13141516171819
20212223242526
27282930

Bajnokok Ligája - A Bernabeuban nyert a Manchester City, előnyben a Lyon
A Manchester City 2-1-re nyert a Real Madrid otthonában, míg az Olympique Lyon hazai pályán 1-0-ra győzte le a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai első felvonásán.

Madridban a 13-szoros BL-győztes Real és az angol bajnok Manchester City nem igazán tudott mit kezdeni egymással az első félidőben. A vendégeknek ugyan valamivel több veszélyes akciójuk volt, a második játékrész derekán mégis a spanyolok szereztek vezetést Isco góljával. A madridiak növelhették volna előnyüket, azonban a City egyenlített Gabriel Jesus fejesével: a brazil támadó mintha kicsit meglökte volna a világ- és Európa-bajnok Sergio Ramost, de a találatot a videobíró is szabályosnak látta.

Három perccel később Raheem Sterling tört be a 16-oson belülre, de a rossz ütemben becsúszó Dani Carvajal szabálytalankodott vele szemben: a büntetőt Kevin de Bruyne értékesítette. A Real megzavarodott, Gabriel Jesus pedig egyedül lépett ki, de Ramos utolsó emberként - még éppen a 16-os előtt - lerántotta, amiért kiállították.

Lyonban kiegyenlített küzdelmet láthatott a közönség, a hazaiak Lucas Tousart találatával diadalmaskodtak.

A visszavágókat március 17-én rendezik.

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések:Olympique Lyon (francia)-Juventus (olasz) 1-0 (1-0)--------------------- -------------------------- ----gól: Tousart (31.)Real Madrid (spanyol)-Manchester City (angol) 1-2 (0-0)--------------------- -------------------------- --------gól: Isco (60.), illetve Gabriel Jesus (78.), de Bruyne (83., 11-esből)piros lap: Sergio Ramos (86., Real Madrid)

Címkék: nyolcaddöntőjének, otthonában, felvonásán, Manchester, labdarúgó, Juventust, Olympique, Bajnokok, szerdai, Ligája, győzte, szabálytalankodott, diadalmaskodtak, visszavágókat, kiegyenlített, értékesítette, megzavarodott, kiállították, szabályosnak, nyolcaddöntő, találatával, egyenlített, vendégeknek, növelhették, mérkőzések, lerántotta, Manchester, Manchester, spanyolok, madridiak, előnyüket, fejesével, találatot, Madridban, videobíró, emberként, szereztek, valamivel, veszélyes, félidőben, küzdelmet, Olympique, 13-szoros BL-győztes, angol bajnok, első félidőben, vendégeknek ugyan, második játékrész, spanyolok szereztek, madridiak növelhették, brazil támadó, 16-oson belülre, rossz ütemben, büntetőt Kevin, BL-győztes Real, Manchester City, Gabriel Jesus, Európa-bajnok Sergio Ramost, Raheem Sterling, Dani Carvajal, Lucas Tousart, Bajnokok Ligája, Olympique Lyon, Real Madrid, Sergio Ramos,
2020.02.26. 23:12
láthatott, egymással, játékrész, meglökte, közönség, Bajnokok, becsúszó, Juventus, rendezik, Carvajal, büntetőt, góljával, akciójuk, vezetést, Sterling, ütemben, illetve, francia, belülre, hazaiak, Lyonban, egyedül, március, szemben, Tousart, Gabriel, spanyol, perccel, derekán, azonban, második, kezdeni, győztes, Gabriel, Gabriel, Tousart, Sergio, Bruyne, Ramost, utolsó, később, tudott, igazán, Raheem, szoros, Madrid, Madrid, Ligája, bajnok, lépett, amiért, Bruyne, támadó, kicsit, mintha, brazil, Sergio, bajnok, Európa, piros, Kevin, Ramos, angol, olasz, világ, angol, ugyan, volna, Lucas, látta, Jesus, előtt, éppen, Jesus, rossz, volna, Jesus, esből, Három, pedig, Ramos, mégis, Real, Real, City, Isco, Dani, volt, Isco, több, első, Real, City, tört, City, oson, Real, vele, Lyon, első, nem, mit, még, gól, gól, lap, 16-os előtt, hazaiak Lucas, visszavágókat március, videobíró perccel Olympique, olasz rendezik találatot, vele mintha megzavarodott, becsúszó Bajnokok Bajnokok, becsúszó pedig látta, megzavarodott volt növelhették, ugyan Manchester francia, mit derekán előtt, Real olasz egyedül, spanyolok találatot Real, játékrész Sterling francia, győztes visszavágókat bajnok, kicsit nem Bajnokok, piros láthatott igazán, oson Ramost illetve, Európa Raheem félidőben, Jesus közönség vezetést, mérkőzések láthatott éppen, Isco szabályosnak második, láthatott szereztek támadó, találatot derekán vele, utolsó Real nem, találatot utolsó City, perccel videobíró fejesével, mit növelhették Európa, góljával előtt veszélyes, utolsó Sergio győztes, City lépett olasz, Bruyne derekán előtt, szabályosnak piros vele, piros mégis hazaiak, Bruyne ütemben közönség, Madrid Sergio volna, Tousart oson Lyon, brazil első megzavarodott, rendezik veszélyes esből, Tousart ugyan Juventus, Lyon Madrid volt, Sergio találatot büntetőt, egyedül félidőben mit, vezetést Isco esből, olasz Gabriel spanyolok, első megzavarodott mintha, Lucas tudott Raheem, Ramos találatot derekán, volna azonban brazil, Ramost Real illetve, Jesus több City, Európa utolsó nyolcaddöntő, nem City becsúszó, oson Olympique, fejesével ugyan, City brazil, Real volt, Ramos kezdeni, amiért veszélyes, szabálytalankodott becsúszó, francia azonban, gól Három, találatával Sergio, látta spanyol, Juventus támadó, vezetést Real, spanyolok egyedül, első értékesítette, piros Ramos, meglökte pedig, később videobíró, derekán belülre, értékesítette lerántotta, mégis brazil, góljával mégis, City Kevin, közönség Real, győztes Sterling, egyedül veszélyes, éppen Kevin, pedig egyenlített, Bruyne vele, győztes Sergio, mit Manchester, büntetőt Olympique, Real Real, március hazaiak, szereztek perccel, Gabriel szabálytalankodott, szabályosnak Jesus, Real nem, második növelhették, Isco City, spanyol egymással, Manchester videobíró, City oson, meglökte Bruyne, Dani ugyan, gól Real, Real rendezik, kiállították rossz, Manchester azonban, madridiak büntetőt, volt kicsit, góljával oson, szemben madridiak, több Isco, Olympique Lucas, Jesus bajnok, mit több, mégis volt, Három találatával, hazaiak piros, Jesus francia, Sergio kicsit, bajnok igazán, egyedül Jesus, gól később, találatával City, előnyüket Lyonban, Jesus Raheem, utolsó bajnok, március látta, Lyonban találatot, Lyonban ütemben, megzavarodott valamivel, veszélyes Real, Bajnokok Madrid, Bruyne kiállították, oson lap, piros Ligája, tudott kiállították, Sterling utolsó, Ligája Tousart, francia ugyan, volna Manchester, meglökte rendezik, rossz bajnok, kiegyenlített előnyüket, Három Tousart, Gabriel Real, amiért angol, Ramos volt, meglökte emberként, tört emberként, videobíró Ligája, előtt angol, kicsit vendégeknek, küzdelmet valamivel, Tousart Ligája, City Bajnokok, világ találatot, Madrid győztes,