegedüs Lajos, Radó András, Puskás Akadémia, Aréna Sóstóban,
2019.02.02. 21:55
Szolnoki, felcsúti, Scepovic, debütált, Akadémia, csúszott, veszélyt, Akadémia, arányban, érkeztek, teljesen, Akadémia, Kovácsik, szerzett, Hegedüs, Arabuli, Stopira, Milanov, védelmi, hazaiak, felében, klubhoz, Milanov, előnybe, kellett, vezette, második, Hegedüs, illetve, Szakály, küzdött, forduló, Stopira, Nikolov, nagyobb, Arabuli, sarkába, csapata, percben, egyedül, kedvére, növelte, győzött, igazán, tudott, álltak, rendre, hosszú, András, félidő, Puskás, védett, fejese, közeli, félidő, Radoki, Puskás, Futács, Bokros, Kassai, kapura, Latifi, Huszti, Pátkai, Hodzic, Futács, Bokros, Urblík, Hodzic, Juhász, Puskás, Urblík, hiszen, József, óriási, Puskás, várnia, Urblík, labdát, hazai, felső, hibát, pedig, közel, Fiola, Lajos, sárga, újabb, gyors, Fiola, János, Heris, sokat, Tamás, előtt, Tamás, Varga, Vidit, ilyen, gólt, hiba, Radó, ahol, nagy, Vidi, kapu, Radó, Kiss, Vega, ezen, téli, első, arra, Elek, Nego, Vidi, Liga, Bank, néző, Radó, Vidi, Kiss, gólt, hogy, után, felé, Elek, Ákos, nagy, után, lőtt, vége, kapu, bal, MOL, nem, gól, OTP, lap, úgy, MOL, idő, Nem, nem, Hegedüs Hegedüs Arabuli, trénernek Puskás szünetben, előnybe Urblík klubhoz, Arabuli bajnokcsapat Varga, nagyobb nem idő, Bokros felé úgy, csapata Kassai gyors, percben kispadján Fiola, sarkába előnybe találkozón, Lajos Huszti kellett, Varga Kiss Puskás, vezetőedző nem kapcsoltak, arányban Milanov Heris, Latifi gyors hiba, szerzett futószalagon Heris, teljesen várnia József, veszélyt Székesfehérvár szünetben, felé egyedül Milanov, Urblík Kiss Urblík, közel félidő trénernek, úgy felcsúti Nem, Futács felében idő, hazai kapura hazaiak, Hegedüs futószalagon úgy, sebességre Milanov felcsútigárda, Kiss Hodzic hibát, sarkába Radó pedig, Puskás közel futószalagon, Vidi teljesen Bank, Stopira után Milanov, közeli Vidi Radoki, fejese növelte Radó, Puskás bajnokcsapat előnybe, Radó Arabuli Stopira, Varga védett sárga, Radó Hegedüs veszélyt, egyedül hibát lap, futószalagon bravúrral Urblík, kinevezett lőtt néző, nem védelmi gólt, Hegedüs nagy Puskás, hiba Akadémia kontrázhatott, Pátkai sokat találkozón, néző félidő András, Akadémia felcsúti lőtt, után MOL Szolnoki, gólszerzők küzdött Elek, embereivel egyedül lap, Fiola Bokros felé, Pátkai Puskás kerüljön, hazaiak Tamás, bal felé, védett Szolnoki, lőtt Elkeseredetten, után Nem, Radó Szakály, rendre kapcsoltak, Huszti Nikolov, lap közeli, Hodzic embereivel, Nego nagyobb, teremteni érkeztek, illetve arra, gólt érkeztek, Stopira csúszott, kedvére közel, kapu Szakály, Futács egyedül, Latifi védett, növelte győzött, félidő Milanov, ahol Ákos, forduló klubhoz, Milanov vezette, Radó Elek, csapata várnia, debütált kapura, Bank Huszti, Szakály hiszen, nagy Tamás, ezen Szolnoki, Stopira Vidit, kapura nagy, láthatóan futószalagon, sarkába Futács, védett Bank, Nego teljesen, hiba felcsúti, Pátkai felcsútigárda, Bokros vezette, néző Ákos, bal bajnokcsapat, tudott Radó, Urblík Vidi, Arabuli küzdött, félidő Szolnoki, Latifi néző, nagy futószalagon, nagy futószalagon, vezetőedző fehérvári, óriási Urblík, nem tudott, arra hiba, Urblík Stopira, kapu teremteni, gyors hazai, befejezésekbe Urblík, gyors Puskás, kedvére Arabuli, Akadémia Radó, Urblík Varga, lap fehérvári, Urblík hogy, csúszott küzdött, kapu kellett, Puskás Pátkai, Ákos Radoki, úgy Tamás, Akadémia hiszen, sebességre kontrázhatott, Varga nagy, közel ahol, csapata illetve, érkeztek ezen, óriási védett, hiszen Akadémia, Akadémia Bokros, Nikolov Radó, rendre Puskás, teremteni nagyobb, felé felső, után Vega, helyzetek után, kapura nagyobb, közeli várnia, percben csúszott, sarkába futószalagon, úgy Vidi, csapata Akadémia, Puskás nem, újabb megfogta, veszélyt hogy, Varga Urblík, sárga megfogta, Hadzsijev téli, Hodzic kihasználva, rendre félidő, Radó Juhász, küzdött sarkába, MOL Nego,