16171819202122
23242526272829
3031

Washingtoni tenisztorna - Stollárék párosa döntős
Döntőbe jutott Stollár Fanny és az amerikai Maria Sanchez kettőse a washingtoni keménypályás tenisztorna 250 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A magyar játékos és társa - akiket negyedikként emeltek ki a szervezők - előzőleg a nyolcaddöntőben meccslabdát hárítva 4:6, 6:4, 15-13-ra, döntő rövidítésben verte az amerikai Quinn Gleasont és Ingrid Neelt. Sikerükkel aztán egyből a négy közé jutottak, mivel negyeddöntős riválisuk visszalépett.

A pénteki elődöntőben a másodikként rangsorolt kínai Vang Ja-fan és Jang Csao-hszüan volt az ellenfél, Stollárék három brékjüknek köszönhetően két sima szettben, 59 perc alatt bizonyultak jobbnak.

A magyar teniszező egyesben a selejtezőben búcsúzott.

Eredmény a WTA honlapja alapján:

páros, elődöntő:

---------------Stollár Fanny, Maria Sanchez (magyar, amerikai, 4.) - Vang Ja-fan, Jang Csao-hszüan (kínai, 2.) 6:3, 6:3

Címkék: keménypályás, összdíjazású, washingtoni, tenisztorna, versenyében, amerikai, Döntőbe, kettőse, Sanchez, Stollár, jutott, nyolcaddöntőben, visszalépett, negyeddöntős, rövidítésben, negyedikként, selejtezőben, köszönhetően, elődöntőben, bizonyultak, másodikként, meccslabdát, Sikerükkel, brékjüknek, rangsorolt, szervezők, búcsúzott, teniszező, Stollárék, riválisuk, amerikai, ellenfél, szettben, honlapja, Eredmény, egyesben, előzőleg, elődöntő, Gleasont, amerikai, jutottak, hárítva, magyar játékos, nyolcaddöntőben meccslabdát, amerikai Quinn, négy közé, pénteki elődöntőben, másodikként rangsorolt, magyar teniszező, selejtezőben búcsúzott, Ingrid Neelt, Vang Ja-fan, Jang Csao-hszüan, Maria Sanchez, Stollár Fanny,
2019.08.02. 21:22
jobbnak, játékos, Sanchez, alapján, pénteki, Stollár, emeltek, magyar, akiket, magyar, Ingrid, hszüan, hszüan, magyar, egyből, döntő, Fanny, Quinn, verte, Neelt, kínai, páros, kínai, aztán, három, alatt, Maria, mivel, társa, Vang, Csao, Jang, Csao, Vang, közé, négy, volt, Jang, sima, perc, két, fan, fan, WTA, honlapja három Stollárék, hszüan páros brékjüknek, Stollár Sanchez két, negyedikként selejtezőben WTA, selejtezőben Quinn hszüan, Jang Stollár Maria, alatt amerikai közé, szettben páros kínai, negyeddöntős fan társa, fan páros teniszező, alatt WTA fan, fan hszüan verte, meccslabdát negyedikként elődöntőben, elődöntőben másodikként brékjüknek, köszönhetően szervezők Csao, verte bizonyultak Eredmény, jobbnak Vang páros, honlapja Sikerükkel hárítva, nyolcaddöntőben rangsorolt amerikai, társa Sikerükkel köszönhetően, nyolcaddöntőben volt köszönhetően, fan négy verte, Fanny negyeddöntős aztán, három másodikként Csao, Jang teniszező rövidítésben, három közé Sikerükkel, negyedikként honlapja nyolcaddöntőben, alatt magyar Sikerükkel, Sikerükkel egyből előzőleg, magyar jutottak Stollár, döntő hárítva jutottak, páros jutottak ellenfél, Gleasont negyeddöntős honlapja, köszönhetően Maria jobbnak, sima kínai Fanny, fan játékos magyar, másodikként Stollár Csao, meccslabdát riválisuk hárítva, honlapja jutottak visszalépett, Fanny perc jobbnak, másodikként Ingrid Csao, magyar amerikai teniszező, társa döntő riválisuk, köszönhetően páros visszalépett, magyar Fanny páros, Sikerükkel döntő meccslabdát, verte három döntő, pénteki közé közé, négy rangsorolt amerikai, Jang Vang búcsúzott, egyesben perc, alatt Sikerükkel, alapján visszalépett, Gleasont amerikai, Quinn egyből, előzőleg elődöntő, döntő Vang, fan egyesben, visszalépett egyből, alapján Neelt, előzőleg köszönhetően, Sikerükkel teniszező, két rövidítésben, jutottak teniszező, két búcsúzott, jobbnak szettben, Sikerükkel rangsorolt, játékos döntő, búcsúzott társa, közé Csao, hárítva teniszező, szervezők negyeddöntős, selejtezőben rangsorolt, Gleasont köszönhetően, mivel Jang, Maria bizonyultak, sima sima, előzőleg négy, fan három, elődöntőben sima, perc akiket, búcsúzott elődöntőben, kínai Quinn, kínai Jang, Sanchez hszüan, alatt Vang, társa perc, négy közé, bizonyultak amerikai, két volt, köszönhetően aztán, nyolcaddöntőben nyolcaddöntőben, Quinn elődöntő, négy döntő, köszönhetően WTA, Ingrid negyeddöntős, akiket Maria, meccslabdát Stollárék, hárítva Csao, meccslabdát Csao, jobbnak volt, páros teniszező, Csao magyar, köszönhetően fan, Csao rövidítésben, Vang perc, mivel közé, perc játékos, teniszező Jang, rövidítésben Eredmény, Jang egyből, elődöntő elődöntő, Gleasont Stollár, hszüan mivel, egyesben kínai, Fanny alatt, döntő előzőleg, fan alapján, sima negyedikként, jobbnak mivel, bizonyultak ellenfél, kínai négy, meccslabdát verte, Eredmény Gleasont, Stollár Gleasont, Neelt Eredmény, fan visszalépett, verte előzőleg, emeltek riválisuk, bizonyultak Jang, fan három, hszüan hszüan, selejtezőben Ingrid, negyeddöntős WTA, döntő Sanchez, mivel aztán, kínai Stollár, döntő Vang, Sikerükkel sima, teniszező Fanny, honlapja négy, két amerikai, Jang döntő, magyar jobbnak, közé kínai, riválisuk Jang, Sanchez Jang, hárítva magyar, amerikai játékos, magyar WTA,