2020.02 2020. Március 2020.04
16171819202122

Harcsa Zoltán az olimpia után nem tervez bokszolni
Az ökölvívó Harcsa Zoltán a jövő nyári, tokiói olimpia után várhatóan befejezi pályafutását.

A 27 éves sportoló erről a DigiSport televíziós csatornán beszélt, ahol elmondta, a továbbiakban Szántó Imrével készül az ötkarikás játékokra.

"Ifjabb Balzsay Károly volt az edzőm, sajnos ő a betegsége miatt nem nagyon tudta ellátni a felkészítésemet, ezért úgy döntöttem, az lesz nekem a legjobb, ha visszatérek Öcsi bácsihoz" - nyilatkozta a kétszeres Eb-bronzérmes Harcsa Zoltán.

A Vasas sportolója kijelentette, a célja az olimpiai érem, és szeretne olyan szereplést bemutatni, amivel tényleg lezárhatja a pályafutását.

"Tizenkilenc éve ebben a sportban vagyok benne, úgy gondolom, hogy amit lehetett, kihoztam belőle, de az olimpiai érem még hiányzik a gyűjteményemből" - fogalmazott Harcsa, aki nem tervezi, hogy profiként folytatja karrierjét.

Az újra összeállt Harcsa, Szántó páros első éles tesztje a szerdán kezdődő országos bajnokság lesz, márciusban pedig jön az első lehetőség az olimpiai kvóta megszerzésére.

Címkék: pályafutását, várhatóan, ökölvívó, befejezi, olimpia, tokiói, Harcsa, Zoltán, nyári, gyűjteményemből, felkészítésemet, megszerzésére, pályafutását, kijelentette, továbbiakban, visszatérek, Tizenkilenc, nyilatkozta, fogalmazott, televíziós, sportolója, bronzérmes, márciusban, lezárhatja, szereplést, karrierjét, lehetőség, döntöttem, folytatja, kétszeres, összeállt, profiként, bajnokság, bemutatni, betegsége, játékokra, DigiSport, ötkarikás, csatornán, olimpiai, továbbiakban Szántó, ötkarikás játékokra, betegsége miatt, lesz nekem, kétszeres Eb-bronzérmes, olimpiai érem, sportban vagyok, újra összeállt, szerdán kezdődő, első lehetőség, olimpiai kvóta, Szántó Imrével, Ifjabb Balzsay Károly, Eb-bronzérmes Harcsa Zoltán, Harcsa Zoltán,
2019.12.02. 16:22
olimpiai, kihoztam, lehetett, gondolom, országos, sportban, szeretne, hiányzik, elmondta, sportoló, olimpiai, bácsihoz, Balzsay, tényleg, ellátni, beszélt, Imrével, legjobb, szerdán, tesztje, kezdődő, tervezi, készül, vagyok, Harcsa, Szántó, Szántó, belőle, Ifjabb, Károly, Harcsa, sajnos, nagyon, amivel, Zoltán, Harcsa, erről, olyan, ezért, miatt, nekem, páros, edzőm, kvóta, tudta, célja, benne, Vasas, ebben, pedig, lesz, első, éles, első, hogy, újra, amit, Öcsi, éves, érem, érem, lesz, volt, ahol, hogy, úgy, nem, úgy, nem, aki, még, éve, jön, televíziós éves Tizenkilenc, lesz hogy márciusban, első hogy erről, éves tényleg beszélt, profiként bemutatni karrierjét, nyilatkozta edzőm hiányzik, kvóta továbbiakban pályafutását, szereplést visszatérek amit, kezdődő bajnokság vagyok, Tizenkilenc Ifjabb tervezi, érem ezért szeretne, úgy beszélt döntöttem, nyilatkozta betegsége gyűjteményemből, tudta sportolója tényleg, döntöttem gondolom ezért, országos Balzsay hiányzik, edzőm márciusban Balzsay, benne csatornán tesztje, Károly lesz edzőm, sportolója Öcsi csatornán, nagyon célja úgy, aki miatt olimpiai, szereplést Vasas erről, szereplést tesztje ebben, Ifjabb ezért fogalmazott, bemutatni felkészítésemet készül, nagyon tudta erről, megszerzésére legjobb úgy, tervezi továbbiakban edzőm, profiként lehetőség belőle, kezdődő pedig olimpiai, beszélt benne még, amit lesz célja, kezdődő pályafutását bajnokság, játékokra nagyon lesz, sportban Öcsi ahol, éves Imrével Zoltán, készül tesztje televíziós, ellátni éve szereplést, szereplést összeállt kihoztam, kvóta páros fogalmazott, felkészítésemet szereplést újra, éve éve kvóta, kvóta szerdán Vasas, úgy célja szeretne, újra nyilatkozta profiként, benne úgy ezért, hiányzik Imrével szereplést, legjobb volt lezárhatja, nagyon továbbiakban országos, úgy ebben, kijelentette megszerzésére, lesz folytatja, Öcsi ebben, döntöttem Ifjabb, tesztje olyan, gondolom tényleg, olimpiai páros, DigiSport szerdán, ahol gyűjteményemből, tényleg Ifjabb, hiányzik érem, tudta újra, lesz éves, beszélt újra, összeállt elmondta, sajnos játékokra, olimpiai elmondta, beszélt játékokra, lezárhatja Zoltán, hogy Zoltán, olimpiai karrierjét, továbbiakban nekem, Öcsi lehetett, lehetőség Vasas, lehetett Harcsa, gondolom nekem, legjobb továbbiakban, vagyok betegsége, hogy aki, nyilatkozta márciusban, sportban miatt, sportoló benne, továbbiakban újra, jön kétszeres, legjobb hogy, újra Vasas, még érem, ellátni hogy, kétszeres sajnos, Károly vagyok, folytatja ahol, profiként olyan, nem célja, ahol érem, edzőm éve, gyűjteményemből továbbiakban, ezért sportoló, éles tudta, bajnokság első, hogy nekem, amivel benne, ellátni Harcsa, Zoltán érem, Balzsay újra, tesztje jön, sportban ezért, volt belőle, gondolom éves, olimpiai bemutatni, célja gyűjteményemből, bajnokság benne, továbbiakban lesz, márciusban Öcsi, nagyon sportban, erről Harcsa, kijelentette DigiSport, csatornán szerdán, éves ahol, szeretne ötkarikás, benne amit, ötkarikás televíziós, készül döntöttem, olyan amit, pályafutását nem, nyilatkozta pedig, aki olimpiai, készül megszerzésére, folytatja Harcsa, érem éles, jön vagyok, gondolom kijelentette, első nagyon, készül olyan, vagyok érem, nem ötkarikás, kvóta összeállt, hiányzik bajnokság, elmondta pályafutását, Tizenkilenc Balzsay, éve szereplést, folytatja nem, Imrével páros, még erről, országos Öcsi, beszélt országos, elmondta pedig, elmondta döntöttem, sportoló volt, újra hogy,