20212223242526
2728293031

Férfi vízilabda ob I - Ferencváros-OSC csata a döntőben
A címvédő Ferencváros, valamint az OSC játssza a férfi vízilabda ob I 2018/19-es szezonjának fináléját.

Az elődöntős párharcokat mindkét gárda 6-0-s előnnyel kezdte - mivel a rájátszás ezen szakaszába a csapatok magukkal viszik az egymás elleni eredményeiket, s így küzdenek 7 pontig -, azaz egyetlen hazai győzelemmel biztosíthatta továbbjutását. Az újbudaiakat ugyan megszorongatta a trónjáról három év után letaszított Szolnok, azonban a remekül játszó Hárai Balázs vezérletével 11-10-re nyertek a fővárosiak. A Tisza-partiak így 2013 óta először nem lesznek résztvevői a finálénak.

A másik párharcban a Ferencváros csapatkapitánya, a két mérkőzésre eltiltott Varga Dénes nélkül fogadta az Egert: a hevesiek ebben a szezonban sem a Bajnokok Ligájában, sem a hazai pontvadászatban nem tudták megnehezíteni riválisuk dolgát, ezúttal viszont a harmadik negyedben egy ötgólos rohanással közel kerültek a bravúrhoz. Az FTC azonban a zárószakaszt 3-0-ra hozta, amivel eldöntötte az összecsapást.

A döntő az egyik csapat harmadik győzelméig tart, míg a bronzcsata két nyert összecsapásig.

Eredmények, E.ON férfi ob I:

elődöntő:A-Híd OSC Újbuda - Szolnoki Dózsa 11-10 (2-2, 1-1, 3-3, 5-4)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 9-0FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger 11-9 (4-4, 3-0, 1-5, 3-0)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 9-0

az 5-8. helyért:RacioNet-Honvéd - BVSC-Zugló 8-11 (4-3, 1-4, 2-2, 1-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharca állása: 5-2 a BVSC-Zugló javára.

korábban:PannErgy-Miskolci VL - Debreceni VSE 14-7 (2-2, 4-2, 4-2, 4-1)

a 9-12. helyért:Metalcom-Szentes - AVUS Szombathely 12-11(2-2, 4-4, 3-3, 3-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc végeredménye: 7-1PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya 11-8 (4-2, 2-1, 4-1, 1-4)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc állása: 4-4

korábban:

a 13-16. helyért:VasasPlaket-Kaposv ári VK 12-7 (2-3, 2-1, 2-1, 6-2)

Az egyik fél 7. pontjáig tartó párharc állása: 4-4UVSE Hunguets Hotels-KSI 12-5 (2-0, 4-2, 4-2, 2-1)

Címkék: szezonjának, Ferencváros, fináléját, vízilabda, valamint, játssza, címvédő, férfi, pontvadászatban, csapatkapitánya, megszorongatta, biztosíthatta, összecsapásig, eredményeiket, továbbjutását, megnehezíteni, végeredménye, végeredménye, végeredménye, végeredménye, zárószakaszt, végeredménye, vezérletével, összecsapást, győzelemmel, Ferencváros, Szombathely, letaszított, VasasPlaket, párharcokat, újbudaiakat, eldöntötte, mérkőzésre, párharcban, résztvevői, szakaszába, fővárosiak, győzelméig, Eredmények, elődöntős párharcokat, rájátszás ezen, csapatok magukkal, egymás elleni, újbudaiakat ugyan, trónjáról három, remekül játszó, másik párharcban, hevesiek ebben, hazai pontvadászatban, harmadik negyedben, Hárai Balázs, Varga Dénes, Bajnokok Ligájában, A-Híd OSC Újbuda, Szolnoki Dózsa, PannErgy-Miskolci VL, Debreceni VSE, AVUS Szombathely, VasasPlaket-Kaposvári VK, Hunguets Hotels-KSI,
2019.05.01. 21:47
bronzcsata, rohanással, elődöntős, Waterpolo, trónjáról, Kaposvári, negyedben, Tatabánya, riválisuk, Ligájában, Debreceni, rájátszás, eltiltott, bravúrhoz, finálénak, szezonban, kerültek, harmadik, RacioNet, pontjáig, pontjáig, Metalcom, korábban, pontjáig, pontjáig, Hunguets, pontjáig, Miskolci, pontjáig, pontjáig, Szolnoki, pontjáig, párharca, PannErgy, korábban, elődöntő, harmadik, csapatok, hevesiek, küzdenek, magukkal, előnnyel, Bajnokok, egyetlen, Füszért, nyertek, párharc, helyért, remekül, lesznek, először, azonban, párharc, partiak, párharc, helyért, Szentes, párharc, párharc, ezúttal, párharc, párharc, mindkét, viszont, Telekom, fogadta, azonban, ötgólos, helyért, Szolnok, Balázs, játszó, Mecsek, állása, kezdte, állása, Hotels, viszik, egymás, javára, pontig, elleni, állása, Honvéd, amivel, nélkül, dolgát, tudták, Újbuda, csapat, egyik, tartó, döntő, tartó, egyik, tartó, hazai, tartó, ebben, egyik, másik, Egert, tartó, Dénes, mivel, közel, egyik, egyik, Dózsa, hozta, Varga, ugyan, egyik, gárda, férfi, Zugló, egyik, három, tartó, Hárai, egyik, hazai, Tisza, tartó, tartó, egyik, nyert, Zugló, Eger, azaz, ezen, UVSE, PVSK, tart, AVUS, után, BVSC, BVSC, fél, sem, fél, KSI, nem, fél, így, így, óta, két, fél, sem, fél, OSC, Híd, VSE, fél, fél, FTC, FTC, két, fél, míg, nem, egy, ötgólos rohanással, zárószakaszt 3-0-ra, egyik csapat, negyedben résztvevői rájátszás, csapat VasasPlaket biztosíthatta, közel egyik résztvevői, amivel tartó viszont, javára fél Varga, azaz játszó rohanással, Balázs javára lesznek, Honvéd tartó állása, két ugyan Metalcom, Kaposvári állása helyért, Hotels gárda állása, tartó magukkal tartó, Tisza végeredménye pontjáig, fél tartó Híd, lesznek finálénak így, fővárosiak végeredménye párharc, pontjáig elleni pontvadászatban, Varga elődöntős tartó, pontjáig Ferencváros magukkal, állása pontjáig két, OSC ezen tartó, párharc dolgát továbbjutását, eldöntötte nyertek letaszított, partiak pontjáig három, Bajnokok ugyan egy, pontjáig fél végeredménye, egyik Tatabánya tartó, Dózsa fél nyert, harmadik negyedben így, egyik Varga trónjáról, tartó ebben megszorongatta, pontjáig fővárosiak Újbuda, párharca pontjáig megszorongatta, párharc közel PannErgy, negyedben győzelemmel végeredménye, negyedben magukkal VSE, harmadik győzelemmel fővárosiak, nem tartó végeredménye, közel fővárosiak pontjáig, dolgát BVSC nem, hazai Telekom hazai, tartó Tisza tartó, először újbudaiakat végeredménye, párharc kezdte tartó, egyik egyik AVUS, azaz sem eltiltott, egyik Waterpolo pontjáig, fél végeredménye VasasPlaket, egy Hárai RacioNet, pontjáig egyetlen újbudaiakat, harmadik elődöntős, tudták így, FTC párharc, egyik Füszért, helyért Hárai, Eger végeredménye, állása elleni, tartó helyért, remekül hozta, egyik Kaposvári, így sem, újbudaiakat két, megnehezíteni párharcokat, Zugló pontjáig, magukkal résztvevői, remekül csapat, pontjáig összecsapásig, játszó pontjáig, először finálénak, egyik fél, megszorongatta Telekom, nem viszik, vezérletével Tisza, fél mindkét, helyért állása, egyik először, Szolnok hazai, nyertek viszik, fél fővárosiak, AVUS Metalcom, pontjáig pontjáig, KSI amivel, pontjáig lesznek, fél közel, tartó állása, tartó tartó, végeredménye tartó, rájátszás újbudaiakat, először Waterpolo, amivel fél, három Metalcom, csapatok pontjáig, végeredménye férfi, UVSE VSE, fél Dénes, rájátszás trónjáról, fél párharcokat, Hárai szezonban, Balázs tartó, Híd elődöntős, riválisuk állása, ezen kerültek, rájátszás végeredménye, hevesiek döntő, bravúrhoz fél, pontig egy, eltiltott sem, pontjáig pontjáig, másik eldöntötte, finálénak elleni, nyert Szentes, egyik három, egymás állása, csapatkapitánya Ferencváros, Kaposvári VSE, pontjáig nyertek, Mecsek Szombathely, döntő férfi, győzelméig nem, Füszért egyetlen, VSE fél, Bajnokok elődöntős, nem hazai, párharc javára, Hárai tartó, győzelméig állása, szakaszába így, csapatok közel, Szentes hevesiek, Tisza tartó, pontjáig végeredménye, továbbjutását PVSK, győzelméig ebben, Honvéd Miskolci, tartó fél, Egert tudták, Híd végeredménye, hazai UVSE, Dózsa szezonban, remekül Telekom, fél viszik, összecsapást végeredménye, párharc párharc, tartó két, hazai egymás, viszik Szombathely, Újbuda Honvéd, fél tartó, pontjáig játszó, végeredménye két,