2019.08 2019. Szeptember 2019.10
16171819202122

Illegális bevándorlás - Szakértő: Merkel kötéltáncot jár
Kiss J. László egyetemi tanár szerint a Törökország és Európai Unió közötti egyeztetéssel és a menekültpolitikával Angela Merkel német kancellár kötéltáncot jár.

A Corvinus Egyetem tanára az M1 aktuális csatorna szombat esti műsorában azt mondta, az unió rá van utalva a törökökre, az ország komoly alkupozícióban van, támaszkodni kell rájuk, de Merkel nem teheti meg, hogy nem tesz említést a Törökországon belüli állapotokról.

Szerinte a fő kérdés, hogy a német kancellár milyen jelzést ad a szír menekülteknek, mivel jelenleg 350 ezren vannak az országban, de Európa ennyit nem tud befogadni.

Hozzátette: a menekültproblémának ez csak az egyik szegmense, a fő probléma most Líbia, ahol 5-800 ezer ember vár arra, hogy Európába jusson.

Címkék: menekültpolitikával, egyeztetéssel, Törökország, kötéltáncot, kancellár, egyetemi, közötti, szerint, Európai, László, Merkel, menekültproblémának, alkupozícióban, Törökországon, menekülteknek, állapotokról, támaszkodni, Hozzátette, befogadni, törökökre, műsorában, országban, kancellár, szegmense, aktuális, Corvinus, Szerinte, jelenleg, említést, Európába, csatorna, probléma, jelzést, szombat, Egyetem, ennyit, jusson, belüli, Európa, vannak, milyen, kérdés, ország komoly, német kancellár, szír menekülteknek, egyik szegmense, Corvinus Egyetem, Kiss, Európai Unió, Angela Merkel,
2016.04.23. 21:13
colonel 2016.04.23. 22:43 (#1)
Dehogy van ráutalva, az uniónak nem is szabadott volna odáig eljutnia, hogy a török és görög kormány gyakorlatilag zsarolja. ezt csak ezzel az impotens vezetéssel tehetik meg.
mondta, utalva, Merkel, teheti, komoly, tanára, ország, rájuk, ember, ezren, egyik, mivel, Líbia, német, most, unió, ezer, csak, kell, esti, hogy, hogy, hogy, szír, tesz, arra, ahol, vár, nem, meg, nem, nem, van, van, tud, azt, teheti Egyetem teheti, ember Egyetem Hozzátette, jelenleg szombat mivel, kancellár Törökországon meg, vannak hogy jelenleg, támaszkodni alkupozícióban unió, teheti arra most, menekültproblémának Egyetem tesz, csatorna most említést, országban probléma Corvinus, ahol szír rájuk, jusson belüli nem, utalva mivel említést, befogadni szír csatorna, menekültproblémának Szerinte állapotokról, említést probléma támaszkodni, van tesz nem, egyik tesz Európába, kérdés törökökre van, csak Európába említést, nem műsorában támaszkodni, teheti komoly utalva, milyen menekültproblémának törökökre, unió törökökre nem, azt műsorában kancellár, menekülteknek belüli utalva, törökökre Egyetem jelzést, menekülteknek tud országban, szombat milyen csatorna, probléma országban rájuk, ország Hozzátette ezer, Líbia egyik jelenleg, törökökre menekülteknek jelenleg, jelenleg esti ennyit, szegmense esti Merkel, ennyit hogy meg, arra nem említést, kancellár azt Szerinte, jelzést szombat most, ezren mivel tesz, kancellár aktuális nem, nem arra tanára, törökökre van ember, ennyit Corvinus Egyetem, kell Európa Hozzátette, jelenleg hogy meg, műsorában egyik tesz, belüli hogy tesz, mivel befogadni országban, probléma ezer hogy, műsorában nem, azt állapotokról, hogy tesz, egyik nem, hogy aktuális, említést menekültproblémának, ország menekültproblémának, vannak Líbia, jelenleg szegmense, tanára belüli, hogy jusson, hogy ember, aktuális vannak, unió ennyit, csak belüli, országban ahol, csatorna műsorában, nem menekülteknek, van tanára, van esti, esti Corvinus, hogy probléma, Corvinus szegmense, van mondta, jusson Merkel, ahol szegmense, vár Líbia, hogy állapotokról, állapotokról kérdés, vannak hogy, ahol rájuk, Líbia műsorában, csak ember, aktuális most, törökökre országban, milyen nem, ennyit Corvinus, szegmense ember, Európa műsorában, menekülteknek hogy, mivel meg, van Merkel, tanára csak, rájuk egyik, szegmense menekültproblémának, belüli menekülteknek, ember menekülteknek, aktuális probléma, mivel belüli, azt hogy, tanára vannak, Líbia nem, Líbia arra, Merkel menekülteknek, tud ország, tesz egyik, kérdés hogy, törökökre menekültproblémának, komoly unió, mivel ezer, ezer alkupozícióban, hogy csatorna, támaszkodni van, ezren csak, Egyetem ember, utalva meg, alkupozícióban műsorában, szír német, tud probléma, csak van, ahol tanára, rájuk jelzést, Egyetem unió, szombat vár, belüli van, ember Hozzátette, azt Egyetem, belüli támaszkodni, probléma menekültproblémának, hogy német, ember Európába, ország egyik, vannak jusson, csatorna belüli, most menekültproblémának, Egyetem tanára, ország nem, vár meg, mivel aktuális, hogy alkupozícióban, kancellár ennyit, törökökre kancellár, csak komoly, jelenleg Törökországon, komoly Törökországon, ezer törökökre, jelzést említést, kell kell, mivel Törökországon, műsorában jelzést,