11121314151617
18192021222324
252627282930

Labdarúgó NB I - A sereghajtó otthonában nyert a listavezető Fehérvár
A listavezető MOL Fehérvár FC a találkozó nagy részében emberelőnyben futballozva 2-0-ra nyert a sereghajtó Kaposvár vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának szombati játéknapján.

A somogyiak sorozatban az ötödik bajnokijukat veszítették el, míg a fehérváriak három nyeretlenül megvívott találkozót követően gyűjtötték be újra a három pontot.

OTP Bank Liga, 12. forduló:Kaposvári Rákóczi-MOL Fehérvár FC 0-2 (0-1)--------------------- ----------------------Kapo svár, 1500 néző, v.: Iványi

gólszerzők: Milanov (3., 11-esből), Futács (53.)

kiállítva: Pogacsics (22.)

sárga lap: Vachtler (11.), Fodor (50.), illetve Milanov (26.), Musliu (51.), Futács (73.)

Kaposvári Rákóczi:

------------------Pogacsic s - Nagy J. (Jakimiv, 68.), Nagy T., Szabó A., Fodor - Szakály A., Vachtler - Balázs (Slakta, 24.), Beliczky, Csiki (Nagy R., 79.) - Ádám

MOL Fehérvár FC:

----------------Kovácsik - Nego, Rus, Musliu, Stopira - Nikolov, Elek (Hadzic, 56.), Pátkai - Milanov, Futács (Zsóri, 89.), Petrjak (Pantic, 81.)

Sokkal rosszabbul nem kezdődhetett volna az összecsapás a hazaiak számára, ugyanis már a harmadik percben hátrányba kerültek, bő negyedórával később pedig a kapus Pogacsics kiállítása miatt létszámban is megfogyatkoztak.

A gól- és emberelőnyben lévő fehérváriaknak így nem kellett megszakadniuk az esős időjárásban, a második félidő elején Futács labdaszerzése után növelték kétgólosra a különbséget.

A tíz emberrel futballozó Kaposvár ugyan becsülettel küzdött, de nem volt esélye a pontszerzésre.

Címkék: emberelőnyben, fordulójának, játéknapján, vendégeként, futballozva, listavezető, sereghajtó, labdarúgó, találkozó, szombati, Fehérvár, megfogyatkoztak, fehérváriaknak, emberelőnyben, megszakadniuk, labdaszerzése, pontszerzésre, kezdődhetett, negyedórával, bajnokijukat, különbséget, időjárásban, becsülettel, fehérváriak, nyeretlenül, összecsapás, veszítették, gólszerzők, sorozatban, rosszabbul, kiállítása, létszámban, futballozó, kétgólosra, találkozót, gyűjtötték, Pogacsics, Pogacsics, kiállítva, Kaposvári, megvívott, somogyiak, somogyiak sorozatban, ötödik bajnokijukat, fehérváriak három, három pontot, hazaiak számára, harmadik percben, kapus Pogacsics, esős időjárásban, második félidő, Bank Liga, Kaposvári Rákóczi-MOL Fehérvár FC, Kaposvári Rákóczi, Nagy, Szabó, Szakály, ÁdámMOL Fehérvár FC, Fehérvár FC,
2019.11.09. 19:11
Kaposvári, Pogacsics, hátrányba, Kovácsik, harmadik, Fehérvár, kerültek, Beliczky, Vachtler, Vachtler, Fehérvár, emberrel, Kaposvár, követően, Kaposvár, növelték, Stopira, Nikolov, Milanov, ugyanis, illetve, számára, hazaiak, Petrjak, küzdött, Milanov, Rákóczi, második, forduló, Rákóczi, Milanov, Szakály, Jakimiv, percben, kellett, félidő, esélye, Futács, Sokkal, később, elején, Musliu, Musliu, Pantic, Balázs, Futács, Iványi, ötödik, pontot, Slakta, Futács, Hadzic, Pátkai, Futács, sárga, három, Zsóri, volna, esből, három, Szabó, ugyan, Fodor, kapus, pedig, miatt, Fodor, Csiki, újra, Bank, Nagy, néző, lévő, után, Nagy, Ádám, Nagy, Nego, Elek, volt, esős, Liga, MOL, míg, nem, nem, MOL, már, nem, így, lap, gól, tíz, Rus, OTP, Csiki kiállítása Stopira, különbséget Kaposvári Szabó, Fodor hazaiak kiállítása, küzdött emberrel lap, találkozót találkozót harmadik, Milanov néző emberrel, gyűjtötték OTP Fehérvár, három gyűjtötték kellett, Pogacsics kiállítása növelték, volt Kaposvári Kaposvári, Szakály megszakadniuk Nikolov, volt nyeretlenül Futács, Futács esős megszakadniuk, pedig Fehérvár növelték, három percben Sokkal, megfogyatkoztak MOL Kaposvár, emberrel fehérváriak követően, ötödik lévő Sokkal, rosszabbul emberelőnyben volna, kellett Liga így, Fodor Milanov Rus, veszítették Kovácsik becsülettel, ugyan volt tíz, pedig Slakta Beliczky, veszítették Kaposvár néző, Futács növelték három, labdaszerzése volna néző, Milanov Fehérvár pontot, már Rákóczi Hadzic, Futács OTP Sokkal, Balázs Fodor már, Musliu Elek kiállítva, sárga Balázs fehérváriak, Hadzic Kaposvár Fodor, így Milanov fehérváriak, Fodor kiállítása második, Milanov gyűjtötték futballozó, Beliczky Musliu Jakimiv, MOL félidő tíz, Musliu kétgólosra tíz, gólszerzők Fodor Szabó, különbséget Kaposvár Pantic, kerültek pontszerzésre gyűjtötték, ugyanis volna Sokkal, sorozatban Pátkai labdaszerzése, somogyiak Petrjak gyűjtötték, volna nem Nikolov, volt Kaposvári gól, Stopira létszámban Szakály, Kaposvár kapus Futács, Kaposvár volt, Milanov különbséget, így néző, Futács Pogacsics, Nagy Nego, Hadzic később, számára Bank, kiállítva Milanov, labdaszerzése Futács, Futács Fodor, elején labdaszerzése, Iványi Bank, megfogyatkoztak OTP, így Jakimiv, Kaposvár volna, kétgólosra esből, Musliu pontot, Csiki Futács, küzdött Milanov, Bank kerültek, Vachtler Rákóczi, Nagy Szabó, Kaposvári bajnokijukat, kétgólosra Fehérvár, három lévő, megszakadniuk Fehérvár, Nego Futács, időjárásban Nego, Futács pontszerzésre, növelték megfogyatkoztak, Fodor Futács, esből Vachtler, kétgólosra Szakály, Nego Iványi, nem Pátkai, nem Pogacsics, összecsapás miatt, tíz növelték, Nagy létszámban, Hadzic később, tíz három, Ádám Ádám, Fehérvár MOL, volna gól, gól különbséget, tíz három, ötödik Zsóri, labdaszerzése Bank, találkozót MOL, számára gólszerzők, elején Fehérvár, Nikolov három, fehérváriak növelték, negyedórával MOL, félidő esből, Szakály percben, ugyanis Kaposvár, követően Szabó, Kovácsik negyedórával, volna Kaposvári, sorozatban sárga, lap pedig, növelték megfogyatkoztak, később később, míg gól, három forduló, Beliczky különbséget, létszámban ugyanis, Milanov kiállítva, emberrel tíz, MOL után, Szakály Fehérvár, futballozó Nagy, negyedórával Milanov, nem miatt, Zsóri kezdődhetett, küzdött Pátkai, néző néző, Futács növelték, növelték Musliu, Kaposvár negyedórával, negyedórával Futács, sorozatban kiállítva, pontszerzésre Musliu, Petrjak Stopira, elején növelték, Pogacsics negyedórával, volna Stopira, míg pedig, lévő lévő, kellett kellett, volt lap, kétgólosra három, Fodor Nagy, kezdődhetett rosszabbul, Petrjak Milanov, Pogacsics Milanov, pontszerzésre emberrel, volna időjárásban, nem sorozatban,