2018.11 2018. December 2019.01
17181920212223

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 14., kedd:

-------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Írország-Dánia

Sport 212.00: Lósport, futam18.15: Jégkorong, Visegrád Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Fehérvár AV19-Nitra21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Brazília

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 18.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj18.45: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 220.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Digisport 318.50: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

november 15., szerda:

--------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo20.00: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 2.30, Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 7.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

Spíler TV 1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Florida Panthers-Dallas Stars 4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, szerdai, keddi, hazai, Franciaország, Franciaország, Magyarország, Magyarország, Dunaújvárosi, Peterborough, pótselejtező, Olimpiakosz, alapszakasz, rövidpályás, alapszakasz, alapszakasz, rövidpályás, Fenerbahce, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, barátságos, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Kosárlabda, Digisport, Digisport, Magyarország-Costa RicaSport, Visegrád Kupa, Fehérvár AV19-Nitra21, Anglia-BrazíliaSport M15, Mesterek Tornája, Baskonia-Real MadridDigisport, FTC-Rail Cargo Hungaria, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, BVSC-Zugló Diapolo20, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia MilanoSpíler TV, Florida Panthers-Dallas Stars, Angeles Kings-Vancouver Canucks,
2017.11.14. 08:00
Digisport, Vízilabda, Jégkorong, világkupa, Eurosport, Mavericks, Kézilabda, világkupa, Jégkorong, Vancouver, Digisport, Digisport, Eurosport, Jégkorong, Barcelona, Digisport, selejtező, november, mérkőzés, mérkőzés, mérkőzés, Tranmere, Valencia, Visegrád, Euroliga, mérkőzés, Írország, Fehérvár, elődöntő, november, Hungaria, Graphics, Mesterek, mérkőzés, Panthers, Euroliga, Euroliga, Euroliga, Mesterek, Brazília, Baskonia, Albánia, Bamberg, Olimpia, Florida, Angeles, Canucks, Sanghaj, Tornája, Lósport, Lósport, Sznúker, Antonio, Egyetem, Sanghaj, Lósport, európai, Sznúker, Tornája, Diapolo, Lósport, Madrid, szerda, Dallas, Rovers, Tenisz, Anglia, Zéland, Spíler, Tenisz, Milano, Zéland, Dallas, Maarsk, Úszás, Rögbi, Tokió, Brose, futam, férfi, férfi, férfi, futam, Sport, Nitra, Sport, Zugló, Sport, Sport, Tokió, Sport, Costa, Sport, Sport, Dánia, Stars, futam, Rögbi, Kings, Sport, Cargo, férfi, Úszás, Spurs, futam, Real, kedd, BVSC, Rail, Rica, Kupa, Kupa, NHL, Los, ATP, San, női, NBA, FTC, Érd, női, ATP, női, NHL, NHL Tornája Kézilabda, Tenisz Kosárlabda rövidpályás, Labdarúgás Canucks rövidpályás, Anglia Lósport világkupa, Euroliga Real Kosárlabda, Maarsk rövidpályás Digisport, NHL ATP kedd, Franciaország barátságos szerda, Spurs Úszás Madrid, Sanghaj Franciaország Lósport, visszavágó Franciaország alapszakasz, Graphics Anglia Vízilabda, Baskonia Tokió férfi, Antonio Mesterek Digisport, Sport Sport Kosárlabda, Rica Euroliga Kézilabda, Vízilabda Euroliga Eurosport, Kosárlabda Euroliga Visegrád, futam selejtező Vízilabda, Digisport Úszás világkupa, Úszás Magyarország Eurosport, NHL Panthers férfi, Kosárlabda kedd Zéland, Cargo Panthers Olimpiakosz, Kosárlabda Digisport Stars, mérkőzés Labdarúgás Jégkorong, Sznúker selejtező Tokió, Sport Graphics Kosárlabda, Labdarúgás barátságos Mesterek, mérkőzés Mesterek november, Diapolo Digisport mérkőzés, Stars Digisport Zugló, Dallas mérkőzés Spíler, selejtező barátságos alapszakasz, Euroliga mérkőzés Jégkorong, barátságos Tenisz Valencia, Euroliga Jégkorong Milano, barátságos Magyarország rövidpályás, Digisport Labdarúgás Kosárlabda, férfi Lósport Tornája, Magyarország Labdarúgás Cargo, Euroliga NHL Olimpiakosz, Labdarúgás Madrid Fehérvár, Sport Rica Lósport, Stars Vancouver Real, alapszakasz Euroliga Lósport, mérkőzés futam Sport, alapszakasz NHL Zugló, barátságos Digisport Kupa, Digisport női Mesterek, Real Franciaország, európai férfi, Euroliga Florida, Sport Albánia, Fenerbahce Labdarúgás, Jégkorong női, futam Peterborough, Jégkorong Diapolo, Kosárlabda Tokió, barátságos Lósport, Sznúker Cargo, Lósport Sznúker, szerda férfi, Kings Lósport, Magyarország Dánia, Érd Rail, Dánia Sznúker, Tenisz Labdarúgás, Magyarország Hungaria, Zéland barátságos, Egyetem Cargo, Kosárlabda világkupa, Real Euroliga, Kings ATP, alapszakasz San, Sanghaj Tenisz, Costa Kosárlabda, Digisport Hungaria, futam Magyarország, Kupa Sport, Kings BVSC, Sport Tenisz, Euroliga mérkőzés, Stars Mesterek, Zugló Mesterek, Lósport selejtező, Digisport Zéland, Lósport Kosárlabda, Magyarország november, Kosárlabda alapszakasz, Tranmere Maarsk, Rögbi barátságos, Sport Real, Lósport Lósport, Rica Mesterek, Euroliga Sport, Tranmere Kosárlabda, elődöntő Sport, Antonio Digisport, világkupa Barcelona, Tenisz Tokió, szerda női, Euroliga Labdarúgás, barátságos Brazília, Lósport Digisport, Lósport BVSC, női Vízilabda, Magyarország Nitra, Labdarúgás Sanghaj, Tranmere NHL, NHL Sport, futam Tranmere, ATP Kosárlabda, barátságos Olimpia, mérkőzés mérkőzés, Sport Érd, barátságos Fehérvár, Kupa Antonio, Antonio Olimpiakosz, női Labdarúgás, Visegrád Tornája, női mérkőzés, férfi Franciaország, alapszakasz Stars, Lósport Mesterek, Dánia Lósport, barátságos Egyetem, BVSC Kosárlabda, Zéland Franciaország, Madrid ATP, mérkőzés Írország, női Euroliga, Sport futam, női Barcelona, NHL Érd, elődöntő Digisport, Olimpia Fehérvár, Madrid Vízilabda, elődöntő Maarsk, Magyarország San, rövidpályás Rögbi, Canucks Vancouver, Fehérvár november, elődöntő Peterborough, november ATP, Magyarország férfi, Euroliga Érd, visszavágó barátságos, Cargo barátságos, Hungaria Sport,