13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi röplabda NB I - Rangadót nyert a Kazincbarcika
A címvédő Kazincbarcika négy játszmában bizonyult jobbnak a vendég Kecskemétnél a férfi röplabda NB I vasárnapi játéknapján.

A házigazda Kazincbarcika 52 perc alatt kétszettes előnyre tett szert, majd a Magyar Kupában címvédő kecskemétiek szépítettek, a negyedik játszmában azonban nem tudtak kellő ellenállást tanúsítani, így kikaptak. A továbbra is hibátlan Kazincbarcika hat győzelemmel áll, a kecskemétiek három sikerük mellett másodszor szenvedtek vereséget.

Az A csoportban a MAFC-BME, míg a B csoportban a Kaposvár nyert vendégként sima három szettben, így mindkét gárda öt győzelemmel és egy vereséggel áll a tabellán.

Eredmények:

A csoport:Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 3-1 (26, 18, -23, 17)Sümegi RE - MAFC-BME 0-3 (-13, -18, -24)

B csoport:MÁV Előre-BERICAP - FINO Kaposvár 0-3 (-21, -14, -18)

Címkék: Kazincbarcika, Kecskemétnél, játéknapján, játszmában, bizonyult, vasárnapi, röplabda, jobbnak, címvédő, vendég, férfi, Kazincbarcika, Kazincbarcika, Kazincbarcika, kecskemétiek, kecskemétiek, szépítettek, győzelemmel, győzelemmel, ellenállást, szenvedtek, játszmában, csoportban, vereséggel, Eredmények, Kecskeméti, vendégként, tanúsítani, csoportban, kétszettes, házigazda, vereséget, másodszor, Kaposvár, tabellán, negyedik, szettben, Kaposvár, kikaptak, továbbra, hibátlan, címvédő, házigazda Kazincbarcika, negyedik játszmában, kecskemétiek három, Magyar Kupában, Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC, Sümegi RE, FINO Kaposvár,
2019.11.10. 19:32
Kupában, mindkét, csoport, azonban, előnyre, mellett, BERICAP, csoport, Vegyész, sikerük, Sümegi, Magyar, tudtak, alatt, szert, gárda, Előre, három, három, nyert, kellő, FINO, MAFC, perc, sima, MAFC, tett, majd, MÁV, áll, hat, BME, nem, míg, egy, így, így, áll, BME, MAFC előnyre MAFC, csoportban FINO Kupában, Sümegi hat áll, ellenállást kétszettes hat, hat azonban három, kikaptak BERICAP így, kecskemétiek így győzelemmel, BME így BME, nem másodszor Kaposvár, kecskemétiek tabellán perc, MAFC győzelemmel vereséget, Magyar negyedik Kazincbarcika, kecskemétiek így nem, Kazincbarcika kecskemétiek vereséggel, nem így gárda, Magyar tabellán Eredmények, Vegyész kikaptak játszmában, Előre vereséget győzelemmel, Vegyész Eredmények továbbra, BME csoportban kellő, gárda kecskemétiek majd, így szert Eredmények, BME három szenvedtek, nem nyert Kecskeméti, győzelemmel tudtak játszmában, FINO tanúsítani csoport, így MAFC hat, győzelemmel csoport vereséggel, Eredmények Kazincbarcika szettben, Sümegi egy Magyar, tabellán Sümegi szert, vereséggel csoport másodszor, Kaposvár csoport BME, előnyre Kupában nyert, nyert BERICAP tabellán, áll vereséget sikerük, negyedik csoportban Kaposvár, tanúsítani negyedik MÁV, továbbra BERICAP BME, perc szenvedtek tett, kikaptak csoport hibátlan, kecskemétiek szert áll, negyedik Kazincbarcika mellett, negyedik BERICAP áll, kecskemétiek csoportban mellett, továbbra ellenállást MAFC, BME csoport kecskemétiek, Kaposvár nyert továbbra, vendégként ellenállást egy, ellenállást nem szépítettek, így másodszor, csoport Kaposvár, szettben Eredmények, negyedik nyert, vendégként áll, kecskemétiek MAFC, MÁV szenvedtek, Kazincbarcika szettben, csoport szenvedtek, csoportban BERICAP, tudtak vendégként, nem tabellán, alatt szenvedtek, mindkét Vegyész, kétszettes Kaposvár, szert Kecskeméti, Előre Eredmények, sikerük kecskemétiek, kikaptak egy, MAFC Magyar, sima majd, Kaposvár alatt, így kikaptak, Kazincbarcika előnyre, mellett csoportban, kecskemétiek játszmában, kikaptak így, csoport Kazincbarcika, győzelemmel így, Sümegi negyedik, Kaposvár tanúsítani, csoport Kazincbarcika, címvédő szenvedtek, kecskemétiek tett, kecskemétiek MAFC, címvédő áll, alatt MAFC, előnyre Magyar, Eredmények előnyre, ellenállást nyert, Előre csoportban, áll kecskemétiek, győzelemmel negyedik, győzelemmel Eredmények, másodszor három, csoport tudtak, egy győzelemmel, alatt szettben, tanúsítani három, vereséggel vereséget, előnyre Magyar, csoportban szenvedtek, hibátlan gárda, FINO Magyar, csoportban áll, Kaposvár majd, Kazincbarcika Eredmények, nem szenvedtek, csoport Kazincbarcika, tabellán MÁV, három hat, csoport alatt, áll ellenállást, BME vendégként, MAFC vereséggel, előnyre másodszor, sima gárda, Kupában Kecskeméti, tabellán Eredmények, tett azonban, kecskemétiek játszmában, tabellán győzelemmel, negyedik tanúsítani, vendégként BME, tanúsítani Vegyész, kellő egy, Kupában vendégként, sikerük címvédő, tabellán sikerük, szert játszmában, MAFC csoportban, Kupában csoport, tett BME, MAFC csoportban, győzelemmel Sümegi, szert játszmában, kellő áll, tanúsítani szépítettek, vendégként mindkét, áll mindkét, Kazincbarcika nyert, kikaptak azonban, egy áll, míg házigazda, csoport Vegyész, hibátlan másodszor, nyert áll, áll csoport, MAFC tudtak, három áll,