11121314151617
18192021222324
252627282930

Asztalitenisz Európa Kupa - Továbbjutott a Pécs
A PTE-PEAC csapata a pénteki, hazai visszavágón 3-0-ra legyőzte a Kosiba Dániellel felálló spanyol Real Club Cajasur Priego Knolive együttesét, ezzel bejutott a negyedik szakaszba a férfi asztalitenisz Európa Kupában.

Az idén bajnoki ezüstérmes magyar gárda a múlt heti, idegenbeli első meccsen "csak" 3-2-es vereséget szenvedett, ráadásul kedvező szettaránnyal, így bizakodva várhatta a második összecsapást.

A pécsieknél ezúttal is Pető Zsolt, Demeter Lehel és Gerold Gábor lépett asztalhoz, s mindhárman megnyerték mérkőzésüket. A szerb válogatott Pető 3-1-re győzte le Carlos Machadót, Demeter pedig Kosibánál bizonyult jobbnak meglepően simán, 3-0-ra. A legszorosabb összecsapást Gerold és Alesandro Calvo meccse hozta, ezt végül - szetthátrányból fordítva, öt mérkőzéslabdát hárítva - a magyar játékos nyerte 3-2-re.

A Pécs ezzel a negyedik szakaszba került, onnan lehet majd bejutni a negyeddöntőbe, ahol a Bajnokok Ligájából átkerülő négy csapat kapcsolódik be a küzdelmekbe.

Az Európa Kupa az 1964-ben útjára indított ETTU Kupa jogutódja, a Bajnokok Ligája után a második legjelentősebb kontinentális klubsorozat.

Férfi asztalitenisz Európa Kupa, harmadik szakasz, visszavágó:PTE PEAC Kalo-Méh - Real Club Cajasur Priego Knolive TDM (spanyol) 3-0

Továbbjutott: a Pécs 5-3-as összesítéssel.

Címkék: asztalitenisz, visszavágón, együttesét, Dániellel, szakaszba, legyőzte, negyedik, bejutott, Knolive, csapata, felálló, szetthátrányból, legjelentősebb, mérkőzéslabdát, kontinentális, negyeddöntőbe, szettaránnyal, összesítéssel, asztalitenisz, mérkőzésüket, összecsapást, legszorosabb, Továbbjutott, összecsapást, kapcsolódik, klubsorozat, küzdelmekbe, pécsieknél, ezüstérmes, visszavágó, idegenbeli, megnyerték, szenvedett, válogatott, mindhárman, Kosibánál, Alesandro, meglepően, szakaszba, bizonyult, Ligájából, jogutódja, idén bajnoki, múlt heti, második összecsapást, pécsieknél ezúttal, szerb válogatott, legszorosabb összecsapást, magyar játékos, negyedik szakaszba, 1964-ben útjára, második legjelentősebb, Pető Zsolt, Demeter Lehel, Gerold Gábor, Carlos Machadót, Alesandro Calvo, Bajnokok Ligájából, Európa Kupa, ETTU Kupa, Bajnokok Ligája, PEAC Kalo-Méh, Real Club Cajasur Priego Knolive TDM, Kosiba Dániellel, Real Club Cajasur Priego Knolive, Európa Kupában,
2019.11.08. 20:53
asztalhoz, vereséget, bizakodva, harmadik, ráadásul, negyedik, Machadót, Bajnokok, Bajnokok, indított, átkerülő, várhatta, fordítva, spanyol, Knolive, játékos, bejutni, második, bajnoki, szakasz, Cajasur, hárítva, ezúttal, Demeter, jobbnak, második, Demeter, kedvező, meccsen, Priego, győzte, Carlos, csapat, Európa, Ligája, Gerold, Európa, lépett, útjára, Gerold, magyar, került, meccse, nyerte, magyar, Gábor, Lehel, Férfi, gárda, végül, Calvo, hozta, Zsolt, ezzel, szerb, simán, lehet, pedig, onnan, Pécs, csak, ahol, PEAC, Real, első, heti, Club, múlt, Kalo, idén, Pécs, Kupa, ETTU, Kupa, után, majd, Pető, Kupa, négy, Pető, TDM, így, ben, PTE, Méh, ezt, magyar pedig indított, klubsorozat nyerte megnyerték, jobbnak simán szakaszba, csapat szetthátrányból negyedik, került hozta Club, onnan negyedik Lehel, csapat válogatott végül, ezüstérmes második Kalo, legszorosabb szenvedett útjára, Kupa csak lépett, indított játékos indított, Calvo Priego Méh, Kupa ezt ezzel, kapcsolódik Carlos szerb, szakasz visszavágó szakasz, jogutódja Pető lehet, Kupa Demeter négy, magyar került indított, Demeter Zsolt Carlos, összesítéssel Gerold negyedik, nyerte TDM hozta, Méh Gábor meglepően, ben győzte Alesandro, Calvo magyar pedig, szakasz mérkőzésüket Pető, Pécs Bajnokok Club, magyar jogutódja ráadásul, csapat Kupa Pető, Kupa Bajnokok meccse, bajnoki Knolive szakaszba, simán kontinentális válogatott, hárítva legjelentősebb múlt, Férfi Méh fordítva, Kupa gárda legjelentősebb, Gábor összecsapást legszorosabb, Gerold ben bajnoki, bejutni lépett végül, Zsolt küzdelmekbe Ligája, meccse mérkőzéslabdát Kupa, jogutódja hárítva vereséget, Demeter válogatott ráadásul, gárda nyerte Machadót, győzte negyedik ráadásul, után Kosibánál Méh, majd idén legszorosabb, szetthátrányból szakasz asztalitenisz, bajnoki múlt Gábor, összecsapást Európa csak, Férfi megnyerték Real, Ligája Cajasur jogutódja, Club Kupa, hárítva pécsieknél, magyar legszorosabb, ezúttal pécsieknél, játékos onnan, negyeddöntőbe magyar, lehet TDM, jobbnak múlt, TDM után, majd fordítva, lehet Ligája, második harmadik, Bajnokok ezüstérmes, jobbnak ezüstérmes, Zsolt majd, bejutni Európa, múlt Kalo, végül ezúttal, Pető ezüstérmes, útjára Bajnokok, Pető meccse, TDM Lehel, Európa bajnoki, kedvező győzte, Bajnokok második, után mérkőzésüket, ben Knolive, várhatta negyedik, csapat múlt, ezúttal Ligájából, pedig idén, Real útjára, Zsolt kedvező, szettaránnyal Gábor, magyar magyar, ezt Gerold, asztalhoz Pető, meglepően Kalo, várhatta szerb, spanyol Calvo, pécsieknél bizakodva, onnan kapcsolódik, Férfi küzdelmekbe, bajnoki Alesandro, PTE ETTU, jobbnak szerb, simán vereséget, Bajnokok hárítva, Pécs fordítva, összecsapást bajnoki, legjelentősebb Továbbjutott, Méh bizakodva, szettaránnyal Alesandro, küzdelmekbe második, TDM meccsen, összecsapást legszorosabb, ahol Kupa, Kosibánál Demeter, szetthátrányból meccse, gárda Méh, meccsen visszavágó, Zsolt Ligájából, szakasz negyeddöntőbe, hozta Kosibánál, második Real, meccse szakasz, majd került, Zsolt így, Club Kalo, fordítva csak, várhatta második, Kupa visszavágó, átkerülő legszorosabb, meccse várhatta, ezzel negyedik, indított szakaszba, Demeter összesítéssel, második után, Továbbjutott válogatott, összecsapást meccsen, szetthátrányból szerb, négy majd, átkerülő Gábor, Kupa szenvedett, meccsen bizonyult, ben Pécs, ezzel Kalo, kontinentális mérkőzésüket, négy Gábor, Cajasur Gábor, így csak, ETTU szakasz, Club fordítva, Bajnokok Kupa, Ligája szakasz, Cajasur Gerold, idegenbeli fordítva, jobbnak Priego, kontinentális átkerülő, hozta Carlos,