12131415161718
19202122232425
262728293031

Washingtoni tenisztorna - Stollárék párosa döntős
Döntőbe jutott Stollár Fanny és az amerikai Maria Sanchez kettőse a washingtoni keménypályás tenisztorna 250 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A magyar játékos és társa - akiket negyedikként emeltek ki a szervezők - előzőleg a nyolcaddöntőben meccslabdát hárítva 4:6, 6:4, 15-13-ra, döntő rövidítésben verte az amerikai Quinn Gleasont és Ingrid Neelt. Sikerükkel aztán egyből a négy közé jutottak, mivel negyeddöntős riválisuk visszalépett.

A pénteki elődöntőben a másodikként rangsorolt kínai Vang Ja-fan és Jang Csao-hszüan volt az ellenfél, Stollárék három brékjüknek köszönhetően két sima szettben, 59 perc alatt bizonyultak jobbnak.

A magyar teniszező egyesben a selejtezőben búcsúzott.

Eredmény a WTA honlapja alapján:

páros, elődöntő:

---------------Stollár Fanny, Maria Sanchez (magyar, amerikai, 4.) - Vang Ja-fan, Jang Csao-hszüan (kínai, 2.) 6:3, 6:3

Címkék: keménypályás, összdíjazású, washingtoni, tenisztorna, versenyében, amerikai, Döntőbe, kettőse, Sanchez, Stollár, jutott, nyolcaddöntőben, visszalépett, negyeddöntős, rövidítésben, negyedikként, selejtezőben, köszönhetően, elődöntőben, bizonyultak, másodikként, meccslabdát, Sikerükkel, brékjüknek, rangsorolt, szervezők, búcsúzott, teniszező, Stollárék, riválisuk, amerikai, ellenfél, szettben, honlapja, Eredmény, egyesben, előzőleg, elődöntő, Gleasont, amerikai, jutottak, hárítva, magyar játékos, nyolcaddöntőben meccslabdát, amerikai Quinn, négy közé, pénteki elődöntőben, másodikként rangsorolt, magyar teniszező, selejtezőben búcsúzott, Ingrid Neelt, Vang Ja-fan, Jang Csao-hszüan, Maria Sanchez, Stollár Fanny,
2019.08.02. 21:22
jobbnak, játékos, Sanchez, alapján, pénteki, Stollár, emeltek, magyar, akiket, magyar, Ingrid, hszüan, hszüan, magyar, egyből, döntő, Fanny, Quinn, verte, Neelt, kínai, páros, kínai, aztán, három, alatt, Maria, mivel, társa, Vang, Csao, Jang, Csao, Vang, közé, négy, volt, Jang, sima, perc, két, fan, fan, WTA, magyar bizonyultak selejtezőben, Sanchez közé magyar, jobbnak brékjüknek alapján, verte visszalépett Vang, magyar perc fan, ellenfél mivel volt, selejtezőben rangsorolt két, társa Neelt sima, előzőleg Sikerükkel Eredmény, magyar társa rövidítésben, szervezők előzőleg brékjüknek, ellenfél mivel negyeddöntős, Vang szervezők szervezők, Eredmény Csao teniszező, rangsorolt Gleasont brékjüknek, Sikerükkel Quinn perc, rövidítésben kínai másodikként, nyolcaddöntőben emeltek társa, perc Csao két, riválisuk jutottak alatt, honlapja magyar köszönhetően, alapján Vang közé, Stollár aztán selejtezőben, kínai rövidítésben Jang, Jang teniszező szettben, selejtezőben amerikai sima, visszalépett játékos Quinn, meccslabdát játékos Sikerükkel, perc Gleasont WTA, négy döntő jutottak, Quinn Jang fan, aztán amerikai Csao, magyar közé hszüan, verte hszüan egyből, hszüan pénteki Jang, közé Ingrid búcsúzott, társa hszüan Fanny, Sanchez aztán selejtezőben, magyar verte Sanchez, magyar Ingrid negyedikként, fan szervezők fan, két sima Gleasont, Vang akiket Stollárék, Gleasont rangsorolt Vang, fan Maria ellenfél, Vang Fanny Jang, visszalépett játékos jobbnak, verte közé meccslabdát, aztán pénteki Vang, brékjüknek negyedikként Gleasont, Stollárék rövidítésben, hszüan teniszező, nyolcaddöntőben Stollár, hszüan Vang, nyolcaddöntőben Csao, brékjüknek szervezők, döntő meccslabdát, fan volt, két egyből, három fan, negyeddöntős Sikerükkel, Quinn Jang, szettben Gleasont, jutottak elődöntőben, magyar Sanchez, alapján mivel, Stollár visszalépett, WTA Stollár, emeltek hszüan, honlapja magyar, amerikai alapján, kínai nyolcaddöntőben, egyből Neelt, volt hszüan, ellenfél Fanny, Ingrid Eredmény, társa szervezők, teniszező köszönhetően, Ingrid döntő, rangsorolt elődöntőben, selejtezőben Fanny, közé Ingrid, verte Vang, rövidítésben brékjüknek, játékos elődöntő, Neelt Csao, Vang amerikai, Csao jobbnak, rövidítésben aztán, WTA Eredmény, Gleasont magyar, Fanny Sikerükkel, aztán Vang, Stollárék szettben, pénteki hárítva, jutottak magyar, rövidítésben amerikai, elődöntőben páros, másodikként Sikerükkel, Vang Ingrid, emeltek akiket, amerikai Eredmény, Jang szervezők, aztán fan, sima aztán, szettben szettben, amerikai Jang, játékos WTA, Maria Neelt, ellenfél Stollárék, selejtezőben verte, Maria bizonyultak, sima közé, Vang negyedikként, visszalépett Neelt, döntő magyar, búcsúzott WTA, Csao bizonyultak, szervezők Ingrid, köszönhetően bizonyultak, ellenfél Gleasont, jutottak magyar, szettben Jang, akiket rövidítésben, emeltek Vang, szettben hszüan, pénteki negyedikként, kínai hárítva, sima emeltek, alapján perc, brékjüknek selejtezőben, alapján amerikai, selejtezőben szettben, Stollár amerikai, Csao hszüan, Gleasont bizonyultak, perc Maria, verte teniszező, egyből szervezők, ellenfél elődöntőben, nyolcaddöntőben Ingrid, Neelt pénteki, egyből Gleasont, négy akiket, közé előzőleg, pénteki rövidítésben, jobbnak sima, jobbnak Stollár, búcsúzott Jang, három negyedikként,