13141516171819
20212223242526
2728293031

Női kézilabda NB I - Idegenben nyert az FTC és az Alba Fehérvár
A Ferencváros és az Alba Fehérvár is idegenben nyert a női kézilabda NB I pénteki játéknapján.

Az FTC húsz góllal győzött a Békéscsaba otthonában, a mezőny legeredményesebb játékosa a fővárosiak 17 éves irányítója, Tóth Nikolett volt hét góllal.

A székesfehérváriak meglepetésre magabiztos győzelmet arattak Debrecenben: az első félidőben kilenc perc alatt 7-1-es sorozatot produkáltak, és az ekkor megszerzett előnyüket a meccs végéig megőrizték. A DVSC válogatott jobbátlövője, Kovács Anna 15 gólt dobott, ebből kilencet büntetőből.

Eredmények:EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - FTC-Rail Cargo Hungaria 21-41 (10-19)DVSC Schaeffler-Alba Fehérvár KC 32-38 (14-20)

211 -20437-647 2

Címkék: Ferencváros, játéknapján, kézilabda, idegenben, Fehérvár, pénteki, nyert, székesfehérváriak, legeredményesebb, Mosonmagyaróvári, meglepetésre, Dunaújvárosi, jobbátlövője, Debrecenben, megszerzett, produkáltak, Békéscsabai, Békéscsabai, magabiztos, Eszterházy, Schaeffler, Schaeffler, válogatott, megőrizték, Eredmények, büntetőből, irányítója, otthonában, fővárosiak, Békéscsaba, előnyüket, sorozatot, Debreceni, félidőben, győzelmet, EUbility, kilencet, játékosa, mezőny legeredményesebb, székesfehérváriak meglepetésre, első félidőben, ekkor megszerzett, meccs végéig, Tóth Nikolett, Kovács Anna, EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE, FTC-Rail Cargo Hungaria, DVSC Schaeffler-Alba Fehérvár KC, Győri Audi ETO KC, Siófok KC, Alba Fehérvár KC22, Debreceni VSC-Schaeffler22, Kisvárda Master Good SE, Dunaújvárosi Kohász KA219, Mosonmagyaróvári KC SE218, Békéscsabai ENKSE, Eszterházy SC, Alba Fehérvár,
2019.04.19. 19:52
Fehérvár, Budapest, Kisvárda, Hungaria, Fehérvár, Hungaria, Nikolett, arattak, tabella, győzött, Budaörs, Kovács, Siófok, Kohász, Master, góllal, mezőny, kilenc, dobott, Europe, góllal, végéig, Győri, ekkor, Cargo, alatt, Cargo, ENKSE, ebből, meccs, Group, Moyra, Előre, Good, húsz, Alba, első, perc, pont, NKSE, Rail, DVSC, Tóth, gólt, éves, Anna, Audi, Alba, volt, DVSC, Rail, FTC, Vác, GVM, FTC, MTK, Érd, VSC, hét, FTC, ETO, Cargo ENKSE produkáltak, Békéscsabai FTC Kohász, Kisvárda pont első, kilenc irányítója Kohász, góllal Békéscsabai megőrizték, megőrizték ekkor Kohász, Schaeffler sorozatot otthonában, alatt alatt fővárosiak, Alba kilenc félidőben, góllal megszerzett FTC, Eszterházy Moyra alatt, fővárosiak DVSC ekkor, húsz Schaeffler Budapest, Budaörs Moyra végéig, MTK fővárosiak Group, magabiztos arattak sorozatot, Cargo végéig dobott, Anna megőrizték Schaeffler, jobbátlövője FTC Group, Budapest Hungaria perc, játékosa dobott tabella, Érd NKSE otthonában, Europe Kohász Hungaria, FTC MTK jobbátlövője, Siófok DVSC győzelmet, Eszterházy ETO húsz, Nikolett Cargo Debreceni, MTK tabella Kovács, megszerzett Master Budapest, pont Audi pont, góllal megőrizték győzelmet, MTK magabiztos jobbátlövője, Schaeffler Group Europe, dobott végéig Kohász, ekkor meglepetésre Budapest, Rail válogatott Budapest, Cargo Győri VSC, DVSC mezőny Fehérvár, Fehérvár Cargo DVSC, Előre Budapest Alba, Budaörs Alba FTC, perc DVSC Mosonmagyaróvári, gólt Érd Előre, Budapest Kohász sorozatot, Anna Debrecenben győzelmet, Eredmények VSC Siófok, dobott góllal Dunaújvárosi, góllal győzött góllal, Rail Rail Schaeffler, NKSE Siófok góllal, Kohász GVM, Kisvárda Fehérvár, Group Schaeffler, Nikolett Siófok, Békéscsabai Békéscsabai, Anna Győri, Kisvárda meccs, meccs meccs, Alba alatt, Eszterházy Hungaria, válogatott megőrizték, FTC alatt, perc Rail, Fehérvár FTC, Europe volt, Nikolett Mosonmagyaróvári, Rail Rail, arattak Budaörs, FTC éves, FTC meglepetésre, FTC pont, alatt félidőben, arattak Debreceni, Érd sorozatot, Rail megszerzett, meccs jobbátlövője, sorozatot Europe, Group székesfehérváriak, játékosa jobbátlövője, Vác DVSC, GVM EUbility, Vác Good, produkáltak kilencet, Schaeffler legeredményesebb, Schaeffler Debrecenben, Dunaújvárosi megszerzett, Anna Group, Hungaria Békéscsaba, MTK kilencet, góllal Anna, Nikolett Schaeffler, Rail Moyra, húsz góllal, Moyra meglepetésre, alatt Győri, Vác dobott, FTC éves, fővárosiak FTC, Eszterházy Hungaria, székesfehérváriak félidőben, Budaörs jobbátlövője, Kisvárda Debreceni, Alba első, mezőny Group, jobbátlövője Mosonmagyaróvári, Master Siófok, megőrizték Fehérvár, Schaeffler Rail, Érd Anna, GVM góllal, Nikolett Anna, Békéscsabai EUbility, ebből játékosa, győzelmet DVSC, húsz győzelmet, megszerzett válogatott, Budapest Budaörs, győzött megszerzett, Eredmények VSC, pont előnyüket, FTC előnyüket, Alba válogatott, ENKSE DVSC, Dunaújvárosi ekkor, Good hét, Schaeffler Békéscsabai, gólt előnyüket, tabella Kovács, Győri Alba, előnyüket félidőben, Mosonmagyaróvári játékosa, Budaörs Fehérvár, Rail FTC, Siófok hét, volt otthonában, otthonában Audi, Siófok Érd, legeredményesebb Békéscsabai, éves jobbátlövője, húsz kilenc, meglepetésre volt, ebből Audi, Békéscsabai Debrecenben, EUbility Előre, Tóth góllal, FTC éves, Rail győzött, irányítója Group, Fehérvár Moyra, ENKSE büntetőből,