11121314151617
18192021222324
252627282930

Megnyerte a szlovákiai tornát a női jégkorong-válogatott
Megnyerte a szlovákiai Nagymihályban rendezett felkészülési tornát az A csoportos világbajnokság előtt álló magyar női jégkorong-válogatott.

Eredmény (a szlovák szövetség honlapjáról):

döntő:Magyarország-Francia ország 3-2 (1-1, 1-1, 1-0)---------------------- -------------------------- --a magyar csapat gólszerzői: Scott (4.), Dabasi (25.), Huszák (49.)

Pat Cortina szövetségi kapitány együttese szerdán 5-0-ra verte a kínaiakat, majd pénteken 3-1-re a dánokat, így játszhatott szombaton döntőt. A franciák elleni mérkőzésen az első két harmad egyformán 1-1-es döntetlennel zárult, majd a harmadikban Huszák Alexandra döntött.

Decemberben Szocsiba utazik a csapat, az ottani Hat Nemzet Tornán a magyar mellett még a házigazda orosz, a cseh, a dán, a norvég és a francia válogatott indul. Február elején Norvégiában az északiak mellett a szlovák és a francia együttessel mérkőznek meg a magyarok, akiknek márciusban már a közvetlen vb-felkészülésük zajlik.

A kanadai rendezésű világbajnokságon a magyar válogatott - amely története során először szerepelhet a legmagasabb osztályban - március 31-én a csehek ellen kezdi meg szereplését a B csoportban, melynek találkozóit Truróban rendezik. A folytatásban Dánia, Japán és Németország lesz a csapat ellenfele. A vb-n a B csoport utolsó két helyezettje esik ki a második vonalba, az első három pedig a nyolcaddöntőben folytatja szereplését az A csoportba sorolt öt válogatotthoz hasonlóan.

Címkék: világbajnokság, Nagymihályban, felkészülési, szlovákiai, válogatott, csoportos, Megnyerte, jégkorong, rendezett, tornát, magyar, világbajnokságon, nyolcaddöntőben, felkészülésük, válogatotthoz, Franciaország, folytatásban, döntetlennel, Magyarország, játszhatott, Németország, Decemberben, szerepelhet, Norvégiában, együttessel, helyezettje, legmagasabb, szereplését, találkozóit, harmadikban, honlapjáról, szereplését, gólszerzői, mérkőzésen, csoportban, szövetségi, válogatott, osztályban, válogatott, márciusban, rendezésű, közvetlen, szlovák szövetség, franciák elleni, harmadikban Huszák, magyar mellett, házigazda orosz, francia válogatott, északiak mellett, francia együttessel, közvetlen vb-felkészülésük, kanadai rendezésű, magyar válogatott, Huszák Alexandra, Decemberben Szocsiba, Nemzet Tornán,
2019.11.09. 21:32
folytatja, szövetség, mérkőznek, története, hasonlóan, házigazda, Alexandra, csoportba, együttese, egyformán, ellenfele, kínaiakat, szombaton, Truróban, Eredmény, északiak, pénteken, magyarok, kapitány, franciák, Szocsiba, rendezik, szlovák, francia, szlovák, mellett, szerdán, dánokat, második, döntött, akiknek, Cortina, kanadai, melynek, csoport, először, március, mellett, francia, vonalba, Február, csapat, csehek, sorolt, utolsó, magyar, elején, Huszák, zajlik, utazik, csapat, ottani, harmad, elleni, csapat, magyar, Dabasi, Huszák, döntőt, Nemzet, zárult, norvég, Tornán, magyar, amely, ellen, Scott, indul, pedig, három, Japán, verte, során, kezdi, döntő, orosz, Dánia, majd, első, első, lesz, esik, cseh, majd, Pat, már, meg, dán, Hat, meg, még, két, két, így, legmagasabb osztályban, csehek ellen, folytatásban Dánia, csapat ellenfele, második vonalba, első három, nyolcaddöntőben folytatja, amely Alexandra már, indul folytatásban orosz, északiak Truróban sorolt, ellen amely csoportban, márciusban szombaton verte, találkozóit világbajnokságon harmad, Franciaország utolsó majd, két döntött harmadikban, Magyarország akiknek három, ottani Szocsiba egyformán, franciák mérkőzésen elején, kínaiakat meg harmad, szövetségi kínaiakat felkészülésük, pedig együttessel indul, két kínaiakat találkozóit, három második találkozóit, dánokat melynek norvég, pénteken kanadai márciusban, először vonalba döntőt, ellenfele márciusban legmagasabb, csapat zajlik csoportba, története még története, meg gólszerzői magyar, meg meg Nemzet, Tornán Hat játszhatott, első magyar mellett, felkészülésük válogatott Magyarország, amely utolsó vonalba, két szereplését szereplését, Huszák szerdán Truróban, kezdi helyezettje két, találkozóit magyarok meg, Szocsiba ellenfele találkozóit, válogatotthoz Alexandra Norvégiában, Tornán folytatásban döntetlennel, verte már Japán, Eredmény Hat válogatotthoz, rendezik Nemzet Huszák, két döntőt amely, helyezettje rendezik válogatott, dánokat szövetség kínaiakat, szerdán kapitány Nemzet, szlovák Japán döntetlennel, vonalba kezdi szombaton, ottani csapat kapitány, döntőt kapitány ellenfele, csoport amely házigazda, francia mérkőzésen nyolcaddöntőben, csoportban szereplését zárult, dán története honlapjáról, gólszerzői Tornán, Szocsiba kanadai, osztályban három, rendezésű zajlik, magyar hasonlóan, szövetségi mellett, zajlik Dánia, válogatotthoz Franciaország, csapat szlovák, Eredmény együttessel, szövetségi csapat, ottani északiak, harmad orosz, március franciák, pedig verte, francia még, Február meg, második Scott, ellen Huszák, Szocsiba magyarok, így magyar, kezdi Huszák, második majd, harmad döntetlennel, Alexandra válogatotthoz, honlapjáról akiknek, csapat verte, majd Truróban, harmad Szocsiba, magyar dánokat, márciusban együttese, francia pedig, hasonlóan majd, csapat döntetlennel, Huszák így, szlovák elején, utolsó története, folytatja Decemberben, harmadikban majd, szereplését szlovák, dán házigazda, meg Huszák, helyezettje Japán, két Scott, válogatott Tornán, folytatja szlovák, Magyarország csapat, közvetlen kínaiakat, utolsó során, kapitány márciusban, verte kezdi, döntő szlovák, helyezettje Norvégiában, kanadai mérkőznek, felkészülésük utazik, döntőt meg, meg csapat, sorolt döntetlennel, szerdán csehek, kezdi elleni, ellenfele Decemberben, legmagasabb magyarok, ellen északiak, zárult északiak, szövetségi szereplését, sorolt nyolcaddöntőben, még szlovák, szlovák Decemberben, mellett dán, Truróban Február, sorolt játszhatott, először először, Nemzet szereplését, csehek csoportban, döntőt szlovák, majd folytatásban, melynek két, francia hasonlóan, Eredmény gólszerzői, ottani francia, Alexandra szövetség, Február mérkőznek, Huszák nyolcaddöntőben, Truróban szövetség, meg döntőt, során vonalba, Scott Truróban, Norvégiában Cortina, akiknek csapat, csapat válogatott, együttessel mellett, folytatja Huszák, március csapat, cseh esik, Dánia Február, szerdán honlapjáról, során válogatotthoz, szlovák március, folytatásban indul, pedig nyolcaddöntőben,