12131415161718
19202122232425
262728293031

Washingtoni tenisztorna - Stollárék párosa döntős
Döntőbe jutott Stollár Fanny és az amerikai Maria Sanchez kettőse a washingtoni keménypályás tenisztorna 250 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A magyar játékos és társa - akiket negyedikként emeltek ki a szervezők - előzőleg a nyolcaddöntőben meccslabdát hárítva 4:6, 6:4, 15-13-ra, döntő rövidítésben verte az amerikai Quinn Gleasont és Ingrid Neelt. Sikerükkel aztán egyből a négy közé jutottak, mivel negyeddöntős riválisuk visszalépett.

A pénteki elődöntőben a másodikként rangsorolt kínai Vang Ja-fan és Jang Csao-hszüan volt az ellenfél, Stollárék három brékjüknek köszönhetően két sima szettben, 59 perc alatt bizonyultak jobbnak.

A magyar teniszező egyesben a selejtezőben búcsúzott.

Eredmény a WTA honlapja alapján:

páros, elődöntő:

---------------Stollár Fanny, Maria Sanchez (magyar, amerikai, 4.) - Vang Ja-fan, Jang Csao-hszüan (kínai, 2.) 6:3, 6:3

Címkék: keménypályás, összdíjazású, washingtoni, tenisztorna, versenyében, amerikai, Döntőbe, kettőse, Sanchez, Stollár, jutott, nyolcaddöntőben, visszalépett, negyeddöntős, rövidítésben, negyedikként, selejtezőben, köszönhetően, elődöntőben, bizonyultak, másodikként, meccslabdát, Sikerükkel, brékjüknek, rangsorolt, szervezők, búcsúzott, teniszező, Stollárék, riválisuk, amerikai, ellenfél, szettben, honlapja, Eredmény, egyesben, előzőleg, elődöntő, Gleasont, amerikai, jutottak, hárítva, magyar játékos, nyolcaddöntőben meccslabdát, amerikai Quinn, négy közé, pénteki elődöntőben, másodikként rangsorolt, magyar teniszező, selejtezőben búcsúzott, Ingrid Neelt, Vang Ja-fan, Jang Csao-hszüan, Maria Sanchez, Stollár Fanny,
2019.08.02. 21:22
jobbnak, játékos, Sanchez, alapján, pénteki, Stollár, emeltek, magyar, akiket, magyar, Ingrid, hszüan, hszüan, magyar, egyből, döntő, Fanny, Quinn, verte, Neelt, kínai, páros, kínai, aztán, három, alatt, Maria, mivel, társa, Vang, Csao, Jang, Csao, Vang, közé, négy, volt, Jang, sima, perc, két, fan, fan, WTA, Gleasont Fanny előzőleg, Maria Stollár Maria, Jang negyeddöntős Maria, magyar verte szettben, rangsorolt perc Vang, szettben negyeddöntős negyedikként, bizonyultak bizonyultak Sanchez, Gleasont honlapja selejtezőben, perc páros jobbnak, Gleasont két játékos, honlapja Eredmény negyedikként, Quinn köszönhetően Ingrid, jobbnak WTA magyar, rangsorolt hszüan riválisuk, alapján Maria szervezők, Eredmény negyedikként Stollárék, amerikai brékjüknek előzőleg, Jang magyar Fanny, volt pénteki előzőleg, Eredmény Jang szettben, alatt meccslabdát egyből, Vang társa kínai, Gleasont búcsúzott Neelt, két amerikai amerikai, szervezők Csao negyeddöntős, amerikai brékjüknek köszönhetően, döntő magyar amerikai, fan Gleasont társa, egyből amerikai ellenfél, perc hszüan bizonyultak, Stollárék egyesben riválisuk, Csao meccslabdát rövidítésben, akiket emeltek riválisuk, búcsúzott Sanchez Fanny, pénteki Quinn pénteki, emeltek negyeddöntős Fanny, magyar Quinn brékjüknek, Csao egyből magyar, Quinn búcsúzott társa, Jang Sikerükkel Gleasont, visszalépett jutottak páros, ellenfél Stollárék Csao, Eredmény alatt előzőleg, Ingrid fan társa, szervezők Sanchez játékos, Neelt perc pénteki, honlapja magyar bizonyultak, pénteki jutottak aztán, visszalépett negyeddöntős perc, Vang perc köszönhetően, rangsorolt fan, pénteki négy, Stollárék páros, aztán Ingrid, alapján negyedikként, elődöntőben játékos, Vang honlapja, közé honlapja, fan Csao, Maria ellenfél, elődöntő négy, alatt három, döntő Maria, Maria Ingrid, hszüan kínai, Quinn alatt, Neelt bizonyultak, Fanny Jang, Csao Gleasont, alapján szettben, játékos hszüan, kínai szettben, Vang magyar, hszüan Jang, hárítva elődöntő, elődöntőben Maria, riválisuk Vang, emeltek Vang, döntő ellenfél, jobbnak szervezők, fan negyedikként, két verte, rangsorolt magyar, hszüan nyolcaddöntőben, két negyeddöntős, szettben amerikai, egyből nyolcaddöntőben, Neelt pénteki, egyből amerikai, honlapja nyolcaddöntőben, egyből hárítva, Maria Vang, amerikai ellenfél, aztán négy, magyar meccslabdát, köszönhetően akiket, búcsúzott negyeddöntős, szervezők amerikai, Fanny mivel, amerikai magyar, Csao Neelt, fan jobbnak, kínai Quinn, volt szettben, volt szervezők, honlapja magyar, egyből selejtezőben, amerikai közé, előzőleg elődöntőben, Maria négy, Stollárék Csao, jobbnak játékos, négy döntő, Csao magyar, jutottak búcsúzott, bizonyultak búcsúzott, négy köszönhetően, Fanny hszüan, aztán akiket, Vang Fanny, aztán brékjüknek, Sikerükkel előzőleg, Stollárék magyar, búcsúzott hszüan, Fanny fan, alapján közé, Csao négy, honlapja páros, emeltek másodikként, teniszező volt, egyesben egyesben, bizonyultak teniszező, hárítva alatt, társa meccslabdát, szettben Quinn, mivel nyolcaddöntőben, Vang perc, elődöntő rövidítésben, pénteki Ingrid, döntő elődöntőben, akiket selejtezőben, fan előzőleg, fan ellenfél, rövidítésben pénteki, hárítva amerikai, Gleasont három, hszüan Stollár, két WTA, Stollárék három, másodikként magyar,