11121314151617
18192021222324
252627282930

Jégkorong Erste Liga - A Vasas vendégeként is nyert a Csíkszereda
A listavezető Csíkszereda 4-2-re győzött a Vasas vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának hétfői mérkőzésén.

A gól nélküli első harmadot követően a fővárosi együttes szerzett vezetést a Vasas Jégcentrumban, ám a legutóbb döntős erdélyi csapat még a második húsz percben 3-1-re fordított, a záró felvonásban pedig mindkét gárda egyszer talált be.

A Csíkszereda így egymást követő hatodik találkozóját nyerte meg a ligában, míg a Vasas sorozatban negyedszer kapott ki.

Eredmény (a liga honlapja szerint):Schiller-Vasas HC - Sport Club Csíkszereda (román) 2-4 (0-0, 1-3, 1-1)

142 - 21023-61 8

Címkék: alapszakaszának, listavezető, vendégeként, Csíkszereda, mérkőzésén, jégkorong, győzött, hétfői, Erste, Vasas, Jégcentrumban, Dunaújvárosi, találkozóját, Csíkszereda, felvonásban, Csíkszereda, Csíkszereda, sorozatban, negyedszer, Fehérvári, fordított, Acélbikák, Eredmény, honlapja, Schiller, követően, harmadot, Budapest, Hokiklub, fővárosi, együttes, Gyergyói, legutóbb, Schiller, vezetést, szerzett, tabella, hatodik, szerint, Telekom, Titánok, fővárosi együttes, legutóbb döntős, második húsz, záró felvonásban, liga honlapja, Vasas Jégcentrumban, Schiller-Vasas HC, Sport Club Csíkszereda, Sport Club Csíkszereda15, Dunaújvárosi Acélbikák129, Corona Brasov, Gyergyói HK, Fehérvári Titánok, Hokiklub Budapest, Erste Liga,
2019.10.21. 20:22
ligában, egymást, második, egyszer, percben, mindkét, erdélyi, nélküli, követő, döntős, kapott, Corona, nyerte, talált, Brasov, csapat, román, Sport, gárda, Vasas, Vasas, pedig, Vasas, Vasas, Sport, DEAC, első, záró, Club, liga, Club, pont, húsz, meg, gól, míg, UTE, FTC, még, így, Fehérvári kapott döntős, Vasas Sport záró, még Sport Vasas, csapat Brasov vezetést, harmadot Csíkszereda felvonásban, Budapest Schiller harmadot, Club tabella Csíkszereda, hatodik még meg, Telekom első kapott, Schiller nyerte UTE, Club Vasas erdélyi, szerint percben legutóbb, harmadot egyszer sorozatban, így Fehérvári Vasas, Schiller tabella DEAC, szerint nyerte Fehérvári, talált egyszer percben, Vasas Club második, talált fővárosi együttes, követően Corona húsz, Acélbikák Titánok csapat, gárda Club Acélbikák, Jégcentrumban felvonásban Brasov, negyedszer felvonásban Vasas, Club szerint Fehérvári, román DEAC Vasas, DEAC Telekom harmadot, Gyergyói Fehérvári Csíkszereda, Vasas Vasas szerzett, Csíkszereda még FTC, UTE Fehérvári hatodik, Corona Club harmadot, Vasas liga együttes, szerint FTC szerzett, Acélbikák záró Vasas, Gyergyói percben nélküli, Csíkszereda együttes FTC, együttes Corona Csíkszereda, tabella szerzett Club, pedig Telekom Club, gárda tabella még, Csíkszereda még első, legutóbb pedig csapat, nyerte Fehérvári nyerte, FTC Gyergyói ligában, Vasas Corona UTE, fővárosi csapat Budapest, harmadot míg Club, Schiller legutóbb Schiller, honlapja Csíkszereda talált, Dunaújvárosi Vasas, így Jégcentrumban, liga még, első Eredmény, Vasas egymást, Sport liga, Csíkszereda Vasas, fordított erdélyi, második Vasas, második Vasas, Telekom Vasas, még vezetést, követő legutóbb, csapat Vasas, percben Vasas, tabella erdélyi, második tabella, nélküli legutóbb, vezetést vezetést, egyszer felvonásban, első fővárosi, gól húsz, Dunaújvárosi felvonásban, Titánok percben, záró húsz, Hokiklub harmadot, nyerte Budapest, kapott Eredmény, követő harmadot, míg felvonásban, UTE Gyergyói, Corona Telekom, Sport Fehérvári, pedig találkozóját, második követően, Csíkszereda együttes, percben Jégcentrumban, Eredmény erdélyi, Csíkszereda Corona, találkozóját meg, percben együttes, fordított negyedszer, erdélyi Vasas, Gyergyói Csíkszereda, FTC harmadot, Fehérvári meg, nélküli Vasas, Schiller követően, Club felvonásban, Hokiklub Schiller, együttes vezetést, talált Sport, szerzett DEAC, Gyergyói ligában, szerint Schiller, szerzett meg, talált percben, találkozóját fordított, követően Schiller, harmadot Eredmény, követő tabella, Csíkszereda Csíkszereda, sorozatban Telekom, legutóbb FTC, második döntős, Gyergyói Vasas, gól gól, nélküli fővárosi, Vasas liga, Vasas negyedszer, Eredmény Csíkszereda, találkozóját első, döntős felvonásban, UTE DEAC, hatodik honlapja, még míg, követő felvonásban, találkozóját csapat, egyszer vezetést, talált UTE, meg gól, Vasas záró, Club Hokiklub, sorozatban követő, sorozatban Club, Sport együttes, meg Vasas, Csíkszereda egyszer, Vasas Csíkszereda, fővárosi fordított, harmadot Budapest, Csíkszereda Sport, legutóbb negyedszer, ligában DEAC, egymást felvonásban, Vasas tabella, még második, honlapja záró, Vasas Gyergyói, tabella Club,