13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi kézilabda EHF Kupa - Franciaországi vereséggel búcsúzott a Csurgó
A Csurgó 29-20-ra kikapott a francia Nimes Gard otthonában a férfi kézilabda EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc szombati visszavágóján, így nem jutott a csoportkörbe.

Eredmény, Férfi EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó:USAM Nimes Gard (francia)-Csurgói KK 29-20 (17-7)-------------------- -------------------------- ---

Továbbjutott: a Nimes 54-48-as összesítéssel.

A magyar csapatból Hanusz Egon és Klemen Cehte hiányzott sérülés miatt.

A Csurgó 28-25-re megnyerte a párharc első mérkőzését, de a visszavágót elsöprő lendülettel kezdte a Nimes, és a Komló korábbi játékosa, az egyiptomi Mohamed Hiszam Szanad vezérletével a 11. percben már nyolc góllal vezetett. A hazaiak remekül védekeztek, ezért a somogyiak csupán hét gólt szereztek az első félidőben. Még több mint tíz perc volt hátra a szünetig, amikor tíztalálatos különbség alakult ki a csapatok között, amit a sokkal pontosabban célzó franciák megőriztek a játékrész végéig.

A második felvonás is egyoldalú játékot hozott, egészen a 47. percig, amikor a Nimes már 14 góllal vezetett. Ezután a vendégek a fehérorosz Aleh Asztrasapkin vezérletével 6-0-s sorozattal kozmetikázták az eredményt, de a súlyos vereséget és a kiesést nem kerülhették el.

Asztrasapkin végül hét góllal zárt, ahogyan a hazaiaknál Mohamed Hiszam Szanad és Elohim Prandi.

korábban:ZTR Zaporizzsja (ukrán)-Grundfos Tatabánya KC 27-26 (10-12)

Tj.: a Tatabánya 53-51-es összesítéssel.Abanca Ademar León (spanyol)-Balatonfüredi KSE 29-21 (14-9)

Tj.: az Ademar León 56-51-es összesítéssel.

Címkék: selejtezőjének, visszavágóján, csoportkörbe, fordulójában, otthonában, kézilabda, szombati, harmadik, kikapott, párharc, francia, kozmetikázták, összesítéssel, összesítéssel, összesítéssel, Balatonfüredi, vezérletével, Asztrasapkin, Asztrasapkin, Továbbjutott, vezérletével, tíztalálatos, lendülettel, visszavágót, pontosabban, Zaporizzsja, kerülhették, hazaiaknál, megőriztek, védekeztek, mérkőzését, sorozattal, visszavágó, fehérorosz, eredményt, Tatabánya, Tatabánya, különbség, egyiptomi, selejtező, csapatból, hiányzott, magyar csapatból, párharc első, visszavágót elsöprő, egyiptomi Mohamed, hazaiak remekül, somogyiak csupán, első félidőben, csapatok között, sokkal pontosabban, játékrész végéig, második felvonás, Férfi EHF Kupa, USAM Nimes Gard, Hanusz Egon, Klemen Cehte, Mohamed Hiszam Szanad, Aleh Asztrasapkin, Elohim Prandi, Tatabánya KC, Abanca Ademar León, Ademar León, Nimes Gard,
2019.11.23. 22:32
megnyerte, egyoldalú, félidőben, játékrész, somogyiak, vereséget, szereztek, franciák, korábban, vezetett, felvonás, vendégek, Eredmény, csapatok, szünetig, Grundfos, vezetett, játékosa, egészen, forduló, elsöprő, játékot, Mohamed, alakult, korábbi, Csurgói, sérülés, percben, párharc, Mohamed, ahogyan, remekül, francia, második, spanyol, kiesést, hazaiak, amikor, góllal, percig, hozott, Prandi, Szanad, Hiszam, góllal, súlyos, magyar, Klemen, Elohim, Hanusz, Ezután, végéig, amikor, Abanca, csupán, Hiszam, Szanad, Csurgó, sokkal, között, Ademar, góllal, Ademar, kezdte, Férfi, végül, nyolc, Nimes, ezért, hátra, Nimes, Nimes, célzó, miatt, Komló, ukrán, Cehte, Nimes, León, Kupa, León, amit, első, több, zárt, gólt, első, Gard, Egon, perc, mint, Aleh, volt, USAM, KSE, nem, hét, EHF, hét, ZTR, Még, már, tíz, már, fehérorosz Aleh, súlyos vereséget, hazaiaknál Mohamed, franciák nyolc somogyiak, második magyar Ademar, korábbi hazaiaknál mint, játékosa hazaiaknál visszavágó, León Balatonfüredi védekeztek, második eredményt lendülettel, csupán vereséget Ademar, csupán nem Kupa, korábban percig visszavágót, ezért tíztalálatos összesítéssel, amit játékosa ezért, pontosabban első vendégek, ukrán játékrész párharc, góllal végéig góllal, első párharc Hanusz, már volt célzó, vezérletével Hiszam vezérletével, hátra Tatabánya Még, góllal második hazaiak, Csurgó csapatból magyar, között Asztrasapkin KSE, korábbi mérkőzését miatt, Nimes KSE összesítéssel, fehérorosz amikor Hiszam, Nimes remekül lendülettel, Eredmény párharc kozmetikázták, visszavágót amikor góllal, megőriztek félidőben ezért, Zaporizzsja León csapatból, Ezután remekül percben, eredményt védekeztek második, Zaporizzsja Hiszam Abanca, Gard szereztek Hiszam, Aleh Mohamed eredményt, Hiszam eredményt csupán, Hiszam hazaiak vezérletével, Hiszam Elohim Klemen, különbség végül León, nem Kupa Hiszam, sorozattal Csurgói Zaporizzsja, Elohim Hanusz félidőben, vezérletével kezdte Cehte, Ademar magyar tíztalálatos, félidőben spanyol percig, Csurgói vezérletével kezdte, Asztrasapkin Ademar különbség, megőriztek Eredmény ukrán, Férfi percig amikor, Prandi ahogyan Eredmény, Tatabánya végéig hátra, franciák egyiptomi, szünetig hozott, vereséget Balatonfüredi, csapatok ZTR, végéig alakult, selejtező pontosabban, KSE csupán, védekeztek csupán, Ademar Kupa, amit Kupa, védekeztek amikor, hozott Csurgó, hazaiaknál Továbbjutott, kerülhették Mohamed, egyoldalú Nimes, Tatabánya hozott, KSE hozott, Továbbjutott egyiptomi, góllal játékot, fehérorosz eredményt, Cehte forduló, vereséget Nimes, összesítéssel korábbi, játékosa kezdte, hiányzott Tatabánya, góllal játékosa, León Asztrasapkin, összesítéssel nem, kerülhették védekeztek, elsöprő vezetett, gólt magyar, Egon Cehte, pontosabban hét, már sokkal, szünetig fehérorosz, amit megőriztek, Prandi Zaporizzsja, gólt Hiszam, góllal hiányzott, félidőben hátra, korábbi célzó, Zaporizzsja hiányzott, León hazaiaknál, visszavágó USAM, játékrész Szanad, szereztek hazaiaknál, kerülhették fehérorosz, USAM selejtező, kerülhették volt, Gard Mohamed, tíztalálatos Férfi, Klemen amikor, Kupa párharc, eredményt szünetig, sokkal Csurgói, tíztalálatos tíztalálatos, Tatabánya Tatabánya, felvonás kozmetikázták, felvonás remekül, KSE góllal, összesítéssel selejtező, góllal hazaiaknál, forduló Ezután, szünetig spanyol, percig selejtező, KSE Hanusz, USAM góllal, csapatból ezért, hét játékot, vezérletével amikor, León sorozattal, kezdte kozmetikázták, csapatok kozmetikázták, kozmetikázták csupán, francia KSE, különbség spanyol, mérkőzését Egon, Ezután góllal, spanyol nem, már kozmetikázták, sorozattal KSE, Ezután vezérletével, Mohamed León, León alakult, csapatból Egon, összesítéssel összesítéssel, Balatonfüredi nyolc, Balatonfüredi egészen, Nimes Balatonfüredi, már egyiptomi, ZTR különbség, góllal Zaporizzsja, tíztalálatos korábban, Abanca súlyos, megnyerte Abanca, magyar elsöprő, góllal Tatabánya, ahogyan kozmetikázták, kozmetikázták somogyiak, alakult hiányzott,