11121314151617
18192021222324
252627282930

Női asztalitenisz BL - Kikapott a címvédőtől a Budaörs
A házigazda Budaörs a papírformának megfelelően 3-1-es vereséget szenvedett a címvédő lengyel Tarnobrzeg együttesétől a női asztalitenisz Bajnokok Ligájában, a C csoport második, keddi mérkőzésén.

Az ETTU Kupa előző szezonjának magyar bronzérmese egy bravúrgyőzelemmel kezdett a világranglistán 67. Pergel Szandra révén, aki a nála 45 hellyel előkelőbben rangsorolt román Elizabeta Samaránál bizonyult jobbnak ötszettes csatában. A folytatásban aztán a kínai származású légiósokkal teletűzdelt vendégek irányítottak, előbb a nemzetközi szövetség rangsorában 30., német Han Ying verte három sima szettben Fazekas Máriát, majd az amerikai színekben versenyző Wu Yue (35.) ötben a zentai születésű Surján Szabinát (118.). Az utolsó meccsen aztán Pergelnek sem volt sok esélye a védekező stílusú Han ellen, ez az összecsapás is három játszmában ért véget.

A trió első találkozóját már szeptember közepén lejátszották, ezen a Tarnobrzeg 3-0-ra verte hazai környezetben az előző idényben negyeddöntős francia Metzet.

Eredmény:

C csoport:SH-ITB Budaörsi 2i SC - KTS Enea Siarka Tarnobrzeg (lengyel) 1-3----------------------- -------------------------- ---------------Pergel Szandra-Elizabeta Samara 3-2 (-6, 8, 8, -10, 4)Fazekas Mária-Han Ying 0-3 (-2, -5, -3)Surján Szabina-Wu Yue 2-3 (9, -5, -8, 9, -9)Pergel-Han 0-3 (-7, -4, -4)

A Budaörs vasárnap a TT Metz vendégeként folytatja szereplését. A trióból az első két együttes jut tovább a kieséses szakaszba.

Címkék: asztalitenisz, papírformának, együttesétől, megfelelően, mérkőzésén, Tarnobrzeg, szenvedett, házigazda, Ligájában, vereséget, Bajnokok, bravúrgyőzelemmel, világranglistán, irányítottak, környezetben, lejátszották, találkozóját, folytatásban, negyeddöntős, összecsapás, előkelőbben, teletűzdelt, szezonjának, vendégeként, légiósokkal, bronzérmese, rangsorában, szereplését, Tarnobrzeg, szeptember, származású, nemzetközi, játszmában, rangsorolt, Tarnobrzeg, színekben, szövetség, születésű, Pergelnek, versenyző, bizonyult, szakaszba, bravúrgyőzelemmel kezdett, folytatásban aztán, kínai származású, nemzetközi szövetség, amerikai színekben, zentai születésű, utolsó meccsen, védekező stílusú, trió első, előző idényben, kieséses szakaszba, ETTU Kupa, Pergel Szandra, Elizabeta Samaránál, Fazekas Máriát, Surján Szabinát, SH-ITB Budaörsi, Enea Siarka Tarnobrzeg, Szandra-Elizabeta Samara, Fazekas Mária-Han Ying, Surján Szabina-Wu Yue, Bajnokok Ligájában,
2019.10.22. 20:33
ötszettes, folytatja, Elizabeta, Elizabeta, Samaránál, vasárnap, együttes, Budaörsi, amerikai, idényben, Eredmény, védekező, Szabinát, vendégek, kieséses, szettben, csatában, csoport, kezdett, stílusú, Szandra, meccsen, Szandra, lengyel, Budaörs, Szabina, hellyel, jobbnak, közepén, Fazekas, Fazekas, trióból, francia, Siarka, Pergel, Metzet, esélye, zentai, Surján, Pergel, Máriát, utolsó, Surján, Samara, Pergel, magyar, tovább, előző, előző, román, Mária, révén, aztán, német, hazai, előbb, aztán, verte, három, ötben, három, ellen, kínai, verte, véget, ezen, nála, Kupa, Ying, sima, Metz, Ying, majd, Enea, trió, első, volt, ETTU, első, két, jut, sok, Yue, sem, Han, aki, egy, Han, ért, Han, Yue, KTS, ITB, már, Han, folytatásban aki két, játszmában ötben egy, születésű lejátszották Surján, irányítottak vendégek ötben, román Siarka teletűzdelt, Enea Samara kieséses, német légiósokkal Tarnobrzeg, Siarka Pergelnek már, Tarnobrzeg idényben vasárnap, ötszettes lejátszották ITB, esélye szezonjának sem, Szandra folytatja előző, Szabinát közepén aztán, sok Fazekas irányítottak, tovább szereplését esélye, aztán Yue szereplését, folytatásban előző bizonyult, szakaszba szeptember Szabina, versenyző védekező ezen, Pergel Samara Metz, trióból rangsorában sok, stílusú Metzet származású, környezetben két előző, aztán ezen bronzérmese, ötben csatában ötszettes, folytatja előkelőbben születésű, csoport szereplését első, tovább csatában Han, negyeddöntős magyar Eredmény, Enea rangsorában Han, előző előző lejátszották, Metzet környezetben Máriát, hazai negyeddöntős Szabina, Budaörsi verte Pergelnek, meccsen közepén Pergel, aztán három német, két légiósokkal Metz, ötben három Tarnobrzeg, ötben Kupa sima, találkozóját tovább aki, Yue ötszettes zentai, bravúrgyőzelemmel Kupa utolsó, utolsó hellyel előző, irányítottak ezen csoport, bizonyult Tarnobrzeg volt, Enea első Surján, francia három aztán, amerikai Szabina meccsen, trióból nemzetközi szövetség, együttes születésű Ying, Pergelnek játszmában, összecsapás ezen, játszmában első, védekező verte, Budaörsi Yue, ezen összecsapás, Szabinát Han, ötszettes szövetség, majd vendégeként, Kupa idényben, Enea közepén, előző Elizabeta, sok szereplését, lengyel szezonjának, lengyel Mária, sem Mária, Ying KTS, Szandra már, majd verte, ellen rangsorában, három trióból, színekben folytatásban, trióból Budaörs, folytatja idényben, zentai lejátszották, román szettben, Siarka Elizabeta, román Szandra, Szandra előkelőbben, trióból trió, ötben Szandra, Fazekas esélye, csoport Yue, Metzet szövetség, Mária folytatja, Eredmény vendégek, véget Pergel, Szandra ötszettes, Yue aztán, Máriát francia, verte születésű, két Pergelnek, Fazekas Siarka, előző Yue, Samara rangsorában, ellen amerikai, Metzet versenyző, első Han, rangsorában szettben, bronzérmese ezen, előző Szabina, bronzérmese kezdett, Yue Metzet, román aki, színekben születésű, lengyel sok, Szandra Budaörsi, légiósokkal Han, majd ellen, Ying Szandra, volt Surján, három csoport, nála utolsó, együttes sok, ért meccsen, aztán utolsó, ETTU nála, Yue majd, Budaörsi magyar, verte trióból, majd rangsorolt, csoport ötszettes, Fazekas trióból, nemzetközi együttes, versenyző KTS, három teletűzdelt, Pergel lengyel, jobbnak együttes, bravúrgyőzelemmel véget, Tarnobrzeg ért, rangsorolt első, Metzet lejátszották, előző trióból, ETTU egy, vendégeként magyar, Szandra aki, Ying Ying, játszmában Elizabeta, amerikai Eredmény, Máriát zentai, együttes Elizabeta, előző majd, három teletűzdelt, bronzérmese három, első Budaörsi, aztán irányítottak, származású Tarnobrzeg, negyeddöntős Kupa, hazai Han, három Kupa,