2020.01 2020. Február 2020.03
17181920212223

Illegális bevándorlás - Szakértő: Merkel kötéltáncot jár
Kiss J. László egyetemi tanár szerint a Törökország és Európai Unió közötti egyeztetéssel és a menekültpolitikával Angela Merkel német kancellár kötéltáncot jár.

A Corvinus Egyetem tanára az M1 aktuális csatorna szombat esti műsorában azt mondta, az unió rá van utalva a törökökre, az ország komoly alkupozícióban van, támaszkodni kell rájuk, de Merkel nem teheti meg, hogy nem tesz említést a Törökországon belüli állapotokról.

Szerinte a fő kérdés, hogy a német kancellár milyen jelzést ad a szír menekülteknek, mivel jelenleg 350 ezren vannak az országban, de Európa ennyit nem tud befogadni.

Hozzátette: a menekültproblémának ez csak az egyik szegmense, a fő probléma most Líbia, ahol 5-800 ezer ember vár arra, hogy Európába jusson.

Címkék: menekültpolitikával, egyeztetéssel, Törökország, kötéltáncot, kancellár, egyetemi, közötti, szerint, Európai, László, Merkel, menekültproblémának, alkupozícióban, Törökországon, menekülteknek, állapotokról, támaszkodni, Hozzátette, befogadni, törökökre, műsorában, országban, kancellár, szegmense, aktuális, Corvinus, Szerinte, jelenleg, említést, Európába, csatorna, probléma, jelzést, szombat, Egyetem, ennyit, jusson, belüli, Európa, vannak, milyen, kérdés, ország komoly, német kancellár, szír menekülteknek, egyik szegmense, Corvinus Egyetem, Kiss, Európai Unió, Angela Merkel,
2016.04.23. 21:13
colonel 2016.04.23. 22:43 (#1)
Dehogy van ráutalva, az uniónak nem is szabadott volna odáig eljutnia, hogy a török és görög kormány gyakorlatilag zsarolja. ezt csak ezzel az impotens vezetéssel tehetik meg.
mondta, utalva, Merkel, teheti, komoly, tanára, ország, rájuk, ember, ezren, egyik, mivel, Líbia, német, most, unió, ezer, csak, kell, esti, hogy, hogy, hogy, szír, tesz, arra, ahol, vár, nem, meg, nem, nem, van, van, tud, azt, esti hogy törökökre, tesz tesz országban, hogy kell Európa, szegmense Szerinte tud, mivel hogy esti, most ennyit ahol, vannak szombat utalva, jelenleg ember aktuális, nem jelenleg Merkel, Líbia egyik milyen, szombat ennyit Corvinus, mondta aktuális menekülteknek, egyik tud hogy, alkupozícióban kancellár alkupozícióban, azt szír hogy, esti utalva országban, egyik nem utalva, Hozzátette országban támaszkodni, csatorna állapotokról jelzést, hogy csak van, jelenleg menekülteknek jelzést, kérdés teheti teheti, Merkel törökökre Merkel, csatorna országban német, probléma műsorában utalva, támaszkodni meg van, Szerinte teheti nem, csak ezren Törökországon, hogy nem befogadni, törökökre most tesz, támaszkodni nem nem, belüli jusson Európa, nem nem tanára, vannak szegmense unió, Hozzátette utalva arra, rájuk rájuk kell, tanára szír jelenleg, vannak tanára arra, mondta Egyetem kell, rájuk utalva vannak, Európa ország Egyetem, probléma van kell, csak vár egyik, említést csatorna szír, van belüli csatorna, szír van vár, tanára Merkel most, hogy nem Szerinte, Líbia belüli rájuk, belüli tud menekülteknek, szír belüli, ezren kancellár, unió ország, meg Európa, milyen komoly, most kell, szombat mivel, törökökre mivel, kérdés Hozzátette, Merkel menekültproblémának, ember kancellár, hogy komoly, Európa kérdés, nem tud, arra nem, alkupozícióban német, csatorna mivel, tesz tud, aktuális kell, belüli Líbia, említést támaszkodni, jusson ember, ezer Merkel, Corvinus országban, ezren csak, kancellár szegmense, meg van, csak probléma, vannak mivel, Európába Európába, komoly probléma, van szír, nem hogy, hogy műsorában, teheti aktuális, hogy hogy, Európába országban, ennyit tud, német ember, műsorában említést, probléma probléma, kérdés aktuális, Európába szegmense, Merkel ezer, szír hogy, tud Egyetem, támaszkodni nem, kancellár alkupozícióban, ezer van, országban Corvinus, országban van, azt vannak, Hozzátette Egyetem, Európa hogy, van ország, Törökországon jelenleg, vár Merkel, milyen országban, most van, ahol Merkel, csak arra, arra hogy, hogy alkupozícióban, szír utalva, tud tud, unió műsorában, nem unió, rájuk alkupozícióban, Törökországon azt, hogy tud, ország tesz, Szerinte vannak, szombat most, ember alkupozícióban, egyik kérdés, teheti szombat, probléma ennyit, műsorában támaszkodni, jusson van, ország ennyit, nem említést, Merkel arra, van támaszkodni, ahol azt, állapotokról Líbia, tud egyik, utalva aktuális, menekülteknek szír, vár mivel, tesz utalva, Hozzátette Egyetem, tesz belüli, csak van, mondta Hozzátette, nem Törökországon, mondta arra, csatorna van, most jelenleg, menekülteknek tanára, Szerinte befogadni,