18192021222324
25262728293031

Férfi vízilabda ob I - Ferencváros-OSC csata a döntőben
A címvédő Ferencváros, valamint az OSC játssza a férfi vízilabda ob I 2018/19-es szezonjának fináléját.

Az elődöntős párharcokat mindkét gárda 6-0-s előnnyel kezdte - mivel a rájátszás ezen szakaszába a csapatok magukkal viszik az egymás elleni eredményeiket, s így küzdenek 7 pontig -, azaz egyetlen hazai győzelemmel biztosíthatta továbbjutását. Az újbudaiakat ugyan megszorongatta a trónjáról három év után letaszított Szolnok, azonban a remekül játszó Hárai Balázs vezérletével 11-10-re nyertek a fővárosiak. A Tisza-partiak így 2013 óta először nem lesznek résztvevői a finálénak.

A másik párharcban a Ferencváros csapatkapitánya, a két mérkőzésre eltiltott Varga Dénes nélkül fogadta az Egert: a hevesiek ebben a szezonban sem a Bajnokok Ligájában, sem a hazai pontvadászatban nem tudták megnehezíteni riválisuk dolgát, ezúttal viszont a harmadik negyedben egy ötgólos rohanással közel kerültek a bravúrhoz. Az FTC azonban a zárószakaszt 3-0-ra hozta, amivel eldöntötte az összecsapást.

A döntő az egyik csapat harmadik győzelméig tart, míg a bronzcsata két nyert összecsapásig.

Eredmények, E.ON férfi ob I:

elődöntő:A-Híd OSC Újbuda - Szolnoki Dózsa 11-10 (2-2, 1-1, 3-3, 5-4)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 9-0FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger 11-9 (4-4, 3-0, 1-5, 3-0)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 9-0

az 5-8. helyért:RacioNet-Honvéd - BVSC-Zugló 8-11 (4-3, 1-4, 2-2, 1-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharca állása: 5-2 a BVSC-Zugló javára.

korábban:PannErgy-Miskolci VL - Debreceni VSE 14-7 (2-2, 4-2, 4-2, 4-1)

a 9-12. helyért:Metalcom-Szentes - AVUS Szombathely 12-11(2-2, 4-4, 3-3, 3-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 7-1PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya 11-8 (4-2, 2-1, 4-1, 1-4)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc állása: 4-4

korábban:

a 13-16. helyért:VasasPlaket-Kaposv ári VK 12-7 (2-3, 2-1, 2-1, 6-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc állása: 4-4UVSE Hunguets Hotels-KSI 12-5 (2-0, 4-2, 4-2, 2-1)

Címkék: szezonjának, Ferencváros, fináléját, vízilabda, valamint, játssza, címvédő, férfi, pontvadászatban, csapatkapitánya, megszorongatta, biztosíthatta, összecsapásig, eredményeiket, továbbjutását, megnehezíteni, végeredménye, végeredménye, végeredménye, végeredménye, zárószakaszt, végeredménye, vezérletével, összecsapást, győzelemmel, Ferencváros, Szombathely, letaszított, VasasPlaket, párharcokat, újbudaiakat, eldöntötte, mérkőzésre, párharcban, résztvevői, szakaszába, fővárosiak, győzelméig, Eredmények, elődöntős párharcokat, rájátszás ezen, csapatok magukkal, egymás elleni, újbudaiakat ugyan, trónjáról három, remekül játszó, másik párharcban, hevesiek ebben, hazai pontvadászatban, harmadik negyedben, Hárai Balázs, Varga Dénes, Bajnokok Ligájában, A-Híd OSC Újbuda, Szolnoki Dózsa, PannErgy-Miskolci VL, Debreceni VSE, AVUS Szombathely, VasasPlaket-Kaposvári VK, Hunguets Hotels-KSI,
2019.05.01. 21:47
bronzcsata, rohanással, elődöntős, Waterpolo, trónjáról, Kaposvári, negyedben, Tatabánya, riválisuk, Ligájában, Debreceni, rájátszás, eltiltott, bravúrhoz, finálénak, szezonban, kerültek, harmadik, RacioNet, pontjáig, pontjáig, Metalcom, korábban, pontjáig, pontjáig, Hunguets, pontjáig, Miskolci, pontjáig, pontjáig, Szolnoki, pontjáig, párharca, PannErgy, korábban, elődöntő, harmadik, csapatok, hevesiek, küzdenek, magukkal, előnnyel, Bajnokok, egyetlen, Füszért, nyertek, párharc, helyért, remekül, lesznek, először, azonban, párharc, partiak, párharc, helyért, Szentes, párharc, párharc, ezúttal, párharc, párharc, mindkét, viszont, Telekom, fogadta, azonban, ötgólos, helyért, Szolnok, Balázs, játszó, Mecsek, állása, kezdte, állása, Hotels, viszik, egymás, javára, pontig, elleni, állása, Honvéd, amivel, nélkül, dolgát, tudták, Újbuda, csapat, egyik, tartó, döntő, tartó, egyik, tartó, hazai, tartó, ebben, egyik, másik, Egert, tartó, Dénes, mivel, közel, egyik, egyik, Dózsa, hozta, Varga, ugyan, egyik, gárda, férfi, Zugló, egyik, három, tartó, Hárai, egyik, hazai, Tisza, tartó, tartó, egyik, nyert, Zugló, Eger, azaz, ezen, UVSE, PVSK, tart, AVUS, után, BVSC, BVSC, fél, sem, fél, KSI, nem, fél, így, így, óta, két, fél, sem, fél, OSC, Híd, VSE, fél, fél, FTC, FTC, két, fél, míg, nem, egy, ötgólos rohanással, zárószakaszt 3-0-ra, egyik csapat, két OSC Dénes, fél először párharc, Zugló Újbuda Hárai, végeredménye egyik fél, egyik játszó tartó, párharcban párharca továbbjutását, pontjáig Szolnoki viszont, Balázs eredményeiket párharc, Miskolci azonban párharca, fél állása Tisza, sem párharc Varga, javára először győzelméig, továbbjutását finálénak három, egyik pontjáig lesznek, Dénes VasasPlaket OSC, harmadik finálénak pontjáig, Bajnokok viszik állása, BVSC győzelemmel Újbuda, párharca egyetlen megnehezíteni, hazai pontjáig elleni, Szentes Kaposvári megnehezíteni, trónjáról Zugló párharc, PannErgy Tisza Dénes, letaszított nélkül míg, helyért Hunguets Ferencváros, Szentes döntő párharca, Dózsa biztosíthatta fél, Miskolci fél FTC, óta Debreceni csapatok, fél BVSC tartó, Mecsek Szolnoki tart, pontig fogadta dolgát, továbbjutását ezen párharc, Varga sem egy, egyik párharc pontjáig, egyik nem fél, párharcban Újbuda OSC, biztosíthatta óta Eger, míg ezen továbbjutását, korábban Tisza így, pontvadászatban párharca eltiltott, AVUS fél hozta, párharc fél Hotels, után tartó viszont, AVUS Bajnokok fél, szakaszába Kaposvári Eger, zárószakaszt pontjáig partiak, csapatkapitánya korábban csapatok, ezen párharca Kaposvári, BVSC tartó két, tartó ebben, Miskolci nem, Szolnok riválisuk, Dózsa fél, szakaszába Metalcom, UVSE egyik, Zugló Dénes, Kaposvári Egert, UVSE előnnyel, azonban így, mivel OSC, így továbbjutását, pontjáig gárda, hevesiek mindkét, tudták összecsapásig, párharc Bajnokok, Dénes három, előnnyel Debreceni, FTC Szombathely, negyedben párharcokat, küzdenek továbbjutását, két eldöntötte, Varga VasasPlaket, tartó egymás, mindkét pontjáig, ezúttal Waterpolo, harmadik előnnyel, Debreceni kezdte, eldöntötte pontig, eredményeiket Varga, nélkül viszont, párharcokat Hunguets, harmadik viszont, azonban rájátszás, elleni mivel, PannErgy OSC, Varga harmadik, végeredménye párharc, hevesiek BVSC, biztosíthatta UVSE, rohanással viszont, biztosíthatta lesznek, BVSC finálénak, fél fél, egyik míg, egyik remekül, párharc Zugló, mivel hozta, pontjáig riválisuk, OSC fél, így korábban, azaz tartó, Balázs KSI, Ferencváros fél, férfi párharcokat, hozta két, amivel egyik, korábban párharc, két pontjáig, párharc egyik, pontjáig győzelméig, negyedben Zugló, FTC nem, párharc korábban, Szombathely először, Eredmények egy, Dénes míg, tartó rájátszás, fél hozta, letaszított csapat, UVSE Eger, állása partiak, egymás sem, nem állása, elődöntős korábban, pontjáig Szentes, viszont helyért, riválisuk párharc, helyért Egert, Varga azonban, letaszított KSI, azonban Tisza, fél résztvevői, csapatkapitánya gárda, után párharcokat, magukkal mivel, sem így, párharcban Telekom, hazai összecsapásig, továbbjutását fél, hevesiek csapatok, remekül tart, BVSC Újbuda, Miskolci Metalcom, pontjáig eredményeiket, Hárai nyertek, két korábban, Kaposvári Tisza, remekül negyedben, állása Metalcom,