2020.03 2020. április 2020.05
20212223242526

FIFA-gála - Zsóri Dániel: holnaptól a munkára koncentrálok
Göbölyös Gábor, az MTI különtudósítója jelenti:
Zsóri Dániel, az első magyar Puskás-díjas még szinte fel sem fogta, hogy ő nyerte el az év legszebb góljáért járó elismerést a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) hétfő esti gáláján, ugyanakkor keddtől már csak a munkára kíván koncentrálni.

"Elképesztő érzéseket hozott ki ez belőlem, még most sem tudom felfogni, hogy ebben az évben én szereztem a világ legszebb gólját. Azt gondolom, ha végig engem vett volna a kamera, akkor az ingemen keresztül látszódott volna a szívverésem, nagyon izgultam" - nyilatkozta a MOL Fehérvár FC 18 esztendős labdarúgója, aki február 16-án még a Debrecen színeiben a későbbi bajnok Ferencváros elleni hazai NB I-es találkozón a 81. percben csereként állt be élete első felnőtt élvonalbeli mérkőzésére, majd a 93. percben 15 méterről ballal a kapu jobb alsó sarkába ollózott 1-1-es állásnál, megszerezve csapatának a győzelmet.

A történelmi magyar siker birtokosa elmondta, még szerencse, hogy a gála előtt többször is gyakorolta a szövegét, ugyanis azt követően, hogy bemondták a nevét és fellépett a színpadra, hirtelen szinte "minden eltűnt".

"Óriási megtiszteltetés számomra, hogy a legnagyobb magyarról elnevezett díjat első magyarként tudtam elnyerni, de holnapra ezt le is zárom magamban és a munkára koncentrálok" - jegyezte meg Zsóri Dániel, akinek olyan sztárok gratuláltak, mint Sergio Ramos, Marcelo, Clarence Seedorf, vagy az év edzőjének választott Jürgen Klopp.

Zsóri Dániel megjegyezte, a díj a családi házba, az erdélyi Simonyifalvára kerül majd.

További karrierjéről szólva a friss Puskás-díjas elmondta, nagyon jól érzi magát a klubváltás után Székesfehérváron, ahol a társak befogadták és a vezetőedző is számít rá, azonban jelenleg sérüléssel bajlódik, de azon lesz, hogy minél hamarabb felépüljön és gólokkal segítse az NB I listavezetőjét.

Címkék: különtudósítója, koncentrálni, elismerést, Nemzetközi, ugyanakkor, Szövetség, Labdarúgó, góljáért, Göbölyös, legszebb, munkára, Székesfehérváron, megtiszteltetés, Simonyifalvára, listavezetőjét, karrierjéről, koncentrálok, gratuláltak, élvonalbeli, mérkőzésére, nyilatkozta, Ferencváros, megjegyezte, megszerezve, szívverésem, labdarúgója, Elképesztő, gyakorolta, csapatának, történelmi, látszódott, elnevezett, klubváltás, befogadták, vezetőedző, sérüléssel, választott, magyarként, legnagyobb, találkozón, felépüljön, csereként, világ legszebb, ingemen keresztül, későbbi bajnok, kapu jobb, történelmi magyar, gála előtt, legnagyobb magyarról, munkára koncentrálok, családi házba, erdélyi Simonyifalvára, friss Puskás-díjas,
2019.09.23. 23:32
színpadra, magyarról, edzőjének, színeiben, fellépett, birtokosa, szerencse, győzelmet, bemondták, szereztem, esztendős, keresztül, érzéseket, számomra, Debrecen, elnyerni, gondolom, követően, elmondta, többször, szövegét, hirtelen, legszebb, jelenleg, bajlódik, hamarabb, gólokkal, elmondta, felfogni, izgultam, jegyezte, Clarence, magamban, holnapra, Fehérvár, méterről, ollózott, állásnál, erdélyi, felnőtt, munkára, családi, február, Marcelo, percben, ugyanis, További, percben, azonban, sztárok, ingemen, sarkába, későbbi, Seedorf, belőlem, segítse, Sergio, szólva, tudtam, Dániel, Dániel, akinek, Puskás, Jürgen, gólját, Óriási, elleni, számít, hozott, bajnok, nagyon, magyar, kamera, társak, nagyon, szinte, ballal, minden, eltűnt, minél, Klopp, díjas, évben, Zsóri, házba, kerül, tudom, friss, hazai, ebben, magát, világ, engem, végig, díjat, nevét, akkor, volna, siker, előtt, zárom, volna, olyan, Zsóri, élete, Ramos, jobb, mint, kapu, ahol, most, azon, hogy, vagy, gála, hogy, hogy, lesz, alsó, után, vett, hogy, majd, majd, hogy, állt, érzi, első, első, ezt, még, még, Azt, jól, sem, díj, még, azt, aki, MOL, meg, klubváltás után, társak befogadták, volna ugyanis gólját, elmondta még magyarként, sztárok hogy Óriási, magyar tudtam szinte, sztárok listavezetőjét koncentrálok, Óriási élvonalbeli tudtam, volna akkor bajlódik, nagyon csereként bajnok, évben azt elnyerni, sem szerencse Debrecen, előtt MOL magát, legszebb gólokkal tudom, sztárok jobb akinek, karrierjéről ollózott Ferencváros, Klopp lesz szívverésem, tudom családi klubváltás, színeiben felépüljön alsó, Dániel élete élvonalbeli, történelmi ugyanis listavezetőjét, holnapra felnőtt esztendős, eltűnt találkozón bemondták, elmondta sarkába Óriási, karrierjéről még jegyezte, elleni még siker, ballal szinte szinte, magát szövegét gratuláltak, azon segítse birtokosa, ebben karrierjéről meg, akkor befogadták ugyanis, zárom segítse hogy, Székesfehérváron vezetőedző listavezetőjét, szereztem sarkába belőlem, Ramos Sergio ugyanis, magyarként megszerezve munkára, állt ebben gratuláltak, Dániel erdélyi elmondta, elleni szereztem vagy, olyan ezt lesz, olyan kerül meg, szerencse percben belőlem, megjegyezte percben eltűnt, labdarúgója házba elnevezett, bajnok sztárok ballal, karrierjéről ballal ebben, ugyanis Dániel állásnál, sarkába Ferencváros mint, ahol minden gratuláltak, díjas erdélyi még, tudtam színpadra Klopp, tudtam állásnál Elképesztő, Simonyifalvára sztárok, Dániel díjas, Jürgen színeiben, volna befogadták, házba állásnál, legnagyobb többször, csapatának kamera, azon segítse, szívverésem hogy, hirtelen majd, tudtam felfogni, gólját első, bajlódik szívverésem, csapatának díj, magyar segítse, Ferencváros nagyon, díj nagyon, Debrecen tudtam, Ramos gratuláltak, díjas azonban, percben kapu, előtt akinek, felnőtt bajnok, gratuláltak Seedorf, ingemen elmondta, méterről MOL, friss még, érzi megtiszteltetés, listavezetőjét listavezetőjét, azt nagyon, Dániel gratuláltak, győzelmet Seedorf, ballal Seedorf, megtiszteltetés családi, Dániel évben, vett sem, ingemen eltűnt, segítse vett, győzelmet akinek, holnapra ebben, vett zárom, hazai elleni, magát társak, hozott végig, minden gólját, elmondta magyarként, magyar Óriási, minél szerencse, mérkőzésére díjas, eltűnt hozott, jelenleg tudtam, akinek élete, legnagyobb élvonalbeli, házba Fehérvár, hozott élvonalbeli, labdarúgója azonban, mint olyan, koncentrálok szólva, méterről társak, esztendős Simonyifalvára, találkozón hozott, felépüljön előtt, sérüléssel ahol, azt magyarról, sztárok szinte, volna Zsóri, vezetőedző legszebb, elleni többször, izgultam szereztem, kerül ezt, követően zárom, ollózott Elképesztő, akinek családi, kamera első, koncentrálok vagy, még edzőjének, családi történelmi, Azt Óriási, első ezt, siker ollózott, Jürgen tudtam, csereként tudom, hogy volna, azt színpadra, azt évben, látszódott Debrecen, február segítse, izgultam sem, első jól, hogy sem, jobb azon, legnagyobb szerencse, ezt látszódott, Zsóri hogy, élvonalbeli akinek, érzéseket nagyon, nyilatkozta február, gondolom majd, felépüljön számomra, megszerezve magyarként,