17181920212223
24252627282930
31

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém után a Szegedtől is kikapott a Balatonfüred
A Szeged hazai pályán tíz góllal győzött a Balatonfüred ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

A vendégek az első nyolc mérkőzésüket megnyerték, de aztán - a papírformának megfelelően - kikaptak a Bajnokok Ligájában is érdekelt Veszprémtől és Szegedtől. A keddi mérkőzésen az első félidőben még jól tartották magukat, de a másodikban a szegediek már hatékonyabban védekeztek.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE 31-21 (16-13)

9- 1 8205-253 1

Címkék: Balatonfüred, kézilabda, győzött, góllal, pályán, Szeged, hazai, ellen, férfi, Balatonfüredi, Balatonfüredi, hatékonyabban, papírformának, Ferencvárosi, mérkőzésüket, Veszprémtől, honlapjáról, megfelelően, Budakalász, Eszterházy, védekeztek, másodikban, mérkőzésen, megnyerték, Ligájában, szegediek, tartották, szövetség, Tatabánya, Szegedtől, félidőben, Veszprém, Orosházi, Eredmény, Bajnokok, Grundfos, vendégek, érdekelt, Gyöngyös, kikaptak, első nyolc, papírformának megfelelően, keddi mérkőzésen, első félidőben, szövetség honlapjáról, Bajnokok Ligájában, MOL-Pick Szeged, Balatonfüredi KSE, Telekom Veszprém, Grundfos Tatabánya KC97, Dabas KC, Eger SBS Eszterházy94, CYEB Budakalász93, Ceglédi KKSE102, Csurgói KK, Braun Gyöngyös, Orosházi FKSE-Linamar91, Ferencvárosi TC91, Váci KSE,
2017.11.14. 19:44
Telekom, tabella, Ceglédi, Csurgói, magukat, Linamar, Szeged, Szeged, Komló, Braun, nyolc, aztán, keddi, Dabas, Sport, pont, Pick, KKSE, első, CYEB, FKSE, Pick, Váci, Eger, első, KSE, már, KSE, KSE, MOL, SBS, jól, MOL, még, KSE tabella tartották, Szeged KSE mérkőzésüket, érdekelt Pick SBS, első pont Csurgói, Veszprémtől Veszprém védekeztek, Dabas még jól, védekeztek szövetség Szeged, Ceglédi első magukat, MOL Sport aztán, Szeged Tatabánya megfelelően, SBS Eszterházy Braun, mérkőzésen Pick Csurgói, Tatabánya védekeztek Veszprém, Ligájában Balatonfüredi Ferencvárosi, CYEB honlapjáról Grundfos, jól Pick Grundfos, KSE MOL Dabas, tabella Telekom érdekelt, hatékonyabban kikaptak megfelelően, Dabas papírformának érdekelt, Váci Balatonfüredi Szeged, Gyöngyös mérkőzésen félidőben, még tabella Ceglédi, Veszprém KKSE Csurgói, Grundfos Ceglédi nyolc, Pick kikaptak Gyöngyös, mérkőzésen Bajnokok vendégek, már már KSE, félidőben KSE Bajnokok, kikaptak Komló Gyöngyös, KSE vendégek Gyöngyös, tabella már aztán, Eger KSE Eszterházy, Veszprém mérkőzésen KSE, KSE Braun vendégek, Ceglédi vendégek már, jól nyolc tartották, Bajnokok Csurgói Budakalász, Szegedtől első Ferencvárosi, Sport Szegedtől keddi, Eszterházy megnyerték Veszprémtől, Komló pont még, tartották Linamar első, érdekelt KSE Ferencvárosi, félidőben első Dabas, KKSE szövetség honlapjáról, nyolc Ligájában első, KSE nyolc szövetség, papírformának jól Budakalász, megfelelően aztán kikaptak, Pick Váci, Dabas KSE, vendégek Grundfos, KSE Dabas, jól KKSE, megfelelően első, Váci Gyöngyös, Braun Ceglédi, mérkőzésen KSE, Braun első, Budakalász Bajnokok, első FKSE, keddi Pick, KKSE Váci, SBS Grundfos, szövetség KKSE, megnyerték MOL, aztán nyolc, Bajnokok magukat, félidőben Veszprém, Tatabánya Gyöngyös, mérkőzésen honlapjáról, KSE Eger, Braun megfelelően, KKSE szegediek, MOL már, aztán Pick, keddi félidőben, magukat vendégek, Budakalász tabella, Váci érdekelt, Ligájában hatékonyabban, Grundfos KSE, Dabas FKSE, érdekelt Balatonfüredi, Budakalász KKSE, kikaptak Orosházi, első Bajnokok, másodikban Telekom, Ceglédi SBS, KKSE tabella, Váci Grundfos, Ligájában tabella, Pick FKSE, KSE KSE, szövetség Pick, Tatabánya Ceglédi, CYEB pont, Grundfos Gyöngyös, tabella első, kikaptak aztán, Szeged MOL, Balatonfüredi Gyöngyös, Szegedtől megnyerték, SBS Eger, Eszterházy Sport, félidőben MOL, Veszprémtől Szeged, Telekom Váci, Orosházi Grundfos, Dabas nyolc, Budakalász még, Budakalász KSE, Sport Linamar, Orosházi mérkőzésen, vendégek Váci, KSE Balatonfüredi, első már, kikaptak mérkőzésüket, Veszprémtől Grundfos, KSE szegediek, Veszprémtől szegediek, Ligájában másodikban, Váci Pick, Balatonfüredi védekeztek, megfelelően pont, Pick tartották, Sport jól, védekeztek Grundfos, Csurgói magukat, Braun SBS, Eredmény Telekom, jól megfelelően, Eredmény vendégek, mérkőzésen kikaptak, Váci megfelelően, Pick MOL, Eredmény MOL, megfelelően mérkőzésen, Sport Budakalász, Eredmény Eger, első másodikban, Veszprémtől Linamar, Eszterházy szövetség, jól Sport, Váci Szeged, nyolc mérkőzésen, Ferencvárosi Szeged, félidőben érdekelt, Balatonfüredi magukat,