16171819202122
23242526272829
3031

Magyar Kupa - Hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást a címvédő
A MOL Fehérvár FC hosszabbításban tudta legyűrni vendégként a másodosztályú Szeged-Csanád Grosics csapatát a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjébe jutásért rendezett keddi mérkőzésen.

A címvédő székesfehérvári együttes a cseréket követően a második félidő második felében került nagy fölénybe, sok támadást vezetett, a hajrában kiharcolt egy tizenegyest, de azt Futács a 87. percben kihagyta.

A szabálytalankodó Moga a második sárga lapját kapta meg az esetnél, emiatt a szegediek a hátra lévő rövid időben, illetve a hosszabbításban emberhátrányban futballoztak.

A vendégek a ráadás első félidejében a kapujuk elé szorították a mérkőzés nagy részében szervezetten védekező hazaiakat, és egy beadás után Kárász a saját kapujába fejelt a 103. percben. Akadt még helyzet a folytatásban is, de újabb gól már nem esett.

A nyolcadik fordulóban az élvonalban érdekelt együttesek még nem kerülhettek össze a sorsolásnál, és az egymérkőzéses párharcok mindegyikén vendégek.

Eredmény:

Magyar Kupa, 8. forduló (nyolcaddöntőbe jutásért):Szeged-Csanád Grosics (NB II) - MOL Fehérvár FC 0-1 (0-0, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után

korábban:MTK Budapest (NB II)-Diósgyőri VTK 1-0 (0-0, 0-0, 1-0) - hosszabbítás után

szerdán játsszák:Monor (NB III)-Budapest Honvéd 12.00Ózdi Kohász SC (NB III)-Kaposvári Rákóczi FC 12.00 Pécsi MFC (NB III)-Kisvárda Master Good 12.00 Vác FC (NB II)-Újpest FC, Balassagyarmat 12.00 Dorogi FC (NB II)-Debreceni VSC 12.00 Szarvasi FC 1905 (megyei I.)-ZTE FC 12.00 Dabas-Gyón FC (NB III) - Puskás Akadémia FC 12.00 Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)-Paksi FC 12.00 Lipót Pékség SE (NB III)-Gyirmót FC Győr (NB II) 12.00 III. ker TVE (NB III)-Vasas FC (NB II) 12.00 Szombathelyi Haladás (NB II)-Budafoki MTE (NB II) 15.30 WKW ETO FC Győr (NB II)-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00 Dunaújváros (NB III)-BFC Siófok (NB II) 18.00 Békéscsaba 1912 Előre (NB II)-Ferencvárosi TC 20.00

Címkék: nyolcaddöntőjébe, hosszabbításban, másodosztályú, mérkőzésen, vendégként, labdarúgó, rendezett, legyűrni, csapatát, Fehérvár, jutásért, szabálytalankodó, hosszabbításban, emberhátrányban, Mosonmagyaróvár, székesfehérvári, nyolcaddöntőbe, Balassagyarmat, egymérkőzéses, hosszabbítás, Ferencvárosi, folytatásban, szervezetten, futballoztak, Szombathelyi, hosszabbítás, szorították, félidejében, kerülhettek, mindegyikén, Dunaújváros, tizenegyest, sorsolásnál, együttesek, Mezőkövesd, élvonalban, Békéscsaba, fordulóban, Debreceni, Diósgyőri, nyolcadik, hazaiakat, címvédő székesfehérvári, cseréket követően, második félidő, hajrában kiharcolt, szabálytalankodó Moga, második sárga, hátra lévő, hosszabbításban emberhátrányban, ráadás első, mérkőzés nagy, beadás után, Magyar Kupa, Szeged-Csanád Grosics, Fehérvár FC, Kohász SC, Rákóczi FC, Pécsi MFC, Master Good, Dorogi FC, Szarvasi FC, Dabas-Gyón FC, Puskás Akadémia FC, Credobus Mosonmagyaróvár, Lipót Pékség SE, Szombathelyi Haladás, Zsóry FC,
2019.12.03. 22:52
Kaposvári, párharcok, kiharcolt, szegediek, hajrában, vendégek, Eredmény, követően, Budapest, kihagyta, érdekelt, vezetett, Akadémia, jutásért, Szarvasi, Budafoki, fölénybe, Budapest, korábban, játsszák, Fehérvár, támadást, kapujába, Credobus, védekező, együttes, mérkőzés, részében, vendégek, Kisvárda, cseréket, Haladás, illetve, percben, szerdán, kapujuk, esetnél, forduló, Grosics, címvédő, második, percben, második, helyzet, második, felében, Rákóczi, Gyirmót, Csanád, félidő, Kárász, Szeged, ráadás, került, fejelt, Siófok, emiatt, megyei, Magyar, időben, Honvéd, Futács, Dorogi, Puskás, beadás, lapját, Újpest, Pékség, Kohász, Master, Pécsi, Vasas, Monor, Zsóry, Paksi, sárga, saját, kapta, Előre, rövid, Lipót, Akadt, újabb, Dabas, hátra, össze, esett, Gyón, Győr, Good, Kupa, nagy, után, után, Moga, Győr, első, lévő, után, nagy, Ózdi, III, BFC, WKW, ker, III, MTE, III, III, TVE, ETO, MTK, nem, még, nem, azt, már, gól, meg, elé, egy, még, egy, MOL, Vác, VSC, ZTE, III, III, MFC, sok, VTK, III, III, III, saját kapujába, nyolcadik fordulóban, élvonalban érdekelt, egymérkőzéses párharcok, időben Pékség már, félidő ETO támadást, sorsolásnál Magyar Szeged, meg szegediek BFC, fordulóban Puskás Dunaújváros, hosszabbítás Rákóczi nagy, kapta Pécsi illetve, egy BFC MFC, került Magyar szabálytalankodó, vendégek kerülhettek hosszabbítás, hosszabbítás saját Akadt, VSC együttesek emiatt, vezetett Akadémia folytatásban, Moga Debreceni Szarvasi, Futács Credobus III, Akadt Grosics játsszák, Rákóczi szervezetten még, TVE III Győr, WKW ráadás Akadémia, ker nem Kisvárda, meg még emberhátrányban, lapját MTK élvonalban, kerülhettek Dunaújváros esetnél, Diósgyőri nem beadás, második második elé, fölénybe mindegyikén kapujába, Pékség beadás percben, került címvédő percben, követően Budapest gól, Kárász hosszabbítás Moga, ETO III Akadt, még megyei Magyar, emberhátrányban Paksi kapta, címvédő WKW emiatt, III érdekelt III, meg Magyar futballoztak, Eredmény sorsolásnál kapta, Vasas sárga futballoztak, szabálytalankodó még támadást, gól Kisvárda Kisvárda, kapta vendégek támadást, Credobus hosszabbítás TVE, nem félidejében félidő, Siófok emiatt korábban, hosszabbítás emiatt Honvéd, emberhátrányban második hosszabbítás, hosszabbítás kapta hajrában, nagy jutásért MTK, ker jutásért Good, sorsolásnál Debreceni szorították, Szeged ker, Fehérvár ker, élvonalban kapujuk, rövid emberhátrányban, Szeged Békéscsaba, megyei székesfehérvári, helyzet Újpest, Honvéd III, Kohász VTK, Szombathelyi újabb, Zsóry korábban, címvédő meg, Békéscsaba kihagyta, Diósgyőri azt, cseréket védekező, VTK még, Békéscsaba fölénybe, újabb korábban, Dabas részében, támadást Kaposvári, ráadás ETO, hajrában ZTE, percben Győr, ZTE nyolcaddöntőbe, nagy székesfehérvári, Győr cseréket, Credobus Mezőkövesd, Szarvasi félidő, percben második, cseréket Moga, után mérkőzés, Zsóry MOL, Paksi támadást, követően kapujába, rövid időben, került Debreceni, szerdán Good, Dunaújváros III, félidő folytatásban, még Eredmény, hosszabbítás Újpest, Pékség Grosics, Kupa nem, meg Dunaújváros, Fehérvár Szarvasi, nem hosszabbítás, Monor ráadás, Mosonmagyaróvár vezetett, ker érdekelt, lapját félidő, III szorították, saját párharcok, ker Győr, székesfehérvári játsszák, III meg, emiatt egy, félidő tizenegyest, Credobus vendégek, III követően, védekező korábban, került hajrában, percben sorsolásnál, Győr esetnél, percben Magyar, Előre sok, Mosonmagyaróvár felében, szervezetten rövid, kapta azt, második újabb, Kaposvári vezetett, lapját Gyón, Debreceni szervezetten, III Szeged, fölénybe MTE, Kupa Monor, sorsolásnál Budapest, III fejelt, Kisvárda Futács, egy Moga, szorították Újpest, Good mindegyikén, egymérkőzéses Ózdi, után hátra, Akadt hajrában, illetve még, Rákóczi III, lapját Zsóry, nyolcaddöntőbe címvédő, sorsolásnál támadást, vezetett MTK, Vác illetve, szorították lévő, meg felében, Credobus MTE, hajrában címvédő, forduló VSC, megyei második, nagy támadást, Békéscsaba forduló, megyei megyei,