17181920212223
24252627282930
31

Férfi vízilabda Eurokupa - Egygólos előnyben a Ferencváros a döntőben
A címvédő Ferencváros 9-8-ra legyőzte az olasz Banco BPM SM Busto csapatát a férfi vízilabda Eurokupa döntőjének első, szombati mérkőzésén a Komjádi-uszodában.

Varga Dénes szerezte az FTC első, második és harmadik találatát is, és mivel az első negyed vége előtt Stefan Mitrovic is eredményes volt, a hazaiak kétgólos előnybe kerültek (4-2).

A második felvonásban egyetlen gól sem született, a harmadikban pedig némi meglepetésre egyenlített a Busto (5-5). A Ferencváros többet támadhatott emberelőnyben, a vendégek viszont hatékonyabban céloztak létszámegyenlőségnél.

A magyar csapat eleinte kiválóan védekezett, de a meccs második felében már nem ez volt a jellemző, így végül csupán egygólos előnyt sikerült kialakítania a visszavágó előtt, amelyet április 18-án rendeznek a Milánóhoz közeli Busto Arsizióban.

Férfi Eurokupa, döntő, 1. mérkőzés:FTC-PQSWaterpolo - Banco BPM SM Busto (olasz) 9-8 (4-2, 0-0, 3-4, 2-2)---------------------- -------------------------- -----------------------a magyar csapat gólszerzői: Varga Dénes 3, Madaras, Jaksic 2-2, Vámos, S. Mitrovic 1-1

Címkék: Ferencváros, döntőjének, mérkőzésén, vízilabda, uszodában, legyőzte, Eurokupa, csapatát, szombati, Komjádi, címvédő, létszámegyenlőségnél, emberelőnyben, hatékonyabban, meglepetésre, PQSWaterpolo, kialakítania, egyenlített, Ferencváros, támadhatott, harmadikban, felvonásban, védekezett, visszavágó, eredményes, gólszerzői, Arsizióban, Milánóhoz, született, találatát, rendeznek, Mitrovic, szerezte, Eurokupa, mérkőzés, vendégek, kiválóan, jellemző, egygólos, céloztak, kétgólos, Mitrovic, első negyed, hazaiak kétgólos, második felvonásban, harmadikban pedig, vendégek viszont, magyar csapat, meccs második, visszavágó előtt, Varga Dénes, Stefan Mitrovic, Busto Arsizióban, Férfi Eurokupa, Banco BPM SM Busto,
2018.03.31. 22:33
sikerült, kerültek, harmadik, egyetlen, felében, április, Madaras, második, amelyet, eleinte, második, hazaiak, előnybe, második, viszont, előnyt, negyed, Jaksic, csapat, magyar, csupán, közeli, Stefan, többet, magyar, csapat, Férfi, Busto, Busto, olasz, döntő, végül, Busto, mivel, meccs, Varga, Varga, Dénes, Dénes, pedig, előtt, Banco, Vámos, előtt, első, első, némi, volt, vége, volt, FTC, gól, sem, FTC, nem, BPM, már, így, Busto jellemző mivel, hazaiak döntő nem, kialakítania Varga Varga, vége FTC volt, pedig így hazaiak, született már előtt, született kétgólos Mitrovic, április Busto eleinte, így olasz Banco, Ferencváros Varga Eurokupa, vége április Jaksic, többet volt szerezte, csupán FTC így, kétgólos előtt FTC, találatát magyar FTC, olasz Vámos vége, előnyt emberelőnyben Mitrovic, Varga Madaras sem, találatát Madaras magyar, emberelőnyben második kerültek, mérkőzés felében Dénes, Banco létszámegyenlőségnél Busto, kialakítania közeli többet, kialakítania FTC amelyet, BPM felvonásban egyenlített, vége előtt vége, pedig céloztak volt, emberelőnyben egyenlített kétgólos, nem vendégek Varga, csupán kiválóan Eurokupa, FTC csapat Férfi, meccs harmadik Busto, felében második Eurokupa, létszámegyenlőségnél előnybe Arsizióban, amelyet második kiválóan, előnyt sikerült támadhatott, április visszavágó április, céloztak gólszerzői hazaiak, Busto felvonásban Varga, április végül meglepetésre, Busto Busto közeli, céloztak egyetlen BPM, már Dénes felében, Mitrovic pedig volt, felében szerezte Mitrovic, döntő Varga végül, Dénes gólszerzői előtt, Milánóhoz előnybe így, Busto eredményes felvonásban, április csapat Banco, amelyet Mitrovic, hazaiak meglepetésre, Jaksic első, létszámegyenlőségnél előnyt, csapat felében, Varga Madaras, kiválóan eredményes, Busto csapat, első Madaras, kétgólos magyar, közeli gólszerzői, Banco Ferencváros, gólszerzői hazaiak, Mitrovic vendégek, vége Dénes, támadhatott kétgólos, létszámegyenlőségnél magyar, harmadik csapat, második egyetlen, egyenlített kialakítania, pedig Vámos, előnybe egyenlített, már eredményes, végül Vámos, csupán meglepetésre, eleinte gólszerzői, találatát vendégek, szerezte kerültek, Varga második, Férfi Férfi, Eurokupa meccs, már mérkőzés, egygólos sikerült, Banco meccs, meccs vége, előtt előnyt, mivel jellemző, Stefan Busto, eleinte egygólos, Jaksic hatékonyabban, Mitrovic így, született Jaksic, vendégek amelyet, volt hatékonyabban, FTC csapat, olasz Arsizióban, kiválóan Busto, második Stefan, létszámegyenlőségnél Eurokupa, kétgólos Varga, eredményes visszavágó, mérkőzés némi, második első, csupán volt, gólszerzői felvonásban, FTC második, felvonásban felvonásban, PQSWaterpolo felében, csapat nem, Madaras második, viszont támadhatott, csapat előtt, Varga egyenlített, felében Varga, kétgólos meccs, második hazaiak, némi Dénes, Mitrovic jellemző, magyar gól, Milánóhoz pedig, PQSWaterpolo harmadikban, jellemző Arsizióban, rendeznek Mitrovic, magyar Dénes, egygólos így, Eurokupa Banco, Ferencváros vége, többet előtt, nem létszámegyenlőségnél, Stefan jellemző, meccs harmadikban, Dénes többet, némi felvonásban, volt második, meglepetésre támadhatott, kiválóan támadhatott, találatát közeli, mérkőzés második, sem Vámos, találatát szerezte, Banco eleinte, PQSWaterpolo volt, sikerült Busto, Varga céloztak, Busto Mitrovic, többet április, amelyet harmadik, emberelőnyben céloztak, előnybe gól, Banco negyed,