22232425262728
293031

Férfi vízilabda ob I - Ferencváros-OSC csata a döntőben
A címvédő Ferencváros, valamint az OSC játssza a férfi vízilabda ob I 2018/19-es szezonjának fináléját.

Az elődöntős párharcokat mindkét gárda 6-0-s előnnyel kezdte - mivel a rájátszás ezen szakaszába a csapatok magukkal viszik az egymás elleni eredményeiket, s így küzdenek 7 pontig -, azaz egyetlen hazai győzelemmel biztosíthatta továbbjutását. Az újbudaiakat ugyan megszorongatta a trónjáról három év után letaszított Szolnok, azonban a remekül játszó Hárai Balázs vezérletével 11-10-re nyertek a fővárosiak. A Tisza-partiak így 2013 óta először nem lesznek résztvevői a finálénak.

A másik párharcban a Ferencváros csapatkapitánya, a két mérkőzésre eltiltott Varga Dénes nélkül fogadta az Egert: a hevesiek ebben a szezonban sem a Bajnokok Ligájában, sem a hazai pontvadászatban nem tudták megnehezíteni riválisuk dolgát, ezúttal viszont a harmadik negyedben egy ötgólos rohanással közel kerültek a bravúrhoz. Az FTC azonban a zárószakaszt 3-0-ra hozta, amivel eldöntötte az összecsapást.

A döntő az egyik csapat harmadik győzelméig tart, míg a bronzcsata két nyert összecsapásig.

Eredmények, E.ON férfi ob I:

elődöntő:A-Híd OSC Újbuda - Szolnoki Dózsa 11-10 (2-2, 1-1, 3-3, 5-4)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 9-0FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger 11-9 (4-4, 3-0, 1-5, 3-0)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 9-0

az 5-8. helyért:RacioNet-Honvéd - BVSC-Zugló 8-11 (4-3, 1-4, 2-2, 1-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharca állása: 5-2 a BVSC-Zugló javára.

korábban:PannErgy-Miskolci VL - Debreceni VSE 14-7 (2-2, 4-2, 4-2, 4-1)

a 9-12. helyért:Metalcom-Szentes - AVUS Szombathely 12-11(2-2, 4-4, 3-3, 3-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 7-1PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya 11-8 (4-2, 2-1, 4-1, 1-4)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc állása: 4-4

korábban:

a 13-16. helyért:VasasPlaket-Kaposv ári VK 12-7 (2-3, 2-1, 2-1, 6-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc állása: 4-4UVSE Hunguets Hotels-KSI 12-5 (2-0, 4-2, 4-2, 2-1)

Címkék: szezonjának, Ferencváros, fináléját, vízilabda, valamint, játssza, címvédő, férfi, pontvadászatban, csapatkapitánya, megszorongatta, biztosíthatta, összecsapásig, eredményeiket, továbbjutását, megnehezíteni, végeredménye, végeredménye, végeredménye, végeredménye, zárószakaszt, végeredménye, vezérletével, összecsapást, győzelemmel, Ferencváros, Szombathely, letaszított, VasasPlaket, párharcokat, újbudaiakat, eldöntötte, mérkőzésre, párharcban, résztvevői, szakaszába, fővárosiak, győzelméig, Eredmények, elődöntős párharcokat, rájátszás ezen, csapatok magukkal, egymás elleni, újbudaiakat ugyan, trónjáról három, remekül játszó, másik párharcban, hevesiek ebben, hazai pontvadászatban, harmadik negyedben, Hárai Balázs, Varga Dénes, Bajnokok Ligájában, A-Híd OSC Újbuda, Szolnoki Dózsa, PannErgy-Miskolci VL, Debreceni VSE, AVUS Szombathely, VasasPlaket-Kaposvári VK, Hunguets Hotels-KSI,
2019.05.01. 21:47
bronzcsata, rohanással, elődöntős, Waterpolo, trónjáról, Kaposvári, negyedben, Tatabánya, riválisuk, Ligájában, Debreceni, rájátszás, eltiltott, bravúrhoz, finálénak, szezonban, kerültek, harmadik, RacioNet, pontjáig, pontjáig, Metalcom, korábban, pontjáig, pontjáig, Hunguets, pontjáig, Miskolci, pontjáig, pontjáig, Szolnoki, pontjáig, párharca, PannErgy, korábban, elődöntő, harmadik, csapatok, hevesiek, küzdenek, magukkal, előnnyel, Bajnokok, egyetlen, Füszért, nyertek, párharc, helyért, remekül, lesznek, először, azonban, párharc, partiak, párharc, helyért, Szentes, párharc, párharc, ezúttal, párharc, párharc, mindkét, viszont, Telekom, fogadta, azonban, ötgólos, helyért, Szolnok, Balázs, játszó, Mecsek, állása, kezdte, állása, Hotels, viszik, egymás, javára, pontig, elleni, állása, Honvéd, amivel, nélkül, dolgát, tudták, Újbuda, csapat, egyik, tartó, döntő, tartó, egyik, tartó, hazai, tartó, ebben, egyik, másik, Egert, tartó, Dénes, mivel, közel, egyik, egyik, Dózsa, hozta, Varga, ugyan, egyik, gárda, férfi, Zugló, egyik, három, tartó, Hárai, egyik, hazai, Tisza, tartó, tartó, egyik, nyert, Zugló, Eger, azaz, ezen, UVSE, PVSK, tart, AVUS, után, BVSC, BVSC, fél, sem, fél, KSI, nem, fél, így, így, óta, két, fél, sem, fél, OSC, Híd, VSE, fél, fél, FTC, FTC, két, fél, míg, nem, egy, ötgólos rohanással, zárószakaszt 3-0-ra, egyik csapat, Hunguets Dózsa negyedben, Zugló negyedben párharc, hozta Waterpolo egyik, letaszított összecsapásig FTC, végeredménye azonban összecsapásig, pontjáig fél mivel, párharcban így ezen, tudták letaszított hazai, OSC egy Bajnokok, három Zugló nélkül, párharc VasasPlaket Szolnoki, egyik BVSC ötgólos, letaszított állása tartó, nyert tartó egyik, egyik ugyan Debreceni, egyik megszorongatta elődöntős, azonban fővárosiak összecsapást, korábban egyik Waterpolo, egy közel Waterpolo, előnnyel ezúttal nem, FTC nem Szombathely, Hunguets Szolnok fél, tartó csapat kezdte, viszont partiak bravúrhoz, Tatabánya Debreceni FTC, lesznek összecsapásig két, Honvéd játszó mérkőzésre, ebben BVSC fél, PVSK után állása, biztosíthatta finálénak végeredménye, csapatkapitánya riválisuk Híd, VasasPlaket fogadta ezúttal, zárószakaszt pontjáig győzelemmel, tudták hazai Szolnok, UVSE míg ugyan, egyik párharc Zugló, egyik míg pontjáig, így tartó fővárosiak, Tisza fogadta csapatkapitánya, Bajnokok helyért szezonban, párharc Balázs helyért, Bajnokok tartó OSC, PVSK Dénes szezonban, sem Miskolci összecsapásig, Szentes szakaszába csapatkapitánya, trónjáról Híd remekül, OSC Varga nyertek, eltiltott tartó végeredménye, magukkal partiak kezdte, előnnyel nyert végeredménye, tudták kerültek, elleni végeredménye, csapat Debreceni, egy ezúttal, így finálénak, nyertek Debreceni, pontjáig tart, csapatok pontjáig, eredményeiket Miskolci, egyik FTC, továbbjutását végeredménye, negyedben egyik, újbudaiakat viszik, VasasPlaket tartó, fél két, Dózsa kezdte, rohanással Miskolci, dolgát hazai, helyért nélkül, RacioNet először, UVSE tartó, tartó Szombathely, fogadta míg, küzdenek játszó, Hunguets megnehezíteni, fogadta párharca, VasasPlaket tartó, pontvadászatban eltiltott, harmadik párharcokat, fél trónjáról, továbbjutását dolgát, Varga Tatabánya, így PannErgy, míg először, fél szezonban, PVSK tartó, KSI párharc, BVSC Füszért, ezúttal bravúrhoz, óta Zugló, pontjáig remekül, győzelemmel előnnyel, letaszított győzelemmel, amivel harmadik, negyedben mindkét, Mecsek eltiltott, győzelemmel pontjáig, először nem, amivel helyért, remekül játszó, egyik harmadik, Miskolci állása, hozta rohanással, fél Kaposvári, párharc UVSE, Híd ebben, harmadik eredményeiket, megnehezíteni harmadik, párharcokat döntő, Dénes pontjáig, újbudaiakat eltiltott, játszó riválisuk, viszont VSE, negyedben összecsapást, csapatok nélkül, tudták pontvadászatban, tart így, állása pontig, összecsapást párharc, három párharc, pontjáig egyik, szakaszába kezdte, ugyan trónjáról, nem tart, Zugló Honvéd, győzelméig fél, Zugló Egert, résztvevői Miskolci, tartó párharca, egyetlen míg, fél nem, míg Hárai, fél Balázs, csapatok fél, míg újbudaiakat, párharc pontjáig, Eger nélkül, ezen viszik, hazai hozta, remekül dolgát, pontjáig viszik, állása mérkőzésre, kerültek egyik, azonban fél, pontvadászatban egyik, után fél, tartó tart, közel közel, előnnyel végeredménye, Egert hevesiek,