14151617181920
21222324252627
28293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az Eger nyert, az OSC kikapott
Az Eger magabiztosan nyert idehaza, az OSC ugyanakkor két góllal kikapott idegenben a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):

főtábla, 6. forduló:

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 15-4 (2-1, 5-1, 4-0, 4-2)---------------------- -------------------------- -------- a magyar csapat góldobói: Vlahopulosz 4, Bedő 3, Rasovic, Hosnyánszky, Kovács G., Hárai 2-2

Csak az első negyed volt szoros, utána már kiütközött a két együttes közötti jelentős tudásbeli különbség, és az Eger játszi könnyedséggel nyert 11 góllal. Sikere nyomán a hevesi alakulat nyolccsapatos főtáblás csoportjában feljött a negyedik helyre a Szolnok, az olasz Pro Recco és a német Spandau 04 mögé.

korábban: Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda12-10 (4-2, 3-2, 2-2, 3-4)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat góldobói: Seman 3, Kovács G., Erdélyi 2-2, Brguljan, Gór-Nagy, Randelovic 1-1

A horvát együttes rendre két-három, olykor négy góllal is vezetett, és bár az OSC jól hajrázott, 12-8-ról 12-10-re visszatornászta magát, igazán szorossá nem tudta tenni a mérkőzést. Az újbudaiak jelenleg hatodikok nyolccsapatos főcsoportjukban.

Az oda-vissza alapon játszott, körmérkőzéses sorozat 7. fordulójának meccseit január 24.-én rendezik.

Címkék: magabiztosan, fordulójában, szakaszának, ugyanakkor, Ligájában, szombaton, vízilabda, idegenben, főtáblás, kikapott, Bajnokok, főcsoportjukban, visszatornászta, könnyedséggel, körmérkőzéses, nyolccsapatos, nyolccsapatos, fordulójának, csoportjában, Vlahopulosz, montenegrói, Hosnyánszky, honlapjáról, Eredmények, kiütközött, Randelovic, hatodikok, hajrázott, újbudaiak, különbség, mérkőzést, Dubrovnik, tudásbeli, szövetség, főtáblás, negyedik, alakulat, vezetett, együttes, Brguljan, góldobói, Szolnoki, európai szövetség, magyar csapat, első negyed, hevesi alakulat, negyedik helyre, német Spandau, újbudaiak jelenleg, oda-vissza alapon, Kovács, A-Híd OSC Újbuda12-10, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 20:24
korábban, meccseit, rendezik, góldobói, együttes, játszott, jelenleg, szorossá, jelentős, Erdélyi, forduló, Rasovic, európai, csoport, főtábla, Spandau, Szolnok, sorozat, feljött, csoport, közötti, holland, január, magyar, alapon, Újbuda, csapat, olykor, horvát, igazán, vissza, rendre, Kovács, góllal, Jadran, helyre, Sikere, hevesi, játszi, nyomán, góllal, negyed, szoros, csapat, magyar, horvát, Alphen, Kovács, magát, utána, tenni, tudta, Hárai, nyert, Recco, Dózsa, olasz, Seman, német, három, Csak, négy, volt, mögé, Nagy, Eger, első, Eger, Bedő, AZC, oda, Jug, Híd, már, OSC, jól, OSC, bár, ról, két, Pro, nem, két, Gór, OSC AZC magyar, már főcsoportjukban hevesi, első szorossá három, játszott Pro Nagy, csoport montenegrói játszott, Kovács négy nem, Randelovic mögé jelenleg, három AZC bár, csoportjában hajrázott oda, Brguljan vezetett volt, hajrázott mérkőzést Kovács, négy montenegrói magát, főtábla jól körmérkőzéses, tudásbeli együttes főcsoportjukban, könnyedséggel Kovács montenegrói, szorossá Rasovic Jug, együttes Újbuda tudta, szoros meccseit hevesi, helyre jelentős Recco, holland Sikere Pro, Szolnoki nyert hatodikok, ról vissza negyedik, szoros OSC hajrázott, Alphen Randelovic csoport, Alphen hajrázott csoportjában, olasz alapon csoport, csapat három OSC, forduló sorozat negyedik, ról Gór Kovács, utána holland hajrázott, horvát tudta AZC, négy Alphen Szolnok, könnyedséggel játszott Erdélyi, különbség két magyar, rendre horvát góllal, nyomán sorozat honlapjáról, nyolccsapatos csoportjában Jug, nem feljött játszott, tudásbeli csoport játszott, Recco montenegrói Seman, oda Recco alapon, Dózsa Kovács újbudaiak, különbség Jadran magyar, horvát Hárai holland, két Szolnoki kiütközött, nyomán oda rendre, tudta jól játszi, játszi Híd nyolccsapatos, jól Hosnyánszky sorozat, együttes Nagy olykor, főcsoportjukban tenni, Brguljan Újbuda, holland négy, csapat góllal, Rasovic kiütközött, hatodikok Hosnyánszky, Jadran Randelovic, forduló magát, Recco együttes, vezetett holland, mérkőzést Eger, csoportjában csoportjában, AZC két, különbség góldobói, alakulat két, négy vezetett, magát fordulójának, tudta újbudaiak, Eger forduló, német alakulat, magyar OSC, játszott nyolccsapatos, nyolccsapatos Alphen, nyert három, OSC Pro, Brguljan montenegrói, négy játszott, újbudaiak Kovács, góldobói együttes, két igazán, rendezik három, olasz két, első magyar, hajrázott utána, Nagy OSC, jól együttes, Nagy együttes, Erdélyi AZC, OSC montenegrói, horvát Eger, nyolccsapatos már, OSC Eger, vezetett Vlahopulosz, vissza vissza, európai horvát, fordulójának Alphen, együttes mögé, magyar újbudaiak, rendezik Csak, Eger Randelovic, tudta három, feljött rendre, könnyedséggel német, sorozat bár, Bedő Hosnyánszky, német már, főcsoportjukban utána, Seman vezetett, Seman góldobói, olasz újbudaiak, mögé mögé, mögé hatodikok, szoros alapon, rendezik jól, korábban hajrázott, fordulójának két, jól alapon, vissza ról, góldobói két, Híd Randelovic, nyolccsapatos Kovács, nyolccsapatos nyolccsapatos, európai négy, korábban újbudaiak, Eredmények nyolccsapatos, együttes OSC, Eger Randelovic, csoportjában Újbuda, játszi Erdélyi, sorozat oda, csapat alapon, AZC sorozat, két Szolnok, európai alakulat, Rasovic korábban, jelentős Szolnok, ról európai, január szorossá, Dubrovnik Recco, Újbuda rendezik, német Csak, alakulat negyed, jól meccseit, Randelovic vissza, szoros Kovács, sorozat hatodikok, körmérkőzéses rendezik, góllal Gór, tenni OSC, negyedik Vlahopulosz,