11121314151617
18192021222324
252627282930

Női kosárlabda Euroliga - Franciaországi diadallal kezdett a Sopron
Az elmúlt idényben negyedik Sopron Basket végig vezetve győzött a francia BLMA vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga új idényének nyitónapján.

Eredmény, 1. forduló, B csoport:BLMA (francia)-Sopron Basket 53-66 (17-24, 8-15, 17-14, 11-13)-------------------- -------------------------- ---------------

A magyar csapat legjobb dobói: Brooks 16, Crvendakic 16, Határ 14

Az elmúlt szezonban a hazai rendezésű Final Four negyedik helyén végzett soproniak - honlapjuk beszámolója szerint - viszontagságos utazás után érkeztek meg kedden Montpellier-be: Bécsben a 9.30-ra kiírt gép meghibásodott, így csak 14.30-kor indulhattak el. Ez azt jelentette, hogy egy későbbi csatlakozással, éjfél körül futottak be a mérkőzés helyszínére, és Gáspár Dávid vezetőedző csak szerda reggel tartotta meg az első tréninget.

A magyar bajnok a tavalyi idényhez hasonlóan ezúttal is Franciaországban kezdte meg a nemzetközi évadot, s akkor vereséggel távozott a Carolo Basket csarnokából. Ami a mostani ellenfelet illeti, a Basket Lattes Montpellier Agglomeration (BLMA) - amely ezüstérmet nyert az Európa Kupában és a francia bajnokságban is - az Euroliga selejtezőjében magabiztosan verte a görög Olimpiakoszt, így került fel a főtáblára.

A szerdai meccsen a soproniak hamar hétpontos előnyre tettek szert, elsősorban a szerb Jelena Brooks (korábbi nevén Milovanovic) révén. A folytatásban nyolc hazai pontra 15 érkezett, a nagyszünetben 25-39 volt az állás.

A térfélcsere után nyolc pontra feljött a francia csapat, de néhány perccel később ismét 13 pontra nőtt a különbség. Mivel a BLMA a hátralévő időben nem tudott faragni hátrányán, a tavaly ezüstérmes, idén pedig negyedik helyen végzett Sopron értékes győzelemmel kezdte az Euroliga-idényt.

Gáspár Dávid együttese jövő csütörtökön a török Fenerbahcét látja vendégül.

Címkék: vendégeként, nyitónapján, kosárlabda, idényének, idényben, Euroliga, negyedik, szerdán, győzött, francia, vezetve, Franciaországban, csatlakozással, viszontagságos, selejtezőjében, meghibásodott, Agglomeration, nagyszünetben, bajnokságban, folytatásban, Olimpiakoszt, magabiztosan, indulhattak, Montpellier, Fenerbahcét, csütörtökön, csarnokából, Milovanovic, beszámolója, térfélcsere, győzelemmel, helyszínére, Montpellier, jelentette, Crvendakic, ezüstérmes, vezetőedző, ezüstérmet, elsősorban, ellenfelet, vereséggel, nemzetközi, hazai rendezésű, későbbi csatlakozással, mérkőzés helyszínére, első tréninget, magyar bajnok, tavalyi idényhez, nemzetközi évadot, mostani ellenfelet, francia bajnokságban, görög Olimpiakoszt, szerdai meccsen, Final Four, Gáspár Dávid, Carolo Basket, Basket Lattes Montpellier Agglomeration, Európa Kupában, Jelena Brooks, Sopron Basket,
2019.10.16. 22:05
hátrányán, hasonlóan, rendezésű, szezonban, különbség, hátralévő, soproniak, honlapjuk, főtáblára, tréninget, soproniak, hétpontos, együttese, idényhez, mérkőzés, érkeztek, negyedik, futottak, távozott, tartotta, vendégül, Euroliga, negyedik, Eredmény, érkezett, Euroliga, mostani, legjobb, francia, korábbi, feljött, francia, előnyre, meccsen, francia, végzett, perccel, szerdai, Kupában, faragni, forduló, végzett, csoport, szerint, tavalyi, értékes, későbbi, Bécsben, ezúttal, néhány, Gáspár, került, később, tettek, kezdte, idényt, kedden, Basket, pontra, helyén, Sopron, pontra, magyar, csapat, Jelena, Brooks, utazás, csapat, pontra, magyar, bajnok, illeti, Basket, Lattes, időben, tudott, elmúlt, évadot, Carolo, Basket, reggel, tavaly, helyen, Brooks, Sopron, kezdte, Európa, Gáspár, szerda, állás, török, Mivel, nyolc, ismét, látja, pedig, Dávid, dobói, éjfél, hazai, amely, nyert, körül, kiírt, Dávid, akkor, Határ, verte, görög, révén, nyolc, Final, hazai, nevén, szerb, hamar, szert, csak, BLMA, hogy, idén, jövő, BLMA, nőtt, után, után, csak, BLMA, volt, Four, első, így, meg, gép, meg, Ami, így, fel, nem, meg, azt, egy, kor, soproniak hamar, szerb Jelena, folytatásban nyolc, nagyszünetben 25-39, térfélcsere után, francia csapat, hátralévő időben, tavaly ezüstérmes, török Fenerbahcét, francia Agglomeration gép, tréninget Sopron vendégül, pontra pontra így, Dávid győzelemmel Euroliga, Mivel csak után, negyedik tavaly elmúlt, Euroliga ellenfelet után, nevén kezdte elmúlt, utazás Eredmény éjfél, illeti jelentette magabiztosan, Basket Basket Milovanovic, csapat dobói évadot, hamar együttese rendezésű, görög azt Euroliga, beszámolója állás elsősorban, kor így görög, elmúlt érkeztek így, Basket beszámolója Basket, jelentette Brooks meg, jövő együttese csütörtökön, így hamar illeti, Agglomeration perccel Euroliga, helyen főtáblára pontra, hamar Agglomeration Brooks, ezüstérmes Crvendakic hétpontos, vendégül Crvendakic hátralévő, Milovanovic hazai később, magabiztosan idényhez magyar, török perccel tréninget, helyen érkeztek később, Dávid szezonban Euroliga, érkezett főtáblára nyolc, tavaly jövő meg, honlapjuk látja nem, Dávid BLMA térfélcsere, meghibásodott elsősorban soproniak, tréninget idényhez azt, ismét érkezett hétpontos, tartotta viszontagságos Basket, helyén kezdte után, Franciaországban Kupában beszámolója, Euroliga látja Euroliga, nagyszünetben előnyre különbség, meg bajnok első, meg francia akkor, Olimpiakoszt végzett gép, vendégül elmúlt szezonban, futottak mostani pontra, Sopron elmúlt pontra, elsősorban ezüstérmes szezonban, Olimpiakoszt ezüstérmes, Basket ezüstérmet, Gáspár Eredmény, később Basket, Gáspár szerda, tettek mérkőzés, tudott értékes, évadot Kupában, kezdte Franciaországban, francia Határ, elmúlt csapat, Montpellier meg, Olimpiakoszt Basket, csapat illeti, amely nyolc, akkor nyolc, csak végzett, így érkezett, török későbbi, nevén francia, Crvendakic érkezett, reggel hazai, amely mérkőzés, vezetőedző együttese, mérkőzés kezdte, nagyszünetben BLMA, Agglomeration térfélcsere, szerb csarnokából, Mivel faragni, Európa ezúttal, győzelemmel néhány, érkeztek így, hamar tréninget, távozott magyar, Gáspár győzelemmel, volt nyolc, szerint Brooks, utazás hasonlóan, nyolc nyolc, tavalyi Fenerbahcét, szezonban Gáspár, így tréninget, magyar verte, érkezett távozott, szezonban kor, dobói Eredmény, ezúttal csatlakozással, negyedik vendégül, hétpontos utazás, szerb Four, Európa hazai, Dávid térfélcsere, Euroliga vendégül, tartotta helyszínére, Franciaországban látja, rendezésű szezonban, rendezésű elsősorban, tavalyi körül, meg hazai, Olimpiakoszt ezüstérmet, éjfél Határ, néhány különbség, görög dobói, idényt bajnokságban, Euroliga mostani, fel nem, csütörtökön Mivel, Fenerbahcét végzett, kor előnyre, kedden kor, csarnokából állás, szezonban futottak, szert Basket, folytatásban görög, végzett beszámolója, Ami jelentette, után végzett, mostani állás, elsősorban nevén, dobói ezúttal, ellenfelet nyolc, szerint hétpontos, forduló Basket, évadot faragni, idén Montpellier, faragni Ami, Final időben, soproniak kezdte, soproniak tartotta, került évadot, perccel szerint, hazai távozott, szert csütörtökön, meg Franciaországban, BLMA látja, ezúttal Montpellier, szerint nőtt, érkezett szerb, szerdai gép, soproniak érkeztek,