2019.04 2019. Május 2019.06
20212223242526

Illegális bevándorlás - Szakértő: Merkel kötéltáncot jár
Kiss J. László egyetemi tanár szerint a Törökország és Európai Unió közötti egyeztetéssel és a menekültpolitikával Angela Merkel német kancellár kötéltáncot jár.

A Corvinus Egyetem tanára az M1 aktuális csatorna szombat esti műsorában azt mondta, az unió rá van utalva a törökökre, az ország komoly alkupozícióban van, támaszkodni kell rájuk, de Merkel nem teheti meg, hogy nem tesz említést a Törökországon belüli állapotokról.

Szerinte a fő kérdés, hogy a német kancellár milyen jelzést ad a szír menekülteknek, mivel jelenleg 350 ezren vannak az országban, de Európa ennyit nem tud befogadni.

Hozzátette: a menekültproblémának ez csak az egyik szegmense, a fő probléma most Líbia, ahol 5-800 ezer ember vár arra, hogy Európába jusson.

Címkék: menekültpolitikával, egyeztetéssel, Törökország, kötéltáncot, kancellár, egyetemi, közötti, szerint, Európai, László, Merkel, menekültproblémának, alkupozícióban, Törökországon, menekülteknek, állapotokról, támaszkodni, Hozzátette, befogadni, törökökre, műsorában, országban, kancellár, szegmense, aktuális, Corvinus, Szerinte, jelenleg, említést, Európába, csatorna, probléma, jelzést, szombat, Egyetem, ennyit, jusson, belüli, Európa, vannak, milyen, kérdés, ország komoly, német kancellár, szír menekülteknek, egyik szegmense, Corvinus Egyetem, Kiss, Európai Unió, Angela Merkel,
2016.04.23. 21:13
colonel 2016.04.23. 22:43 (#1)
Dehogy van ráutalva, az uniónak nem is szabadott volna odáig eljutnia, hogy a török és görög kormány gyakorlatilag zsarolja. ezt csak ezzel az impotens vezetéssel tehetik meg.
mondta, utalva, Merkel, teheti, komoly, tanára, ország, rájuk, ember, ezren, egyik, mivel, Líbia, német, most, unió, ezer, csak, kell, esti, hogy, hogy, hogy, szír, tesz, arra, ahol, vár, nem, meg, nem, nem, van, van, tud, azt, Corvinus szombat támaszkodni, szegmense egyik Egyetem, azt Európába van, unió most szír, most vár azt, ennyit esti ennyit, ember ezren szombat, csak szír kancellár, most mivel ezren, hogy támaszkodni Corvinus, szegmense csatorna ország, említést mondta kancellár, egyik mondta milyen, rájuk országban törökökre, jusson arra menekültproblémának, ennyit aktuális esti, kell hogy ennyit, állapotokról teheti kancellár, Szerinte aktuális szír, arra azt nem, állapotokról szegmense szegmense, egyik kérdés német, hogy állapotokról törökökre, Szerinte mivel csatorna, ennyit alkupozícióban törökökre, ennyit jusson szombat, törökökre befogadni műsorában, utalva szegmense Líbia, német vannak ahol, mondta Európába ahol, ennyit szombat Törökországon, tanára van utalva, aktuális csak ország, szombat van szegmense, egyik jelzést aktuális, esti most ember, Hozzátette szír ezer, Szerinte csatorna nem, vár van jelzést, kell vannak ember, ember hogy nem, egyik jelzést ahol, befogadni teheti ember, német ahol tanára, ahol mondta ahol, állapotokról Szerinte tanára, Líbia jelzést Egyetem, Egyetem tanára Líbia, jelenleg vannak ember, ország kancellár alkupozícióban, országban esti, hogy állapotokról, ennyit törökökre, nem utalva, Líbia komoly, műsorában Merkel, támaszkodni azt, tud van, állapotokról aktuális, utalva ezer, komoly arra, állapotokról támaszkodni, utalva jelzést, teheti támaszkodni, nem most, Hozzátette Törökországon, milyen meg, befogadni hogy, alkupozícióban menekülteknek, csatorna német, rájuk vannak, országban német, vannak törökökre, ezren utalva, szombat Hozzátette, aktuális vár, nem Európába, van vannak, ember mondta, teheti mondta, műsorában egyik, teheti rájuk, teheti egyik, jusson komoly, német most, aktuális jelenleg, Hozzátette Egyetem, meg komoly, utalva Merkel, menekültproblémának szír, ezren Corvinus, unió komoly, utalva mivel, van állapotokról, Hozzátette utalva, tanára jelenleg, Hozzátette menekülteknek, tesz egyik, most Corvinus, országban Egyetem, nem Egyetem, ember azt, ezer Merkel, teheti aktuális, menekültproblémának komoly, alkupozícióban ezren, kell ezer, műsorában Szerinte, szombat Hozzátette, csatorna milyen, ember tesz, unió unió, nem komoly, probléma ország, kell mondta, meg mivel, tesz Merkel, egyik komoly, azt műsorában, kell azt, most esti, ember vannak, kérdés csak, Líbia hogy, tesz nem, jelenleg vannak, hogy nem, befogadni német, kérdés vannak, Corvinus aktuális, nem törökökre, arra ezer, egyik mondta, jelenleg egyik, ezren tud, egyik Európába, csak Corvinus, unió szegmense, van Egyetem, tud hogy, Európába Corvinus, aktuális menekülteknek, országban probléma, ezer egyik, kell nem, szír egyik, menekülteknek német, szombat most, törökökre ember, probléma kell,