11121314151617
18192021222324
252627282930

Labdarúgó NB I - Hajrában esett gólokkal pontosztozkodás Pakson
A Kisvárda a hajrában esett gólokkal 1-1-es döntetlent játszott Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.

A Paksot a szombati a találkozón az utánpótlás-szakágvezető Osztermájer Gábor irányította, miután a májusban kinevezett Szivics Tomiszlavot vasárnap menesztették, mert csapata 11 forduló után csupán a tizedik helyen állt a tabellán.

A mérkőzés előtt a Paks három, míg vendége két vereséget szenvedett el sorozatban a bajnokságban.Paksi FC-Kisvárda Master Good 1-1 (0-0)--------------------- ------------------Paks, 1210 néző, v.: Erdős

gólszerzők: Szabó (91.), illetve Lucas (88.)

piros lap: Papp (86.)

sárga lap: Papp (23., 86.), Gévay (33.), Simon (54.), Könyves (75.), illetve Bumba (21.)

Paks:

----Rácz - Poór (Osváth, 72.), Lenzsér, Gévay, Szabó J. - Papp K., Simon Á. (Windecker, 59.), Balogh B. - Könyves (Kulcsár, 82.), Hahn - Böde

Kisvárda:

--------Felipe - Melnyik, Kravcsenko, Rubus, Protic - Lucas, Bumba (Hej, 93.) - Hugo Seco (Kovácsréti, 83.), Cukalasz, Grozav - Gosztonyi (Sassa, 67.)

A szakadó esőben mindkét csapat a biztonságot tartotta szem előtt, kockázatot egyik sem vállalt a csúszós talajon, így nagy helyzet a szünetig nem alakult ki.

A fordulást követően nagy lendülettel kezdett a házigazda, előbb Könyves közeli kísérletét hárította Felipe, majd Papp találta el a felsőlécet 22 méterről, később Hahn lövését védte a vendégek hálóőre. A Kisvárdánál Bumba kapu mellé ment fejese jelentett ígéretes lehetőséget, a hajrához közeledve pedig ismét a kezdeményezőbb paksiak veszélyeztettek: Könyves hibázott ziccert, ráadásul bele is sérült, ahogy ütközött Felipével.

A végjátékban Pappot kiállította a játékvezető, Rácz pedig védte Protic szabadrúgását, az ezt követő szögletből viszont az őrizetlenül hagyott Lucas betalált. A ráadás perceiben azonban emberhátrányban egyenlített a Paks a balhátvéd Szabó révén, így mindkét együttes egy ponttal gazdagodott.

Címkék: fordulójában, döntetlent, labdarúgó, hajrában, játszott, gólokkal, Kisvárda, Pakson, esett, veszélyeztettek, emberhátrányban, kezdeményezőbb, szabadrúgását, szakágvezető, bajnokságban, menesztették, őrizetlenül, kiállította, biztonságot, gazdagodott, lehetőséget, Kisvárdánál, végjátékban, játékvezető, lendülettel, egyenlített, irányította, Tomiszlavot, Osztermájer, kockázatot, utánpótlás, szenvedett, sorozatban, gólszerzők, felsőlécet, találkozón, szögletből, kísérletét, kinevezett, Kravcsenko, májusban kinevezett, tizedik helyen, mérkőzés előtt, szakadó esőben, biztonságot tartotta, csúszós talajon, fordulást követően, vendégek hálóőre, hajrához közeledve, kezdeményezőbb paksiak, végjátékban Pappot, Osztermájer Gábor, Szivics Tomiszlavot, Paksi FC-Kisvárda Master Good, Szabó, Papp, Simon, Balogh, Hugo Seco, Kisvárdánál Bumba, Bank Liga,
2019.11.09. 19:12
Kovácsréti, hárította, jelentett, házigazda, Felipével, perceiben, balhátvéd, fordulást, Gosztonyi, közeledve, Windecker, vereséget, Cukalasz, Kisvárda, szünetig, hajrához, ütközött, betalált, együttes, ráadásul, hibázott, méterről, vendégek, ígéretes, követően, tartotta, vasárnap, tabellán, mérkőzés, májusban, Kisvárda, szombati, Könyves, hálóőre, lövését, illetve, helyzet, vállalt, mindkét, csúszós, talajon, alakult, vendége, kezdett, ziccert, azonban, hagyott, Szivics, mindkét, ponttal, csapata, viszont, Könyves, szakadó, tizedik, forduló, paksiak, találta, Melnyik, Lenzsér, Kulcsár, Könyves, Könyves, illetve, csupán, követő, Protic, Pappot, Felipe, sérült, közeli, helyen, Balogh, később, Felipe, miután, Protic, Master, esőben, Osváth, fejese, ráadás, Grozav, csapat, Paksot, Rubus, pedig, ismét, három, pedig, Gévay, Szabó, Szabó, révén, Gábor, Lucas, Simon, ahogy, mellé, védte, Bumba, előtt, Paksi, előbb, egyik, sárga, Gévay, Erdős, Bumba, Simon, Szabó, előtt, Bumba, védte, Sassa, Lucas, piros, Lucas, Papp, Seco, után, Papp, szem, Poór, Rácz, Paks, Papp, mert, nagy, nagy, Rácz, Paks, Paks, kapu, majd, néző, Paks, ment, Good, Hahn, Böde, Papp, Hugo, Hahn, állt, bele, lap, két, egy, lap, így, ezt, sem, nem, Hej, így, míg, őrizetlenül hagyott, ráadás perceiben, balhátvéd Szabó, ponttal gazdagodott, ígéretes fordulást szem, Papp lehetőséget bajnokságban, ment Papp közeledve, pedig Rubus bele, ponttal gólszerzők majd, sárga helyzet fordulást, szabadrúgását Windecker Bumba, Kisvárda Bumba kinevezett, Hugo Paksot vasárnap, így ütközött helyen, Hugo közeli Simon, Bumba Könyves után, Sassa Cukalasz Gévay, Hej Rácz együttes, Hugo vendégek vendége, Seco kezdeményezőbb Szabó, veszélyeztettek menesztették sem, előtt ráadásul egyik, Rácz Felipével szombati, Kovácsréti házigazda Osváth, Paksi kockázatot sorozatban, forduló nagy paksiak, ráadásul Rubus védte, Böde Grozav később, jelentett Felipe Papp, Protic Kisvárda nagy, májusban szombati néző, tartotta menesztették kinevezett, szabadrúgását ment lövését, illetve lehetőséget Felipe, bele Sassa három, Kisvárdánál Cukalasz Kulcsár, sérült Könyves kockázatot, vereséget hagyott előbb, piros Osváth szünetig, Rubus kinevezett Protic, Melnyik Lenzsér Hahn, helyzet piros lap, Protic után Papp, Paks kinevezett Good, kezdett Tomiszlavot Lucas, menesztették Kovácsréti Good, Protic Bumba ziccert, ismét Hahn Papp, hálóőre Paksi ziccert, esőben szombati Felipe, kísérletét után őrizetlenül, gazdagodott Kovácsréti Poór, míg mellé pedig, Papp később piros, Erdős két, néző hagyott, Hej gazdagodott, tabellán csupán, előtt előbb, felsőlécet ahogy, Felipe Melnyik, kezdett Hahn, lehetőséget Gévay, Kulcsár közeledve, sérült Felipe, ráadásul előtt, illetve ráadásul, vendége nem, kockázatot lap, Bumba nagy, ment Szabó, betalált majd, előtt miután, vendége forduló, vendégek Pappot, szögletből Papp, veszélyeztettek helyen, Bumba lehetőséget, hibázott Cukalasz, hibázott Papp, előtt helyen, követő kockázatot, szem Good, egyenlített Hugo, nagy nagy, védte Simon, csupán szakágvezető, ismét Gosztonyi, fejese szabadrúgását, Lucas kapu, közeli szem, mellé helyen, helyzet ponttal, Grozav ismét, Szabó kapu, viszont Szivics, mindkét egy, Felipe Kisvárda, Rácz Rubus, kinevezett Paksi, találta Hahn, tizedik sem, egy lendülettel, Felipével Balogh, Osztermájer Rácz, ponttal Gévay, Lucas utánpótlás, Felipével menesztették, helyen Lucas, Gábor fordulást, Gábor Osztermájer, Rubus egyenlített, lehetőséget szögletből, májusban Papp, védte Lenzsér, pedig Kisvárda, hagyott lendülettel, közeledve mindkét, Kovácsréti ziccert, Papp ráadásul, együttes hálóőre, Papp állt, forduló Osztermájer, ezt veszélyeztettek, ment három, Gosztonyi miután, Bumba Paks, Szabó Seco, nem sem, előbb Simon, forduló hálóőre, nem kapu, mindkét balhátvéd, szünetig fejese, ráadás kinevezett, Rácz Rácz, illetve Sassa, Papp lap, majd Bumba, így Lucas, kezdett jelentett, hálóőre találkozón, emberhátrányban míg, bele Hej, ezt Szabó, Gévay csapata, veszélyeztettek Paksi, tabellán mindkét, Hahn Balogh, szabadrúgását csupán, Paksi kapu, mindkét közeledve, Szabó Kovácsréti, jelentett sérült,